Utorok, 18. september, 2018

Kam za futbalom na Záhorí

Futbalový program na tento víkend.

Futbalová lopta - ilustračka. (Zdroj: Vlado Miček)

DOSPELÍ

FORTUNA LIGA, 16. kolo: 18. 11. 14:00 Nitra – Senica, Michalovce – Trenčín, Ružomberok – Podbrezová, Prešov – Zlaté Moravce, 15:00 Žilina – Dunajská Streda, 19. 11. 14:00 Slovan – Trnava.

2. liga, 17. kolo: 17. 11. 13:00 Lokomotíva Košice – Poprad, 17:00 Pohronie – Podbrezová B, 18. 11. 13:00 Spišská Nová Ves – Liptovský Mikuláš, Bardejov – Zvolen, Šamorín – Komárno, 17:00 Skalica – Nové Mesto nad Váhom, 19. 11. 10:30 Žilina B – Trebišov, 13:00 Sereď – Inter.

3. LIGA – 17. 11. o 12.00 h Nemšová – Dubnica (Šima, M. Farkaš, L. Kováč, Gábor, v Horovciach), o 13.00 h Borčice – V. Ludince (Valent, M. Cabaj, Košecký, Hromník), o 13.30 h DAC B/Vrakúň – Púchov (Matulová, Juhás, S. Krivošík, Bachratý), 18. 11. o 13.00 h Topoľčany – Gabčíkovo (Santa, M. Krivošík, Tokoš, Marci), Galanta – Trnava B (Papuča, Hrenák, Klabník, Kováč), Prievidza – Beluša (Fehér, Štrba, Ábel, Bott), Led. Rovne – Bánovce (Hulínek, Tarabus, Jančok, Franek), 19. 11. o 10.30 h FC Nitra jun. – Nové Zámky (A. Gádoši, Hodoško, Obertová, Kysel), o 13.00 h Šaľa –ViOn B Vráble (Drobec, Grolmus, Blaháč, Valach).

No ad for you

IV. LIGA SZ – 17. 11. o 13.00 h Častkovce – Tr. Stankovce (Bartko, Benko, Haring, Nedveď), 18. 11. o 13.00 h Partizánske – V. Kostoľany (Szalai, Kotrec, Kollárik, Turčan), Vrbové – Tr. Teplice (Oselský, Judiny, Černej, Koníček), Šimonovany – J. Bohunice (Čulák, Meluš, L. Grznár, Didek), o 17.00 h Myjava – Holíč (Ahmed, Barta, Švolík, Inovecký), 19. 11. o 13.00 h Prečín – Domaniža (Martiška, Hybský, L. Turba, Šmidovič), Hlohovec – Boleráz (Šmátrala, Bogár, Jeremias, Bašnár), N. Dubnica – Malženice (Černek, Obeda, Otrubčák, Podhradský). Dohrávka: 26. 11. o 13.00 h Tr. Stankovce – Vrbové (Berec, Božik, Kiš, Gábor).

DORAST

I. LMD U17, U16 – 16. kolo – 17. 11. o 11.00 a 13.15 h Dun. Streda – Podbrezová (Frič, Koppl, Haršány), o 14.00 a 16.15 h Trenčín – Bardejov (Bečka, R. Kováčik, Murín).

I. LMD U17, U16 – 17. kolo – 24. 11. o 11.00 a 13.15 h Senica – Dun. Streda (Obeda, Patka, Otrubčák), 25. 11. o 11.00 a 13.15 h Nitra – Ružomberok (Drobec, Šima, Jančok). Dohrávka: 22. 11. o 12.00 a 14.15 h Trnava – Michalovce (Santa, M. Krivošík, S. Krivošík).

II. LSDZ a LMDZ – 17. 11. o 10.00 a 12.30 h Púchov – Inter (Papuča, Oselský, Hrenák, ihr. Ladce), Gabčíkovo – Dubnica (Fehér, Bogár, Šmátrala), 18. 11. o 10.00 a 12.30 h PFA ViOn – Malacky (Havran, Bojda, M. Farkaš), Bánovce – Prievidza (Patrovič, M. Cabaj, Košecký), P. Bystrica – Lok. Trnava (Pavlačková, Otiepka, Majcher), Nové Zámky – Skalica (Husár, T. Birkus, Z. Kukan), Petržalka – Myjava (BFZ), 19. 11. o 10.00 a 12.30 h Dev. N. Ves – Komárno (BFZ), Karlova Ves – Topoľčany (BFZ). Dohrávka: 15. 11. o 11.00 a 13.00 h Topoľčany – P. Bystrica (Bezák, Grolmus, Blaháč).

