Piatok, 22. február, 2019 | Meniny má Etela

Dvanásť gólov Lakšárskej Novej Vsi rezerve Brodského

V 7. kole II. triedy ObFZ Senica sa zrodilo dvojciferné víťazstvo, o ktoré sa postarala Lakšárska nová ves, ktorá nasúkala rovný tucet gólov do siete rezervy Brodského.

Šlágrom kola bol zápas v Letničí, kde hral líder súťaže z Rohova a potvrdil svoju pozíciu víťazstvom 2:1. Vonku vyhralo ešte Vrádište v Borskom Svätom Jure, zvyšných päť stretnutí sa skončilo víťazstvami domácich mužstiev.

Čáry - Holíč B 1:0 (1:0)
Gól: Andrej Šefčovič.
Hostia začali stretnutie lepšie, ale domáci hru postupne vyrovnali a v 43. minúte z priameho kopu sa ujali vedenia, čo sa napokon ukázalo ako konečný výsledok. Domáci nevyužili v druhom polčase šesť vyložených šancí. ČK 0:1 (Karnoš). R Dzindzík st. (Pavol Morávek)

Bor. Sv. Jur - Vrádište 2:3 (2:1)
Góly: Nemček, Hrnek - Petrovič 2, Valúch.
V tomto stretnutí rozhodoval o skóre vietor, ktorý v prvom polčase pomohol domácim do vedenia, v druhom polčase sa domáci dopustili viacero chýb a hostia to dokonale využili na zvrátenie výsledku vo svoj prospech. Domáci v druhom polčase zahodili 3 vyložené šance, čo ich napokon stálo víťazstvo. R Túbl. (František Rybár)

Letničie - Rohov 1:2 (0:1)
Góly: Lánik - Hrubša, M. Blanárik.
Vyrovnané stretnutie, v ktorom domáci zahodili v prvom polčase dve tutovky, začo ich hostia potrestali Hrubšom v 45. mi.. V druhom polčase sa domáci snažili, ale v tomto stretnutí premieňanie šancí bolo ich slabinou. Hostia si víťazstvo poistili gólom Mareka Blanárika, domáci znižovali v 90. min. Lánikom. R Martinovský st. (Jaro Vaculka)

Lakš. N. Ves - Brodské B 12:1 (4:1)
Góly: Hubek 4 (2 z 11), Kubeňák 4, Ťažký 2, Winkler (11), Jablonický - Škoda.
Jednoznačná záležitosť domáceho celku, ktorý ešte svoje ďalšie šance nevyužil. R Škoda. (Tibor Velický)

Kopčany - Trnovec 4:0 (0:0)
Góly: P. Benkovič 2, J. Vach, Veselý.
Hostia vydržali držať krok s domácimi hráčmi do 70. minúty, keď sa domáci ujali vedenia a potom to už bola hra kočky s myšou, domáci vsietili ešte tri góly a bolo rozhodnuté. R Rusinko. (Jozef Ivan)

Hradište - Smrdáky 1:0 (0:0)
Gól: S. Sadloň.
Domáci mali po celý zápas územnú prevahu, ktorú však dokázali využiť na strelenie iba jediného gólu. Hostia hrali od 15. minúty bez vylúčeného Ondrejkoviča. ČK 0:1 (Ondrejkovič). R Thao. (Stano Sopúch)

Unín - Prietrž 4:1 (0:1)
Góly: Hoferka 2, Macho, Mihál - vlastný (Polakovič).
Domáci v prvom polčase hostí akoby podcenili, ale v druhom polčase to bola ich jednoznačná záležitosť. R Mikúš. (Boris Malík)

1. Lakš.N.Ves 7 7 0 0 33:9 21
2. Rohov 7 6 1 0 32:3 19
3. Čáry 7 5 1 1 18:8 16
4. Kopčany 7 5 0 2 19:6 15
5. Vrádište 7 4 0 3 21:11 12
6. Letničie 7 3 1 3 22:10 10
7. Hradište 7 3 0 4 6:12 9
8. Holíč B 7 3 0 4 9:18 9