MUŽI
Fortuna liga, 30. kolo: 30.4. 19:00 Michalovce – Senica, 1.5. 16:30 Skalica – Myjava (hrá sa v Senici)
3. liga BFZ, 24. kolo: 30.4. 15:00 Slovenský Grob – Rohožník, 1.5. 17:00 Dev. N. Ves – Lozorno
4. liga ZSFZ, 24. kolo: 1.5. 16:30 Boleráz – Holíč
4. liga BFZ, 24. kolo: 1.5. 17:00 Stupava – Veľké Leváre, Jakubov – FC Malacky, Jablonové – Závod
5. liga ZSFZ, dohrávky 17. kola: 29.4. 17:00 Stráže – Mokrý Háj, Mor. Sv. Ján – Trebatice, 19. kolo: 1.5. 16:30 Horné Orešany – Šaštín, Mokrý Háj – Veľké Kostolany, Križovany – Mor. Sv. Ján, Trebatice – Oreské, Gbely – Stráže
5. liga ObFZ BA-vidiek, 20. kolo: 30.4. 17:00 Pl. Mikuláš – Zohor, Jablonec – Pl. Štvrtok, 1.5. 17:00 Gajary – Borinka, Kostolište – Pernek
6. liga Obfz Senica, 23. kolo: 1.5. 17:00 Petrova Ves – Borský Mikuláš, Brodské – Hlboké, Šajdíkove Humence – Jablonica, Pop. Močidlany – Rybky, Kúty – Kopčany, Cerová – Rohov, Koválov – Radimov, Radošovce – Borský Sv. Jur
6. liga ObFZ BA-vidiek, 16. kolo: 30.4. 11:00 Záhorská Ves – Vinosady, 1.5. 17:00 Studienka – Častá, Suchohrad – Doľany, Griňava – Vysoká pri Morave, Rohožník B a Malé Leváre majú voľno
7. liga ObFZ Senica, 19. kolo: 1.5. 17:00 Rovensko – Vrádište, Smrdáky – Hradište, Letničie – Kunov, Smolinské – Dubovce, Sekule – Čáry, Sobotište – Štefanov, Lak. Nová Ves – Unín
7. liga, ObFZ Trenčín, 20. kolo: 30.4. 16:30 Brezová p. Bradlom – Hrádok, 1.5. 16:30 Turani – Kálnica, Stará Turá B – Brestovec, Pobedim – Polianka
8. liga ObFZ Senica, 13. kolo: 30.4. 15:00 Dojč – Trnovec, 1.5. 17:00 Chropov – Prietrž, Osuské – Podbranč
8. liga Myjava, 15. kolo: 1.5. 16:30 Priepasné – Košariská, Jablonka – Bukovec, Vrbovce – Hrašné, Chvojnica má voľno
ŽENY
1. liga ženy, 15. kolo : 1.5. 13:30 Myjava – Nitra
2. liga, Západ A, 15. kolo: 1.5. 11:00 Čaka – Kopčany
1. liga juniorky, 15. kolo: 1.5. 15:30 Myjava – Nitra
1. liga žiačok, 15. kolo: 1.5. 13:00 Čaka – Kopčany, Senica – Myjava
DORAST
1. liga SD U19, 21. kolo: 30.4. 11:00 Dunajská Streda – Senica
1. liga MD U17, 21. kolo: 30.4. 11:00 Senica – Žilina - Martišiak
1. liga MD U16, 21. kolo: 30.4. 13:15 Senica – Žilina
2. liga ZsFZ SD U19, 24. kolo: 30.4. 10:00 Levice – Skalica, Žolík Malacky – Lokomotíva Trnava, Myjava – Púchov
2. liga ZsFZ MD U17, 24. kolo: 30.4. 12:30 Levice – Skalica, Žolík Malacky – Lokomotíva Trnava, Myjava – Púchov
3. liga SD BFZ 24. kolo: 30.4. 10:00 FC Petržalka – Rohožník, Jablonové má voľno
3. liga MD BFZ, 16. kolo: 30.4. 9:30 PSČ Pezinok – Veľké Leváre
4. liga D U19 ZsFZ, 24. kolo: 1.5. 14:00 Lednické Rovné – Holíč, Kúty majú voľno
4. liga dorast BA-vidiek, 20. kolo: 30.4. 17:00 Vištuk – Zohor, 1.5. 14:30 Stupava – Láb, Závod má voľno
