Utorok, 19. marec, 2019 | Meniny má Jozef

Mládež a ženy na futbalových ihriskách

Nielen muži, ale aj dorastenci, žiaci a ženy odohrali v našom regióne ďalšie súťažné kolo.

Súhrn výsledkov tímov zo Záhoria si môžete pozrieť v našom súhrne.

DORAST

V záhoráckom derby víťazstvo Malaciek zásluhou hetriku Františka Lörincziho

2. LSDZ U19, 23. kolo: Horná Nitra – Myjava 1:0 (0:0), Malacky – Skalica 4:3 (3:1), 10., 16. a 25. F. Lörinczi, 63. Hitmar – 40., 61. a 87. Ondriš, Vráble – Domino 2:0, ČFK Nitra – Dubnica 1:5, Komárno – Levice 4:2, Karlova Ves – Topoľčany 3:1, Lok. Trnava – Inter 1:1, Púchov – Nové Zámky odložili.

1. ViOn Vráble 23 17 3 3 68:24 54

2. Horná Nitra 23 13 5 5 63:35 44

3. Malacky 23 14 2 7 47:33 44

4. Myjava 23 13 5 5 41:28 44

5. Karl. Ves 23 13 3 7 56:31 42

6. Inter 22 11 4 7 48:25 37

7. Skalica 23 10 5 8 48:36 35

8. Púchov 22 9 5 8 29:28 32

9. Lok. Trnava 23 8 7 8 29:25 31

10. Dubnica 23 9 2 12 42:45 29

11. Topoľčany 23 9 2 12 45:51 29

12. Domino Ba 23 8 4 11 36:58 28

13. Komárno 23 8 3 12 35:51 27

14. ČFK Nitra 23 5 1 17 19:55 16

15. Levice 22 3 4 15 24:61 13

16. N. Zámky 22 4 1 17 19:63 13

Velický zariadil víťazstvo Skalice v Malackách

2. liga MD U17, 23. kolo: Malacky – Skalica 1:3 (0:2), 47. Hrnčiar – 16., 24. a 78. M. Velický, Horná Nitra – Myjava 0:1 (0:0), 74. Tomka, Vráble – Domino 0:0, ČFK Nitra – Dubnica 2:3, Komárno – Levice 2:2, Lok. Trnava – Inter 3:3, Karlova Ves – Topoľčany 3:1, Púchov – Nové Zámky odložili.

1. Myjava 23 21 1 1 90:19 64

2. Skalica 23 14 3 6 53:27 45

3. Dubnica 23 14 2 7 51:32 44

4. Lok. Trnava 23 13 5 5 40:22 44

5. Inter 22 10 7 5 42:24 37

6. Vráble 23 10 6 7 56:37 36

7. Topoľčany 23 10 4 9 40:33 34

8. Horná Nitra 23 10 3 10 57:36 33

9. Komárno 23 9 4 10 52:55 31

10. ČFK Nitra 23 9 3 11 34:41 30

11. Karl. Ves 23 7 5 11 33:49 26

12. Levice 22 7 4 11 32:54 25

13. Púchov 22 6 6 10 37:39 24

14. Malacky 23 6 4 13 38:50 22

15. Domino Ba 23 5 4 14 23:49 19

16. N. Zámky 22 0 1 21 8:119 1

Jablonové aj Rohožník bez bodu

ObFZ 3. liga SD – 23. kolo: Dev. N. Ves – Jablonové 4:1 (1:1), g. h. Mackových, Rohožník – NMŠK 1922 Bratislava 0:5 (0:2), Modra – FC Petržalka 0:7, Šenkvice – Kráľová 0:0, Ružinov – PSČ Pezinok 2:0, FK Rača – Vrakuňa 5:0, voľno – Dun. Lužná.

1. Petržalka 20 19 1 0 122:8 58

2. Ružinov 20 17 1 2 75:17 52

3. NMŠK 1922 20 15 0 5 76:20 45

4. Pezinok 20 14 2 4 66:23 44

5. Dev. N. Ves 20 14 1 5 59:28 43

6. Rača 20 13 2 5 78:23 41

7. Kráľová p/S. 20 12 3 5 71:29 39

8. Dun. Lužná 20 8 1 11 58:46 25

9. Igram 19 7 2 10 35:33 23

10. Vrakuňa 20 5 1 14 38:81 16

11. Šenkvice 20 4 3 13 23:79 15

12. Rohožník 20 3 3 14 18:73 12

13. Jablonové 20 3 0 17 25:86 9

14. Modra 21 2 0 19 11:110 6

15. Iskra 14 1 0 13 7:106 3

BFZ 3. liga MD – 13. kolo: Ružinov – PŠC Pezinok 4:1, Šamorín – NMŠK 1922 Bratislava 4:0, CFK Pezinok – Dev. N. Ves 0:7, voľno – Veľké Leváre, FC Petržalka, FC Rača.

