Utorok, 20. november, 2018

Voľby do VÚC 2017 Malacky: Zoznam kandidátov na poslancov

Zoznam kandidátov z volebných obvodov okresu Malacky.

Krajské voľby sa uskutočnia v sobotu 4. novembra. (Zdroj: ROMAN KOPKA)

MALACKY. Okres Malacky patriaci do Bratislavského samosprávneho kraja je rozdelený do piatich volebných obvodov. Tu je zoznam všetkých kandidátov.

Kandidáti na poslancov BSK

Do volebného obvodu číslo 12 patria tieto obce - Malacky, Studienka, Záhorie - vojenský obvod, Závod, do zastupiteľstva sa dostanú dvaja kandidáti.

Oskar Dobrovodský - SME RODINA - Boris Kollár

Peter Hallon - nezávislý kandidát

Marián Haramia, MUDr. - nezávislý kandidát

Stanislav Haramia, Ing. - Slovenská národná strana

Peter Kováč - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Ján Kubinec - Slovenská národná strana

Martin Macejka, Mgr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Jozef Mračna, Ing. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Marian Novota, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Anton Pašteka, Mgr. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Vladimír Petráš, Mgr. - SME RODINA - Boris Kollár

Juraj Říha, JUDr. Ing., PhD. - Malacky nezávislý kandidát

Peter Stanek - nezávislý kandidát

Vavrinec Studenič - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Lucia Vidanová, PhDr. Ing. - nezávislý kandidát

Do volebného obvodu číslo 13 patria tieto obce - Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves, do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.

Juraj Blusk, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Soňa Kaderová - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Peter Tydlitát, Ing. - DOMA DOBRE

Peter Višváder, Ing. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Do volebného obvodu číslo 14 patria tieto obce - Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.

Dušan Dvoran - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Marek Chovan, JUDr. - Slovenská národná strana

Jozef Moravčík - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Roman Šimoník, Ing. Mgr. - nezávislý kandidát

Monika Valúchová, PaedDr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Do volebného obvodu číslo 15 patria obce - Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.

Marek Čulen - STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

Mária Matiko Štarková, Mgr. - nezávislý kandidát

Milan Móric, Ing. - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Jozef Ralbovský - Slovenská národná strana

Peter Švaral, Mgr. et Mgr. - nezávislý kandidát

Do volebného obvodu číslo 16 patria obce - Borinka, Marianka, Stupava do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.

Martin Kajzer, Bc. - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Roman Maroš, Ing. Mgr. art. - nezávislý kandidát

Milan Maxian - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Vladimír Mindoš, Ing. - Slovenská národná strana

Ingrid Seewaldová, Ing. - SME RODINA - Boris Kollár

Martin Smeja, Ing., PhD. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Anna Vargová, Ing. - nezávislý kandidát