V Trnavskej skupine v priamom súboji neporazených mužstiev vyhralo Vrbové v Senici s CVČ - kom a vytvorilo si náskok na čele tabuľky.
Šachové súťaže mali na programe zápasy štvrtých líg. V Bratislavskej skupine Láb doma remizoval s Ružinovom a nevyužil tak šancu, aby svojho súpera v tabuľke predstihol.
4. liga sk. A11
11. kolo: Láb - Ružinov 4:4, J. Kahánek, T. Chabada st. a M. Hruboš 1, T. Chabada ml. a P. Fúsek 0.5, E. Šimkovič, Ľ. Húšek a J. Podmajerský 0.
Ďalšie výsledky: Apollo B - Doprastav G 4:4, UK SUP - Tatran B 4:4, Matfyzak - Strelec B 1:7, Doprastav H - Senec 3.5:4.5, Tatran C - Lokomotiva 1:7.
1. Lok. BA 11 10 1 0 62.0 31
2. Strelec B 11 7 2 2 60.0 23
3. Doprastav G 11 6 1 4 45.5 19
4. UK SUP 11 6 1 4 44.0 19
5. Senec 11 5 2 4 48.5 17
6. Doprastav H 11 5 1 5 49.5 16
7. Ružinov 11 5 1 5 41.5 16
8. Strelec C 11 5 0 6 45.5 15
9. Sväty Jur 11 4 2 5 46.0 14
10. Láb 11 4 2 5 44.0 14
11. Tatran B 11 4 2 5 39.5 14
12. Apollo B 11 3 3 5 33.5 12
13. Matfyzak 11 1 3 7 31.0 6
14. Tatran C 11 1 1 9 24.5 4
4. liga sk. A21
V tomto kole sa stretli vedúce mužstvá, doteraz neporazené CVČ Senica a Vrbové. Skúsenejší hostia presvedčivým víťazstvom si vytvorili na čele rozhodujúci náskok.
9. kolo: CVČ Senica - Vrbové A 1:4, b. d. R. Nemečkay a P. Gaša 0.5, T. Danada, M. Nemečkayová a S. Pagerka 0, Skalica C - Chtelnica 3:2, b. d. M. Hrubša 1, J. Vach, R. Pagáč, P. Kubík a P. Plánka 0.5, Piešťany C - Osuské C 3.5:1.5, b. h. P. Perička 1, P. Hanzlúvka 0.5, B. Škápik, B. Božík a J. Gavlas 0, Štefanov - Dragon Senica 2.5:2.5, G. Klimešová 1, Ľ. Húšek, K. Klimeš a J. Wallner 0.5, P. Mihálik 0 - T. Bendžela 1, Martin Palka, M. Lánik a R. Tokoš 0.5, M. Podkopčan 0, Kopčany - Piešťany D 1.5:3.5, b. d. D. Blanárik 1, O. Kovárik 0.5, M. Cerovský, L. Dubecký a P. Damborský 0, Vrbové B - Skalica E 2.5:2.5, b. d. I. Vépy a M. Drábek 1, Z. Vogl 0.5, M. Leška a M. Zlamal 0.
1. Vrbove A 9 8 1 0 32.5 25
2. CVČ Senica 9 7 1 1 30.0 22
3. Osuske C 9 6 0 3 26.0 18
4. Vrbove B 9 4 3 2 23.5 15
5. Skalica C 9 4 2 3 21.5 14
6. Skalica E 9 4 1 4 21.5 13
7. Piešťany C 9 3 2 4 22.5 11
8. Dragon 9 3 2 4 19.5 11
9. Chtelnica 9 2 3 4 21.0 9
10. Piešťany D 9 2 1 6 19.5 7
11. Štefanov 9 0 4 5 16.5 4
12. Kopčany 9 1 0 8 14.0 3