Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Často sa meniace značenie v Kunove

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 mesiac a 3 dni
Autor podnetu: Peter
Rieši: dopravný inšpektorát, mesto
Lokalita: Senica
Dátum nahlásenia: 3.8.2016
Dátum poslednej aktivity: 6.9.2016

Pekný deň,
chcem sa spýtať prečo sa v Kunove tak často menia dopravné obmedzenia. Najskôr bola rýchlosť obmedzená zo smeru od Prietrže. Tam tabuľa zmizla, potom sa objavila naopak od Sotinej. Teraz je už obmedzenie z oboch smerov.

Ako sa tento podnet riešil:

06.09.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja
Dátum reakcie: 06.09.2016 (1 mesiac a 3 dni od nahlásenia)

Na dotaz nám odpovedal Miroslav Otépka zo Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja: 

"Dopravné značenie smerom od Sotinej do Kunova bolo ukradnuté, tak bola značka osadená znovu. Čo sa týka smeru Prietrž - Kunov, značka bola strhnutá pri havárii, neskôr preto bola osadená naspäť.  Podnet na osadenie značky, dopravného obmedzenia musí prísť z okresu." 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasezahorie.sk
Často sa meniace značenie v Kunove

Miesto hláseného podnetu