Streda, 21. november, 2018

Kam za futbalom na Záhori

Víkend opäť ponúka bohatú ponuku futbalových stretnutí na Záhorí.

Ilustračná fotografia. (Zdroj: TASR/AP)

DOSPELÍ

FORTUNA LIGA, 12. kolo: 14.10. 15:00 Michalovce – Trnava, 17:00 Trenčín – Senica, Podbrezová – Dunajská Streda, Slovan Bratislava – Prešov, 18:00 užomberok – Zlaté Moravce, 15.10. 17:00 Žilina – Nitra.

2. LIGA, 12. kolo: 13.10. 14:30 Lokomotíva Košice – Bardejov, 15:00 Žilina B – Pohronie, 14.10. 15:00 Skalica – Zvolen, Komárno – Inter Bratislava, Nové Mesto nad Váhom - Poprad, Šamorín – Spišská Nová Ves, 15.10. 10:30 Podbrezová – Trebišov, 15:00 Sereď – Liptovský Mikuláš.

3. LIGA BFZ, 12. kolo: 14.10. 15:00 Pezinok – Lozorno, Svätý Jur – Devínska Nová Ves, 15.10. 10:30 Rača – Dunajská Lužná, Slovan B – Bernolákovo, 15:00 Ivanka pri Dunaji – Rohožník, Tomášov – Báhoň, Rovinka – Most pri Bratislave, Vajnory – Petržalka.

4. LIGA BFZ, 12. kolo: 14.10. 15:00 Domino – Jakubov, Lamač – Malacky, Vrakuňa – Slovenský Grob, 15.10. 15:00 Závod – Rusovce, Čunovo – Veľké Leváre, Pezinok-Cajla – Limbach, Viničné – Karlova Ves, Kalinkovo – Kráľová pri Senci.

4. LIGA ZsFZ, SZ - 14. 10. o 14.30 h J. Bohunice - Hlohovec (Kiš, Berec, Božik, Šmidovič), Tr. Teplice – V. Kostoľany (Trenčanský, Varga, Barta, Bašnár), 15. 10. o 14.30 h Častkovce - Prečín (Bogár, Šmátrala, Jeremias, Drozd), N. Dubnica - Vrbové (Laco, Janus, Janus ml., Hromník), Malženice - Partizánske (Čulák, Meluš, Mokoš, Farkaš), Tr. Stankovce - Myjava (Haring, Benko, Fodor, Gábor), Boleráz - Šimonovany (Černek, Obeda, Slašťan, Bott), Domaniža - Holíč (Kollárik, Martiška, Hybský, Gádoši). Dohrávka: 11. 10. o 15.00 h Hlohovec - Myjava (Janus, Laco, Jakubis).

5. LIGA ZsFZ, ZÁPAD - 15. 10. o 14.30 h Mor. Sv. Ján - Gbely (Markech, Kusý, Maráz, Kozinka), Mokrý Háj - Brodské (Majcher, Révay, D. Kováčik, Juran), Trebatice – H. Orešany (Krč-Konečný, Haršány, Boledovič, Balek).

5. LIGA BA-vidiek, 10. kolo: 14.10. 15:30 Plavecký Mikuláš – Svätý Jur, 15.10. 15:30 Kostolište – Budmerice, Vištuk – Jablonové, Zohor – Griňava, Šenkvice – Plavecký Štvrtok, Modra – Jablonec, Láb má voľno.

6. LIGA BA-vidiek, 8. kolo: 14.10. 15:30 Doľany – Malacky B, Studienka – Stupava, 15.10. 12:30 Sološnica – Častá, 15:30 Záhorská Ves – Malé Leváre, Dubová – Pernek, Vysoká pri Morave – Vinosady.

6. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Hlboké – Borský Mikuláš, 15.10. 10:00 Rohov – Radimov, 15:00 Cerová – Rybky, Borský Sv. Jur – Kúty, Lakšárska Nová Ves – Dubovce, Šaštín – Stráže, Kopčany – Radošovce, Jablonica – Oreské.

7. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Smrdáky – Hradište pod Vrátnom, 15.10. 15:00 Čáry – Petrova Ves, Sobotište – Smolinské, Šajdíkove Humence – Letničie, Unín – Kunov, Popudinské Močidľany – Štefanov, Koválov – Sekule.

8. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Osuské – Rovensko, Dojč – Prietrž, Vrádište – Trnovec, 15.10. 10:00 Podbranč – Chropov.

DORAST

1. LSD U19, 11. kolo: 11.10. 14:00 Podbrezová – Nitra, 12.10. 14:00 Bardejov – Michalovce, 14.10. 11:00 Dunajská Streda – Ružomberok, Trenčín – Slovan Bratislava, 13:00 Trnava – Prešov, 13:30 Žilina – Senica.

1. LMD U17, U16 - 13. 10. o 13.00 a 15.15 h Nitra - Podbrezová (Šima, Kollárik, Berec), 14. 10. o 11.00 a 13.15 h Senica - Žilina (Bartko, Boledovič, T. Gádoši).

2. LSDZ a LMDZ - 14. 10. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo - Púchov (Fehér, Šmátrala, V. Kukan), Skalica - Petržalka (Hulínek, Obeda, Černek), Topoľčany - Bánovce (Gašparovič, Blaháč, Hagara), Lok. Trnava - Myjava (S. Krivošík, Jančovič, M. Krivošík), Inter – Prievidza (BFZ), 15. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky – Dev. N. Ves (Šima, Drobec, Jančok), Dubnica - P. Bystrica (Baňár, Poruban, Fabian), Komárno – PFA ViOn (Bényi, Lévai, R. Farkaš). Dohrávka: 11. 10. o 13.00 a 15.30 h Púchov – Dev. N. Ves (Otiepka, Ľ. Janček, G. Cabaj).

4. LIGA SZ - 14. 10. o 12.00 h Nedožery-Brezany - Tr. Turná (Švolík, Jakubis), o 14.00 h Beluša - Led. Rovne (Oselský, Hromádka), o 14.30 h Dolná Súča - Bošany (Burian, Slašťan), Chynorany - Nemšová (Miksa, Čulák), Holíč - Kanianka (Sládek, Patka), 15. 10. o 12.00 h D. Vestenice - Tr. Stankovce (Barta, Varga), Borčice – N. Rudno (Otiepka, Vyletelka).

5. LIGA ZÁPAD - 14. 10. o 14.30 h Rohov - Kopánka (Blažek, Prelec), Kátlovce - Siladice (Trnka, Krč-Konečný), Kopčany - H. Orešany (Dutka, Srnec), Smolenice - Mokrý Háj (Baláž, Koopl), 15. 10. o 12.00 h Zeleneč - Rybky (Santa, ObFZ), Jablonica - Gbely (Bartko, Juhás), Moravský Svätý Ján má voľno.

6. LIGA ObFZ Senica, 11. kolo: 14.10. 12:15 Radošovce – Šaštín, 14:30 Štefanov – Kúty, 15.10. 12:00 Borský Svätý Jur – Unín, 12:30 Borský Mikuláš – Sobotište.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 - 11. 10. o 13.30 a 15.30 h Nitra - Levice (Pucher, Martiška, Palka, U14, U15), 14. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Inter (Chlebo, Barcík, Bojda), Skalica - Petržalka (Patka, Srnec, Sládek), Senica - Trnava (Prelec, Blažek, Mráz, v Čáčove), Domino – Púchov (BFZ), 15. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Dun. Streda (Judiny, Černej, Pavlačková).

1. LMŽ U13, U12 - 14. 10. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda – Senica, Levice – Nitra, Petržalka – Domino, Inter – Skalica, 15. 10. o 10.00 a 11.30 h Trnava – Slovan, Púchov - PFA ViOn, Karlova Ves – Trenčín.

