Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Obyvatežom Jablonice došla trpezlivos, zablokujú frekventovanú cestu (Spä na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodno

Parlamentné vožby 2016.

Smer SD 37,32%. Len protestujte.
 

Výstižné

Sažujeme si a volíme náplne do prezervatívov.
 

no veru

hlupaci su to.. keby volili SaS s 15% rovnou danou a stihlym s najstihlejsich statov, tak by mali coskoro nielen novy obchvat, ale mozno aj skolu, skolku, ihrisko, dom smutku, kulturny dom.. s takymi danovymi prijmami by sme neboli odkazani na korumpujuce eurofondy, stavali by sme dialnice rychlejsie z rozpoctu..
 

Čo sem ahᚠSAS?

Treba teda voli 20 rokov to isté a súčasne protestova,pretože za inej vlády by to bolo horšie.
Tak si to myslel?
 

trpak

sas tu drancuje stat od r.2006?
 
Hodno

 

ja sa ani necudujem ze ludia nechodia volit. nemaju ani dovod.
 
Hodno

 

Etika jazdy je na Slovensku neskutocne nízka. Treba o nieco znízit pokuty, ale zaviest bodový trestný systém, ako v Nemecku. Bohatí sa uz nevykúpia. Svetelné panely na ukazovanie okamzitej rýchlosti v kazdej obci, stacionárne radary na vsetkých cestách I. tr. v obci. Dalej, posunút dopravné znacenie 'koniec obce' dalej od obce/posledného domu v obci aj o 100-300 metrov. Vodici kamiónov na cestách I. triedy vsade prekracujú rýchlost v obci, v nocných hodinách az do 80 km/h. Policajti dostávajú podnety, ale neriesia ich. Tipujem vyssie záujmy a la 'nebrzdit a nespomalovat biznis'. Vrcholom je znízenie vekovej hranice pre ziskánie vodicáku C/CE z 21r. na 18r. na lobbing Cesmadu. Mladí, neskúsení vodici, neschopní povedat zamestnávatelovi NIE, teraz budú jazdit po dedinách ako blázni. Nehodovost detto. Platy im zamestnávatelia- dopravcovia nenavýsia, pracovné normy áno.
 
Hodno

Drzim obyvatelom palce

Kto tadial obcas cestuje, tak sa im ani nemoze cudovat
 

Áno, to množstvo kamiónov je zrejmé....

Áno, občas cez Jablonice cestujem cez víkendy a to množstvo kamiónov cez pracovné dni musí by neznesitežné. Kto však pozná ako je situovaná dedina, tak nebude jednoduché navrhnú nejakú vhodnú trasu. Aj väčšie mestá napr. Šaža by si vyzadovežmi postavit obchvat. Je to dan za Aodtalu cestnu infrastruktura ,ked sa musí väčšina tovaru vozi po cestách. Pritom železnice sú využité na oveža nižšiu kapacitu, ako v západnej časti kontinentu. Viem, že sa tovaru JIT sa nedajú posiela po dráhe, ale urcite by sa dalo nie o s tým urobi. Teda, ak by sa chcelo.
 

zeleznicu do kazdej dediny!

Alebo sak normalne cez internet, naco kamiony.
 
Hodno

 

Čo ste si zvolili to máte.
A nadávajte na Radičovú a Kisku.
 

 

Ver tomu, ze budu. Zial...
 


Už ste čítali?