1. Dev.N.Ves 11 9 1 1 37:7 28

2. FC Petržalka 12 8 1 3 35:11 25

3. Ružinov 11 8 0 3 25:13 24

4. Šamorín 11 7 0 4 35:13 21

5. PŠC Pezinok 11 5 0 6 22:25 15

6. CFK Pezinok 11 3 1 7 10:31 10

7. FK Rača 10 2 3 5 10:15 9

8. NMŠK BA 11 3 0 8 19:29 9

9. V.Leváre 10 1 0 9 9:58 3

Marianka, Plav. Štvrtok a FA Bratislava odstúpili zo súťaže.

Kúty sa víťazstvom priblížili k druhej priečke

4. liga SZ, 23. kolo: Holíč – Dolná Súča 2:0 (1:0), 44. Rúžička, 87. Žáček, Kúty – Dolné Vestenice 2:1 (1:1), 4. a 80. Baláž – 40. Vabec, Trenčianske Stankovce – Nitrianske Rudno 2:2 (2:1), Nemšová – Lednické Rovne 3:2 (2:0), Beluša – Boleráz 1:1 (1:1), Bošany – Papradno nehrali.

1. Borčice 20 14 6 0 79:12 48

2. L. Rovne 20 13 3 4 45:25 42

3. Kúty 20 13 2 5 47:29 41

4. Beluša 20 11 2 7 48:33 35

5. Papradno 20 11 1 8 41:40 34

6. N. Dubnica 19 10 3 6 49:30 33

7. N. Rudno 20 9 5 6 48:35 32

8. Nemšová 20 6 6 8 34:44 24

9. T. Stankovce 19 7 1 11 45:49 22

10. Bošany 18 6 2 10 21:40 20

11. D. Vestenice 19 6 0 13 33:45 18

12. Holíč 19 5 3 11 24:58 18

13. D. Súča 20 3 4 13 30:71 13

14. Boleráz 20 2 4 14 20:53 10

Gólová prestrelka v Závode pre Stupavu

ObFZ BA vidiek 4. liga SD – 19. kolo: Závod – Stupava 3:5 (3:3), O. Hollý 2, J. Procháska – M. Distler a M. Neradovič 2, K. Drahoš, Láb – Vištuk 4:2 (2:0), N. lelkeš 3, A. Novotný, Zohor – Bernolákovo 5:0 (3:0), D. Sirota 2, D. Vachálek, M. Mader, M. Vicen, Doľany – Rovinka 3:1, Dubová – Slov. Grob 1:0, voľno – Slávia Ekonóm.

1. Dubová 14 11 3 0 62:9 36

2. Doľany 15 10 3 2 64:19 33

3. Slov.Grob 14 10 2 2 63:20 32

4. Zohor 15 9 4 2 45:25 31

5. Závod 16 7 1 8 42:41 22

6. ŠK Láb 16 7 1 8 37:45 22

7. Stupava 15 4 3 8 40:50 15

8. Vištuk 15 3 5 7 15:53 14

9. Bernolákovo 15 3 3 9 19:38 12

10. Ekonóm 15 1 4 10 21:62 7

11. Rovinka 14 0 5 9 19:48 5

Šaštín nastrieľal v Orešanoch sedmičku

5. liga SD U19, 17. kolo: Krakovany – Jablonica 1:3 (1:1), 2. Toplanský – 45. Masaryk, 67. a 86. D. Blaha, Horné Orešany – Šaštín 4:7 (1:1), 22. Mekky, 52. Novák, 87. Krchnavý, 90. Mesíček – 34. Šedivý, 47. a 81. Barkóci, 49. a 80. Formánek, 68. K. Danihel (11), 83. D. Danihel, Mokrý Háj – Suchá 2:1 (2:0), 2. Tokoš, 36. Peška – 50. Danišovič. Chtelnica – Gbely 1:3 (0:2), 76. Kimmerling – 21. Mihálik, 38. B. Daniel, 81. L. Daniel (11), Moravský Svätý Ján – Rohov 1:4 (1:0), 18. Džurný – 57. Ilčík, 65. Hýll (vl. gól), 73. Burian, 88. Job.

1. Mokrý Háj 17 15 2 0 92:26 47

2. Rohov 17 11 2 4 60:26 35

3. Jablonica 17 11 2 4 59:33 35

4. M. Sv. Ján 17 9 2 6 49:34 29

5. Suchá 17 9 1 7 50:33 28

6. Gbely 17 9 1 7 49:32 28

7. Krakovany 17 6 3 8 49:42 21

8. Šaštín 17 6 1 10 36:51 19

9. H. Orešany 17 4 5 8 51:75 17

10. Smolenice 17 4 2 11 24:54 14

11. Kátlovce 17 4 2 11 18:68 14

12. Chtelnica 17 0 5 12 12:75 5

V Smrdákoch hetriky Daniela a Flámika

6. liga Senica dorast, 22. kolo: Petrova Ves -Popudinské Močidľany 3:0 kont., Smrdáky –Rovensko 7:1 (4:1), 27., 37. a 40. M. Daniel, 28., 48. a 85. Flámik, 62. Škojec – 31. Tóth, Rybky – Kopčany 5:2 (2:0), 15. Hnilica, 42. a 58. Tomeček, 76. Bayer, 85. Bartoň – 55. Frühauf (11), 90. Kozány, Štefanov – Šajdíkove Humence 4:5 (3:2), 8., 20. a 33. Tomašovič (druhý z 11), 72. Polák – 7. Bartúnek, 40. a 52. Pucheľ, 65. a 86. Fedorčák, Borský Svätý Jur – Vrádište 1:0 (0:0), 90. Stanek, Borský Mikuláš – Radošovce 0:2 (0:0), 58. Štepanovský, 80. Černek, Unín a Stráže voľno

