Utorok, 11. december, 2018 | Meniny má Hilda

Holíč zakončil sezónu víťazstvom nad Komárnom

V poslednom kole 2. basketbalovej ligy zvíťazili basketbalisti Holíča na domácej palubovke s Komárnom 80:68.

Holíč – Komárno 80:68 (42:32)

Body a zostava Holíča: Snopko 21, Malčic 12, Rypák 3, Došek 20, Bačík 11, Mihaliska 2, Jaborník 5, Hladký, Burský, Halahija 6.

Posledný zápas sezóny odohral Holíč na domácej palubovke proti súperovi z Komárna. Domáce družstvo chcelo vrátiť súperovi prehru z jeho ihriska a tiež ukončiť sezónu 2015/2016 víťazné. Namotivovaní domáci hráči sa preto uchopili vedenia hneď od úvodu prvej štvrtiny a 10-bodový náskok si udržali až do konca prvého polčasu. Bolo tomu tak hlavne vďaka kolektívnemu výkonu a pekným prihrávkam na voľného hráča pod súperov kôš.

Do druhého polčasu nastúpilo domáce družstvo v rovnakom tempe a vypracovalo si 15-bodový náskok. V štvrtej štvrtine sa hostia síce pokúsili o zvrat a znížili náskok na rozdiel 2 košov, ale domáci na to zareagovali pritvrdením v obrane a vďaka sérii získaných lôpt a následným úspešné premeneným rýchlym protiútokom si zabezpečili pohodlne vedenie o 12 bodov. Toto vedenie si domáce družstvo udržalo až do konca zápasu a tak Holíčania ukončili sezónu 2015/2016 víťazstvom na domácej palubovke.

Poďakovanie za celu sezónu patri najmä Mestu Holíč a ďalším sponzorom družstva. MŠK BO Holíč nezabúda ani na svojich verných fanúšikov a z celého srdca im ďakujeme za ich výbornú podporu počas celej uplynulej sezóny.

Ďalšie výsledky 16. kolo: Dun. Streda – Nitra 61:71, Topoľčany – Ivanka 90:91, Partizánske – Levice B 90:100, voľno – Bánovce.

1. Platbami kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch
  2. Čo majú študovať naše deti, aby si v budúcnosti našli prácu?
  3. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  4. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  5. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  6. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  7. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia
  8. Geológ: recykláciu umelého kopca v Slnečniciach sledujeme denne
  9. Volkswagen radí: ako svietiť a čo s hmlovkami?

Študenti napiekli tisíce medovníkov. Pozrite si fotky

Kalendár plný čokoládových dezertov predstavuje Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera na tradičnom podujatí s názvom Gastro Vianoce.

Viskupič s Lašákom odovzdali výstroje hokejovým talentom v Senici a Skalici

Trnavská župa aj tento rok ocenila najlepších športovcov. Tohtoročným víťazom ankety sa stal futbalový klub FC Spartak Trnava.