Piatok, 20. október, 2017 | Meniny má Vendelín
Pridajte si svoje mesto

Dve víťazstvá vyniesli tenistky TK 77 Skalica už na štvrté miesto

Tenisové súťaže pokračovali ďalšími súťažnými dňami. Družstvá zo Záhoria v nich bojovali so striedavými úspechmi.

1. liga ženy

4. kolo: Levice - TK 77 Skalica 1:6, Prišťáková - Horváthová 7:5,6:3, Mókušová - Krištofíková 5:7, 5:7, Földiová - Hránková 0:6, 0:6, Dobrovolná - Machálková 0:6, 3:6, Hörömpöliová - Šrámková 0:1, skreč Hörömpöliová, Mókušová, Dobrovolná - Hránková, Šrámková 2:6, 3:6, Földiová, Prišťáková - Machálková, Krištofíková 4:6, 4:6, Martin - AŠK Skalica 2:5, Zacharidesová - Blahová 6:1, 6:2, Veverková - Šefčíková 2:6, 0:6, Liptaiová - Valachovičová 6:1, 6:1, Kočičková - Uríčková 1:6, 5:7, Hamzová - Schwartzová 1:6, 3:6, Liptaiová, Zacharidesová - Uríčková, Schwartzová 6:7, 7:5, 8:10, Hamzová, Kočičková - Šefčíková, Valachovičová 2:6, 0:6, Žilina B - Zlaté Moravce 4:3, Pezinok - Ružomberok B 7:0.

5.kolo: AŠK Skalica - Pezinok 3:4, Šefčíková - Strempeková 6:2, 6:1, Valachovičová - Drgalová 4:6, 5:7, Uríčková - Matúšková 5:7, 2:6, Schwartzová - Žilincová 1:6, 2:6, Blahová (Sk.) w. o., Uríčková, Schwartzová - Žilincová, Matúšková 2:6, 6:2, 2:6, Valachovičová, Šefčíková - Drgalová, Strempeková 7:5, 6:3, TK 77 Skalica - Martin 4:3, Mišová - Zacharidesová 2:6, 1:6, Horváthová - Veverková 6:4, 6:3, Krištofíková - Liptaiová 0:1 (skreč Krištofíková), Machálková - Kočičková 6:1, 6:3, Šrámková - Michálková 6:0, 6:2, Mišová, Horváthová - Liptaiová, Zacharidesová 0:6, 0:6, Machálková, Šrámková - Veverková, Kočičková 6:1, 6:3, Zl. Moravce - Ružomberok B 7:0, Žilina B - Levice 7:0.

1. Žilina B 5 5 0 25:10 10
2. Zl. Moravce 5 4 1 27:8 9
3. Pezinok 5 4 1 22:13 9
4. TK 77 Skalica 5 3 2 16:19 8
5. AŠK Skalica 5 1 4 17:18 6
6. Martin 5 1 4 14:21 6
7. Levice 5 1 4 10:25 6
8. Ružomberok B 5 1 4 9:26 6

2. liga muži Západ

4. kolo: Strojár Malacky - Matúškovo B 2:5, Nakládal - Klement 3:6, 4:6, Lapin - Cisár 0:6, 2:6, Valent - Kula 2:6, 2:6, Kachút - Zelený 3:6, 6:7, Korbel - Havel 0:6, 6:4, 7:5, Kachút, Korbel - Havel, Klement 4:6, 4:6, Lapin, Valent - Zelený, Cisár 7:5, 7:5, Dev. N. Ves - Spoje BA 1:6, Ekonóm BA - BEST BA 6:1, SPU Nitra - Galanta B 2:5.

5. kolo: Malacky - Dev. N. Ves 2:5, Korbel - O. Ondriáš 3:6, 0:6, Kachút - Žovic 4:6, 6:1, 2:6, Valent - Kurhajec 6:3, 6:3, Lapin - Župančič 2:6, 1:6, Nakládal -J. Ondriáš 1:6, 3:6, Lapin, Valent - J. Ondriáš, O. Ondriáš 6:3, 6:1, Korbel, Kachút - Kurhajec, Žovic 4:6, 6:7, Matúškovo B - Galanta B 4:3, Best BA - SPU Nitra 7:0, Spoje BA - Ekonóm BA 2:5. Predohrávka: Galanta - Best BA 3:4.