1. Radošovce 19 17 1 1 118:14 52

2. Kopčany 19 16 1 2 114:19 49

3. B. Sv. Jur 19 16 1 2 111:18 49

4. Rybky 19 13 2 4 82:22 41

5. B. Mikuláš 19 12 2 5 71:29 38

6. Smrdáky 19 8 1 10 59:66 25

7. Vrádište 19 7 4 8 33:41 25

8. Šaj. Humence 19 7 2 10 46:79 23

9. Unín 18 6 2 10 30:45 20

10. Štefanov 18 4 5 9 35:59 17

11. Pet. Ves 18 4 1 13 28:63 13

12. Rovensko 19 4 1 14 23:82 13

13. P. Močidľany 20 3 1 16 20:125 10

14. Stráže 19 2 2 15 21:129 8

Brodské odstúpilo, jeho výsledky boli anulované.

ŽIACI

Myjava prekvapujúco zdolala lídra z Trnavy

SFZ 1. liga SŽ A – U 15, 21. kolo: Myjava – Trnava 2:1 (1:1), 8. Repta, 58. Udvorka (11) – 23. Zedek, Horná Nitra– FK Senica 0:3 (0:2), 8. Horniak, 22. Giľák, 45. Mička, PFA ViOn – FC Nitra 1:3, Dun. Streda – Karlova Ves 3:0, Púchov – Levice 2:1, Slovan – Senec odložili na 11. 5., Trenčín – Inter odložili na 18. 5.

1. Sp. Trnava 21 17 2 2 86:7 53

2. Slovan 20 15 3 2 71:14 48

3. Trenčín 20 15 2 3 71:25 47

4. Senica 21 10 7 4 51:19 37

5. FC Nitra 22 11 4 7 46:28 37

6. Dun. Streda 21 11 3 7 35:32 36

7. Inter 19 9 3 7 40:28 30

8. Karl. Ves 20 8 3 9 29:33 27

9. Myjava 21 8 3 10 27:42 27

10. Levice 20 4 4 12 15:58 16

11. Púchov 21 3 5 13 18:48 14

12. PFA ViOn 21 4 2 15 18:63 14

13. Horná Nitra 21 4 2 15 12:80 14

14. Senec 20 2 3 15 23:65 9

Štyri góly Buchela pomohli Senici k hladkému víťazstvu

1. liga SŽ U14, 21. kolo: Myjava – Trnava 1:2 (1:2), 22. Kováč – 11. Mego, 14. Stanek, Horná Nitra – Senica 0:6 (0:5), 11. Liška, 14., 25., 33. a 34. Buchel, 60. Hecht, PFA ViOn – FC Nitra 0:2, Dun. Streda – Karlova Ves 1:0, Púchov – Levice 1:1. Slovan – Senec odložili na 11. 5., Trenčín – Inter odložili na 18. 5.

1. Slovan 21 18 2 1 118:12 56

2. Senica 21 16 2 3 77:14 50

3. FC Nitra 22 14 3 5 84:18 45

4. Dun. Streda 21 13 2 6 56:44 41

5. Sp. Trnava 21 12 3 6 72:21 39

6. Inter 19 10 3 6 32:20 33

7. Trenčín 20 9 3 8 44:38 30

8. Karl. Ves 21 9 3 9 33:38 30

9. Senec 20 8 6 6 32:37 30

10. PFA ViOn 21 8 3 10 26:58 27

11. Myjava 21 3 2 16 19:57 11

12. Púchov 21 3 2 16 15:82 11

13. Levice 20 1 5 14 12:79 8

14. Horná Nitra 21 1 1 19 8:110 4

Senica doma vysoko prehrala

1. liga ml. žiaci U13, 21. kolo: Levice – Myjava 2:3 (0:1), 49. a 55. Valkovič – 7. Kolárik, 33. Havlík, 59. Gulán, Senica – Trenčín 3:9 (2:5), 15. Kudla, 18. Čmarada, 39. Koprna (11) – 2. Gaži, 4. Hollý, 5. a 45. Demitra, 25. a 43. Tomík, 28. Ondrášek, 40. Bobošík, 48. Chlpek, FC Nitra – Horná Nitra 18:4, Inter – PFA ViOn 3:5, Trnava – Dun. Streda 9:3, Karlova Ves – Púchov 12:1, Senec – Slovan 3:12. Dohrávka: Inter – Trnava 6:12.

