Príjemným prekvapením nižších súťaží sú výkony Radimova

V majstrovstvách oblasti II. triedy najviac prekvapilo vysoké víťazstvo Radimova v Borskom Sv. Jure, ktorým sa dostal zaslúžene na čelo tabuľky.

V ďalších zápasoch už boli úspešnejšie domáce mužstvá, bo si odviezlo iba Hradište z Letničia, čo možno považovať takisto za prekvapenie. Do tretice prekvapením je aj posledné miesto Kopčian, ktoré ešte na jar hrali v najvyššej oblastnej súťaži.

Rohov - Vrádište 3:1 (2:0)
Góly
: za domácich Marek Blanárik 2, S. Chocholáček.
Zápas bol dvakrát prerušený pre prudký dážď. Po prestávke nedal za stavu 2:0 Sabo ešte penaltu. Hostia znížili na 2:1, no v 85. min. poistil Chocholáček domáce víťazstvo. R Daniš, Mikúš. (Peter Ivánek)

Bor. Sv. Jur - Radimov 0:4 (0:2)
Góly
: Foriška 2, Križánek, Valla.
Hostia boli v celom stretnutí pohyblivejší a šance, ktoré sa im naskytli dokázali využiť vo svoj prospech. R. Hurbánek. (Rybár)

Chropov - Čáčov 1:0 (0:0)
Gól
: Bartal.
V prvom polčase mali domáci dve čisté šance, no nedokázali ich využiť, v druhom polčase naopak mali viac z hry hostia, ale napokon domáci Bartal zabezpečil tri body pre domáce mužstvo. R: Polakovič. (Špaček)

Unín - Kopčany 3:1 (1:0)
Góly
: Hoferka, Drúžek, Rehák - Ivánek
Obidve mužstvá v prvom polčase nepremenili pokutový kop. Napokon šťastnejší domáci hráči doviedli stretnutie do víťazného konca. R: Daniš (Malík)

Prietrž - Čáry 3:1 (1:0)
Góly
: Klein 2, Hála - T. Komorný
Domáci po celé stretnutie mali veľkú prevahu, ktorú vyjadrili aj svojimi gólmi. Hostia znižovali v poslednej minúte. R: Pišoja. (Svatík)

Letničie - Hradište 2:2 (1:1)
Góly
: D. Končený, Lánik - Kršteník, vlastný (Rehák).
Na veľmi ťažkom teréne sa hral výborný futbal, v ktorom hostia už v 8. minúte vyhrávali. Po tomto góle mali domáci výraznú prevahu, ale vyrovnať sa im podarilo až v 42. minúte. V druhom polčase sa ujali dokonca vedenia, ale napokon vlastným gólom domáceho Reháka sa zrodila spravodlivá remíza. R: Blažek. (Vaculka)

14. Kopčany 3 0 1 2 2:9 1

Až v dvoch zápasoch videli diváci po jedenásť gólov a vždy sa o to postarali B - mužstvá.

V Brodskom zdolalo domáce B - čko Osuské 9:2 a v zápase Šaštín B - Kúty B sa mužstvá preťahovali o každý gólik s výsledkom 6:5.

Trnovec - Častkov 4:1 (1:0)
Góly
: T. Ščúry 2, Kopálek, Bílik - Jamriška.

Podbranč - Štefanov 2:4 (1:1)
Góly
: Liška, Filka - Tomašovič 3, R. Šarküzy.
Stretnutie začali lepšie domáci, no nevyužili šance. V 37. min. však otvoril skóre Liška. Do kabín hostia zrovnali a sva rýchle góly na začiatku 2. polčasu posadili hostí na koňa. (Martin Kadlečík)

Rovensko - Kunov 1:0 (1:0)
Gól
: Dobrovodský
Vyrovnané stretnutie, v ktorom mali domáci viac šancí, no dokázali premeniť iba jednu Dobrovodským. Domáci Dolník nepremenil pokutový kop. R: Bednár. (Surový)

Sobotište - Dojč 3:1 (1:0)
Góly
: Hyža 2, Krček - Stanek.
Domáci mali počas celého stretnutia prevahu, ktorú dokázali aj využiť na svoje víťazstvo. ČK 0:1 (Ganzlmár). Výborný výkon podal R Lapoš. (Peter Svitek)

Brodské B - Osuské 9:2 (3:1)