V majstrovstvách oblasti sedem domácich víťazstiev a jedna remíza

Vo 4. kole majstrovstiev oblasti získali hostia iba jediný bod, keď Popudínske Močidlany remizovali v Mokrom Háji.

Zvyšných sedem stretnutí vyhrali domáce mužstvá, najvyššie Sekule, ktoré zdolali lídra z Hlbokého vysoko 5:0.

Mokrý Háj – P. Močidľany 2:2 (1:2)

Góly: Rehák, vlastný (Bellay) - Krchňavý, M. Foriška.

Rušné a bojovné derby stretnutie, v ktorom mali domáci stály tlak, ale hostia z rýchlych protiútokov hrozili a dva z nich im vyšli aj na skórovanie. Domáci tlak vyústil nakoniec na vlastný gól Belaya. Hostia mohli dokonca aj vyhrať, ale hosťujúci Belay svoj samostatný únik nevyužil, nakoľko ho domáci brankár Jankovič vychytal. ČK 1:0 (Polach). R Rusinko. (Peter Pobuda)

Stráže – Čáčov 4:2 (2:0)

Góly: Létal 2, I. Letko, Herda - Halabrín, Salay

V úvode stretnutia hostia nevyužili ponúknutú tutovku Halabrínom a domáci potom trestali gólom Igora Letka. V 44. minúte zvyšoval Létal a tak polčasový výsledok bol priaznivý pre domáci celok.
V druhom polčase vyrobila domáca obrana veľkú chybu a hosťujúci Halabrín znižoval na 2:1 pre domácich. No domácich tento gól nezložil a v 50. minúte zvyšovali znova na rozdiel dvoch gólov. Hosťom sa podarilo ešte v 56. minúte znížiť Salayom na 3:2, ale záverečné slovo mali opäť domáci a Herdom zavŕšili konečný stav stretnutia na 4:2. ČK 0:1 (Horňák). Pred 300 divákmi R Mlčúch st. (Karol Vajda)

Dubovce - Š. Humence 3:1 (3:0)

Góly: vlastný (Matula), Rybnikár, Pollák - Salvet.

Hostia začali nebojácne a už v 3. minúte hosť. Vach vystrašil brankára domácich. V 10. minúte po strele Huťťu tečoval do vlastnej brány jeho strelu Matula 1:0. V 24. minúte Rybnikár zvyšoval už na 2:0 a skóre polčasu uzavrel Roman Pollák. Hostia dokázali v druhom polčase v 57. minúte už iba znížiť Salvetom. Víťazstvo domácich je zaslúžené. R Petráš. (Karol Vajda)

Jablonica - Smolinské 4:3 (1:2)

Góly: Búran, Kubisa, Klein, Nestarec - Okasa 2, Križka.

Domáci mali jasnú prevahu počas celého stretnutia, hostia sa dostali dva krát pred bránun domácich a dali z toho dva góly. Po prestávke mali domáci jasnú prevahu, dokázali vyrovnať, ujať sa vedenia, Smolinské ale ešte vyrovnalo na 3:3, ale Nestarec zabezpečil domácim zaslúžené víťazstvo. R Holenka. (Emil Kukan)

Oreské - Cerová 3:1 (0:0)

Góly: P. Kliment 2, A. Baláž - Malý.

Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný, domáci mali zopár šancí, ale ich nevyužili. V druhom polčase sa hostia ujali vedenia Malým, no domáci zvýšenou bojovnosťou v posledných 20-tich minútach strhli víťazstvo na svoju stranu. R Pišoja. (Peter Bulka)

Sekule - Hlboké 5:0 (1:0)

Góly: Andrej Trajlínek 2, Ježek, Vávra, Húšťava (11).

Hostia ako líder tabuľky prišli do Sekúl cieľavedome. Domáci sa ujali vedenia gólom Húšťavu, ktorý premenil penaltu. V druhom polčase začali domáci premieňať aj svoje šance a hostia stretnutie už iba dohrávali. R Túbl. (Slávo Šimek)

Brodské - Radimov 4:2 (2:2)

Góly: Barkóci 2 z 11, Vašek, Miča - Križánek, L. Foriška.

Domáci mali bleskový nástup a už v 1. minúte sa ujali gólom Vaška 1:0. V 13. minúte hostia z rýchleho protiútoku vyrovnali Foriškom, ba dokonca v 24. minúte sa ujali vedenia gólom Križánka. Domáci ešte pred odchodom do kabín vyrovnali z 11 m kopu Barkócim. V 57. min. domáci Miča zvyšoval na 3:2 a skóre stretnutia z druhej penalty opäť Barkóci. R Otočka. (Michal Šimon)

Koválov - Rybky 2:0 (0:0)

Góly: Veselý, P. Tokoš.

Domáci mali počas celého stretnutia výraznú prevahu, veľa gólových šancí však nevyužili a tak hostia odchádzali z Koválova s prijateľnou prehrou. R Prelec. (Vlado Labaš)

1. Oreské 4 3 0 1 16:8 9
2. Koválov 4 3 0 1 10:4 9
3. Brodské 4 3 0 1 13:8 9
4. Smolinské 4 2 1 1 11:7 7
5. Sekule 4 2 1 1 7:5 7
6. Hlboké 4 2 1 1 10:9 7
7. P. Močidlany 4 2 1 1 6:6 7
7. Jablonica 4 2 1 1 6:6 7