1. Slovan 20 19 0 1 244:81 57

2. FC Nitra 21 17 0 4 209:75 51

3. Sp. Trnava 19 16 0 3 216:59 48

4. Dun. Streda 20 15 0 5 200:93 45

5. Trenčín 19 14 0 5 230:90 42

6. PFA ViOn 20 14 0 6 169:91 42

7. Karl. Ves 21 10 0 11 128:155 30

8. Senica 21 9 1 11 138:127 28

9. Senec 20 9 0 11 130:146 27

10. Horná Nitra 21 7 0 14 113:213 21

11. Inter 21 6 2 13 104:150 20

12. Myjava 21 3 0 18 47:180 9

13. Levice 21 1 1 19 68:204 4

14. Púchov 21 1 0 20 61:393 3

Myjava tesne prehrala v Leviciach

1. liga ml. žiaci U12: Levice – Myjava 6:4 (3:2), 17. a 57. a 60. Urblík, 20. Flašík, 30. Bača, 36. Pištek – 24. Horniak, 25. Mikulka, 52. Gulán, 57. Handžiu, Senica – Trenčín 4:16 (3:7), g. d. 19. Barcaj, 21. Macho, 26, Surový, 59. Štefík, FC Nitra – Horná Nitra 11:6, Inter – PFA ViOn 6:5, Trnava – Dun. Streda 6:7, Karlova Ves – Púchov 5:6, Senec – Slovan 6:6. Dohrávka: Inter – Trnava 8:9.

1. Slovan 20 18 1 1 302:77 55

2. Trenčín 19 17 1 1 279:73 52

3. FC Nitra 21 15 0 6 212:102 45

4. Senica 21 13 2 6 199:140 41

5. Dun. Streda 20 12 1 7 165:123 37

6. Karl. Ves 21 11 1 9 141:155 34

7. Sp. Trnava 19 10 1 8 169:135 31

8. PFA ViOn 20 8 3 9 132:133 27

9. Horná Nitra 21 9 0 12 184:195 27

10. Senec 20 7 3 10 100:104 24

11. Inter 21 8 0 13 127:183 24

12. Púchov 21 5 1 15 139:220 16

13. Levice 21 3 0 18 80:289 9

14. Myjava 21 0 0 21 44:344 0

2. LSŽ, U15, 23. kolo: ČFK Nitra – Komárno 1:0, Nové Zámky – Galanta 1:2, Trenčín B – Šaľa 3:1, Topoľčany – Trebatice 1:0, Šamorín – Dubnica 0:4, Lok. Trnava – P. Bystrica 4:0, Piešťany – Partizánske 4:2. Skalica mala voľno.

1. Dubnica 21 20 1 0 97:9 61

2. Lok. Trnava 22 13 4 5 59:33 43

3. P. Bystrica 21 13 4 4 44:21 43

4. N. Zámky 21 12 2 7 57:37 38

5. Galanta 21 11 3 7 52:29 36

6. Trenčín B 22 10 3 9 63:37 33

7. Šaľa 22 10 3 9 36:41 33

8. Komárno 21 8 7 6 45:35 31

9. Skalica 21 8 3 10 43:65 27

10. Topoľčany 22 8 1 13 46:54 25

11. Trebatice 21 7 3 11 28:32 24

12. ČFK Nitra 21 7 2 12 26:43 23

13. Piešťany 22 5 3 14 19:77 18

14. Šamorín 22 4 4 14 21:48 16

15. Partizánske 22 3 1 18 32:107 10

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

2. LMŽ U13, 23. kolo: ČFK Nitra – Komárno 2:2, Nové Zámky – Galanta 2:4, Trenčín B – Šaľa 4:3, Šamorín – Dubnica 4:4, Topoľčany – Trebatice 2:3, Lok. Trnava – P. Bystrica 5:2, Piešťany – Partizánske 0:9. Skalica mala voľno.

1. Lok. Trnava 22 17 4 1 82:12 55

2. ČFK Nitra 21 16 2 3 68:17 50

3. Galanta 21 14 2 5 60:33 44

4. Partizánske 22 13 4 5 70:29 43

5. Skalica 21 14 1 6 78:52 43

6. Trenčín B 22 13 3 6 120:40 42

7. Šaľa 22 14 0 8 68:36 42

8. Komárno 21 12 5 4 74:35 41

9. Šamorín 22 9 4 9 46:50 31

10. Topoľčany 22 7 1 14 56:60 22

11. Dubnica 21 5 2 14 49:96 17

12. N. Zámky 21 4 3 14 39:84 15

13. P. Bystrica 21 4 0 17 34:109 12

14. Piešťany 22 2 0 20 16:160 6

15. Trebatice 21 1 1 19 19:66 4

Gabčíkovo sa odhlásilo zo súťaže.

