Streda, 20. február, 2019 | Meniny má Lívia

V nižších súťažiach majstrovstiev oblasti pomerne úspešní hostia

V 18. kolo majstrovstiev oblasti II. triedy sa na ihrisku lídra z Radimova predstavil posledný Chropov.

Hoci hostia prekvapili pomerne dobrým výkonom, nestačilo to ani na jeden bod. Až štyrikrát sa však z víťazstva hostia tešili, keď Hradište, Vrádište, Rohov i Prietrž si od súperov priviezli po tri body.

Radimov - Chropov 3:1 (2:0)
Góly: Valla, Majzún, Križánek - Peter Špaček.
Hostia u lídra tabuľky prekvapili dobrým výkonom, ale na rozdiel od domácich svoje šance nevyužili. Rozh: Otrísal. (Jozef Žilínek)

Bor. Sv. Jur - Unín 2:1 (0:1)
Góly: Hrnek, Púr - Mach.
Obojstranne vyrovnaný zápas. Hostia sa ujali vedenia strelou Macha z 30 metrov. Domáci hráči v prvom polčase zahodili pokutový kop Krútilom a ešte k tomu dve či tri vyložené šance taktiež nepremenili. V druhom polčase sa hralo iba na jednu bránu a domáci hráči vývoj stretnutia otočili vo svoj prospech. Veľmi dobrý výkon rozhodcu, čo potvrdili aj tréneri obidvoch mužstiev. Rozh. Polakovič. (František Rybár)

Čáčov - Holíč B 5:1 (2:1)
Góly: Halabrín 3, Chodúr (11), Sekáč - Martin Špaček.
Veľká prevaha domácich hráčov, ktorí v prvom polčase využili iba dve zo svojich šancí. Hostia strelili gól po chybe domácej obrany. V druhom polčase hráči domáceho mužstva pridali ďalšie 3 góly, ale aj ukázali, ako sa majú zahadzovať aj tie najvyloženejšie šance. Rozh: Dutka. (Karol Vajda)

Kopčany - Prietrž 1:3 (1:1)
Góly: J. Kotvan - Michal Černek 2, Polakovič.
Vyrovnané stretnutie, v ktorom domáci svoje šance nevyužili, (ani pokutový kop Kotvanom), hostia naopak svoje premenili a zaslúžene zvíťazili. Rozh: Cabadaj. (Jozef Ivan)

Smrdáky - Hradište 1:2 (1:0)
Góly: Vacula - Rak, Kutlák.
V prvom počase vyrovnané stretnutie, šance mali obidve mužstvá, ale svoju domáci využili, hostia svoje nie. Cez polčas sa bola prietrž mračien, s terénom sa lepšie v druhom polčase vyrovnali hostia a zaslúžene zvíťazili. Rozh: Martinovský ml. (Lukáš Ventúra)

Letničie - Vrádište 2:4 (2:2)
Góly: D. Konečný 2 - Petrovič, Janeček, Holúsek, Valúch.
Úvod stretnutia nezastihol domácich v najlepšom svetle a už v prvej minúte prehrávali 0:1. Keď v 25 minúte hostia pridali druhý gól, nevyzeralo to s domácimi veľmi dobre. No ožili v 30. minúte, keď Konečný znižoval na 1:2 a v 32. minúte už bolo vyrovnané. V druhom polčase hostia hned v 48. minúte išli do vedenia a v 73. minúte spečatili svoje víťazstvo. Rozh: Hurbánek. (Jaro Vaculka)

Čáry - Rohov 0:2 (0:0)
Góly: Marek Blanárik, Lukáš Blanárik (11).
ČK 1:0 (Riška). Rozh. Daniš. (Pavol Morávek)

Kunov - Rovensko 1:3 (0:0)
Góly: R. Klvač - Mikulčík, Kadlíček, J. Hanečka.
Vo vyrovnanom prvom polčase si obidve mužstvá vypracovali gólové príležitosti. Domáci ich mali viac, hostia vyloženejšie, keď dvakrát trafili konštrukciu domácej brány. Po prestávke hráčom Kunova rýchlejšie ubúdali sily, čo Rovensko využilo v samom závere na strelenie troch gólov. V 80. min. dal ich vedúci gól Mikulčík, o dve minúty zvýšil Kadlíček a v 90. min. sa strela Hanečku odrazila od brvna do chrbáta brankára J. Klvača a putovala do siete. V nadstavenom čase znižoval R. Klvač na 1:3. R Otočka. (Karol Vajda)

Štefanov - Podbranč 5:0 (3:0)
Góly: M. Šarközy a F. Daniel 2, Baláž.
Vývoj úvodných 30. minút stretnutia zmenil trestný kop domáceho Lešku, ktorý brankár hostí iba vyrazil a nikým nekrytý Šarközy dal prvý gól. Do polčasu domáci ešte pridali dva góly, keď využili svoje šance. V druhom polčase využili ďaľšie šance domáci a skóre bolo ihneď 5:0. V 75. minúte sa nechal zbytočne vylúčiť tvorca hry domácich Leška a hostia sa začali dostávať do šancí, ktoré však nevyužili a skóre ostalo nezmenené. ČK 1:0 (Leška). Rozh: Jakubáč. (Martin Kadlečík)

Častkov - Trnovec 2:0 (2:0)
Góly: Zdravecký 2
Slušné stretnutie, v ktorom hostia ako líder tabuľky nepresvedčili. Stretnutie bolo pred koncom prvého polčasu prerušené pre prietrž mračien, no nakoniec sa dohralo. Rozh: Bednár. (Marián Otrísal)

Dojč - Sobotište 1:4 (1:3)
Góly: Wolf - Hanzlíček, Štefek, Šimko, Hyža.
Katastrofálny výkon domáceho mužstva o čom jasne hovorí aj výsledok stretnutia. Víťazstvo Sobotišťa je naprosto zaslúžené. Rozh: Dzindzík st. (Peter Adamkovič)

Osuské - Brodské B 4:2 (1:1)
Góly: za hostí Sedalík, Ralbovský.