5. liga D U19 ZsFZ: 30.4. 14:00 Šaštín – Moravský Sv. Ján, 16:30 Krakovany – Horné Orešany, 1.5. 13:00 Rohov – Chtelnica, 14:00 Kátlovce – Jablonica, Gbely – Mokrý Háj
6. liga ObFZ Senica D U19, 23. kolo: 30.4. 16:00 Radošovce – Borský Sv. Jur, 16:30 Šajdíkové Humence – Unín, Popudinské Močidlany – Stráže, 17:00 Vrádište – Petrova Ves, 1.5. 14:00 Štefanov – Rybky, Smrdáky a Kopčany majú voľno
ŽIACI
1. liga SŽ U15, 22. kolo: 27.4. 14:00 Senica – Zlaté Moravce, Senec – Myjava
1. liga SŽ U14, 22. kolo: 27.4. 16:00 Senica – Zlaté Moravce, Senec – Myjava
1. liga MŽ U13, 22. kolo : 30.4. 10:00 Prievidza – Senica, 1.5. 10:00 Myjava – Senec
1. liga MŽ U12, 22. kolo: 30.4. 12:00 Prievidza – Senica, 1.5. 12:00 Myjava – Senec
2. liga SŽ U15 ZsFZ, 24. kolo: 1.5. 10:00 Komárno – Skalica
2. liga BFZ SŽ, dohrávané 14. kolo: 27.4. 17:30 Bernolákovo – Žolík Malacky, 20. kolo: 30.4. 9:00 Rača – Žolík Malacky
2. liga MŽ U13 ZsFZ, 24. kolo: 1.5. 12:00 Komárno – Skalica
2. liga BFZ MŽ, dohrávané 14. kolo: 27.4. 16:00 Bernolákovo – Žolík Malacky, 20. kolo: 30.4. 10:30 Rača – Žolík Malacky
3. liga SŽ U15 stred SzFZ, 16. kolo: 30.4. 10:00 Gbely – Holíč, 1.5. 10:00 Senica B – Močenok, Sereď – Kúty
3. liga MŽ U13 stred SzFZ, 16. kolo: 30.4. 12:00 Gbely – Holíč, 1.5. 12:00 Senica B – Močenok, Sereď – Kúty
4. liga žiaci U15 sk. A, 12. kolo: 28.4. 18:00 Borský Sv. Jur – Mor. Sv. Ján, 30.4. 12:30 Dojč – Jablonica, 16:30 Prietrž – Šaštín, B. Mikuláš – Brodské
4. liga žiaci U15 sk. B, 8. kolo: 30.4. 10:00 Mokrý Háj – Smolinské, Kopčany – Rybky, Sobotište – Smrdáky, Radošovce – Unín
SŽ MA, 15. kolo: 30.4. 10:00 Lozorno – Láb, 11:30 Žolík Malacky B – Rohožník, 17:00 Zohor – Veľké Leváre
MŽ BA-vidiek, 16. kolo: 30.4. 10:30 Jakubov – Modra, Limbach – Závod, 1.5. 10:00 Slovenský Grob – Vysoká pri Morave, 10:30 Jablonové – Lozorno, 15:00 Studienka – Sv. Jur
PRÍPRAVKA
3. liga prípravka U11 ObFZ Senica sk. A, 12. kolo: 30.4. 12:00 Čáry – Mor. Sv. Ján, 14:00 Hlboké – Kúty, 15:00 Koválov – Šaštín, 1.5. 11:00 Borský Mikuláš – Senica B, 14:30 Lak. Nová Ves – Cerová
3. liga prípravka U11 ObFZ Senica sk. B, 8. kolo: 30.4. 10:00 Holíč – Gbely, 12:00 Kopčany – Dubovce, 14:00 Oreské – Letničie, Petrova Ves má voľno
BFZ prípravka sk. A2+B2, 16. kolo: 30.4. 9:30 a 11:00 Stupava – Ivanka pri Dunaji, FC Malacky – Záhorská Bystrica
BFZ prípravka sk. A – MA, 16. kolo: Kostolište – Lozorno, Studienka – Láb, Rohožník – Zohor, Jakubov – Vysoká pri Morave, Sološnica a Závod majú voľno
Prípravka U11+U10+U9 – skupina C, 9. kolo: 30.4. 15:05 Myjava – Partizánske, Pov. Bystrica – Skalica