Piatok, 15. december, 2017 | Meniny má Ivica

Radimov v susedskom derby potvrdil úlohu favorita

V 20. kole majstrovstiev oblasti Senica II. triedy sa hralo v Radimove susedské derby.

Domáci líder tabuľky nenechal nič na náhodu a bezpečne vyhral, čím si udržal výrazný náskok pred dvojicou Čáčov - Prietrž.

MO SE II. TR. 20. kolo

Radimov - Unín 4:1 (2:0)
Góly: Križánek 3, Urbánek - Drúžek.
V susedskom derby sa domáci dlho nevedeli presadiť, ale napokon víťazstvo lídra súťaže je zaslúžené, keď využili svoje šance. R Tokoš. (Jozef Žilínek)

Chropov - Holíč B 7:0 (4:0)
Góly: Stúpal 3, Peter Kudláč, Pavelka, Orth, Mikula.
Jednoznačná záležitosť domáceho mužstva, ktoré sa konečne prebralo aj strelecky. R Lapoš. (Peter Špaček)

Bor. Sv. Jur - Prietrž 0:1 (0:1)
Gól: Odrážka.
V hodovom stretnutí domáci hráči pozahadzovali veľké množstvo šancí, naopak hostia zo svojej jedinej dali víťazný gól. R Martinovský ml. (František Rybár)

Čáčov - Hradište 5:1 (2:0)
Góly: Halabrín 4, Sekáč - Vávra.
Domácim patril úvod stretnutia a už v 2. minúte viedli gólom Halabrína. Ten istý hráč zvýšil na 2:0 v piatej minúte. Hostia mali dve šance, ale domáci brankár Bartoň ich skvele zlikvidoval. V druhom polčase už hralo na jednu bránu. (Karol Vajda)

Kopčany - Rohov 4:0 (0:0)
Góly: Peter Hollý 3, Blažek.
Prvý polčas bol vyrovnaný, v druhom sa domáci ujali vedenia po chybe obrany hostí a od tohto okamihu boli jednoznačne lepší a zaslúžene zvíťazili. R Karnoš. (Jozef Ivan)

Smrdáky - Vrádište 2:3 (1:1)
Góly: Vacula, Salay - Strož, Holúsek, Janeček.
Prvý polčas stretnutia mal vyrovnaný priebeh, domáci boli o niečo lepším mužstvom, v druhom polčase prevzali hostia iniciatívu a zaslúžene vyhrali. R Mindek. (Lukáš Ventúra)

Čáry - Letničie 1:1 (1:0)
Góly. Morávek - Konečný.
V tomto stretnutí ukázali domáci hráči, ako sa dajú nepremieňať aj tie najvyloženejšie šance. Hosťom sa podarilo vyrovnať gólom Končeného v 90. minúte. R Blažek (Pavol Morávek)

Góly: Puškáč, Stupavský.
V priemernom stretnutí mali domáci stálu prevahou, ktorú vyjadrili dvomi gólmi. Množstvo ďalších šancí však stačili pozahadzovať. Hostia sa na dostrel domácej brány dostali iba raz, bez úspechu. Zápas mal nepeknú dohru a zrejme sa oň bude zaujímať aj disciplinárka. R Thao. (HM)

Brodské B - Sobotište 5:1 (2:0)
Góly: Kompuš 3, Jakubec, Huliman - Hyža.
Od začiatku sa hralo v réžii domácich, ktorí mali zápas pevne pod kontrolou. Z množstva vypracovaných príležitostí dali aj päť gólov. Hostia znižovali v samom závere gólom Hyžu. R Škoda. (Michal Šimon)

Trnovec - Štefanov 2:0 (1:0)
Vo vyrovnanom zápase si obidve mužstvá vypracovali niekoľko streleckých príležitostí. Na rozdiel od hostí domáci v každom polčase jednu premenili a zaslúžene vyhrali. (CL)

Rovensko - Podbranč 5:0 (4:0)
Góly: Bartoň 2, Dobrovodský, R. Vašica, Omasta (11)
Jednoznačná záležitosť domácich, ktorí navyše nepremenili ešte jeden pokutový kop Dobrovodským. Rozh: Dzindzík st. (Jozef Surový)

Častkov - Dojč 4:0 (3:0)
Góly: Michal Jamriška 2, Surový, F. Zdravecký
V tomto stretnutí boli jednoznačne lepším mužstvom domáci hráči, hostia nepodnikli vôbec nič. Rozh: Bošák (Marián Otrísal)