Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
ZsFZ 2. liga starší
29. kolo: Dun. Streda - Myjava 4:0 (1:0),
Nitra B - Inter B 4:2, FC ViOn - Lok. Trnava
4:0, Púchov - Levice 3:0, Prievidza
- Šaľa 5:0, PVFA - Dúbravka 3:0,SFM
Senec - Dubnica B 1:4, Slovan B - Artmedia
0:2.
1. D. Streda 29 23 3 3 74:26 72
2. FC ViOn 29 17 8 4 51:22 59
3. Artmedia 29 19 1 9 61:33 58
4. Nitra B 29 15 6 8 67:44 51
5. Dubnica B 29 14 7 8 70:43 49
6. PVFA 29 13 5 11 56:55 44
7. Slovan B 29 12 7 10 51:43 43
8. Inter B 29 12 5 12 56:48 41
9. L. Trnava 29 12 5 12 53:49 41
10. Prievidza 29 11 6 12 45:51 39
11. Myjava 29 11 6 12 29:36 39
12.SFMSenec 29 10 5 14 31:44 35
13. Púchov 29 9 4 16 45:56 31
14. Levice 29 8 5 16 29:49 29
15. Dúbravka 29 6 4 19 24:76 22
16. Šaľa 29 0 3 26 10:77 3
ZsFZ 2. liga mladší
29. kolo: Dun. Streda - Myjava 3:0 (2:0),
Nitra B - Inter B 2:2, Púchov - Levice 4:3,
Prievidza - Šaľa 1:2, FC ViOn - Lok. Trnava
3:4, PVFA - Dúbravka 1:1,SFMSenec -
Dubnica B 1:2, Slovan B - Artmedia 1:1.
1. Artmedia 29 20 4 5 84:33 64
2. Slovan B 29 20 4 5 58:29 64
3. Inter B 29 18 4 7 76:36 58
4. Nitra B 29 18 3 8 64:25 57
5. L. Trnava 29 18 1 10 60:47 55
6. Dubnica B 29 16 6 7 62:25 54
7. D. Streda 29 16 2 11 55:38 50
8. PVFA 29 14 5 10 47:37 47
9. Púchov 29 15 2 12 51:49 47
10. Myjava 29 10 10 9 39:35 40
11. Levice 29 10 6 13 36:53 36
12.SFMSenec 29 9 3 17 27:51 30
13. FC ViOn 29 7 2 20 39:84 23
14. Prievidza 29 5 5 19 31:62 20
15. Dúbravka 29 3 2 24 25:72 11
16. Šaľa 29 2 3 24 23:101 9
ZsFZ 3. liga starší
28. kolo: Partizánske - Senica 2:3 (1:1),
Šiška, Nahalka - Ružička, Dóža, F. Ravas,
ČFK Nitra - Brezová 0:2 (0:0), Tidiáne
Djiby Ba 2, Sereď - Vráble 1:4, Topoľčany
- Galanta 3:3, Trnava B - Hurbanovo
0:0, P. Bystrica -N. Mesto 2:1, J.
Bohunice - Nemšová 5:1, AS Trenčín B -
Nové Zámky 0:3 kont., domáci nenastúpili.
1. Brezová 28 23 3 2 77:16 72
2. Senica 28 18 4 6 66:23 58
3. Trenčín B 28 18 4 6 69:31 58
4. J. Bohunice 28 18 2 8 65:35 56
5. Trnava B 28 14 5 9 48:35 47
6. Vráble 28 14 1 13 55:51 43
7. ČFK Nitra 28 13 3 12 51:45 42
8. Topoľčany 28 12 4 12 50:43 40
9. N. Mesto 28 12 3 13 74:54 39
10. P. Bystrica 28 11 4 13 51:58 37
11. Nemšová 28 10 6 12 36:48 36
12. N. Zámky 28 12 0 16 47:60 36
13. Sereď 28 11 0 17 60:79 33
14. Partizánske 28 6 6 16 36:68 24
15. Galanta 28 3 5 20 28:88 14
16. Hurbanovo 28 2 4 22 25:104 10
ZsFZ 3. liga mladší
28. kolo: Partizánske - Senica 1:4 (0:2),
g. h. Mareček, Ambra, Kratochvíl, ČFK
Nitra - Brezová 0:1 (0:0), D. Karas, Sereď
- Vráble 1:5, AS Trenčín B - Nové
Zámky 0:1, Topoľčany - Galanta 4:0, P.
Bystrica -N. Mesto 2:2, Partizánske -
Senica 1:4, J. Bohunice - Nemšová 0:0,
Trnava B - Hurbanovo 3:0 kont., hostia
nenastúpili.
