SFZ 1. liga starší žiaci A U 15
7. kolo: Trnava - Senica 1:2 (0:2) , g. h. M. Hudák, D. Martišiak, FC Nitra - Šamorín 3:0, Levice - Senec 1:2, Slovan - Karlova Ves 2:2, Inter - Trenčín 1:1, Myjava - Púchov 2:0. Horná Nitra - Dun. Streda hrajú 23.9.
Dohrávka: Šamorín - Myjava 1:2 (1:0), g. h. A. Kusý 2.
1. Senica 7 7 0 0 31:7 21
2. Trenčín 7 5 1 1 19:5 16
3. Senec 7 5 0 2 16:7 15
4. Slovan 7 4 2 1 27:4 14
5. Myjava 7 3 3 1 9:6 12
6. Sp.Trnava 7 3 2 2 16:10 11
7. Levice 7 3 1 3 10:17 10
8. D.Streda 6 3 0 3 13:10 9
9. FC Nitra 7 3 0 4 13:11 9
10. Inter 6 1 3 2 4:5 6
11. H.Nitra 6 2 0 4 8:14 6
12. Karl. Ves 7 1 2 4 9:24 5
13. Púchov 6 0 0 6 1:28 0
14. Šamorín 7 0 0 7 3:31 0
Dohrávka: Púchov - Inter.
SFZ 1. liga starší žiaci B U 14
7. kolo: Trnava - Senica 5:0 (3:0), Myjava - Púchov 0:4 (0:2), FC Nitra - Šamorín 4:0, Levice - Senec 1:4, Slovan - Karlova Ves 7:0, Inter - Trenčín 0:3, Horná Nitra - Dun. Streda nehrali.
Dohrávka: Šamorín - Myjava 0:2 (0:0), J. Osuský, M. Selecký.
1. Sp.Trnava 7 7 0 0 34:4 21
2. FC Nitra 7 6 1 0 29:4 19
3. Slovan 7 5 2 0 36:5 17
4. Senica 7 4 2 1 15:9 14
5. Trenčín 7 3 1 3 23:9 10
6. D.Streda 6 3 1 2 15:9 10
7. Inter 6 3 1 2 8:14 10
8. Senec 7 3 0 4 17:19 9
9. Myjava 7 2 2 3 7:15 8
10. Levice 7 1 2 4 5:24 5
11. Púchov 6 1 1 4 12:22 4
12. H.Nitra 6 0 2 4 7:24 2
13. Karl.Ves 7 0 2 5 1:36 2
14. Šamorín 7 0 1 6 4:19 1
SFZ 1. liga mlasší žiaci Z A U 13
7. kolo: Senica - Nitra 4:2 (3:0), g. d. Liška, Hecht, Jedinák, Vyletel, Trenčín - Myjava 13:5 (4:1), g. h. F. Kročian a Š. Kolník 2, J. Bartoš, Púchov - Levice 2:10, Šamorín - Slovan 1:14, Dun. Streda - Trnava 2:13, Karlova Ves - Inter 8:3, Senec - Horná Nitra 4:3.
Dohrávky: Levice - Senica 2:18 (0:8), g. h. J. Buchel 4, F. Buchel 3, M. Fedoráš, P. Liška a P. Jedinák 2, M. Vyletel, M. Hecht, M. Halaj, R. Jankových, Š. Gáth, Inter - Levice 4:5.
1. Senica 7 6 1 0 95:24 19
2. FC Nitra 7 6 0 1 97:16 18
3. Sp.Trnava 6 6 0 0 89:12 18
4. Slovan 7 6 0 1 81:32 18
5. Levice 7 6 0 1 43:36 18
6. Karl.Ves 7 3 1 3 41:49 10
7. Inter 6 3 0 3 40:28 9
8. Senec 6 2 1 3 17:40 7
9. Trenčín 6 2 0 4 51:58 6
10. D.Streda 7 1 1 5 25:83 4
11. H.Nitra 6 1 0 5 20:51 3
12. Myjava 6 1 0 5 20:61 3
13. Šamorín 6 0 0 6 11:70 0
14. Púchov 6 0 0 6 10:80 0
SFZ 1. liga mladší žiaci Z B U 12
7. kolo: Senica - FC Nitra 12:13 (5:8), g. d. J. Vrablic 4, D. Bogdalík 2, T. Knap, F. Piroha, S. Jankovič, D. Dzindzík, L. Koprna, L. Kadlečík, Trenčín - Myjava 7:1 (4:0), g. h. M. Gašpar, Púchov - Levice 1:4, Šamorín - Slovan 17:1, Dun. Streda - Trnava 4:14, Karlova Ves - Inter 8:3, Senec - Horná Nitra 12:5.
Dohrávky: Levice - Senica 7:8 (4:3), g. h. D. Bogdalík a T. Morávková 2, L. Piroha, L. Koprna, T. Knap, S. Jankovič, Inter - Levice 8:10.
