Štvrtok, 24. august, 2017 | Meniny má Bartolomej

Senica stále čaká na prvé víťazstvoFoto

Futbalisti Senice nedokázali ani v piatom stretnutí sezóny naplno bodovať. Na domácej pôde prehrali s Nitrou 0:1, keď jediný gól padol z pokutového kopu v 65. minúte z kopačky Balaja.20. aug 2017, o 13:48

Michal Ranko (v červenom) v súboji s Macdonaldom Nibom v zápase 5. kola Fortuna ligy FK Senica - FC Nitra.

Skalica aj naďalej stopercentná, víťazne aj so Šamorínom

Futbalisti MFK Skalica si úspešne počínali aj v 4. kle 2. ligy, keď na svojom ihrisku zdolali Šamorín 2:0.Peter Sokol20. aug 2017, o 11:59

Najväčšiu skalickú šancu v Žiline mal Daniel Šebesta.

Kam za futbalom na Záhorí

S pribúdajúcim dátumom sa postupne zapájajú do súťažného diania ďalšie futbalové súťaže a MY prinášame program na víkend. Vladimír Miček ,19. aug 2017, o 12:29

Futbalová lopta - ilustračka.

Studená sprcha od majstra, Senica inkasovala štyrikrát za 15 minútFoto

Po nádejnom výsledku so Slovanom na domácej pôde prišla poriadne studená sprcha pod Dubňom. Majster Senicu vyzliekol donaha a nasúkal jej sedmičku. Vladimír Miček ,15. aug 2017, o 9:13

Autor dvoch gólov Žilina a odchovanec FK Senica Samuel Mráz.

Skalica si bez ťažkostí poradila s béčkom PodbrezovejVideo

Futbalisti Skalice privítali v 3. kole 2. ligy béčko Podbrezovej a o svojom víťazstve rozhodli v prvom polčase, keď si vypracovali dvojgólový náskok. Vladimír Miček ,13. aug 2017, o 18:47

Situácia pred prvým gólom Skalice.

Seničania sa zo Žiliny vracajú s vysokou nádielkouFoto

Senickí futbalisti sa predstavili na ihrisku v Žiline, kde čelili majstrovi. Ten bol do tohto stretnutia bez bodu, ale už do polčasu rozhodol o víťazstve. Vladimír Miček ,12. aug 2017, o 20:42

Jedna z mála útočných aktivít Seničanov v 4. kole Fortuna ligy MŠK Žilina - FK Senica.

Futbalových súťaží pribúda a MY vám prinášame bohatý víkendový program. Vladimír Miček ,12. aug 2017, o 11:13

Slovenský pohár: Senica a Malacky ďalej, v šlágri Skalica zdolala RohožníkFoto

Senica zvládla úlohu favorita v Rožňave, keď sa presadili traja premiéroví strelci v klubovom drese. Skalica si základ postupu v Rohožníku postavila už v prvom polčase. Vladimír Miček ,9. aug 2017, o 18:58

Zo zápasu 2. kola Slovnaft cupu FC Rohožník - MFK Skalica.

Súťaže ObFZ Senica: Úvodné kolo prinieslo množstvo prekvapeníFoto

Po štarte celoslovenských súťaží sa dočkali aj priaznivci nižších súťaží. Štart má za sebou už aj oblastná súťaž. Vladimír Miček ,6. aug 2017, o 13:42

Zo zápasu 1. kola Majstrovstiev oblasti Senica Cerová - Šaštín.

Predseda ObFZ Senica Jozef Rosa pred štartom nového ročníka

Pred štartom novej futbalovej sezóny sme vyspovedali predsedu ObFZ Senica Jozefa Rosu. Vladimír Miček ,6. aug 2017, o 9:21

Predseda ObFZ Jozef Rosa.

Skaličania vydreli víťazstvo v hodine dvanástej, Kostelník spokojný, Haša rád zaplatíFoto

Napriek tomu, že takmer celý zápas mali Skaličania prevahu, víťazstva sa dočkali až po góle v nadstavenom čase. Vladimír Miček ,5. aug 2017, o 20:51

Autor víťazného gólu v zápase 2. kola 2. ligy AFC Nové Mesto -
 MFK Skalica Roman Haša.

Senica zaskočila Slovan, treba sa od tohto zápasu odraziťFoto

Senickí futbalisti napriek zlému úvodu stretnutia nerezignovali a po bojovnom výkone získali prvý bod v novom ročníku. Vladimír Miček ,5. aug 2017, o 9:17

Senická radosť po vyrovnávajúcom góle Blažeja Vaščáka do siete Slovana Bratislava.

Preview Fortuna liga: FK Senica dnes privíta Slovan Bratislava

Už dnes v piatok 4.8. o 18:30 budú čeliť senickí futbalisti súčasnému lídrovi tabuľky Slovanu Bratislava. Vladimír Miček ,4. aug 2017, o 10:27

Zo zápasu 1. kola Fortuna ligy FK Senica - AS Trenčín.

V Senici rozhodol odchod Michalicu, v Skalici je problém skôr u fanúšikovFoto

Na začiatku futbalovej sezóny sme dali slovo aj zástupcom fanúšikov dvoch najúspešnejších záhoráckych klubov. Za senickú Železnú úniu sme vyspovedali Petra Mikulku a za skalický tábor nám odpovedal Radovan Janúšek. Vladimír Miček ,3. aug 2017, o 6:43

Seničania v Ružomberku s vysokou prehrouFoto

Zápas v Ružomberku poznamenala rýchla červená karta a dve prísne nariadené pokutové kopy rozhodcom Ochotnickým. Vladimír Miček ,31. júl 2017, o 7:33

Zo zápasu 2. kola Fortuna ligy Ružomberok - Senica.

Tréner Skalice Jozef Kostelník po zápase s Komárnom: Festival zahodených šancíFoto

Úvodným kolom odštartovala nová druholigová sezóna, v ktorej Skaličania privítali Komárno, ktoré po jednoznačnom priebehu zdolali 3:1. Vladimír Miček ,30. júl 2017, o 9:30

Jozef Kostelník, tréner MFK Skalica

Dvojgólový strelec Skalice Michal Jakubek už pozerá dopreduFoto

Skaličania odštartovali sezónu domácim víťazstvom, ktorému dvoma presnými zásahmi pomohol útočník MFK Michal Jakubek. Vladimír Miček ,30. júl 2017, o 9:07