1. Trnava B 28 21 3 4 86:20 66
2. Senica 28 19 7 2 90:21 64
3. Trenčín B 28 18 5 5 81:23 59
4. N. Mesto 28 14 6 8 80:45 48
5. ČFK Nitra 28 13 9 6 53:25 48
6. Topoľčany 28 14 5 9 68:42 47
7. Brezová 28 14 4 10 52:41 46
8. Vráble 28 12 7 9 63:50 43
9. P. Bystrica 28 12 5 11 47:41 41
10. N. Zámky 28 10 7 11 57:49 37
11. J. Bohunice 28 10 7 11 49:52 37
12. Galanta 28 9 7 12 46:52 34
13. Nemšová 28 9 5 14 42:60 32
14. Sereď 28 4 1 23 19:106 13
15. Partizánske 28 3 3 22 20:95 12
16. Hurbanovo 28 1 1 26 13:144 4
ZsFZ 4. liga SZ
28. kolo: Skalica - Boleráz 2:3 (0:1), g. d.
Bulka, Sokol, Piešťany - Tr. Stankovce
3:0 (3:0), Szabó, Zelenay, Hornák, Leopoldov
- Bánovce 3:1 (2:0), Hlohovec -
Moravany 6:0 (2:0), Ilava - Nováky 5:3
(1:1), Gulač 2, Suchánek, Červený, Pružinec,
Led. Rovne - Vrbové 2:2, D. Kočkovce
- Hrnčiarovce 4:3 (2:1), Rosina 2,
Urban, Revák, Handlová -D. Vestenice
0:3.
1. Piešťany 28 20 5 3 109:30 65
2. Boleráz 28 19 6 3 76:27 63
3. Hlohovec 28 18 3 7 69:32 57
4. Handlová 28 16 4 8 59:48 52
5. Bánovce 28 13 6 9 62:49 45
6. Moravany 28 13 5 10 69:50 44
7. L. Rovne 28 11 8 9 57:40 41
8. Skalica 28 12 5 11 33:42 41
9. Nováky 28 10 6 12 48:59 36
10. Tr. Stankovce 28 9 7 12
45:46 34
11. Ilava 28 8 8 12 51:61 32
12. Leopoldov 28 8 5 15 40:51 29
13. D. Kočkovce 28 9 0 19 41:95 27
14. D.Vestenice 28 6 6 16 38:66 24
15. Hrnčiarovce 28 5 7 15 33:77 22
16. Vrbové 28 3 8 17 21:78 17
ZsFZ 5. liga Z
28. kolo: Dolná Krupá - Senica B 1:2 (1:1),
g. h. Halabrín, Vrablic, Hlboké - Šaštín
5:1 (3:0), g. d. Dujka 2, Chovanec, Gál,
Stančík, V. Kostoľany - Mor. Sv. Ján 2:1
(0:1), g. h. D. Mračna, Gbely -V. Orvište
4:3 (2:0), Belko, Morbacher, Rehár, Vaculka
- Vavrinec, Frey, Kohutovič, Bojná
- Holíč 1:1 (0:0), vlastný (žúrek) -
gergel, Trebatice - Tovarníky 3:1 (2:0),
g. h. Jahoda, Chtelnica - Radošina 3:3
(0:1), Preseľany - Jacovce 1:6, g. h. Beňo
3, Ondruška, Okša, J. Švec.
1. Senica B 28 24 3 1 109:27 75
2. Šaštín 28 19 2 7 68:45 59
3. V. Kostoľany 28 15 5 8 74:47 50
4. D. Krupá 28 14 5 9 74:53 47
5. Gbely 28 14 4 10 77:44 46
6. Tovarníky 28 13 5 10 81:72 44
7. Chtelnica 28 13 3 12 54:56 42
8. Hlboké 28 12 3 13 48:59 39
9. Bojná 28 11 5 12 51:61 38
10. Trebatice 28 11 2 15 47:61 35
11. Jacovce 28 10 4 14 67:60 34
12. Mor.Sv.Ján 28 11 1 16 60:67 34
13. Radošina 28 10 4 14 59:89 34
14. V. Orvište 28 8 3 17 40:77 27
15. Holíč 28 8 3 17 39:77 27
16. Preseľany 28 4 3 21 26:81 15
MOSenica
MO28. kolo: Bor. Sv. Jur - Jablonica 2:2
(1:1), M. Maďar,Mucha- Benek, Pavlík,
Bor. Mikuláš - Radošovce 1:2 (0:1), Macek
- Madák 2, Rovensko - Kopčany 0:2,
Bitala, Ivan, Petr. Ves - Mokrý Háj 2:2
(1:1), Vlk, Uhrinec - Hurban, Rehák.
