Sobota, 20. apríl, 2019 | Meniny má Marcel

Plavecký Štvrtok aj po dvanástich kolách neporazený

V 12. kole majstrovstiev regiónu Bratislavského futbalového zväzu sa Záhorákom darilo striedavo.

V 12. kole majstrovstiev regiónu Bratislavského futbalového zväzu sa Záhorákom pomerne darilo.

Všetci traja zástupcovia hrali na domácich trávnikoch a pripísali si v nich dve víťazstvá a jedna remíza.

Vysoko vyhral líder tabuľky Plavecký Štvrtok so Slovenským Grobom, ktorému nasúkal sedem gólov, najtesnejšie Lozorno s posledným Ružinovom. Stupava nedala doma ani gól a keďže ani neinkasovala, bola z toho bezgólová remíza.

Plav. Štvrtok - Slov. Grob 7:1 (2:0)
Góly: Juhas a Zajíc 2, Horváth, Beňa, Hájek (11) - Baláž.
Plav. Štvrtok: Dvoran - Juhas, Remák, Kalanka, Zváč, Beňa (Ďurica), Hájek, Horváth, Uhrinec (Čermák), Zajíc, Melek (Havlík).

Hostia prišli hrať do Plav. Štvrtku otvorený futbal, čo sa im aj v prých 30 - tich minútach stretnutia darilo. Domáci do polčasu strelili dva góly a hostia v druhom polčase na nátlakovú hru domácich nevedeli nájsť recept. V druhom polčase hosťom dochádzaliuž aj sily, čo skúsené domáce mužstvo využili na strelenie ďaľších piatich gólov a poslalo hostí domov s poriadnym prídeľom. R Ježík (Miloš Sládeček)

Stupava - Domino 0:0
Stupava: Schvarz - Túri, Selecký, Samsely, Kostka, Vadel, L. Hodulík, Kukumberg, Lindovský, Katona, Morávek.

Vyrovnané stretnutie, v ktorom sa šance prelievali na obidvoch stranách. Najväčšiu mal hosťujúci Šlahor, u domácich Vadel, ale ani jeden svoje šance nedpremenili. Hra bola slušná, výsledok vyjadruje dianie na ihrisku.
Pred 150 div. rozh. Martinkovič ml. (Ondrej Zezula)

Lozorno – Ružinov 1:0 (0:0)
Gól: Valent.

Ostatné výsledky 12. kola: ŠKP Dúbravka - Rača 3:1, Bernolákovo - I. Petržalka 3:0, Limbach - Kráľová 0:1, Ivanka - Svätý Jur 2:2, Jablonec - Rovinka 3:1.

5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?

Senická odchovankyňa zažíva dobrú sezónu v Slovane

Tamara Morávková je úspešná 16-ročná futbalistka, ktorá vyšla z klubu FK Senica.

Suchými korbáčmi by ste šibať nemali

Milan Jankovič sa okrem drotárskeho remesla intenzívne venuje aj pleteniu korbáčov. Chodí po školách, aby naučil pliesť chlapcov. Posúva zručnosť, ktorú jemu odovzdal dedo, zase ďalej. Zostali mu aj vzácne spomienky.

Nehoda v Jablonici komplikovala dopravu

Úsek bol kvôli nehode uzatvorený.

Víťazné ťaženie holíčskych boxeristov

Sedem boxeristov z klubu Boxing Club Holíč sa predstavilo na Majstrovstvách SR žiakov a mladšieho dorastu.