Pondelok, 11. december, 2017 | Meniny má Hilda

Popudínske Močidlany zápas s Koválovom o záchranu zvládli

V dohrávanom 28. kole sa hralo už iba o záchranu. Kopčany i Popudínske Močidlany mali na konci tabuľky po 25 bodov. Obaja svoje domáce zápasy vyhrali.

V dohrávanom 28. kole Majstrovstiev oblasti sa hralo už iba o záchranu. Kopčany i Popudínske Močidlany mali na konci tabuľky po 25 bodov. Obaja svoje domáce zápasy vyhrali.

Kopčany s Hlbokým 1:0 a Pop. Močidlany s Koválovom 2:1. Znamená to, že "istotu" zostupu majú Kopčany. Hoci majú lepšie celkové skóre, o ich poslednom mieste rozhodli vzájomné zápasy, ktoré hovoria v prospech Pop. Močidlian. Tie vyhrali doma 2:1 a v Kopčanoch sa zrodila remíza 2:2.

Š. Humence - M. Háj 2:1 (1:0)
Góly
: Václavek, Fila - Jarolín.
Domáci začali rýchlym gólom po akcii Búzka, ktorú zakončil Ivan Václavek. Domáci do polčasu nevyužili ďalšie šance, ale ani hosťujúci Jarolín nebol úspešný. Po prestávke však práve Jarolín využil chybu obrany a vyrovnal. V samom záver po signále z rohu dal víťazný gól Juraj Fila.

Pop. Močidlany - Koválov 2:1 (1:0)
Góly
: Foriška, Tokoš - Maca.
Domáci začali stretnutie veľkým náporom, ktorý vyvrcholil úvodným gólom Forišku. V druhom polčase zvýšil na 2:0 Tokoš nechytateľnou strelou, ihneď z rozohrania Maca z polovice ihriska prekonal domáceho brankára. Domáci nakoniec víťazstvo ubránili. R Blažek. (Marián Kocák)

Kopčany - Hlboké 1:0 (1:0)
Gól
: Holý.
Nervózne stretnutie z obidvoch strán. Domáci využili jedinú šancu. R Petránek. ČK 1:1 (Bittala - Horňák). (Jozef Bitala)

Smolinské - Lakš. N. Ves 3:1 (0:1)
Góly
: M. Stanický 2, Péči - Winkler.
Prvý polčas sa hral v úplnej réžii domácich, ktorí nevyužili svojich päť šancí a navyše Péči nepremenil pokutový kop, no v druhom polčase pridali a zaslúžene zvíťazili. ČK 0:1 (Kubeňák). R Mráz. (Jozef Došek)

Brodské - Jablonica 2:1 (0:0)
Góly
: Huliman 2 - Nestarec.
Vyrovnané stretnutie s kľudným priebehom, v ktorom boli domáci hráči lepší v druhom polčase a zaslúžene zvíťazili. R Lapoš (Vlado Ďuriš)

Rybky - Sekule 1:0 (1:0)
Gól
: R. Šefčík.
Prvý polčas sa hral medzi 16-kami, územnú prevahu mali domáci, ktorí ju vyjadrili aj gólom Rada Šefčíka. V druhom polčase sa hostia snažili vyrovnať a pri domácich stálo šťastie, keď M. Polák vykopával loptu z prázdnej brány. R Otočka (Milan Blažek)

Cerová - Radošovce 2:0 (2:0)
Góly
: Malý, Starych.
Domáci mali v prvom polčase prevahu, svoje šance využili, v druhom polčase hrali iba desiati po vylúčení Holáska, ale aj tak nepustili hostí prakticky k ničomu. ČK 1:0 (Holásek). R Pekarovič (Ľuboš Pavlík)

Dubovce - Oreské 1:1 (0:1)
Góly
: R. Polák (11) - Bederka (11).
V slušne hranom stretnutí sa zrodila zaslúžená deľba bodov. R Pišoja (Ivan Beneš)

: Križánek 2, Foriška (11).
Domáci v stretnutí zahodili veľké množstvo šancí, ale nakoniec zvíťazili, k čomu im pomohli aj hráči hostí, ktorí do druhého polčasu nastúpili iba desiati. R Mikúš. (Jozef Žilínek)

Letničie - Smrdáky 6:2 (2:1)
Góly
: Lánik 3, Filuš, Čelústka, M. Konečný - Kunštek, Ďurica.
V hodovom stretnutí pred 300 divákmi domáci hráči nedali hosťom žiadnu šancu, v stretnutí dominovali a zaslúžene vyhrali. R Mlčúch (Jaro Vaculka)

Prietrž - Unín 3:1 (1:0)
Góly
: Černek 2, Polakovič - Mach.
Domáci nastúpili bez šiestich hráčov základnej zostavy, ktorích nahradili hráči z lavičky, hráči domácich bojovali a nakoniec získali cenné víťazstvo. ČK 0:1 (Hoferka). R Daniš. (Ján Svatík)

Rohov - Čáry 7:1 (4:0)
Góly
: Hološka 2, Vach, Ďurica, Štítny, J. Španka, vlastný (Cigánek) - Pribila.
Stretnutie v Rohove malo jednoznačný priebeh, v ktorom domáci hostí nepustili do vážnejšej akcie a naopak svoje akcie dokázali využiť. Výsledok mohol byť pre domácich ešte krajší, keby využili všetky svoje šance. R Cabadaj. (Marian Mesíček)

Stráže - Hradište 4:0 (3:0)
Góly
: S. Vanek 2, Uhrinec, vlastný (Masár).
Zápas bol veľmi vyrovnaný, hostia z Hradišťa pôsobili veľmi dobrým dojmom. Domácich dostali na koňa samotní hostia, keď prvý gól dostali po chybe stopéra a druhý gól si dali hostia dokonca vlastný. Ďalšie dva pridali domáci po pekných akciách. R Daniš. (Igor Letko, Stano Sopúch)

: Fero Daniel - Bartoň.
Vyrovnané stretnutie, v ktorom sa zrodila zaslúžená deľba bodov. R Otočka. (Jozef Surový)

Častkov - Šaštín B 4:2 (4:0)
Góly
: Vančík 2, Hyža, Holič - Strapko, Mihálik.
Hostia zo Šaštína nastúpili s tromi hráčmi A mužstva, no ani to im nepomohlo, lebo domáci hráči už v 18. min. viedli 3:0 a dá sa povedať, bolo po stretnutí. Hostia skorigovali na prijateľných 4:2 až v poslednej štvrťhodine. R Thao. (Emil Brňa)

Kátov - Dojč 2:6 (1:3)
Góly
: Kerhát, Moro - Kozánek 4, Ganzlmár, Stanek.
Hostia začali stretnutie náporom, čo využili na strelenie rýchleho gólu, domáci vyrovnali, ale hostia ešte do polčasu svoj náskok zvýšili na dva góly. Konečný výsledok však mohol byť aj dvojciferný, ale to by museli hostia svoje šance využiť. R Macháček. (Peter Adamkovič)

Podbranč - Kunov 2:1 (2:1)
Góly
: Jankových, Liška - Hladík.
Slušne hrané stretnutie, v ktorom padali góly v prvom polčase, druhý polčas sa už iba dohrával. R Rusinko (Ján Klvač)

Sobotište - Čáčov 0:6 (0:5)
Góly
: Belohlávek 2, Šurik, Chodúr, Vilček, Sekáč.
V slušne hranom stretnutí dominovali s prevahou hráči hostí a zaslúžene postúpili do vyššej súťaže. R Španka (Milan Zburín)

Kúty B - Osuské 3:0 kont.