Utorok, 25. september, 2018 | Meniny má Vladislav

Skaličania v Piešťanoch prišli o bod v poslednej desaťminútovke

V 11. kole 3. ligy Západ hrala Skalica v krajskom derby v Piešťanoch.

V 11. kole futbalovej 3. ligy Západ hrala Skalica v krajskom derby v Piešťanoch.

Po prehranom prvom polčase dokázala po prestávke otočiť stav vo svoj prospech, no vedenie neudržala a rozhodujúci gól dostala v poslednej desaťminútovke z kopačky striedajúceho hráča. Svoje vedenie už na desať bodov zvýšila Sereď, ktorá ešte nestratila ani jeden bod.

Piešťany - Skalica 3:2 (1:0)

Góly: 30. Sedlák, 67. Gvozdenovič, 81. Zsolnay - 46. Šimo, 57. Vaško.

Pred 160 divákmi R Darnady, ŽK 2:1 (Halás, Gvozdenovič - Kucharič).

Skalica: Kocák - Kucharič (82. Lašák), Buchta, Bucha, Vaško, Jánošík, Šimo, Šenk (85. Miša), Mičica, Pavlačka, Hesek, tréner P. Martinovský.

Prvá štvrťhodina patrila hosťom, ktorí zatlačili domácich do defenzívy. V 8. min. prudkú strelu Vaška na dvakrát zneškodnil Krajčovič a o minútu Mačica z uhla strieľal vedľa. Domáci postupne prebrali taktovku hry. Strely Marona a Gajarského ešte cieľ nenašli, no v 30. min. sa po dlhom aute Beňu k lopte dostal Sedlák a nekompromisne zavesil pod brvno - 1:0. V 36. min. ďalšiu Sedlákovu šancu zmaril brankár Kocák. O dve minúty po rýchlom protiútoku opäť skvele zasiahol po strele Šimu Krajčovič. Aj úvod druhej časti patril hosťom. Už v 46. min. po rohu vyrovnal na 1:1 Šimo a v 57. min. zakončil peknú akciu Skalice vedúcim gólom Vaško - 1:2. Domácich obrat nedeprimoval, v 60. min. Sedlákovu strelu zblízka bravúrne vyrazil Kocák, v 67. však už bol bezmocný proti umie-stnenej strele Gvozdenoviča - 2:2. V 81. min. po ideálnej prihrávke Gvozdenoviča dal striedajúci Zsolnay víťazný gól Piešťan. (Jaroslav Valo)

Ďalšie výsledky: Palárikovo - Ludanice 3:2, Galanta - Bánovce 2:0, ČFK Nitra - Považská Bystrica 3:1, Veľké Ludince - Čierny Brod 2:1, Sereď - Dunajská Streda B 5:1, Gabčíkovo - Domaniža 3:0, Topoľníky - Dubnica B 2:1.

1. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  4. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  5. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  6. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  7. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  8. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  9. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  10. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  1. Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť
  2. Brieždenie pod lomenicou
  3. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  4. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?

Holíč chce zadržiavať vodu pre polievanie zámockých záhrad

Mesto pripravilo projekt v hodnote 600-tisíc eur.

Malacky vyriešili takmer desaťročný problém na Družstevnej ulici

Riešenie dáva Rómom z Družstevnej možnosť dokázať to, čo o sebe sami tvrdia, že dokážu žiť slušne a normálne.

Meteorológovia varujú pred prízemným mrazom

Vo výške päť centimetrov nad povrchom môže teplota vzduchu klesnúť na mínus tri stupne Celzia.