Streda, 19. september, 2018 | Meniny má Konštantín

V Podbranči inzultoval domáci hráč domáceho rozhodcu - laika

V 6. kole Majstrovstiev oblasti bol najočakávanejším zápas v Strážach.

Neporazení domáci však nestačili na Hlboké, ktorému podľahli 1:3. Neporazeným tak ostal už iba Koválov, ktorý vedie tabuľku o tri bod pred spomínanou dvojicou.

Stráže - Hlboké 1:3 (0:0)
Góly
: 64. vlastný (Baran) - 52. a 89. Kováč 2 z 11, 66. Dujka.
Domáci mali v prvom polčase územnú prevahu, no niekoľko sľubných príležitostí nepremenili. Zároveň sa však museli obávať súperových brejkov. Po prestávke v 52. min. po rýchlom brejku bola za faul penalta, ktorú premenil Kováč. Domácim pomohol vyrovnať kapitán hostí Baran vlastným gólom v 64. min., no už za dve minúty po brejku dostal hostí opäť do vedenia Dujka. V poslednej minúte po faule brankára bola druhá penalta a z nej opäť úspešný Kováč - 1:3. R Martinovský st., Lapoš. (hj)

Rybky - Lakš. N. Ves 6:2 (4:2)
Góly
: Martin petrúfka 3, Mach 2, Kováčik - Cingel, Štajer.
V hodovom stretnutí dostali hostia od domácich tzv. hodovú nádielku a môžu ďakovať domácim hráčom, že neodchádzali s dvojciferným prídelom, nakoľko domáci strelci ešte nevyužili množstvo svojich vyložených šancí. Rozh. Mlčúch. (Blažek)

Oreské - Pop. Močidlany 3:0 (1:0)
Góly
: Rampáček 3
Domáci hráči pôsobili po celé stretnutie futbalovejšie, hostia mali aj zopár nádejných brejkov, ale o tomto stretnutí sa dá povedať, že to bol zápas domáceho Rampáčka. (Peter Bulka)

Radošovce - Dubovce 2:1 (1:1)
Góly
: Flajžík, Ondráš - Hutta
Domáci začali stretnutie veľmi dobre a už v prvej minúte viedli 1:0. Hostia ich ale pribrzdili v minúte 15-tej, keď dokázali vyrovnať. Domáci potom prevzali znova iniciatívu a víťazný gól vsietili v 54. minúte. R Petránek. (Edo Baumgartner)

Koválov - Sekule 3:1 (0:1)
Góly
: Kudláč 3 - Lukáček.
Stretnutie bolo jednoznačnou záležitosťou domáceho mužstva, i keď sa hostia ujali vedenia z ojedinelého protiútoku, domáci ich svojim tlakom v druhom polčase nepustili prakticky do ničoho. ČK 0:1 (Kleinedler). R Martinovský ml. (Štefan Vach)

Brodské - Cerová 1:0 (1:0)
Gól
: O. Hnát
O tomto stretnutí sa dá povedať, že to bolo stretnutie premárnených šancí. Domáci v prvom polčase spáli štyri tutovky, hostia naopak v druhom tri. Domáci vsietili víťazný gól v 12. minúte stretnutia. R Pekarovič. (Stano Knap)

Jablonica - Smolinské 2:1 (0:1)
Góly
: Harasník, Černák - Stanický (11).
Hostia sa ujali v Jablonici vedenia po prísne nariadenom pokutovom kope. Domáci hráči mali však po celý zápas jasnú prevahu a o svojej výhre rozhodli svojimi gólmi v druhom polčase. R Daniel. (Vlado Ďuriš)

Š. Humence - Mokrý Háj 4:3 (0:1)
Góly
: Búzek 2, D. Hlavenka, Dobiáš - Polach, Rehák, Štepanovský.
Hostia sa už v 3. min. ujali vedenia a domáci s týmto stavom do prestávky nič neurobili. V úvodnej štvrťhodine po prestávke však dali tri góly a hneď bolo 3:1. Hostia ešte dvakrát znižovali na rozdiel gólu, no vyrovnať sa im nepodarilo. R Petráš, Hurbánek. (Karol Vajda)

MO II. TRIEDA

Líder z Radimova po prvýkrát prehral v susedskom derby v Uníne, napriek tomu si zdržal vedúce postavenie práve pred svojim premožiteľom.

Holíč B - Chropov 2:0 (1:0)
Góly
: Jaborník 2.
Hostia pôsobili odovzdaným mužstvom, no paradoxne v 10. min. mali šancu na otvorenie skóre. Domáci sa ujali vedenia Jaborníkom v 25. min. po rohu. Po prestávke pre nemohúcnosť domáci zahodili množstvo šancí. V 82. min. z penalty po faule na Gabriela uzavrel Jaborník na 2:0. R Hurbánek, Petráš. (Ľuboš Nečas).