Žolík Malacky rozstrieľal Devínsku Novú Ves

BFZ 2. liga SŽ – 19. kolo: Žolík Malacky – Dev. N. Ves 7:0 (2:0), D. Lipták 3, R. Biksadský 2, P. Walter, O. Zachar, Ružinov – Domino 1:3, Šenkvice – Vrakuňa 2:2, FC Petržalka – Bernolákovo 5:0, Ivanka – NMŠK 1922 BA 1:2, Dun. Lužná – FK Rača 3:0, PŠC Pezinok – Dúbravka 4:3.

1. Domino 17 16 0 1 45:8 48

2. FC Petržalka 17 15 2 0 87:15 47

3. Žolík MA 17 11 2 4 65:24 35

4. Ružinov 17 9 1 7 59:37 28

5. FK Rača 17 8 2 7 55:37 26

6. Dúbravka 17 8 2 7 57:45 26

7. NMŠK BA 17 8 2 7 33:24 26

8. Dev.N.Ves 17 8 0 9 37:46 24

9. Šenkvice 17 6 4 7 37:31 22

10. D.Lužná 17 7 1 9 37:60 22

11. Bernolákovo 17 6 0 11 37:52 18

12. Vrakuňa 17 4 1 12 29:81 13

13. PŠC Pezinok 17 3 1 13 21:54 10

14. Ivanka 17 1 0 16 8:93 3

Mladší žiaci Malaciek rozhodli až v druhom polčase

BFZ 2. liga MŽ – 19. kolo: Žolík Malacky – Dev. N. Ves 5:1 (1:1), g. d. R. Repaský 2, R. Haramia, P. Kuma, M. Žáček, Ružinov – Domino 0:5, Šenkvice – Vrakuňa 2:5, FC Petržalka – Bernolákovo 5:1, Ivanka – NMŠK 1922 BA 4:0, Dun. Lužná – FK Rača 0:6, PŠC Pezinok – Dúbravka 0:6.

1. FK Rača 17 13 3 1 81:10 42

2. Domino 17 14 0 3 94:26 42

3. Dúbravka 17 13 2 2 73:11 41

4. Žolík MA 17 11 2 4 77:30 35

5. NMŠK 17 11 1 5 68:34 34

6. Šenkvice 17 10 1 6 41:30 31

7. Petržalka 17 9 2 6 55:23 29

8. Vrakuňa 17 6 4 7 44:53 22

9. Ružinov 17 5 3 9 29:50 18

10. Bernolákovo 17 5 2 10 21:54 17

11. Ivanka 17 5 1 11 38:75 16

12. Dev.N.Ves 17 4 1 12 30:109 13

13. PŠC Pezinok 17 1 1 15 14:95 4

14. Dun.Lužná 17 0 1 16 9:74 1

Holíč vyškolil béčko ČFK Nitra

3. LSŽ U15 Stred, 15. kolo: Kúty – Senica B 0:6 (0:4), 1. a 31. Cintula, 17. a 69. Švárny, 29. Cigánek, 42. Obcovič, Močenok – Gbely 1:1 (0:0), 44. Chán – 42. Medlen, Holíč – ČFK Nitra B 10:1 (5:0), 6., 18., 43. a 61. Ciriak, 52. a 69. Čekal, 14. Talla, 30. Jesenský, 31. Paníček, 63. Mráz – 55. Halaj, Šoporňa – Sereď 0:10, Topoľčany – Hlohovec 0:12.

1. Sereď 15 12 2 1 81:10 38

2. Hlohovec 14 12 0 2 101:14 36

3. Senica B 15 11 1 3 98:29 34

4. Holíč 14 9 0 5 54:34 27

5. Močenok 15 7 2 6 30:38 23

6. Topoľčany B 15 7 0 8 37:45 21

7. Gbely 15 5 3 7 36:50 18

8. ČFK Nitra B 15 4 0 11 21:81 12

9. Šoporňa 15 3 0 12 23:84 9

10. Kúty 15 0 0 15 5:101 0

Trojgólový Ruppert a Baláž zariadili víťazstvo Kútov nad béčkom Senice

3. LMŽ U13 Stred, 15. kolo: Kúty – Senica B 8:4 (3:3), 3., 18. a 50. Ruppert, 16., 48. a 53. Baláž, 56. Daniš, 59. Klena – 4. a 30. Kadlečík, 11. Horváth, 42. Manďák, Močenok – Gbely 2:1 (0:0), 33. a 53. Kováč – 38. Malík, Holíč – ČFK Nitra B 3:0 (1:0), 24. Duchoslav, 45. Vymyslický, 59. Csáky, Šoporňa – Sereď 0:6, Topoľčany B – Hlohovec 0:7.

