Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Na prvú inzultáciu sa v MO Senica ani príliš dlho nečakalo

V 2. kole MO II. triedy si dokázal vybojovať jediný bod u súpera Chropov, ktorý remizoval v Kopčanoch. Zvyšných šesť stretnutí skončili víťazstvom domácich.

Výškou skóre prekvapil nováčik z Čáčova, ktorý nastrieľal Borskému Sv. Juru poltucet gólov, keď tento v prvom kole nastrieľal päť gólov Kopčanom.

Radimov - Rohov 2:1 (0:1)
Góly
: Štiak, Križánek - Peter Ivánek.
V hodovom zápase bol už tradične najväčšou prekážkou pre domácich strelcov brankár hostí Ravas, ktorý chytil domácim najmenej štyri tutovky. A tak trest pre nich prišiel v 42. min., kedy gólom do šatne dal Uvánek na 0:1. Po prestávke už v 50. min. svojim prvým gólom medzi dospekými vyrovnal Štiak a v 78. min. ideálne z trestného kopu trafil šibenicu Križánek. Domáci tak hodový zápas napokon zvládli na výbornú. R Cabadaj. (Jozef Žilínek)

Čáry - Holíč B 2:1 (2:1)
Góly
: J. Flajžík, J. Kollár - M. Špaček.
Už v 5. min. využil nedorozumenie domácich Špaček a hostia viedli. No už o tri minúty vyšla pekná kombinácia Miorávkovi z P. Flajžíkom a Ján Flajžík vyrovnal na 1:1. Domáci pridali a v 20. min. opäť po peknej kombinácii dal Kollár na 2:1. Ďalšie šance nevyužili Flajžíkovci, ani Komorný. Aj hostia mali niekoľko šancí, no ani raz netrafili domácu bránu. (Pavol Morávek)

Vrádište - Hradište 5:0 (3:0)
Góly
: Palkovič 2, Vlk, Holúsek, Janáč.
V prvom polčase boli lepší hostia, keď vyslali na domácu bránu 5 nebezpečných striel, ale domáci brankár bol na mieste. Domáci však v prvom polčase svoje šance premenili a hostia v druhom polčase kondične odpadli. R Bednár (Vlado Vlk st.)

Letničie - Prietrž 3:1 (0:1)
Góly
: Lánik 2, M. Končený - Černek.
Diváci videli zaujímavé stretnutie, domáci mali prevahu, ale svoje šance nedokázali využiť. V druhom polčase domáci pridali, čoho výsledkom boli tri vsietené góly a zaslúžená výhra. ČK 0:1 (Chropovský). R Macháček. (Jaro Vaculka)

Smrdáky - Unín 1:0 (1:0)
Gól
: Škojec (11).
Vyrovnané stretnutie, v ktorom domáci vyhrali gólom z pokutového kopu. R Dzindzík ml. (Boris Malík)

Kopčany - Chropov 1:1 (1:0)
Góly
: Negrean (11) - Stúpal.
Po prísne nariadenej jedenástke domáci viedli 1:0. V druhom polčase hostia vyrovnali Stúpalom, domáci pritlačili no nevyužili ani svoje najvyloženejšie šance a tak stretnutie skončilo spravodlivou remízou. R Daniš. (Peter Špaček)

Čáčov - Bor.Sv. Jur 6:1 (1:0)
Góly
: Vilček 2, Šurik, Malý, Chodúr (11), Halabrín - Hrica.
Hostia začali stretnutie aktívne a už v 7. min. musel domáci Auxt likvidovať nebezpečnú strelu hosťujúceho Hrneka. Domáci sa ujali vedenia v 39. min., keď Šúrik zakončil peknú akciu domáceho mužstva. Do druhého polčasu nastúpili domáci hráči v snahe čo najskôr stretnutie rozhodnúť a už v 49. min. svojim gólom Vilček priniesol pokoj do ich radov. V 54. min. svojim druhým gólom Vilček zvyšoval na 3:0 a domáci boli na koni. Najkrajšiu akciu predviedli v 58. min., keď po osi Chodúr - Vilček - Malý dal posledne menovaný svoj úvodný gól v drese Čáčova. Ihneď po rozohraní hostia znížili Hricom, ale to bolo z ich strany všetko. Domáci pridali ešte dva góly a zaslúžene zvíťazili vysokým rozdielom. R Martinovský st. (Marian Mesíček)

13. Kopčany 2 0 1 1 1:6 1

V 2. kole najnižšej súťaži MO III. triedy sme zaregistrovali už aj prvú inzultáciu, ktorá sa zrodila v zápase Dojč - Trnovec.

