Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Futbalisti Čáčova ani Duboviec si nepolepšili. Prehrali domáce zápasy

V 27. kole ani jedno mužstvo z posledného kvarteta nezískalo ani bod a tak sa v súboji o záchranu nič nezmenilo.

Čáčov a Dubovce dokonca na domácich trávnikoch, Hlboké a Rybky vonku. Na vrchu nič nového, Oreské už má dávno istotu prvenstva.

Oreské - Mokrý Háj 3:2 (1:0)

Góly: Starych, A. Ferík, M. Rampáček - Šefčík (11), Duchoslav.

Obojstranné kvalitné stretnutie, keď obaja chceli hrať fiutbal. Domáci po prestávke ušli na rozdiel troch gólov, doplatili však na stratu koncentrácie, zahodili ďalšie šance, čo hostia potrestali dvomi gólmi. R Vachula, Polakovič. (Peter Bulka)

Čáčov - Radimov 4:7 (1:2)

Goly: Sekáč 2, Halabrín, Bilka - A. Foriška 3, Frühauf 2, Majzún, Urbánek.

Stretnutie domáci začali veľmi svižne v 5. min. sa ujali vedenia Sekáčom. V 15. min Sekáč unikol hosťujúcej obrane, ale gól nedal. V 19. min. Foriška bez problémov prešiel domácou obranou a bolo vyrovnané. V 39. min. sa hostia ujali vedenia Majzúnom - 1:2. Do konca polčasu mali obe mužstvá zhodne po jednej šanci, ale gól do prestávky nepadol. V druhom polčase to bol koncert hosťujúceho mužstva, ktoré trestalo hrubé chyby domácich. Zápas skončil zaslúžene víťazstvom hostí. ČK 1:0 (Hlavenka). R Dudtka, L. Černek. (Marian Mesíček)

Š. Humence - Hlboké 1:0 (0:0)

Goly: R. Václavek.

V slabšom zápase výhra zabezpečil víťazstvo domácich Václavek. R Petráš, Dzindzík ml. (Pavol Jakubec)

Smolinské – Cerová 0:4 (0:2)

Góly: Beňa 2, M. Holásek, vlastný (Žiačik).

Hostia boli počas celého zápasu lepším mužstvom. Na strane domácich bolo veľa nepremenených šancí, za ktoré ich hostia trestali gólmi. R Mindek Thao. (Ivan Miča)

Jablonica - Sekule 2:1 (1:1)

Goly: Beňa, Búran M.
Domáci boli počas zápasu lepším mužstvom, hoci si víťazstvo zabezpečili až gólom z pokutového kopu, ktorý sa však hosťom zdal veľmi prísny. R Holenka, Hurbánek. (Emil Kukan)

Stráže - Koválov 3:3 (1:0)

Goly: za hosti P. Tokoš 2, Maca.

Zaujímavý zápas s množstvom gólov sa nakoniec skončil spravodlivou deľbou bodov. R Škoda, Túbl. (Vlado Labaš)

P. Močidlany - Rybky 3:1 (0:0)

Goly: L. Krchňavý, I. Lukáč, J. Tokoš - Vizváry.

Do prestávky Mmali domáci stálu prevahu, no iba po šestnástku. Po prestávke sa po chybe obrany ujali hostia vedenia Vizvárym, ktorý mal aj ďalšiu veľkú šancu na zvýšenie. Neuspel však, čo sa hosťom vypomstilo. Hlavičkou po trestnom kope vyrovnal Krchňavý, z trestného kopu ideálne trafil Lukáč a víťazstvo domácich poistil po brejku v 89. min. Tokoš. R Rusinko, Cabadaj. (Marián Kocák)

Dubovce - Brodské 1:2

Goly: za hostí Bartal, Kompuš. (Spravodajca z Duboviec sa nám neozval).

1. Oreské 27 20 4 3 95:30 64

2. Radimov 27 16 3 8 57:36 51

3. Koválov 27 14 5 8 52:33 47

4. Stráže 27 11 5 11 56:51 38

5. Mokrý Háj 27 11 5 11 51:52 38

6. Š.Humence 27 11 5 11 56:60 38