Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky

Lukáš Blanárik posunul Rohov do čela tabuľky

Pozornosť priaznivcov futbalu ObFZ Senica sa v II. triede upierala do Rohova.

Hral tu druhý s prvým, doteraz dve neporazené mužstvá. Rohov zásluhou svojho kanoniera Lukáša Blanárika vyhral v tomto stretnutí a vystriedal svojho nedeľňajšieho súpera na čele tabuľky.

Rohov - Laks. N. Ves 2:0 (1:0)
Góly: Lukáš Blanárik 2.
V stretnutí prvého s druhýmsa hral pomerne vyrovnaný zápas, no góly dávali iba domáci. Po žrdi Ďuricu dal v 27. min. vedúci gól Blanárik. Po prstávke ten istý hráč trafil brvno a v 65. min. po chybe obrany hostí obišiel aj brankára a do prázdnej brán&y zvýšil na 2:0. Veľkú šancu hosťujúcemu Ciprušovi zlikvidoval brankár Ravas, ktorý domácich podržal aj v ďalších minútach. R Pišoja, Mindek. (Karol Vajda)

Holíč B - Prietrž 2:0 (1:0)
Góly: Ščúry 2.
Hostia prišli do Holíča len s desiatimi hráčmi, čo sa prejavilo na kvalite stretnutia. Domáci po celý čas tlačili, no prvý gól dali až v 45. minúte po chybe brankára hostí. V druhom polčase prevaha domácich pokračovala, hostia dohrávali stretnutie dokonca iba deviati, nakoľko sa im zranil hráč. Domáci zvýšili na 2:0 v 65. minúte a stretnutie sa potom iba dohrávalo. R Daniel. (Ľuboš Nečas)

Smrdáky - Unín 1:4 (0:0)
Góly: za hostí P. Drúžek 2, Macho, Hoferka.
Zaslúžené víťazstvo hostí, ktorí po prestávke dokázali štyri zo svojich šancí využiť. R Petráš. (Boris Malík)

Trnovec - Hradište 2:2 (0:1)
Góly: za hostí Hološka, Bôžik.
Vo vyrovnanom zápase dokázali hostia vyrovnať gólom v poslednej minúte. R Daniel. (Stano Sopúch)

Brodské B - Kopčany 0:5 (0:3)
Góly: Benkovič 2, Duchoslav, Sienghofer, Kotvan.
Domáci hrali od začiatku stretnutia vyrovnanú partiu, no svoje šance nedokázali premeniť, čo hostia naopak využili. V druhom polčase boli hostia lepší, domáci už nestačili fyzicky. R Dutka. (Michal Šimon)

Vrádište - Letničie 2:2 (2:1)
Góly: Janeček, Petrovič - Pastorek, Lánik.
Do polčasu vyrovnané stretnutie, v druhom polčase hostia vystrelili jednu strelu na bránu domácich a tá znamenala vyrovnanie. Domáci hráči zahodili veľa šancí. R Thao. (Vlado Vlk st.)

Čáry - Bor. Sv. Jur 3:1 (1:0)
Góly: Kleinedler, Puškáč, Šefčovič - Drgonec.
V 20. minúte domáci Kleinedler nedal pokutový kop, no za desať minút svoje zaváhanie napravil, keď dostal domácich do vedenia - 1:0. Po polčase domáci Puškáč spoza 16 - ky zvyšoval na 2:0 a o ďalšie dve minúty bombou z 25 m zvýšil Šefčovič už na 3:0. Domáci Juraj Vizváry popritom trafil ešte trikrát brvno. Hostia znižovali až v 70. min. R Škoda. (Pavol Morávek)

1. Rohov 8 7 1 0 34:3 22
2. Lakš.N.Ves 8 7 0 1 33:11 21
3. Čáry 8 6 1 1 21:9 19
4. Kopčany 8 6 0 2 24:6 18
5. Vrádište 8 4 1 3 23:13 13
6. Holíč B 8 4 0 4 11:18 12
7. Letničie 8 3 2 3 24:12 11
8. Unín 8 3 2 3 16:12 11