Pondelok, 21. máj, 2018 | Meniny má Zina
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhorí

Aj tento týždeň sa rozšíri počet súťaží, v ktorých sa rozbehne nový ročník.

Radosť Seničanov po úvodnom góle ročníka v zápase U15 Senica - Levice.(Zdroj: VM)

Ponúkame vám kompletný prehľad víkendových futbalových stretnutí od najmladších až po Fortuna ligu.

MUŽI

Fortuna liga, 6. kolo: 20. 8. 19:00 Senica – Podbrezová, Myjava – Trnava, Prešov – Zl. Moravce, Michalovce – D. Streda, Slovan – Žilina, 21. 8. 19:00 Trenčín – Ružomberok.

DOXXbet liga, 4. kolo: 20. 8. 16:30 Svätý Jur – Nové Mesto, B. Bystrica – Slovan jun., Šamorín – Sereď, 21. 8. 10:30 Trnava B – Martin, 16:30 Skalica – Žilina B, FK Pohronie – FC Nitra.

BFZ 3. liga, 3. kolo: 20. 8. 17:00 Báhoň – Kráľová, PŠC Pezinok – Most, 21. 8. 10:30 Rača – Dev. N. Ves, 17:00 Tomášov – Inter, FC Malacky – Rovinka, Dun. Lužná – Rohožník, Bernolákovo – Lozorno, Vajnory – Ivanka p/D.

Článok pokračuje pod video reklamou

BFZ 4. liga, 3. kolo: 20. 8. 17:00 Lamač – Závod, Domino – Jakubov, 21. 8. 10:30 Petržalka – Jablonové, 17:00 Sl. Grob – Borinka, Rusovce – Čunovo, Šenkvice – Vrakuňa, Viničné – Veľké Leváre, Limbach – Kalinkovo

ZsFZ 4. liga Severozápad, 2. kolo: 21. 8. 17:00 Trenčianske Stankovce – Holíč, Myjava B – Prečín, Šimonovany – ŠK Blava 1928, Častkovce – Nová Dubnica, Vrbové – Hlohovec, Bánovce n/B. – Partizánske, Boleráz – Malženice, Borčice – Trenčianske Teplice.

5. liga ZsFZ Západ, 1. kolo: 20. 8. 17:00 Zvončín – Horné Orešany, 21. 8. 10:00 Stráže – Moravský Svätý Ján, 17:00 Mokrý Háj – Križovany n/Dud., Veľké Kostolany – Krakovany, Oreské – Gbely, zápas Trebatice – Drahovce predohrali 14. 8.

ObFZ BA vidiek 5. liga, 1. kolo: 21. 8. 17:00 Vištuk – Sv. Jur B, Dubová – Záhorská Ves, Cajla – Jablonec, Kostolište – Zohor, Pl. Mikuláš – Griňava, Gajary – Pl. Štvrtok, Budmerice – Modra

ObFZ SENICA 6. SPORTIKA liga, 3. kolo: 21. 8. 17:00 Dubovce – Rybky, Koválov – Brodské, B. Mikuláš – Jablonica, Radimov – Hlboké, Cerová – Rohov, Kúty – B. Sv. Jur, Kopčany – Šaštín, Š. Humence – Radošovce.

ObFZ Trenčín 6. liga, 3. kolo: 20. 8. 17:00 Veľké Bierovce – Kočovce, Čachtice – Kľúčové, 21. 8. 10:30 Veľká Hradná – Trenč. Teplá, 17:00 Brestovec – Ľuborča, Dubodiel – Trenčianske Jastrabie, Dolná Suča – Bošaca, Nová Ves n/V. – Očkov, Horná Suča – Zamarovce.

ObFZ SENICA 7. liga, 3. kolo: 20. 8. 17:00 Sekule – P. Močidľany, 21. 8. 17:00 Kunov – Chropov, Čáry – Petrova Ves, Letničie – Rovensko, Smolinské – Štefanov, Lakšárska N. V. – Unín, Sobotište – Hradište.

