Stupava nestačila na lídra, Záhorská Ves na posledný Jakubov

V zápasoch Bratislavského futbalového zväzu bol na programe desiaty hrací víkend.

V 3. lige vyhral iba Plavecký Štvrtok, ktorý napriek zbabranému záveru získal tri body.

BFZ 3. liga

Plav. Štvrtok - Dúbravka 4:3 (2:0)

Góly: Zajíc 3, Hájek - Čermák 2, Polakovič
Plav. Štvrtok: Dvoran - Ďurica, Remák, Kalanka, Kain, Uhrinec, Martinka, Hájek, Režný, Juhás, Zajíc.

Jednoznačné stretnutie, ktoré bolo v réžii domácich hráčov. Domáci si vypracovali množstvo vyložených gólových príležitostí, hostia nemali do 87. minúty vôbec žiadnu šancu, aby v priebehu dvoch posledných minút zdramatizovali výsledok. Domácich funkcionárov teší poctivý prístup hráčov ku stretnutiu a veria, že to bude výborná vzpruha pred derby v Lozorne. Pred 120 divákmi rozh. Tanglmayer.

Stupava - Dun. Lužná 1:2 (0:0)

Góly: Polomský - Miženko, Pipiška.
Stupava: Malec - Selecký, Samsely, Kostka, Vozár, Diviak, Janiss, Rybár, Hodulík, Polomský, Morávek.

V stretnutí vedúcich mužstiev súťaže sa hral v prvom polčase zaujímavý futbal na obidvoch stranách, domáci hráči šance, ktoré sa im núkali nevyužili. V druhom polčase pokračovali v tlaku, ale po chybách svojej obrany nakoniec inkasovali dva góly, znížiť sa im podarilo v 80. minúte, ale svoje úsilie o vyrovnanie výsledku nemalo svoju odozvu. Rozh. Ižai. (Ivan Morávek)

I. Petržalka - Lozorno 2:1 (0:0)

Góly: Balica, Škamla - Juričkovič.
Lozorno: Hrušecký - Remža, Otépka, J. karovič, Lajčin, Hadžega, Ferenčák, Glvač, T. Karovič, Juričkovič, Gašparovič.

V podpriemernom stretnutí mali od úvodu prevahu domáci hráči, ale ich šance výborne zlikvidoval hosťujúci brankár Hrušecký. V 16. minúte chytil aj pokutový kop domácich. V druhom polčase mali miernu prevahu hráči hostí, ale boli to domáci, ktorí sa ujali vedenia gólom v 57. minúte. Hostia ihneď z protiútoku vyrovnali, ale hostia v 85. minúte vyrobili hrúbku vo svojej obrane, začo ich domáci nemilosrdne potrestali. Rozh. Gilbert. (Vladimír Rybár)

Ostatné výsledky: Slovenský Grob - Jablonec 0:4, Rovinka - Ružinov 5:2, Kráľová p/S. - Svätý Jur 1:3, Čunovo - Ivanka 0:0.

BFZ 4. liga vidiek

10. kolo: Malacky - Jablonové 1:1, Švec - Hudy, Závod - Šenkvice 0:0, Rohožník - Viničné 2:0, Hesek, L. Viger, Záhorská Ves - Jakubov 0:2, Vilínek 2, Grinava - B. Pezinok 1:1, Kraus - Kocian, ČK 0:2 (Demovič, Kocian), Zohor - Kostolište 1:2, Rybár - Hájek, R. Maxian, ČK 1:0 (Tomášek), Limbach - Veľké Leváre 3:1, Lisý, Zigo, Matoška - Daniel.

ObFZ BA vidiek 5. liga

10. kolo: Modra - Studienka 4:0, Lupták 3, Veverka, Slovenský Grob B - Gajary 1:1, Šilhár - Dobrovodský, N. Dedinka - Láb 5:2, Raschman 3, Bodiš, Vajda - M. Juriga, Adamovič, Plavecký Mikuláš - Igram 3:1, Vandák 2, Bachor - Augustín, Vysoká - Malé Leváre 0:2, Szalay, Kovárik, Suchohrad - Budmerice 0:3, Vaňko 2, I. Turinič, Kaplná - Dubová 2:2, Benko, Mrva - Duban, Mandulovský, Báhoň - Častá 3:0, Kulaš, Pero, Krekáč.

ObFZ BA vidiek 6. liga

10. kolo: Borinka - Hamuliakovo 2:1, Pernek - Doľany 1:2, Marianka - Kuchyňa 9:1, Čataj - B. Pezinok B 3:2, Miloslavov - Plav. Podhradie 5:1, Chorv. Grob - Svätý Jur B 1:0, Sološnica - Vištuk 3:1.
1. Borinka 10 8 1 1 39:12 25
2. Doľany 10 7 2 1 25:13 23
3. Vištuk 9 6 2 1 34:14 20
4. Hamuliakovo 9 6 0 3 21:13 18
5. Pernek 10 4 4 2 25:15 16
6. Miloslavov 9 4 4 1 18:12 16
7. Sv. Jur B 10 4 3 3 19:12 15
8. Marianka 10 4 2 4 24:14 14