Streda, 21. február, 2018 | Meniny má Eleonóra
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhorí

Vo futbalových súťažiach v našom regióne začína ísť do tuhého. Pozrite si program, kde vaši obľúbenci prípadne obľúbenkyne zabojujú o body.

MUŽI

Fortuna liga, 33. kolo: 20.5. 20:30 Trenčín – Skalica, Senica – Myjava.
3. liga BFZ, 27. kolo: 22.5. Ivanka – Rohožník, Bernolákovo – Lozorno.
4. liga ZsFZ, 27. kolo: 22.5. 17:00 Holíč – Beluša.
4. liga BFZ, 27. kolo: 22.5. 17:00 Šenkvice – Závod, FC Malacky – Lamač, Veľké Leváre – Čunovo, Stupava – Jablonové, Jakubov – Kalinkovo.
5. liga ZsFZ, 23. kolo: 22.5. 10:00 Stráže – Zvončín, 17:00 Oreské – Moravský Sv. Ján, Šaštín – Hlohovec, Veľké Kostolany – Gbely, Mokrý Háj – Križovany.
5. liga BFZ BA-vidiek, 23. kolo: 21.5. 17:00 Plavecký Štvrtok – Pernek, 22.5. 17:00 Pezinok-Cajla – Kostolište, Budmerice – Borinka, Zohor – Sv. Jur B, Vištuk – Gajary, Dubová – Plavecký Mikuláš.
6. liga ObFZ Senica, 26. kolo: 21.5. 17:00 Rybky – Cerová, Hlboké – Jablonica, 22.5. 10:00 Rohov – Petrova Ves, 17:00 Kúty – Koválov, Kopčany – Radošovce, Radimov – Brodské, Borský Sv. Jur – Šajdíkové Humence, Borský Mikuláš – Popudinské Močidľany.
6. liga BFZ BA-vidiek, 19. kolo: 21.5. 17:00 Suchohrad – Rohožník B, 22.5. 17:00 Studienka – Záhorská Ves, Vysoká p/Mor. – Malé Leváre.
7. liga ObFZ Senica, 22. kolo: 22.5. 10:00 Kunov – Lakšárska Nová Ves, Hradište – Sekule, 17:00 Štefanov – Vrádište, Unín – Smrdáky, Letničie – Smolinské, Dubovce – Rovensko, Čáry – Sobotište.
7. liga ObFZ Trenčín juh, 23. kolo: 21.5. 17:00 Brezová p/Br. – Pobedim, 22.5. 17:00 Bzince p/Jav. – Turani, Lúka – Polianka, Brestovec – Kálnica.
8. liga ObFZ Senica, 16. kolo: 21.5. 17:00 Prietrž – Podbranč, 22.5. 10:00 Dojč – Osuské, 17:00 Trnovec – Chropov.
8. liga Myjava, 18. kolo: 22.5. 17:00 Hrašné – Košariská, Chvojnica – Priepasné, Vrbovce – Jablonka, Bukovec má voľno.

ŽENY

2. liga, 17. kolo: 22.5. 14:00 Trnava B – Kopčany.
1. liga žiačok, 17. kolo: 22.5. 13:00 Senica – Trnava, Šaľa – Myjava, 23.5. 16:00 Nitra – Kopčany.