1. Matúškovo B 5 5 0 26:9 10
2. Best BA 6 4 2 25:17 10
3. VŠK Ekonóm BA 5 4 1 27:8 9
4. Dev. N. Ves 5 3 2 18:17 8
5. Spoje BA 5 3 2 17:18 8
6. Galanta B 6 2 4 18:24 8
7. Malacky 5 0 5 11:24 5
8. Nitra 5 0 5 5:30 5

1. trieda muži Západ

4. kolo: Matúškovo D - AŠK Skalica 4:3, Lancz - Čarský 3:6, 4:6, Čemez - Karlík 6:0, 6:4, Kordoš - Hanzalík 6:3, 6:0, Heribán - Sopúšek 6:3, 7:6,Kmeťko - Zalubil 7:6, 3:6, 4:6, Kmeťko, Heribán - Čarský, Horák 6:3, 6:3, Kordoš, Čemez - Zalubil, Sopúšek 5:7, 4:6, Šamorín - Senica 5:2, Hluch - Juráň 6:4, 6:4, Faragó - Skýpala 3:6, 6:4, 6:3, Briška - Štefík 6:2, 6:2, Varga - Kadlíček 6:2, 6:0, Sándor - Sládek 2:6, 0:6, Varga, Briška - Skýpala, Juráň 6:3, 6:3, Sándor, Hluch - Sládek, Kadlíček 4:6, 4:6, Štúrovo - Matúškovo C 7:0, Komárno - Topoľčany B 5:2.

5. kolo: Senica - AŠK Skalica 4:3, Juráň - Čarský 7:6, 1:6, 6:2, Skýpala -Karlík 6:1, 6:3, Štefík - Hanzalík 6:0, 6:1, Sládek - Sopúšek 1:6, 4:6, Nemrava - Zalubil 0:6, 1:6, Juráň, Sládek - Hanzalík, Karlík 4:6, 6:2, 6:4, Štefík, Skýpala - Zalubil, Čarský (skreč Senica), Topoľčany B - Štúrovo 2:5, Matúškovo C - Šamorín 4:3, Komárno - Matúškovo D nehrali.

1. Štúrovo 5 4 1 23:12 9
2. Komárno 4 4 0 23:5 8
3. Matúškovo D 4 4 0 17:11 8
4. Topoľčany B 5 2 3 18:17 7
4. Šamorín 5 2 3 18:17 7
6. Senica 5 2 3 17:18 7
7. Matúškovo C 5 1 4 6:29 6
8. AŠK Skalica 5 0 5 11:24 5

Muži BTZ II. tr. A

3. kolo: Slovan BA B - Lozorno 7:0, SOU BA - Ekonóm BA B 2:5, voľno - Záhorák Z. Bystrica.

4. kolo: Lozorno - SOU BA 1:6, Hrica - Čech 4:6, 0:6, Ondrovič - Lener 2:6, 0:6, Encinger - Koleják 1:6, 3:6, L. Jánoš - Števko 0:6, 0:6, F. Jánoš - Vaškanin 6:1, 7:5, L. Jánoš, Encinger - Lener, Čech 1:6, 2:6, Hrica, F. Jánoš - Vaškanin, Števko 4:6, 2:6, Ekonóm BA B - Z. Bystrica 5:2, voľno - Slovan BA B.