ObFZ Trenčín, 7. liga JUH: 20. 8. 17:00 Brezová p/Br. – Bzince p/Jav., 21. 8. 17:00 Polianka – Krajné, Dolné Srnie – Turani, Horná Streda – Lúka, Kálnica – Zemianske Podhradie, Trenčianske Bohuslavice – Hrádok, Pobedim – Stará Turá B.

ObFZ SENICA 8. liga, 3. kolo: 20. 8. 17:00 Podbranč–Vrádište, Dojč – Smrdáky, Prietrž – Osuské, Trnovec má voľno

ObFZ Trenčín, 8. liga MYJAVA: 21. 8. 17:00 Jablonka – Priepasné, Bukovec – Hrašné, Vrbovce – Košariská, Chvojnica má voľno.

DORAST

SFZ 1. liga starší dorast U19, 1. kolo: 18. 8. 14:00 Michalovce – Bardejov, 20. 8. 11:00 FC Nitra – Ružomberok, Trnava – Podbrezová, B. Bystrica – Žilina, 21. 8. 11:00 Senica – Košice, Trenčín – Dun. Streda, 23. 8. 16:00 Slovan – Prešov.

SFZ 1. liga mladší dorast U17 + U16, 1. kolo: 20. 8. 11:00 a 13:15 Podbrezová – Trnava, Bardejov – Michalovce, Košice – Senica, Dun. Streda – Trenčín, Prešov – Slovan, Ružomberok – FC Nitra, 31. 8. 11:00 a 13:15 Žilina – B. Bystrica.

ZsFZ 2. liga SD + MD, 3. kolo: 20. 8. 10:00 a 12:30 Malacky – Gabčíkovo, Myjava – PFA ViOn, Karlova Ves – Levice, Lok. Trnava – Petržalka, Horná Nitra – N. Zámky, Skalica – P. Bystrica, Inter – Topoľčany, Púchov – Dubnica, Domino – Komárno.

BFZ 3. liga starší dorast, 3. kolo: 20. 8. 9:00 NMŠK1922 – Jablonové, 21. 8. 14:30 Šenkvice – Rohožník.

BFZ 3. liga mladší dorast, 1. kolo: 21. 08. 10:30 Sv. Jur – Zohor.

ZsFZ 4. liga dorast Severozápad, 3. kolo: 21. 8. 10:00 Nemšová – Mokrý Háj, 14:30 Kanianka – Kúty, Holíč – N. Rudno.

BA-vidiek 4. liga dorast, 3. kolo: 20. 8. 10:00 Most p/B. – Zohor, 17:00 Borinka – Bernolákovo, Vištuk – Závod, Záhorská Ves – Ivanka, 21. 8. 9:30 Rovinka – Láb, 14:30 Ekonóm – V. Leváre.

ZsFZ 5. liga ZÁPAD dorast, 1. kolo: 20. 8. 10:30 H. Orešany – Boleráz, 17:00 Kátlovce – Jablonica, Mor. Sv. Ján – Rohov, Suchá n/P. – Kopčany, Smolenice – Šaštín, 21. 8. 14:30 Gbely – Kopánka.

ObFZ SENICA dorast, 3. kolo: 20. 8. 17:00 Stráže – B. Sv. Jur, 21. 8. 14:30 B. Mikuláš – Rovensko, Smolinské – Štefanov, Sobotište – Unín, Radošovce – Š. Humence, Smrdáky a Rybky majú voľno.

ŽIACI

SFZ 1. liga mladší žiaci U13 + U12, 1. kolo: 20. 8. 10:00 a 12:00 Levice – Senica, Myjava – Dun. Streda.

ZsFZ 2. liga SŽ + MŽ, 3. kolo: 20. 8. 10:00 a 12:00 ČFK Nitra – Skalica.