DORAST

1. liga SD U19, 24. kolo: 21.5. 11:00 Senica – Bardejov.
1. liga MD U17, 24. kolo: 21.5. 11:00 Bardejov – Senica.
1. liga MD U16, 24. kolo: 21.5. 13:15 Bardejov – Senica.
2. liga SD U19 ZsFZ, 27. kolo: 21.5. 10:00 Skalica – Dubnica, Topoľčany – Žolík Malacky, 22.5. 10:00 Karlova Ves – Myjava.
2. liga MD U17, 27. kolo: 21.5. 12:30 Skalica – Dubnica, Topoľčany – Žolík Malacky, 22.5. 12:30 Karlova Ves – Myjava.
3. liga SD BFZ, dohrávané 16. kolo: 18.5. 17:30 Ružinov – Rohožník, Jablonové – Kráľová, 27. kolo: 21.5. 14:00 Modra – Rohožník, 22.5. 9:30 PŠC Pezinok – Jablonové.
3. liga MD BFZ, 19. kolo: Veľké Leváre majú voľno.
4. liga D U19 ZsFZ, 27. kolo: 22.5. 14:30 Holíč – Kúty.
4. liga D BFZ, 22. kolo: 21.5. 17:00 Závod – Sl. Grob, 22.5. 14:30 Zohor – Rovinka, Stupava – Bernolákovo, voľno má Láb.
5. liga D U19, 21. kolo: 21.5. 14:30 Kátlovce – Šaštín, 17:00 Krakovany – Suchá n/Par., Horné Orešany – Gbely, 22.5. 14:30 Jablonica – Rohov, Smolenice – Moravský Sv. Ján, Mokrý Háj – Chtelnica odložený.
6. liga D U19 ObFZ Senica, 26. kolo: 21.5. 14:00 Borský Sv. Jur – Šajdíkové Humence, 17:00 Smrdáky – Unín, Kopčany – Radošovce, Stráže – Rovensko, 22.5. 13:00 Rybky – Popudinské Močidľany, 14:30 Borský Mikuláš – Štefanov, Petrova Ves a Vrádište majú voľno.

ŽIACI

1. liga MŽ U13, 25. kolo: 22.5. 10:00 Senica – Myjava.
2. liga MŽ U12, 25. kolo: 22.5. 12:00 Senica – Myjava.
2. liga SŽ BFZ, 23. kolo: 22.5. 13:15 Šenkvice – Žolík Malacky.
2. liga MŽ BFZ, 23. kolo: 22.5. 15:00 Šenkvice – Žolík Malacky.
2. liga SŽ U15, 27. kolo: 21.5. 10:00 Skalica – ČFK Nitra.
2. liga SŽ U13, 27. kolo: 21.5. 12:00 Skalica – ČFK Nitra.
4. liga Ž U15 – sk. A, 15. kolo: 21.5. 10:00 Šaštín – Borský Sv. Jur, 14:30 Prietrž – Borský Mikuláš, Brodské – Moravský Sv. Ján, 17:00 Jablonica – Šajdíkové Humence, Dojč má voľno.
4. liga Ž U15 – sk. B, 11. kolo: 21.5. 10:00 Radošovce – Kopčany, Sobotište – Mokrý Háj, 22.5. 14:30 Smrdáky – Rybky, Unín – Smolinské.
SŽ MA BFZ, 18. kolo: 21.5. 11:30 Žolík Malacky B – Lozorno, 12:30 Rohožník – Veľké Leváre, 22.5. 14:00 Záhorská Ves – Láb, voľno má Zohor
MŽ BFZ, 19. kolo: 21.5. 11:00 Pezinok-Cajla – Lozorno, 22.5. 14:30 Jakubov – Viničné, 15:00 Vysoká p/Mor. – Závod, Studienka – Jablonové.
Prípravka sk. A2, 19. kolo: 21.5. 9:00 Iskra Petržalka – FC Malacky, 22.5. 9:30 Dúbravka – Stupava.
Prípravka sk. A-MA, 19. kolo: 21.5. 14:30 Závod – Lozorno, 15:30 Zohor – Vysoká p/Mor., 22.5. 9:30 Láb – Rohožník, 10:30 Sološnica – Jakubov, Kostolište a Studienka majú voľno.
Prípravka sk. B2, 19. kolo: 21.5. 9:00 Iskra Petržalka – Žolík Malacky, 22.5. 11:00 Dúbravka – Stupava.
Prípravka U11+U10+U9 skupina C: 21.5. 11:15 Skalica – Myjava.
Prípravka, 3. liga U11, sk A, 15. kolo: 21.5. 10:00 Senica B – Moravský Sv. Ján, 12:00 Šaštín – Čáry, 14:00 Kúty – Cerová, 14:30 Hlboké – Lakšárska Nová Ves, 15:00 Koválov – Borský Mikuláš.
3. liga prípravka U11, sk B, 11. kolo: 21.5. 14:00 Oreské – Holíč, 17:00 Letničie – Dubovce, zápas Petrova – Gbely odohrajú 1.6. 18:00, Kopčany majú voľno.


