Starší dorast hral pod Urpínom, odkiaľ si priviezol bod za remízu 1:1, mladší dorastenci privítali Tatran Prešov a získali plný počet bodov. U 17 - ka vyhrala 1:0, U 16 - ka 2:1.
SFZ 1. liga starší dorast U 19
4. kolo: Ban. Bystrica - Senica 1:1 (0:0) , B. Vitek - J. Čunta, Senec - Žilina 1:3 (0:3), Figura - Gorelčík 2, Michlík, Bardejov - Slovan 3:2 (1:2), Nemergut, Kukulský, Sova (11) - Drobný, Sulík, Trenčín - Podbrezová 2:2 (2:1), Kochan, Mikeš - Galo 2, Prešov - Nitra 1:3 (0:1), za hostí Dunda, Galko, Balaj, Košice - Trnava 0:0, Michalovce - Ružomberok nehrali.
1. Žilina 4 4 0 0 17:2 12
2. Prešov 4 3 0 1 6:4 9
3. Trnava 4 2 2 0 9:3 8
4. B.Bystrica 4 2 1 1 6:3 7
5. Senica 4 2 1 1 5:4 7
6. Bardejov 4 2 1 1 7:7 7
7. Slovan 4 2 0 2 8:8 6
8. Nitra 2 1 1 0 4:2 4
9. Podbrezová 4 1 1 2 7:12 4
10. Ružomberok 3 1 0 2 3:6 3
11. Trenčín 4 0 2 2 5:8 2
12. Košice 3 0 1 2 2:6 1
13. Michalovce 2 0 0 2 3:8 0
14. Senec 4 0 0 4 2:11 0
SFZ 1. liga mladší dorast U 17
4. kolo: FK Senica - Prešov 1:0 (0:0), J. Kovalovský, Nitra - Senec 11:1 (8:0), Fábry 3 (2 z 11), Zelenka 3, Herc 2, Tkáč, Spód, Pútec - Botlo, Ružomberok - Ban. Bystrica 1:0 (1:0), Dubec, Podbrezová - Trenčín 3:0 (0:0), Válek 2, Vaščák, Žilina - Bardejov 6:0 (3:0), Majštinik 2 (1 z 11), Kračko 2, Taška, Poláček, Trnava - Košice 2:2 (1:0), Lauko, Zaduban - Duchoň, Dranga, Slovan - Michalovce nehrali.
1. Trnava 4 3 1 0 8:2 10
2. Žilina 4 3 0 1 13:4 9
3. Ružomberok 4 3 0 1 4:2 9
4. Košice 4 2 2 0 8:4 8
5. Nitra 4 2 1 1 15:5 7
6. Senica 4 2 1 1 6:3 7
7. Slovan 3 2 0 1 7:2 6
8. Prešov 4 2 0 2 5:5 6
9. Podbrezová 4 1 1 2 4:10 4
10. Michalovce 3 1 0 2 5:7 3
11. B.Bystrica 4 1 0 3 5:8 3
12. Senec 4 1 0 3 4:16 3
13. Trenčín 4 0 1 3 1:8 1
14. Bardejov 4 0 1 3 1:10 1
SFZ 1. liga mladší dorast U 16
4. kolo: FK Senica - Prešov 2:1 (1:0), L. Almási, D. Filinský - A. Svat, Nitra - Senec 4:1 (1:0), Guláš 2, Pajer, Straňák - Maco, Ružomberok - Ban. Bystrica 2:0 (2:0), Kružliak, Brenkus, Podbrezová - Trenčín 0:3 (0:1), Závadský, Klemens, Chudík, Žilina - Bardejov 2:1 (0:0), Boženík, Múdry - Foriš, Trnava - Košice 5:1 (1:0), Drobný 3, Martinka, Dráfi - Hutkay, Slovan - Michalovce nehrali.
1. Senica 4 4 0 0 13:1 12
2. Nitra 4 3 1 0 9:4 10
3. Slovan 3 3 0 0 10:3 9
4. Trnava 4 3 0 1 9:2 9
5. Ružomberok 4 3 0 1 9:8 9
6. Prešov 4 2 0 2 14:6 6
7. Žilina 4 2 0 2 8:5 6
8. Bardejov 4 1 1 2 4:6 4
9. B.Bystrica 4 1 1 2 3:6 4
10. Podbrezová 4 1 1 2 1:7 4
11. Trenčín 4 1 0 3 4:6 3
12. Michalovce 3 0 1 2 1:3 1
13. Košice 4 0 1 3 3:11 1
14. Senec 4 0 0 4 1:21 0