Piatok, 22. jún, 2018 | Meniny má Paulína

Futsalisti Canárie Malacky na prvé víťazstvo v Openlige stále čakajú

Futsalový zápas Openligy bol v Čadci v znamení boja vyrovnaných súperov. Aj napriek tomu, že hrali mužstvá zo spodku tabuľky, hral sa pekný futsal.

Benfica Čadca - Canaria Malacky 7:4 (4:4)

Góly: Podmanický a Piňo 2, Mudrík, Baláž, Jaroš - Havlík 2, Uhrinec, Zváč.

Čadca: Malík (Timek) - Kavuliak, Tlelka, Podmanický, Mudrik, Baláž, Piňo, Bočej, Jaroš, tréner Martin Piteľ.

Malacky: M. Piffko - A. Pavlíček, R. Havlík, P. Uhrinec, J. Zváč, P. Danihel, M. Išunin, asistent trénera Mário Vendler.

Pred 30 divákmi rozhodovali Wojčík a Šašváry.

Aj napriek tomu, že hrali mužstvá zo spodku tabuľky, hral sa pekný futsal.Domáci začali útočne, no pozabudli na Havlíka, ktorý utiekol a dal vedúci gól Záhorákov - 0:1. Domáci pokračovali v rýchlej a kombinačnej hre. Skúšali to streľbou z diaľky a keď to nepomáhalo, začali kombinovať. V mužstve hostí opäť úradovala nedôslednosť. Po dvoch chybách v obrannej činnosti Čadca otočila na 2:1. Aj tretí gól v sieti Piffka ide na vrub nedôslednosti v obrane. Po dôraznom pokriku brankára hostí prebrali Malacky iniciatívu a v priebehu štyroch minút dokázali gólmi Havlíka, Uhrinca a Zváča otočiť skóre vo svoj prospech - 3:4. V závere polčasu však domáci po peknej akcii vyrovnali na polčasových - 4:4.
Do druhého polčasu nastúpili iniciatívnejšie domáci. Dlho sa však nevedeli presadiť pred bránkou Piffka. Hostia podnikali protiútoky, z jednej šance nastrelili tyčku, po ďalšej vykopávali domáci loptu z brankovej čiary. Čadca sa však dočkala gólov, pravda, výrazne im k nim pomohli obrancovia hostí, ktorí strely tečovali za chrbát svojho brankára. Hostia v snahe zvrátiť stav zariskovali, no inkasovali na konečných 7:4.
Hra Záhorákov bola opäť o niečo lepšia. Snahu kolektívu však kazili laxným prístupom jednotlivci. Pochvalu si zaslúžia Havlík, Danihel a Pavlíček. (Pivo)

3. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  8. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  9. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  10. Sú bolesti kĺbov dôvodom, že nemôžete v živote robiť čo chcete? 3 050

V Senici sa uskutočnilo slávnostné otvorenie novej prevádzky kravína s dojárňou, ktorá nahradí viac ako 50 rokov staré maštale.

Cez víkend sa na Myjavu vráti Rugged Race (FOTO+VIDEO)

Tradičný prekážkový beh s názvom Rugged Race, ktorého dve úrovne – Street a Extrem sa konajú na „Kopaniciach“, sa uskutoční už cez víkend

Pohotovosť pre deti v Malackách nebude, chýbajú lekári

Ambulancia pohotovostnej služby pre deti a dorast v Malackách nebude. .

Skalica odštartovala letnú prípravu, mužstvo hľadá posilu do obrany

Futbalisti MFK Skalica odštartovali tento týždeň letnú prípravu na nový súťažný ročník.

Ján Kocian: V Taliansku sa proti nám Nemecko triaslo o výsledok

Československo to na majstrovstvách sveta v Taliansku v roku 1990 dotiahlo až do štvrťfinále.