  1. Polícia vyšetruje tri nehody v okresoch Senica a Skalica, jedna sa skončila tragicky 721
  2. V Častkove vyťahovali hasiči zakliesnené auto spod kamióna 577
  3. Nehodový úsek priamo v Senici: Kde v Trnavskom kraji zvýšiť opatrnosť? (mapy) 185
  4. Skalická nemocnica získala viac ako 3,8 milióna eur, využije ich na gynekológiu a onkológiu 119
  5. Multinárodnosť v tíme beriem ako výhodu, tvrdí Ton Caanen Foto 103
  6. Po debute som mal zmiešané pocity, priznáva Ďungel 62
  7. V úseku Senica - Šajdíkove Humence je výluka 52
  8. Denis Baumgartner: Veľkým snom je obliecť si dres reprezentačného A-mužstva 51
  9. Kaštieľ v Jablonici sa postupne mení, brány pre verejnosť otvorí aj tento rok 48
  10. Čistiareň odpadových vôd v Rohožníku modernizujú, práce ukončia v novembri 34

Najčítanejšie správy

Záhorie

Polícia vyšetruje tri nehody v okresoch Senica a Skalica, jedna sa skončila tragicky

Polícia vyšetruje v súčasnosti tri dopravné nehody, ktoré sa stali v okresoch Skalica a Senica, z ktorých jedna mala tragické následky.

V Častkove vyťahovali hasiči zakliesnené auto spod kamióna

V katastri obce Častkov sa dnes ráno zrazil kamión s osobným autom.

Nehodový úsek priamo v Senici: Kde v Trnavskom kraji zvýšiť opatrnosť? (mapy)

Čo sa týka nehodovosti, je Trnavský kraj v rámci Slovenska na chvoste, počtom smrteľných nehôd však minulý rok obsadil prvú priečku. Nehodový úsek eviduje polícia aj priamo v intraviláne Senice.

Skalická nemocnica získala viac ako 3,8 milióna eur, využije ich na gynekológiu a onkológiu

Nemocnica v Skalici získala nenávratný finančný príspevok od Ministerstva zdravotníctva SR vo výške viac ako 3,8 milióna eura.

Multinárodnosť v tíme beriem ako výhodu, tvrdí Ton Caanen

Holandského trénera najviac prekvapili futbalové podmienky v Senici.

Blízke regióny

Orbis v centre Nitry: Začínajú sa búracie práce

Časť skeletu bývalého kultúrneho domu zostane stáť. Jeho stav musí ešte odobriť statik.

Snúbencom hrala k obradu pohrebná hudba z námestia

Pochovávanie basy, ktoré sa konalo v sobotu 10. februára pred trnavskou radnicou, malo podľa poslanca Bystríka Stanka narušovať priebeh sobášnych obradov.

Futbalisti v príprave

Napriek snehovej nádielke sa hralo veľa zápasov. V nových kluboch skúšajú šťastie napríklad Marek Pecho a Patrik Šurnovský.

Deväťbodový náskok môže byť pre Trnavu rozhodujúci, tvrdí Dušan Radolský

Spartak dokázal poraziť v lige slabších súperov a vďaka tomu je na čele ligy, tvrdí bývalý tréner Dušan Radolský.

Ďalší požiar domu: V Suchej nad Parnou horela strecha

V noci na utorok 20. februára zasahovali hasiči v obci Suchá nad Parnou pri Trnave. Horela tu strecha rodinného domu.

Všetky správy

Slováci prehrali s USA aj druhýkrát a na olympiáde končia

Slovenskí hokejisti dostali päť gólov.

Plakala a plakala. Ten pocit bezradnosti neprajem nikomu, tvrdí Fialková

Bola som dezorientovaná. Nevedela som, či mám vôbec o niečo bojovať, hovorí Anastasia Kuzminová.

Babráci. Fanúšikovia majú právo sa hnevať

Olympijská správa o stave slovenského hokeja.

Hokej - Program, tabuľky, skupiny - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Hokejový turnaj sa začína v stredu 14. februára 2018. Slovensko doň vstúpi zápasom proti Olympijským športovcom z Ruska.