1. FC Nitra 7 6 0 1 101:51 18
2. Trenčín 6 6 0 0 69:31 18
3. Sp.Trnava 6 5 0 1 73:24 15
4. Slovan 7 5 0 2 66:47 15
5. Senica 7 5 0 2 74:59 15
6. Šamorín 6 3 0 3 67:35 9
7. Inter 6 3 0 3 43:38 9
8. Levice 7 3 0 4 39:34 9
9. Senec 6 3 0 3 47:73 9
10. Karl.Ves 7 3 0 4 45:73 9
11. H.Nitra 6 2 0 4 40:47 6
12. Myjava 6 1 0 5 7:33 3
13. D.Streda 7 0 0 7 33:79 0
14. Púchov 6 0 0 6 13:93 0
ZsFZ 2. liga starší žiaci
7. kolo: Nováky - Skalica 1:5 (0:4), g. h. F. Daňhel 3, D. Irip, M. Formánek, Komárno - ČFK Nitra 0:2, Nové Zámky - Topoľčany 1:4, Galanta - PFA ViOn 0:4, Hlohovec - Šaľa 2:1, Sereď - Partizánske 0:8, P. Bystrica - Piešťany 2:3, Dubnica - Lok. Trnava 3:0.
1. Dubnica 7 7 0 0 44:5 21
2. PFA ViOn 7 6 1 0 26:4 19
3. L.Trnava 7 4 2 1 13:8 14
4. Galanta 8 4 1 3 22:16 13
5. Partizánske 7 3 3 1 20:9 12
6. ČFK Nitra 7 4 0 3 15:12 12
7. Piešťany 7 3 2 2 15:16 11
8. Sereď 7 3 2 2 10:16 11
9. Topoľčany 7 3 1 3 12:14 10
10. N.Zámky 7 3 1 3 10:17 10
11. Komárno 7 3 0 4 12:12 9
12. Skalica 8 2 2 4 18:16 8
13. Hlohovec 7 2 0 5 8:23 6
14. Šaľa 7 1 0 6 9:24 3
15. Nováky 7 0 2 5 4:33 2
16. P.Bystrica 7 0 1 6 8:21 1
ZsFZ 2. liga starší žiaci
7. kolo: Nováky - Skalica 1:5 (0:2), g. h. M. Negrean a M. Vašíček 2, K. Lašák, Galanta - PFA ViOn 1:0, Nové Zámky - Topoľčany 5:5, Sereď - Partizánske 2:5, Komárno - ČFK Nitra 6:1, Hlohovec - Šaľa 2:0, P. Bystrica - Piešťany 4:2, Dubnica - Lok. Trnava 3:1.
1. Skalica 8 8 0 0 58:11 24
2. Dubnica 7 7 0 0 55:8 21
3. Hlohovec 7 6 0 1 27:12 18
4. PFA ViOn 7 5 0 2 39:11 15
5. Galanta 8 5 0 3 25:14 15
6. N.Zámky 7 4 1 2 34:26 13
7. Komárno 7 3 0 4 17:16 9
8. ČFK Nitra 7 3 0 4 13:27 9
9. Partizánske 7 3 0 4 16:38 9
10. P.Bystrica 7 3 0 4 14:38 9
11. Topoľčany 7 2 1 4 26:24 7
12. Šaľa 7 2 0 5 8:12 6
13. L.Trnava 7 2 0 5 9:17 6
14. Sereď 7 1 1 5 11:29 4
15. Nováky 7 1 1 5 6:48 4
16. Piešťany 7 0 0 7 7:34 0
ZsFZ 3. liga starší žiaci STRED
8. kolo: Kúty - Senica B 0:11 (0:6), R. Scholtz 3, D. Švárny a F. Hačunda 2, V. Buzay, T. Wágner, M. Kozány, L. Cintula, J. Bohunice - Holíč 5:0 (5:0), Bor. Mikuláš - Gbely 3:1 (3:1), D. Meliš 3 - M. Macek, ČFK Nitra B - Šoporňa 7:1, Močenok - Topoľčany B 3:0, Vrbové - PFA B Vráble 4:2.
1. Vrbové 5 5 0 0 24:2 15
2. Močenok 5 4 0 1 21:6 12
3. J.Bohunice 5 4 0 1 15:7 12
4. Gbely 5 3 0 2 15:8 9
5. B.Mikuláš 5 3 0 2 12:14 9
6. Holíč 5 2 1 2 4:9 7
7. Senica B 5 2 0 3 23:19 6
8. PFA ViOn B 5 2 0 3 13:12 6
9. ČFK Nitra B 5 1 2 2 14:11 5
10. Topoľčany B 5 1 0 4 4:17 3
11. Šoporňa 5 1 0 4 6:23 3
12. Kúty 5 0 1 4 2:25 1
ZsFZ 3. liga mladší žiaci STRED
8. kolo: Kúty - Senica B 6:1 (3:0), S. Mucha 3, O. Horný 2, A. Daniel - D. Čmarada, J. Bohunice - Holíč 0:9 (0:1), M. Mráz 5, K. Jurenka 4, Bor. Mikuláš - Gbely 2:3 (1:3), J. Beňa, R. Kujovský - V. Krňa, D. Kocák, J. Daniel, ČFK Nitra B - Šoporňa 4:1, Močenok - Topoľčany B 2:1, Vrbové - PFA B Vráble 6:2.
1. Vrbové 5 5 0 0 53:2 15
2. ČFK Nitra B 5 4 1 0 21:10 13
3. Močenok 5 4 0 1 30:11 12
4. Gbely 5 4 0 1 16:16 12
5. PFA ViOn B 5 3 0 2 24:18 9
6. Kúty 5 2 1 2 11:18 7
7. Topoľčany B 5 2 0 3 19:16 6
8. Holíč 5 2 0 3 20:18 6
9. Senica B 5 2 0 3 20:22 6
10. B.Mikuláš 5 1 0 4 7:24 3
11. Šoporňa 5 0 0 5 3:30 0
12. J.Bohunice 5 0 0 5 0:39 0