1. Sereď 15 15 0 0 136:6 45

2. Holíč 14 13 0 1 67:11 39

3. Hlohovec 14 10 1 3 75:18 31

4. Kúty 15 7 2 6 39:42 23

5. Topoľčany B 15 7 0 8 41:50 21

6. Šoporňa 15 5 2 8 34:57 17

7. Močenok 15 5 1 9 40:74 16

8. ČFK Nitra B 15 3 2 10 27:75 11

9. Senica B 15 3 1 11 31:106 10

10. Gbely 15 0 3 12 14:65 3

Dojč s premiérovým víťazstvom

4. liga žiaci U15, 11. kolo: Brodské -Dojč 0:3, Slováček, Čížek, Tobiáš, Moravský Svätý Ján – Borský Mikuláš 2:2, Hrica 2 – Romer, Havlíček, Šajdíkove Humence – Borský Svätý Jur 1:10, Gaša – Macejka 3, Vidovič 2, Celláry, Kadlic, Daniel, Katerinec, Baleja, Jablonica -Prietrž 0:2, Gubka, Krištof, Šaštín-voľno

1. Bor. Mikuláš 10 8 2 0 74:11 26

2. Prietrž 10 8 0 2 27:7 24

3. Mor. Sv. Ján 10 6 3 1 76:9 21

4. Bor. Sv. Jur 9 6 1 2 59:14 19

5. Šaštín 9 6 0 3 28:17 18

6. Jablonica 10 3 0 7 22:32 9

7. Dojč 10 1 1 8 10:46 4

8. Š. Humence 10 1 1 8 17:92 4

9. Brodské 10 1 0 9 11:96 3

V Záhorskej Vsi jediný gól Šimuniča

Starší žiaci BA vidiek MA, 14. kolo: Lozorno – Veľké Leváre 9:3, Zeman 4, Hurbanič 2, Rybár, Mráz, Jankových – Kaiser 2, Polák, Záhorská Ves – Zohor 0:1, Šimunič, Malacky B – Láb odložené, Rohožník voľno

1. Zohor 12 8 2 2 60:13 26

2. Lozorno 12 8 2 2 38:13 26

3. Záh. Ves 12 7 2 3 47:12 23

4. Láb 11 6 2 3 42:15 20

5. Malacky B 11 5 1 5 34:31 16

6. Rohožník 12 1 2 9 12:59 5

7. V. Leváre 12 0 1 11 8:98 1

Vysoká a Lozorno s vysokými výhrami

Mladší žiaci BA vidiek, 15. kolo: Modra – Jablonové 7:1, g.h. Hoffman, Pezinok-Cajla – Studienka 3:2, g.h. Šišuláková, Jančárek, Svätý Jur – Jakubov 8:1, g.h. Redenkovič, Lozorno – Limbach 7:1, g.d. Marušák 3, Ondriaš 2, Foltýn, Morávek, Vysoká pri Morave – Viničné 5:1, g.d. Gbelský 2, Navarčík 2, Pancurak, Závod – Sl. Grob odl.

1. Sv. Jur 15 13 1 1 118:6 40

2. Pezinok-Cajla 15 10 2 3 52:9 32

3. Vysoká 15 10 1 4 55:17 31

4. Jakubov 15 10 1 4 54:22 31

5. Sl. Grob 14 8 3 3 73:19 27

6. Studienka 15 8 1 6 60:24 25

7. Lozorno 15 8 0 7 41:46 24

8. Viničné 15 6 2 7 43:52 20

9. Modra 15 5 2 8 26:41 17

10. Jablonové 15 3 0 12 11:136 9

11. Limbach 15 1 0 14 22:102 3

12. Závod 14 0 1 13 12:93 1

Záhorácke kluby bez víťazstva

BA prípravka skupina A2, 15. kolo: Rusovce – Stupava 5:2, g.h. Paul, Vojčík, Ivanka – Malacky 2:1, g.h. Štangler, Z. Bystrica – FA Bratislava 1:2, g.d. Prokop, Iskra Petržalka – K. Ves 3:6, D. Lužná – Dúbravka 1:3, Šamorín – Lafranconi 5:1

1. Karl. Ves B 15 12 1 2 80:34 37

2. Šamorín 15 11 2 2 59:34 35

3. FA Bratislava 15 10 1 4 53:36 31

4. Iskra 16 9 1 6 68:44 28

5. Ivanka p/D. 15 9 1 5 49:37 28

6. Záh. Bystrica 15 8 0 7 47:35 24

7. Lafranconi 15 6 1 8 59:57 19

8. Dúbravka 16 6 1 9 33:52 19

9. FC Malacky 15 5 1 9 46:63 16

10. Stupava 15 4 0 11 40:74 12

11. Dun. Lužná 15 3 1 11 37:62 10

12. Rusovce 15 3 0 12 37:80 9

Prípravka ZsFZ C U11, 8. kolo: Skalica – Bánovce 2:1, Praskač, Neumann – M. Gabužda, Pov. Bystrica – Púchov 1:7, Partizánske – Dubnica 9:2 (2:2). Horná Nitra – Myjava hrajú pondelok.