Brodské B - Podbranč 7:1 (3:0)
Góly
: J. Štvrtecký, R. Ralbovský a M. Novák 2, P. Jakubec - Liška.
Domáci dali rýchly gól, ktorý ich akoby uspokojil a niekoľko náznakov šancí mali aj hostia, no ani raz sa k zakončeniu nedostali. Po prestávke v 66. min. za stavu 4:0 za zákrok mimo 16 - ky videl ČK brankár hostí Toman. Keďže hostia už nemali hráča na striedanie, dohrávali oslabení. Čestný gól dali za stavu 6:0. R Holenka, Škoda.

Kúty B - Rovensko 1:2 (1:2)
Góly
: J. Riška - Dolník (11), Dobrovodský.
Domáci začali aktívnejšie a zaslúžene sa aj ujali vedenia Riškom. Gól ich však akoby uspokojil a prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu z penalty, ktorú premenil brankár hostí M. Dolník. V 40. min. dali hostia dokonca aj druhý gól Dobrovodským a do šatní odchádzali spokojnejší. Po prestávke mali domáci tlak a aj niekoľko šancí, no brankár Dolník chytal veľmi dobre. Hostia napriek víťazstvu sú nespokojní s výkonom hlavného rozhodcu. R Thao. (Jozef Surový)

Kunov - Sobotište 1:1 (1:0)
Góly
: M. Černek - R. Krček.
V susedskom derby boli domáci v prvom polčase iniciatívnejší a ujali sa v 25. min. vedenia gólom Černeka. Po prestávke si mužstvá úlohy vymenili, iniciatíva prešla na kopačky hostí, ktorí vyrovnali v 61. min. Krčekom a mali aj možnosti na víťazný gól. Body sa však nakoniec delili. R Dzindík ml., Daniš. (Ján Klvač)

Štefanov - Šaštín B 3:2 (2:2)
Góly
: L. Kallay, Pavelka, R. Šarközy - Snoha 2.
Po dobrom začiatku hostí, ktorí za 20 minút dvomi gólmi Snohu viedli už 0:2, začalo prebrarať iniciatívu domáce mužstvo. V 30. min. znížil Lukáš Kallay na 1:2 a v 40. min. vyrovnal Ľubomír Pavelka na 2:2. Domáci aj naďalej kontrolovali vývoj zápasu a hoci priebeh zápasu bol po prestávke vyrovnaný, dali domáci v 75. min. zásluhou Richard Šarközyho vedúci gól a svoje vedenie bez problémov udržali až do konca. R Bilka. (Tomašovič)

Dojč - Trnovec 1:2 (0:1)
Góly
: Čech (11) - M. Uher, T. Uher.
Vo vyrovnanom stretnutí sa hostia ujali vedenia v nadstavenom čase prvého polčasu strelou Michala Uher. Po prestávke sa domáci zlepšili a vyrovnali z penalty, ktorú premenil Čech - 1:1. V 71. min. však T. Uher dostal hostí opäť do vedenia. V 73. min. po neodpískanom faule na Čecha domáci hráč protestoval, za čo videl druhú ŽK a ČK. Následne prišlo z jeho strany k inzultácii. Podľa domácich však k priamemu kontaktu hráča s rozhodcom neprišlo. R Daniel, Cabadaj. (Peter Adamkovič)

Častkov - Osuské 2:1 (1:0)
Góly
: Trimmel, Jamriška - J. Olah (11).
Vyrovnané stretnutie, v ktzorom mali domácvi domáci viac z hry hlavne v poli, mali aj viacero dobrých šancí, ktoré však ostali nevyužité, no nakoniec zvíťazili jednogólovým rozdielom. R L. Černek.

1. Rovensko 2 2 0 0 6:2 6
2. Častkov 2 2 0 0 6:4 6
3. Brodské B 2 1 1 0 7:1 4
4. Kúty B 2 1 0 1 8:2 3
5. Trnovec 1 1 0 0 5:0 3
6. Štefanov 2 1 0 1 4:6 3
7. Dojč 1 0 1 0 3:3 1
8. Osuské 2 0 1 1 4:5 1