Sobota, 18. november, 2017 | Meniny má Eugen
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Rozbitá cesta v Senici

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 deň a 4 hodiny
Autor podnetu: Milan
Rieši: Zatiaľ neurčené
Lokalita: Senica
Ulica: Robotnícka
Dátum nahlásenia: 24.8.2016
Dátum poslednej aktivity: 25.8.2016

Priamo na križovatke Robotnícka a Dlhá je prepadnutá časť vozovky a je tam dosť komplikovaný prejazd. Kedy bude opravený?

Ako sa tento podnet riešil:

25.08.2016
Autor podnetu
Autor: Milan
Dátum reakcie: 25.08.2016 (1 deň a 4 hodiny od nahlásenia)

Cesta je už opravená, považujte dotaz za bezpredmetný.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasezahorie.sk
Rozbitá cesta v Senici

Miesto hláseného podnetu