1. Púchov 8 8 0 0 94:18 24

2. H. Nitra 7 5 0 2 53:24 15

3. Skalica 8 5 0 3 46:21 15

4. Partizánske 8 5 0 3 52:44 15

5. Dubnica 8 4 0 4 36:42 12

6. Bánovce 8 3 0 5 14:31 9

7. Myjava 7 1 0 6 28:86 3

8. P. Bystrica 8 0 0 8 7:64 0

Prípravka ZsFZ C U10, 8. kolo: Skalica – Bánovce 7:3, Polák 4, Hudeček, Adamovič, Milota – A. Jaroš 2, F. Slovák, Pov. Bystrica – Púchov 3:16, Partizánske – Dubnica 3:2 (1:1), Horná Nitra – Myjava hrajú pondelok.

1. H. Nitra 7 7 0 0 119:22 21

2. Partizánske 8 7 0 1 56:26 21

3. Púchov 8 6 0 2 78:52 18

4. Bánovce 8 4 0 4 65:36 12

5. Skalica 8 3 0 5 38:46 9

6. Myjava 7 3 0 4 48:71 9

7. P. Bystrica 8 1 0 7 19:128 3

8. Dubnica 8 0 0 8 19:61 0

Prípravka ZsFZ C U9, 8. kolo: Skalica – Bánovce 6:15, Guzmický 2, Vašek, hrica, Balážik, Celman – Herián 6, Gajdoš 4, J. Král 3, Púpava, R. Marko, Pov. Bystrica – Púchov 3:18, Partizánske – Dubnica 2:5 (1:4), Horná Nitra – Myjava hrajú pondelok.

1. Púchov 8 7 0 1 145:51 21

2. H. Nitra 7 6 0 1 157:31 18

3. Myjava 7 4 0 3 77:74 12

4. Dubnica 8 3 1 4 68:62 10

5. P. Bystrica 8 3 1 4 38:76 10

6. Bánovce 8 3 1 4 81:177 10

7. Partizánske 8 2 1 5 42:48 7

8. Skalica 8 1 0 7 46:135 3

Dvanásťgólový Čulen rozstrieľal Koválov

3. liga prípravka U11, 11. kolo: Senica B -Hlboké 7:8, Búzek 3, Marcin, Predmeský, Filípek, Sobolič – Lang 3, Pavlík 2, Jediný 2, Kopálek, Šaštín – Lakšárska Nová Ves 3:0, Skokánek, Stanický, Michalica, Kúty -Koválov 23:0, Čulen 12, Sálus 4, Gulíšek 2, Pavelka 2, Balúch, Riška, Ralbovský, Moravský Svätý Ján – Borský Mikuláš 11:0, Kozárek 7, Galba 2, Rybár, Tandlmayer, Cerová – Čáry 0:3, Rúsek, Daniel, Marek.

1. Kúty 11 10 1 0 108:10 31

2. Hlboké 11 9 2 0 66:29 29

3. Mor. Sv. Ján 11 7 1 3 64:32 22

4. Cerová 11 5 2 4 54:25 17

5. Senica B 11 5 2 4 56:48 17

6. Šaštín 11 4 2 5 26:36 14

7. Čáry 11 4 1 6 22:52 13

8. B. Mikuláš 11 2 1 8 22:74 7

9. Lak. N. Ves 11 2 0 9 29:61 6

10. Koválov 11 1 0 10 19:99 3

ŽENY

Myjava neuspela u lídra

1. liga, 14. kolo: Slovan Bratislava – Myjava 4:0 (3:0), Tr. Teplice – FC Nitra 1:0, Žilina – Nové Zámky 0:0, Selce – Horná Nitra 5:0, Bardejov mal voľno.

1. Slovan 13 12 0 1 38:8 36

2. N. Zámky 12 9 2 1 35:12 29

3. Bardejov 12 9 2 1 31:13 29

4. Tr. Teplice 12 4 2 6 26:26 14

5. FC Nitra 13 4 2 7 22:25 14

6. Selce 13 4 2 7 23:34 14

7. Myjava 12 3 3 6 19:30 12

8. Žilina 13 3 2 8 20:31 11

9. Horná Nitra 12 0 1 11 10:45 1

Kopčany v Dunajskej Lužnej bez gólu

2. liga, 14. kolo: Dunajská Lužná – Kopčany 4:0 (2:0), Šaľa – Trnava B 6:0, Svätý Jur – Bodíky 3:0, NMŠK 1922 – Čaka 6:0, Trnava A – Vrakuňa 1:0.

1. Šaľa 14 12 2 0 89:3 38

2. NMŠK 1922 14 12 2 0 71:4 38

3. Sv. Jur 14 10 1 3 30:16 31

4. Trnava A 14 7 2 5 29:12 23

5. Bodíky 14 6 4 4 35:28 22

6. Vrakuňa 14 4 2 8 22:40 14

7. Trnava B 13 4 1 8 16:29 13

8. Dun. Lužná 13 3 2 8 14:44 11

9. Čaka 14 1 3 10 12:53 6

10. Kopčany 14 0 1 13 3:92 1

1. liga juniorky, 14. kolo: Slovan Bratislava – Myjava 5:0 (1:0), Tr. Teplice – FC Nitra 4:1, Žilina – Nové Zámky 3:0, Selce – Horná Nitra 2:1, Bardejov mal voľno.

