Sobota, 15. december, 2018 | Meniny má Ivica

Skaličania v Piešťanoch prišli o bod v poslednej desaťminútovke

V 11. kole 3. ligy Západ hrala Skalica v krajskom derby v Piešťanoch.

V 11. kole futbalovej 3. ligy Západ hrala Skalica v krajskom derby v Piešťanoch.

Po prehranom prvom polčase dokázala po prestávke otočiť stav vo svoj prospech, no vedenie neudržala a rozhodujúci gól dostala v poslednej desaťminútovke z kopačky striedajúceho hráča. Svoje vedenie už na desať bodov zvýšila Sereď, ktorá ešte nestratila ani jeden bod.

Piešťany - Skalica 3:2 (1:0)

Góly: 30. Sedlák, 67. Gvozdenovič, 81. Zsolnay - 46. Šimo, 57. Vaško.

Pred 160 divákmi R Darnady, ŽK 2:1 (Halás, Gvozdenovič - Kucharič).

Skalica: Kocák - Kucharič (82. Lašák), Buchta, Bucha, Vaško, Jánošík, Šimo, Šenk (85. Miša), Mičica, Pavlačka, Hesek, tréner P. Martinovský.

Prvá štvrťhodina patrila hosťom, ktorí zatlačili domácich do defenzívy. V 8. min. prudkú strelu Vaška na dvakrát zneškodnil Krajčovič a o minútu Mačica z uhla strieľal vedľa. Domáci postupne prebrali taktovku hry. Strely Marona a Gajarského ešte cieľ nenašli, no v 30. min. sa po dlhom aute Beňu k lopte dostal Sedlák a nekompromisne zavesil pod brvno - 1:0. V 36. min. ďalšiu Sedlákovu šancu zmaril brankár Kocák. O dve minúty po rýchlom protiútoku opäť skvele zasiahol po strele Šimu Krajčovič. Aj úvod druhej časti patril hosťom. Už v 46. min. po rohu vyrovnal na 1:1 Šimo a v 57. min. zakončil peknú akciu Skalice vedúcim gólom Vaško - 1:2. Domácich obrat nedeprimoval, v 60. min. Sedlákovu strelu zblízka bravúrne vyrazil Kocák, v 67. však už bol bezmocný proti umie-stnenej strele Gvozdenoviča - 2:2. V 81. min. po ideálnej prihrávke Gvozdenoviča dal striedajúci Zsolnay víťazný gól Piešťan. (Jaroslav Valo)

Ďalšie výsledky: Palárikovo - Ludanice 3:2, Galanta - Bánovce 2:0, ČFK Nitra - Považská Bystrica 3:1, Veľké Ludince - Čierny Brod 2:1, Sereď - Dunajská Streda B 5:1, Gabčíkovo - Domaniža 3:0, Topoľníky - Dubnica B 2:1.

16. ČFK Nitra 11 2 1 8 9:24 7

1. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  2. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  3. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  4. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  1. Riešenie kolízií áut - exkluzivní autokamera MiVue 766 WiFi
  2. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  3. Problém s darčekom? 10 perfektných tipov na Vianočné darčeky!
  4. Slovensko bude vo svete reprezentovať projekt Zachráň včely
  5. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  6. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  7. Moderný hotel, kde sa cítite ako doma
  8. Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave
  9. Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu
  10. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?

Medailový úspech Kopáča, Ovečková v Šanghaji

Martin Kopáč (1. DAN), ako člen reprezentačného výberu, štartoval 20. októbra za Slovenskú republiku na turnaji HUNGARIA OPEN v Budapešti.