2. LSŽ a LMŽ - 11. 10. o 14.00 a 16.00 h Štúrovo - Šaľa (Valko, Ďurčovič), 14. 10. o 10.00 a 12.00 h Piešťany - Lok. Trnava (Markech, Kusý), Dubnica - Komárno (Miakiš, D. Janček), Moravany - P. Bystrica (Feranec, M. Cabaj), Partizánske - Bánovce (I. Mokrý, Pa. Šamko), 15. 10. o 10.00 a 12.00 h Topoľčany - ČFK Nitra (Šlosár, Sák), Myjava - Prievidza (Španka, Tokoš), Nové Zámky - Sereď (Kasznár, T. Birkus), Trebatice - Hlohovec (Trenčanský, Soboňa).

3. LSŽ a LMŽ SZ - 14. 10. o 10.00 a 12.00 h Horovce - Holíč (Otiepka, R. Kováčik), Led. Rovne - Nováky (Majcher, Murín), Kanianka - Dubnica B (Janík, M. Mokrý), Gbely - Nové Mesto (Dutka, Petránek), Myjava B - Nemšová (Ševčík, Révay, v St. Myjave), 15. 10. o 14.30 a 16.30 h Prievidza B - Kúty (Šandrik, Grolmus), Častkovce a Moravany B majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA sk. A, 8. kolo: 14.10. 10:00 Šaštín – Šajdíkove Humence, 11:30 Borský Mikuláš – Čáry, 15:00 Cerová – Jablonica, Brodské – Borský Svätý Jur, Dojč má voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA sk. B, 8. kolo: 14.10. 10:00 Smrdáky – Štefanov, Kunov – Sobotište, 11:00 Rybky – Mokrý Háj, 15:00 Smolinské – Kopčany, Unín a Hlboké majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA sk. A, 8. kolo: 14.10. 12:00 Kunov – Lakšárska Nová Ves, Hlboké – Šaštín, 13:00 Cerová – Kúty B, Brodské – Kúty A, 13:30 Borský Mikuláš – Čáry, Moravský Svätý Ján má voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA sk. B, 8. kolo: 11.10. 16:00 Gbely – Unín, 14.10. 9:30 Skalica B – Kopčany, 10:30 Radošovce – Mokrý Háj, 14:00 Oreské – Petrova Ves, 15:00 Koválov – Holíč.

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 14. 10. o 14.00 (16.00) h Nitra - Bardejov (D. Kukan, Polena, Voros).

II. liga Ženy sk. A - 14. 10. o 15.00 h Nové Zámky - Kopčany (Provodovský), o 16.00 h Senica - Dun. Streda (Mráz), 15. 10. o 14.00 h Trnava - Čaka (Bányi), o 15.00 h FC ViOn - Šaľa (Rajtár), o 16.00 h Trnava B - Dúbravka (Santa, Bányi).

II. liga Ženy sk. B - 14. 10. o 11.30 h Beluša - P. Bystrica (Hromádka, Oselský), o 15.00 h Bánovce - Trenčín (Janus ml., Janus), Topoľčany – voľno.

I. liga žiačky - 14. 10. o 13.00 h Nové Zámky - Prievidza (Provodovský), o 14.00 h Senica - Dun. Streda (Mráz, v Čáčove), 15. 10. o 14.00 h Trenčín - Nitra (Bulko), 16. 10. o 17.00 h Myjava - Šaľa (Obeda).

II. liga žiačky - 12. 10. o 14.30 h Bánovce - Levice (Pe. Šamko), 14. 10. o 10.00 h Beluša – PFA ViOn (Brna, v Púchove), o 13.00 h Topoľčany - Dubnica (Mokoš), o 14.00 h P. Bystrica - Čaka (Hrenák). Dohrávka: 9. 10. o 13.00 h Beluša - Levice (G. Cabaj).