1. Slovan 13 11 2 0 67:7 35

2. Bardejov 12 10 1 1 57:9 31

3. Tr. Teplice 12 9 1 2 64:21 28

4. Selce 13 8 1 4 44:26 25

5. Žilina 13 6 1 6 26:39 19

6. FC Nitra 13 3 1 9 19:53 10

7. Horná Nitra 12 2 1 9 15:39 7

8. Myjava 12 2 0 10 8:53 6

9. N. Zámky 12 1 0 11 11:64 3

Zápas Myjava - Kopčany rozhodla strelecky disponovaná Boorová

1. liga žiačok, 14. kolo: Myjava – Kopčany 5:0 (3:0), 3., 10., 17. a 45. Boorová, 50. Jánošková, Šaľa – FC Nitra 0:4, Trnava – Dun. Streda 4:2, Nové Zámky – Čaka 9:0, Senica mala voľno.

1. Trnava 13 10 3 0 48:12 33

2. Šaľa 13 10 0 3 68:15 30

3. FC Nitra 12 9 1 2 55:16 28

4. N. Zámky 13 8 0 5 39:22 24

5. Senica 12 5 2 5 52:37 17

6. Myjava 12 4 2 6 23:27 14

7. Dun. Streda 12 3 2 7 28:48 11

8. Čaka 12 1 1 10 10:39 4

9. Kopčany 13 0 1 12 5:112 1

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  3. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  4. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  5. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  6. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  7. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene
  8. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami?
  9. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory
  10. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo
  1. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  2. Alori: upratujte efektívne a bez námahy
  3. Gansberg Koliba - Housing as a symbol of success
  4. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  5. V Tescu vlani zákazníci nakúpili až 700 miliónov sl. potravín
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  7. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  8. OMV ponúka kávu so sebou aj do opakovane použiteľných pohárov
  9. Pojistným podvodům při nehodě zabráníte s kamerou MiVue 733 WiFi
  10. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 23 470
  2. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka 22 569
  3. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene 20 044
  4. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo 16 963
  5. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 14 471
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 11 635
  7. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami? 6 828
  8. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory 5 736
  9. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov 5 654
  10. Reportáž: Boli sme pri krste novej lode Costa Venezia 4 055

Hlavné správy z MY Záhorie

Čaputová nevyhrala v okrese Skalica iba v najmenšej obci Koválovec

V prvom kole prezidentských volieb vyhrala v 20 z 21 obcí a miest okresu Skalica Zuzana Čaputová.

Zuzana Čaputová.

Motocyklista sa zrazil s autom, musel zasahovať vrtuľník

Mladú ženu musel vrtuľník previesť do nemocnice v Bratislave.

Kraj hľadá desiatky riaditeľov, niektorým končí funkčné obdobie, iných odvolali

Riaditeľom stredných škôl sa končí päťročné funkčné obdobie, riaditeľov ďalších inštitúcií odvolali krajskí poslanci.

Žiadosti sa podávajú na mestských alebo okresných úradoch podľa miesta a charakteru stavby, stanovené sú aj termíny.

V Senici pribudnú kamery i osvetlené priechody pre chodcov

Mesto chce pokračovať v modernizácii verejného osvetlenia a priechodov pre chodcov. V tomto roku tu pribudne niekoľko nových kamier, na ktoré by mala mestská polícia získať dotáciu.

Mesto začne opäť hľadať gazdu, ktorý sa bude starať o verejné osvetlenie.

Vyšlo nové číslo Týždenníka pre Záhorie aj s prehľadom výsledkov volieb v kraji

MY Týždenník pre Záhorie nájdete v novinových stánkoch a u súkromných predajcov každý pondelok. Ich súšasťou je Magazín s bohatým čítaním a televíznym programom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Komisia v púchovskom okrese chodila s urnou autom s nálepkami ĽSNS

Vozidlo bolo vyzdobené nálepkami Kotlebovej strany.

Nezvestnú Danielu, matku troch detí, našli v Oravskej priehrade

Dnes sa pri lodenici na Nábreží priehrady zišlo približne sto dobrovoľníkov. Prišli hľadať Rabčanku, podarilo sa im to za pol hodinu.

Známe obchodné centrum v Prievidzi museli evakuovať, došlo v ňom k požiaru (+FOTO)

V priestoroch toalety v obchodnom centre na Nábrežnej ulici v Prievidzi v nedeľu popoludní horelo.

Prezidentské voľby 2019

Ako dopadli prezidentské voľby v Trenčíne a okolí?

Pozrite si kompletné výsledky prezidentských volieb v Trenčíne a okolí. Ktorý kandidát mal najviac hlasov? Kto zabojuje o post prezidenta v 2. kole?

Vybrali SME

Už ste čítali?