1. Ekonóm BA 4 3 1 18:10 7
2. Slovan B 3 3 0 15:6 6
3. SOU BA 3 2 1 12:9 5
4. Z. Bystrica 3 0 3 8:13 3
5. Lozorno 3 0 3 3:18 3

Muži BTZ II. tr. B

2. kolo: Malacky B - Bria BA 3:4, Veruzáb - Stančík 3:6, 1:6, Konvalina - Dubiny 2:6, 6:2, 6:2, Čas - Bihari 2:6, 6:4, 1:6, Šutovský - Szalai 3:6, 2:6, Uher - Kramár 6:3, 1:6, 6:3, Uher, Šutovský - Dubiny, Stančík 6:1, 5:7, 6:2, Konvalina, Veruzáb - Bihari, Szalai 4:6, 2:6, Future - Triumf BA 7:0. l 3. kolo: Bria BA - Future 4:3, Triumf BA - Love 4 2:5, voľno - Malacky B.

4. kolo: Love 4 - Bria BA 7:0, Future - Malacky B nehrali, voľno - Triumf B.

1. BRIA BA 3 2 1 8:13 5
2. Love 4 2 2 0 12:2 4
3. Future 2 1 1 10:4 3
4. Malacky B 2 1 1 8:6 3
5. Triumf BA 3 0 3 4:17 3

Muži ZsTZ II. tr. C

3. kolo: Horné Sŕnie - AŠK Skalica B 3:4, Kačenka - Kukliš 6:4, 6:1, Marček - Dobročan 3:6, 6:0, 7:6, Krajči - Kožíšek 3:6, 7:5, 4:6, Galko - Dobročan 2:6, 5:7, Kučma - Karlík 3:6, 3:6, Kučma, Kačenka - Dobročan, Kukliš 6:4, 6:2, Melúch, Krajči - Karlík, Kožíšek 2:6, 3:6, Ostrov Trenčín - TK 77 Skalica 1:6, Juruš - Kotvan 6:3, 2:6, 6:3, Gonda - Trnovec 1:6, 0:6, Staník - Piskla 2:6, 1:6, Pjatko - Zaňát 5:7, 1:6, Godál - Voleník 2:6, 0:6, Pjatko, Staník - Voleník, Zaňát 0:6, 2:6, Gonda, Juruš - Trnovec, Kotvan 6:7, 5:7, voľno - N. Generácia.

4. kolo: TK 77 Skalica - Horné Srnie 5:2, Kotvan - Kebísek 5:7, 6:3, 6:0, Machálek - Kačenka 3:6, 4:6, Piskla - Marček 6:2, 6:3, Zaňát - Krajči 6:3, 6:3, Voleník - Kučma 6:0, 6:2, Voleník, Piskla - Kučma, Kačenka 6:4, 6:1, Machálek, Zaňát - Marček, Kebísek 3:6, 3:6, AŠK Skalica B - Nová Generácia 0:7, J. Kukliš - Paulech 0:6, 0:6, T. Kukliš - Lapšanský 1:6, 2:6, M. Dobročan - Drozd 1:6, 1:6, P. Dobročan - Turkovič 0:6, 1:6, Brisuda - Durdík 0:6, 1:6, P. Dobročan, T. Kukliš - Paulech, Lapšanský 1:6, 1:6, Brisuda, M. Dobročan - Drozd, Durdík 1:6, 1:6, voľno - Ostrov Trenčín.

1. N. Generácia 3 3 0 19:2 6
2. TK 77 Skalica 3 3 0 16:6 6
3. H. Srnie 3 1 2 10:11 4
4. Ostrov TN 3 1 2 9:12 4
5. AŠK Skalica B 4 0 4 2:26 4


  1. Mladý motocyklista zahynul pri predbiehaní kamióna medzi Senicou a Dojčom (FOTO) Foto 685
  2. Primátor Senice odvolal oboch svojich zástupcov. Čo sa stalo? 132
  3. Petrík chytil 10 sekúnd pred koncom trestné strieľanie a Skalica berie tri body Foto 50
  4. Voľby do VÚC 2017 Skalica: Zoznam kandidátov na poslancov 42
  5. Voľby do VÚC 2017 Senica: Zoznam kandidátov na poslancov 41
  6. Slovnaft cup: O postupe Ružomberka v Skalici rozhodol jediný gól 35
  7. SENICA: Vyjadrenie Ján Hurbana k jeho odvolaniu z pozície viceprimátora 35
  8. Voľby do VÚC 2017 Malacky: Zoznam kandidátov na poslancov 34
  9. SENICA: Primátor Grimm odvolal oboch svojich zástupcov 23
  10. POLÍCIA: Na zastavenie unikajúceho vodiča na Záhorí použila zbraň 14

