Streda, 21. november, 2018 | Meniny má Elvíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kovotvar – významný zamestnávatež v regióne Záhoria, dostal ocenenie (Spä na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodno:   mínus indicator plus

Kovotvar by mali zruši!

Lebo je to jeden z najvacsich znecistelovatelov životného prostredia na Záhorí,ale aj na Slovensku !
 
Hodno:   mínus indicator plus

Na zaplakanie, na bl vanie. Otrasné.

V tej dielni som robil (jeden celý mesiac!). (Tá slečna na fotke bola moja kolegyňa. Robí tam aj jej sestra). Som dôchodca. Potreboval som si rozcviči ruku po úraze a že si pri tej "rehabilitácií" aj trochu privyrobím. Takáto práca s žahkými predmetmi je najlepšia rehabilitácia. 8 hodín pri lise alebo nožniciach vám nenahradí žiadne naordinované cvičenie.

No, a k tej fabrike.
Je to neskutočný bor del. Šatne, umyvárne, dielne, stroje, všetko je to z obdobia socializmu. Na podlahách v dielni je zašžapaný šmír najmenej 25 - 30 rokov starý. Okna, regále, brány (vráta), to všetko pamatuje Husáka. Že je to staré by nevadilo, ale tá (ne)funkčnos! To treba len vidie a skúsi. No, a podža toalety sa vždy posudzuje domácnos... Denný režim som si organizoval tak, aby som nikdy nemusel na toaletu vojs, lebo už v umyvárke pred kabínkou bol tak neskutočný zápach, zle sa mi na to len spomína. Zárobok radšej nebudem spomína, išiel som tam preto, aby som si rozcvičil ruku. Ale práve zárobok bol príčinou že som tam bol iba ten jeden mesiac.

źudia moji, keby u nás fungovalo právo, tak celý topmanažment tejto fabriky by dostal doživotie za vykorisovanie a otrokárstvo.

(V civile) som strojár-maturant a VŠ EÚ - dôchodca.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?