Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

Všetci zástupcovia Záhoria v majstrovstvách regiónu bodovali naplno

Úvodné kolo majstrovských súťaží ročníka 2011/12 majú za sebou už aj súťaže Bratislavského futbalového zväzu.

V majstrovstvách regiónu (minuloročná 3. liga) všetci traja zástupcovia hrali doma a túto výhodu "bez straty kvetinky" dokonale využili.

MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU

1. kolo

Stupava - Rača 1:0 (1:0)

Gól: Polomský.

Pred 210 divákmi rozhodoval Havrilla.

Stupava: Lenner - M. Hodulík, Túri, Kukumberg, Samsely, Kostka, Popluhár, Katona, Béber, Polomský, L. Hodulík.

Hostia prišli do Stupavy na svoje prvé stretnutie po vypadnutíz druhej ligy v minulom ročníku a bolo vidieť, že majú dobré mužstvo, ktoré výborne kombinovalo, technicky bolo vyspelé, no nedokázalo svoje šance premeniť. Domáci sa ujali vedenia už v 7. minúte Polomským, ktorý z následnej dorážky po nepremenenom pokutovom kope dal prvý gól a ako sa ukázalo aj jediný gól stretnutia. V druhom polčase sa domáci snažili výsledok prikrášliť, ale svoje šance nedokzáli už využiť a tak na svetelnej tabuli ostal polčasový výsledok nakoniec ako konečný. (Beleš)

Plav. Štvrtok - Ružinov 5:1 (2:0)

Góly: Hájek 3, Zajíc 2 - Schwinghammer.

Pred 200 divákmi rozhodoval Pinček. ČK 0:1 (Škařupa).

Plav. Štvrtok: Dvoran - Kain, Remák, Kalanka, Ďurica (Adamčík, Beňa (Galajda), Hájek, Uhrinec, Juhás, Zajíc, Melek.

V hodovom stretnutí domáci hráči privítali na svojom ihrisku mladučké neskúsené mužstvo, ktoré veľké problémy nenarobilo. Domáci mali počas celého stretnutia výraznú prevahu, ktorú dokázali vyjadriť aj peknými gólmi.
Strelecký disponovaný Hájek konečne pretrhol svoju jarnú strelekú smolu a v stretnutí sa blysok hetrickom, naopak Hájek dokazuje, že strelecké kopačky z jarnej časti si obul aj do jesennej časti. Mnoho šancí domáci ešte nevyužili a hostia odchádzali z Plaveckého Štvrtka s prijateľnou prehrou. (Sládeček)

Lozorno - ŠKP Dúbravka 4:1 (1:1)

Góly: Gecler 3, J. Karovič - Zdráhal.

Pred 200 divákmi rozhodoval Piatka.

Lozorno: Remža - Beňa, Ležák, Horváth, Juričkovič, T. Karovič, Valent, Kožuch, Gecler, J. Karovič, Švajdlenka.

V prvom stretnutí sezóny domáci väčšinu stretnutia kontrolovali vývoj, ale boli to hostia, ktorí sa z prvej strely na bránu ujali v 24. minúte vedenia. Domáci ale nepoľavili, ba práve naopak hostí čoraz viac tlačili pred svoju bránu a výsledkom bol gól strelecky disponovaného Geclera v 39. minúte, keď po rohu a odrazenej lopte vymietol pavučinu hosťujúcej brány.
V druhom polčase prevaha domácich bola ešte výraznejšia a v 62. minúte po rohu J. Karovič dostal domácich do vedenia 2:1. V 68. minúte už bolo 3:1 po góle Geclera. Domáci sa usilovali streliť čonajviac gólov, ale hosťujúca obrana odolávala, aby napokon v 90. minúte svoj strelecký hetrick zakončil Gecler 4:1. (Stanislav)
l Ostatné výsledky: Limbach - Bernolákovo 2:4 (0:1), Ivanka - I. Petržalka 1:0 (0:0), Jablonec - Kráľová p/S 3:2 (2:1), Rovinka - Domino 0:0, Slov. Grob - Sv. Jur 1:1 (1:1).

BFZ 4. liga BA vidiek

1. kolo: Rohožník - Grinava 3:3 (1:1), góly: Špoták 2, Škuta - Rubín 2, Kraus, Závod - Báhoň 3:0 (1:0), góly: Uhrinec, Procháska, Dojčák, ČK 0:1 (Hečko), Veľké Leváre - Jablonové 1:1 (1:1), góly: Kozák - Adamčík, Záh. Ves - Jakubov 0:1 (0:1), gól: Horňák, Budmerice - Zohor 2:0 (2:0), góly: Achymský, Oscitý, Malacky - Viničné 0:0, B. Pezinok - Šenkvice 6:1 (2:0), góly: Kocián 4, Lupták, Kabát - M. Dugovič.

ObFZ BA Vidiek 5. liga

1. kolo: Malé Leváre - Gajary 0:1 (0:0), gól: Šíra, Suchohrad - Studienka 7:0 (4:0), góly: Surovič 3, Polák 2, Hrbek, Šepeš, Borinka - Plav. Mikuláš 5:1 (2:0), góly: T. Obert 2, M. Jablonický, M. Pokorný, Kikuš - Oravec, Vysoká - Sološnica 2:5 (1:3), góly: T. Horňák 2 - Holič 3, Sojka, Selič, ČK: 1:0 (Maxián), Plav. Podhradie - Pernek 1:2 (1:1), góly: Andrisek - Gecler, Krajčovič, Láb - Marianka 2:1 (0:1), góly: Salbot 2 - Dragan, ČK 0:1 (Hybký).

DORAST

BFZ 3. liga SD

1. kolo: Kostolište - Grinava 8:1, Gajary - Dev. N. Ves 9:2, Dun. Lužná - Zohor 1:1, FC Petržalka - Pezinok 6:3, Karl. Ves - Dúbravka 3:2, Rača - Ružinov 0:2, Bernolákovo - Domino 4:2, Vrakuňa - Svätý Jur 0:3.

BFZ 3. liga MD

1. kolo: Tomášov - Plav. Štvrtok 9:0, FC Petržalka - Pezinok 4:0, Šamorín - Karl. Ves B 11:0, Bernolákovo - I. Petržalka 3:7, Dun. Lužná - Ružinov 0:5, Slov. Grob - Dúbravka 0:10, Karl. Ves A - Vrakuňa 7.9.