BFZ 2. liga starší a mladší žiaci, 3. kolo: 21. 8. 11:30 21. 8. 9:30 Žolík – Domino.

ObFZ SENICA MO SŽ sk. A, 1. kolo: 20. 8. 10:00 Šaštín – Jablonica, 13:30 B. Mikuláš – Dojč, 14:00 Mor.Sv.Ján–Š. Humence, 15:00 Čáry – Stráže, 17:00 Cerová – B. Sv. Jur.

ObFZ SENICA MO SŽ sk. B, 1. kolo: 20. 8. 10:00 Brodské – Smrdáky, M. Háj – Kopčany, Oreské – Unín, 11:00 Rybky – Štefanov, 17:00 Smolinské–Sobotište.

ObFZ SENICA prípravka A, 1. kolo: 20. 8. 13:30 Čáry – Lak. N. V., 15:30 Cerová – Kunov, B. Mikuláš – Koválov, 16:00 Mor. Sv. Ján – Hlboké, Šaštín – voľno.

ObFZ SENICA prípravka B, 1. kolo: 20. 8. 10:00 Holíč – Kúty, 12:00 Dubovce – Kúty B, 17:00 Letničie – Gbely, Petrova Ves – Kopčany, Oreské – voľno.


  1. Hasiči zasahujú pri nehode pri Stupave, zranené sú aj deti 1 334
  2. Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády v Zohore slávnostne odhalili 186
  3. Posledný májový víkend zavíta do Stupavy Cirkuľart 97
  4. REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy 88
  5. V Šaštíne bude cez víkend Svätodušná púť 50
  6. Góly v Lige majstrov, tituly a pôsobenie v Taliansku. Teraz ich čaká baráž o Fortuna ligu. 49
  7. Výstavbu parkoviska na Hurbanovej prerušili 48
  8. Z Petrovej Vsi vyštartujú historické vozidlá už po tridsiatykrát + VIDEO 48
  9. V Senici pracujú na budúcnosti klubu, Fortuna ligu si chcú udržať 42
  10. Seničania ukončili Fortunaligu prehrou proti Nitre. Čaká ich baráž 36

Najčítanejšie správy

Záhorie

Hasiči zasahujú pri nehode pri Stupave, zranené sú aj deti

Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode dvoch áut medzi Stupavou a Lozornom (okres Malacky). Medzi zranenými osobami sa nachádzajú aj deti.

Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády v Zohore slávnostne odhalili

Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády venovaný jej 16 príslušníkom v sobotu slávnostne odhalili v obci Zohor, okres Malacky.

Posledný májový víkend zavíta do Stupavy Cirkuľart

Posledný májový víkend zavíta do Stupavy medzinárodný festival nového cirkusu Cirkul'art, ktorý po siedmich rokoch opúšťa hlavné mesto.

REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy

Podrobný prehľad futbalového diania od III. po VIII. futbalové ligy.

V Šaštíne bude cez víkend Svätodušná púť

Cez víkend sa uskutoční v národnej Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne tradičná Svätodušná púť. Program sa začína v sobotu o 20:30 Vigíliou Turíc.

Blízke regióny

V sobotu slávnostne otvorili zrekonštruované Mierové námestie. Stálo vyše tri milióny eur

Na vynovenom námestí je nová fontána, bronzový model mesta, nový je aj povrch chodníkov a všetky rozvody.

V piatok otvoria v Trenčianskom kraji prvú časť stokilometrovej cyklotrasy

Cyklotrasa spojí juh Trenčianskeho kraja s jeho severom.

Tragická noc na okresných cestách. Pri nehodách zahynuli dvaja ľudia

Zahynul 38-ročný Trenčan a 67-ročný vodič z trenčianskeho okresu.

Všetky správy

Peter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu.

Nové autá musia byť bezpečnejšie už o tri roky

Európska komisia zverejnila kompletný zoznam novej povinnej výbavy, ktorá má zlepšiť bezpečnosť na cestách.