Streda, 16. august, 2017 | Meniny má Leonard

Futbalisti Rohova majú zatiaľ priemer viac ako šesť gólov na zápas

Aj tretie kolo MO II. triedy potvrdilo skvelú formu futbalistov Rohova, ktorých 19 gólov z troch zápasov predstavuje priemer vyše troch gólov na zápas.

Tentoraz si to odniesla rezerva Holíča, ktorá inkasovala osemkrát. Celkom padalo veľa gólov, okrem zápasu v Čárov v každom minimálne päť.

Rohov - Holíč B 8:0 (3:0)

Góly: Lukáš Blanárik 4, Marek Blanárik, Štítny, Hrubša, Ďurica.

Líder II. triedy si urobil z brány Holíča doslova strelnicu. Skóre otvoril už v 4. min. Lukáš Blanárik a do prestávky pridali ďalšie dva góly Štítny a Ďurica. Po prestávke bratskú spoluprácu s Lukášom premenil Marek Blanárik na 4:0 a po góle Hrubšu nasledoval hetrik Lukáša Blanárika. Hostia trafili Balážom brvno a v závere Hlaváčovi chytil istý gól domáci brankár Peter Ravas. R Hurbánek, Bednár. (Karol Vajda)

Vrádište - Brodské B 5:0 (3:0)

Góly: Petrovič 3 (1 z 11), Vlk 2.

Vo vyrovnanom prvom polčase dávali góly iba domáci. Po prestávke sa hralo už v réžii domácich. R Petráš, Dzindzík ml. (Vlado Vlk st.)

Čáry - Trnovec 2:0 (1:0)

Góly: D. Kollár, A. Kollár (11).

Domáci sa ujali peknou strelou D. Kollára z 25 metrov. Po prestávke zvýšil domáci brankár Adam Kollár z penalty na 2:0 a v poslednej minúte druhú penaltu už nepremenil. R Polakovič. (Pavol Morávek)

Bor. Sv. Jur - Smrdáky 4:1 (2:1)

Góly: Hladík, Šimkovič, Mucha, Ožvoldík - Vilček.

Domáci konečne v plnej sile, čo sa aj odrazilo na výsledku aj napriek tomu, že hostia sa ujali vedenia. Ešte do polčasu domáci otočili a po prestávke sa hralo už iba v réžii domácich. R Mindek. (František Rybár)

Letničie - Prietrž 6:2 (3:0)

Góly: Valla 3, M. Konečný 2, Rehák - Kocák 2.

Domáci rozhodli už v prvom polčase. Mali hru stále pod kontrolou. Hostia dali svoje góly až v samom závere. R Martinovský st. (JV)

Lakš. N. Ves - Unín 4:3 (1:3)

Góly: Cypruš 2, Hubek 2 (1 z 11) - Mihál, E. Hoferka, P. Drúžek.

Diváci videli dva rozdielne polčasy. V prvom boli lepší hostia a vypracovali si dvojgólový náskok. Po prestávke domáci pridali a podarilo sa im skóre otočiť. (Tibor Velický)

Kopčany - Hradište 5:0 (0:0)

Góly: Duchoslav, Kozány, Singhofer, M. Veselý, J. Vach.

Po vyrovnanom prvom polčase nestačili hostia po prestávke kondične. Po prvom góle Duchoslava v 50. min. sa rozbehol gólostroj domácich, ktorí vysoko vyhrali. R Bednár, Túbl. (Jozef Ivan)

1. Za vraždu v Senci potrestaný nebude 535
  2. Najlepší obranca ligy Skaličan Škápik: Pre hráča je česť hrať za mesto, kde sa narodil Foto 294
  3. Na Národnú púť do Šaštína mimoriadne vlaky nepôjdu, nemá ich kto zaplatiť 265