IV. LIGA SZ – 18. 11. o 10.00 h Led. Rovne – Kanianka (Tarabus, Jančok), o 10.30 h Tr. Stankovce – N. Rudno (Poruban, Fabian), D. Vestenice – Beluša (Jakubis, Varga), o 13.00 h Bošany – Borčice (Šlosár, Soboňa), Tr. Turná – Holíč (Fabian, Poruban), Dolná Súča – Chynorany (Baňár, Mazúch), 19. 11. o 10.00 h Nemšová – Nedožery-Brezany (Judiny, Černej). Dohrávka: 25. 11. o 13.00 h Nedožery-Brezany – Dolná Súča (Jakubis, Barta).

V. LIGA ZÁPAD – 17. 11. o 14.00 h Kopánka – Jablonica (Baláž, Urbanovič), 18. 11. o 10.30 h Rybky – Rohov (Černek, ObFZ), o 13.30 h H. Orešany – Gbely (Frič, Koppl), Siladice – Mokrý Háj (Krč-Konečný, Trnka), Kátlovce – Kopčany (T. Gádoši, Boledovič), 19. 11. o 11.00 h Zeleneč – Mor. Sv. Ján (Benko, M. Krivošík), Smolenice majú voľno.

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 – 15. 11. o 17.00 a 19.00 h Petržalka – Dun. Streda (BFZ), 17. 11. o 10.00 a 12.00 h Senica – Púchov (Otrubčák, Patka, Blažek, UT), PFA ViOn – Slovan (Kozolka, Pecek, J. Kováč), o 12.00 a 14.00 h Inter – Trenčín (BFZ), 18. 11. o 10.00 a 12.00 h Skalica – FC Nitra (Prelec, Srnec, Blažek), 19. 11. o 10.00 a 12.00 h Levice – Trnava (Havran, M. Farkaš, Bojda).

I. LMŽ U13, U12 – 17. 11. o 10.00 a 11.30 h Slovan – PFA ViOn, Trnava – Levice, 18. 11. o 10.00 a 11.30 h FC Nitra – Skalica, Dun. Streda – Petržalka, Domino – Karlova Ves, 19. 11. o 10.00 a 11.30 h Senica – Púchov, Trenčín – Inter. Dohrávka: 14. 11. o 12.00 a 13.30 h Karlova Ves – Dun. Streda.

II. LSŽ a LMŽ – 15. 11. o 10.00 a 12.00 h Lok. Trnava – Nové Zámky (Bartko, Baláž), 18. 11. o 10.00 a 12.00 h Komárno – Trebatice (Remeň, Polena), Myjava – Štúrovo (Španka, Révay, UT), ČFK Nitra – Partizánske (Hybský, Gál), Piešťany – Dubnica (Piaček, Mokoš), 19. 11. o 10.00 a 12.00 h Šaľa – Topoľčany (Szalai, Kollárik), Bánovce – Sereď (Piaček, Hubinský), Prievidza – Moravany (Šandrik, Janík), o 13.00 a 15.00 h P. Bystrica – Hlohovec (Oselský, Klabník).

III. LSŽ a LMŽ SZ – 17. 11. o 10.00 a 12.00 h Led. Rovne – Moravany B (Otiepka, Judiny), 18. 11. o 10.00 a 12.00 h Nováky – Myjava B (Gašparovič, Hagara, ihr. Kamenec p/Vt.), Častkovce – Gbely (Haring, Maráz), Horovce – Kanianka (Ševčík, R. Kováčik), o 12.00 a 14.00 h Holíč – Kúty (Blažek, Rusinko, MŽ, SŽ), 19. 11. o 10.00 a 12.00 h Dubnica B – Prievidza B (Bulko, Čaja), Nové Mesto a Nemšová majú voľno. Dohrávky: 16. 11. o 15.30 a 17.00 h Nováky – Kanianka (Hrabaj, Mihál, MŽ, SŽ), 25. 11. o 10.00 a 12.00 h Moravany B – Holíč (D. Kováčik, Markech).

No ad for you