Hradište - Čáčov 2:2 (1:2)
Góly
:30. B. Fukna, 89. J. Kutlák - 39. J. Chodúr, 43. Ľ. Halabrín.
V prvom polčase bolo Hradište aktívnejšie, malo aj viac šancí a zaslúžene sa ujalo vedenia Fuknom. Hostia však boli efektívní, svoje dve šance aj premenili a do kabín sa išlo za stavu 1:2. Po prestávke bol už zápas vyrovnaný s množstvom šancí na obidvoch stranách. Domáci v snahe vyrovnať trafili dvakrát tyč a raz brvno, ale aj šancu hostí zastavila konštrukcia brány. Domáci sa zaslúženej deľby bodov dočkali v 89. min. po góle J. Kutláka. R Cabadaj, Daniel. (Stano Sopúch)

Rohov - Kopčany 2:0 (1:0)
Góly
: S. Chocholáček, T. Ďurica.
Od začiatku sa hralo v réžii domáceho mužstva, ktoré si vypracovalo aj viac streleckých príležitostí, z ktorých dve premenilo, po jednej v každom polčase. Hostia neboli nebezpeční a na polovicu domácich sa dostávali iba sporadicky. R Dzindzík st., Bednár. (Pavol Ivánek)

Unín - Radimov 1:0 (1:0)
Gól
: Macho.
Veľmi nervózne derby stretnutie so šťastnejším koncom pre domácich hráčov. Červené karty vyplynuli už z priebehu stretnutia, ktoré bolo veľmi nervózne. ČK: 1:2 (Tureček - Husár, Valla). Rozh: Prelec
(Malík)

Prietrž - Bor. Sv. Jur 3:2 (3:0)
Góly
: Hála, Klein, Polakovič - Majzún, Nemček.
V hodovom stretnutí sa rozhodlo o výsledku stretnutia už v prvom polčase, keď si domáci zabezpečili trojgólový náskok, aby sa v druhom polčase začali strachovať o výsledok, ktorý nakoniec ubránili. R Obeda. (Ján Svatík)

Vrádište - Smrdáky 1:2 (0:2)
Góly
: Martinusík - Horváth, Sloboda.
Celé stretnutie sa nieslo v réžii domácich hráčov, ale hostia v 18 a 19-minúte rozhodli prakticky o výsledku. R Bednár. (Vlado Vlk st.)

Letničie - Čáry 4:1 (3:0)
Góly
: Lánik 2, Čelústka, Valla - Riška (11).
Domáci mali od začiatku stretnutie vo vlastnej réžii. Hostia dokázali znížiť v 60. minúte z pokutového kopu. ČK 1:0 (Dvorský). R Thao. (Jaro Vaculka)

MO III. TRIEDA

V 7. kolo najviac "zaujala" inzultácia v Podbranči, kde domáci hráč inzultoval domáceho rozhodcu laika. Ten vzápätí stretnutie ukončil.

Trnovec - Rovensko 3:1 (2:0)
Góly
: P. Tokoš, J. Kopálek, T. Ščúry - M. Šefčík.
V Trnovci sa hralo obojstranne dobré, no trocha nervózne stretnutie. Šancí bolo dosť na obidvoch stranách, o niečo viac na domácej strane a preto je ich víťazstvo zaslúžené. Po dvoch góloch v prvom polčase hostia znížili v 60. min. na 2:1, no v hre na riziko zvyšoval domáci Ščúry v 80. min. na konečných 3:1. Hostí od vyššej prehry zachránil brankár M. Surový. R Thao, Klena. (Jozef Surový)

Osuské - Šaštín B 4:3 (0:1)
Góly
: Černek, S. Olah, Delo Olšovský, Červený - Szomolay 2, Lisinovič.
V prvom polčase stretnutie vyrovnané, v druho domáci pridali a zaslúžene vyhrali. R laik Olšovský. (Olšovský)

Sobotište - Kúty B 2:3 (0:2)
Góly
: za domácich Krček, Hyža.
Hostia boli v prvom polčase lepším mužstvom, domáci pridali až za stavu 0:3. Cítia sa byť ukrivdení výkonom rozhodcu. R Daniš. (Peter Svitek)

Dojč - Štefanov 0:2 (0:1)
Góly
: Leška, F. Daniel.
Stretnutie malo priemernú úroveň. Domáci mali dosť šancí, mktoré však nepremenili, naopak hostia svoje áno a vyhrali. R Dzndzík st. (Peter Adamkovič)

Častkov - Brodské B 1:1 (0:1)
Góly
: za domácich Thébery.
Vyrovnané stretnutie na obidvoch stranách a zaslúžená deľba bodov. ČK 1:0 (Holič). (Marián Otrísal)

Podbranč - Kunov 1:3 (0:2) - nedohrané
Góly
: Toman - M. Černek 2 z 11, Krumpál.
Vyrovnané stretnutie, ktoré začali lepšie hostia a v 8. minúte sa ujali Černekom gólom z pokutového kopu 0:1. V 20. minúte zvýšil Krumál na 0:2. Hneď na začiatku druhého polčasu znížil domáci Toman na 1:2. Rozhodujúci okamih stretnutia prišiel v 70. minúte, keď domáci laik (Jankových) nariadil proti domácim pokutový kop a po jeho zahraní neudržal nervy na uzde domáci Pavol Kutálek a inzultoval rozhodcu stretnutia. R laik Jankových.(Martin Kadlečík)

Malacky neuspeli ani proti Topoľčanom

Čakanie na zisk prvého bodu či bodov stále pokračuje. Hádzanári Malaciek sa ho nedočkali ani v treťom kole extraligy.