Najčítanejšie správy

Záhorie

Mladý motocyklista zahynul pri predbiehaní kamióna medzi Senicou a Dojčom (FOTO)

V ranných hodinách na ceste II. triedy medzi obcami Čáčov a Dojč v okrese Senica vyhasol vo štvrtok život 18-ročného motocyklistu z Plaveckého Mikuláša.

Primátor Senice odvolal oboch svojich zástupcov. Čo sa stalo?

Branislav Grimm pred troma rokmi zasadol do primátorského kresla a určil si až dvoch svojich zástupcov. Netušil však, že ich spolupráca nebude trvať celé volebné obdobie. Prečo prišlo k takémuto zásadnému kroku a kto stojí za odvolaním?

Petrík chytil 10 sekúnd pred koncom trestné strieľanie a Skalica berie tri body

Roman Petrík sa stal hrdinom zápasu 1. hokejovej ligy v Skalici, keď desať sekúnd pred koncom zlikvidoval trestné strieľania a domáci vyhrali tesne 4:3.

Voľby do VÚC 2017 Skalica: Zoznam kandidátov na poslancov

O post poslanca sa uchádza 22 kandidátov, do krajského zastupiteľstva sa dostanú traja.

Voľby do VÚC 2017 Senica: Zoznam kandidátov na poslancov

O post poslanca sa uchádza 27 kandidátov, do krajského zastupipeľstva sa dostane päť.

Blízke regióny

Greššo: Zvolenie mňa aj syna nemôže byť rodinkárstvo

V abecednom poradí vám postupne prinášame rozhovory s najvážnejšími kandidátmi na nitrianskeho župana. Dnes s Jánom Greššom, ktorý kandiduje za širokú koalíciu siedmich stredopravých strán.

Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo

Dopravné obmedzenia potrvajú do konca novembra.

FOTO: Opitá vodička narazila do zaparkovaných áut

V stredu večer jazdila 23-ročná Zuzana v Dubnici nad Váhom na osobnom aute, kde narazila do ďalších áut.

Tínedžer na motorke mal ráno nehodu, zomrel na mieste

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes ráno, iba 18 ročný motocyklista zomrel priamo a mieste.

Krajčovič a Kozubík sa zrejme skrývajú, obaja sú z Prednádražia

Policajti hľadajú dvoch Trnavčanov, obaja sa snažia vyhnúť trestnému stíhaniu.

Všetky správy

Cítila každý vpich ihly. Lekárov so slzami v očiach prosila, aby už prestali

Denník SME oslovil všetky univerzitné a fakultné nemocnice. Ani jedna nedostala podnet na násilie či neetické správanie personálu počas pôrodu.

Suverén Babiš a ponížený Okamura. Posledná predvolebná debata bola šou

Takzvanú superdebatu sprevádzali hlasné reakcie prítomných divákov.

Prieskum AKO: Uhrík v Nitre výrazne zaostáva za súčasným županom Belicom

Súčasní župani majú podľa prieskumu agentúry AKO najlepšie vyhliadky uspieť v župných voľbách.

Nie 95, ale E5. Takto sa mení označovanie palív na pumpách

Na stojany s benzínom či naftou už začali pribúdať nové značky - kruhy, štvorce a kosoštvorce.

Katalánci vzali banky útokom, na protest z nich vyberajú peniaze

Vyberali väčšinou 150 a 160 eur. Tieto sumy sú najbližšie číslu 155 odkazujúcemu na článok španielskej ústavy, ktorým chce vláda odobrať Katalánsku niektoré autonómne právomoci.

Kam vyraziť