1. Kopčany 27 22 1 4 123:34 67
2. Radošovce 27 21 2 4 130:27 65
3. Brodské 27 19 2 6 150:70 59
4. Kúty 27 19 2 6 86:33 59
5. Smolinské 27 18 3 6 95:45 57
6. Jablonica 27 17 1 9 83:54 52
7. B. Mikuláš 27 14 4 9 59:55 46
8. Bor. Sv. Jur 27 11 5 11 55:72 38
9. Trnovec 27 9 6 12 57:66 33
10. Oreské 27 9 5 13 69:57 32
11. Mokrý Háj 27 7 5 15 59:84 26
12. Unín 27 7 4 16 47:83 25
13. Prietrž 27 5 6 16 35:90 21
14. Rovensko 27 5 4 18 38:103 19
15. Petr. Ves 27 3 2 22 30:162 11
16. Rybky 27 1 6 20 20:101 9
MOSenica II. trieda
24. kolo: Radimov - Koválov 4:1 (2:1),
Medo2, Chudý, Drahoš - Gavorník, Šaštin
B - Vrádište 10:1 (4:1), Rohov - Dubovce
3:0 kont., hostia neprišli.
1. Š.Humence 19 16 1 2 125:46 49
2. Šaštín B 17 14 1 2 105:36 43
3. Letničie 17 11 2 4 75:34 35
4. Sekule 17 9 3 5 90:33 30
5. Koválov 17 10 0 7 53:41 30
6. Rohov 18 9 0 9 64:56 27
7. Dubovce 17 7 2 8 55:44 23
8. Radimov 17 7 1 9 88:64 22
9. Dojč 17 3 1 13 16:106 10
10. Vrádište 17 2 1 14 32:112 7
11. Hradište 17 1 0 16 5:136 3
Pop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
SFZ 1. liga starší
26. kolo: Senica - Levice 3:1 (2:1), g. d. J.
Kosorín 3, Kostolište - Slovan 2:2 (2:2),
g. d. Lörinczi, Sirota, PVFA - Myjava
0:0, Nitra - Prievidza 5:1, Dubnica - Inter
4:0, Púchov -SFMSenec 4:3, Trenčín
- Trnava 0:3.
1. Trenčín 26 24 0 2 74:14 72
2. Nitra 26 23 1 2 82:12 70
3. Senica 26 17 2 7 71:31 53
4. Dubnica 26 16 5 5 64:28 53
5. Trnava 26 14 3 9 64:27 45
6. Slovan 26 12 7 7 46:40 43
7. Púchov 26 10 5 11 32:48 35
8. Inter 26 10 3 13 40:46 33
9.SFMSenec 26 8 3 15 24:80 27
10. PVFA 26 8 2 16 32:43 26
11. Myjava 26 6 3 17 20:42 21
12. Kostolište 26 5 4 17 23:68 19
13. Levice 26 5 1 20 20:74 16
14. Prievidza 26 4 1 21 18:57 13
SFZ 1. liga mladší
26. kolo: Senica - Levice 2:0 (1:0), Konečný,
Chvál, Kostolište - Slovan 1:2
(0:1), g. d. V. Nízky, PVFA - Myjava 5:0
(4:0), Nitra - Prievidza 4:1, Dubnica - Inter
0:3, Púchov -SFMSenec 1:2, Trenčín
- Trnava 1:0.
1. Nitra 26 21 3 2 82:15 66
2. Inter 26 17 3 6 52:16 54
3. Slovan 26 17 3 6 59:27 54
4. Dubnica 26 16 2 8 50:33 50
5. Senica 26 13 5 8 38:23 44
6. Trnava 26 12 7 7 43:28 43
7. Trenčín 26 12 4 10 52:38 40
8. PVFA 26 12 3 11 48:34 39
9. Prievidza 26 11 4 11 43:43 37
10.SFMSenec 26 9 7 10 37:41 34
11. Levice 26 6 5 15 23:53 23
12. Púchov 26 6 4 16 25:50 22
13. Kostolište 26 4 2 20 30:79 14
14. Myjava 26 0 0 26 3:105 0
ZsFZ 3. liga starší Stred
22. kolo: Skalica - Senica B 2:0 (1:0), M.
Černek, Klein, Brezová - Sereď 1:1 (1:0),
g. d. Lorenc, Mor. Sv. Ján - Holíč 2:1 (1:1),
Šimonovič, Juriga - Galko, Hlohovec -
ČFK Nitra B 3:1 (2:0), Dun. Streda B - Vrbové
4:1, Šamorín - Šoporňa 7:0.
1. Hlohovec 22 20 2 0 98:18 62
2. Senica B 22 16 2 4 85:26 50
3. Šamorín 22 13 3 6 62:33 42
4. Skalica 22 12 4 6 75:30 40
5. Brezová 22 12 3 7 69:37 39
6. ČFK Nitra B 22 11 3 8 58:34 36
7. Sereď 22 10 4 8 65:30 34
8. Mor.Sv.Ján 22 7 4 11 28:69 25
9. D. Streda B 22 7 1 14 33:62 22
10. Holíč 22 5 1 16 27:99 16
11. Vrbové 22 2 2 18 17:89 8
12. Šoporňa 22 2 1 19 19:109 7
ZsFZ 3. liga mladší Stred
22. kolo: Skalica - Senica B 0:2 (0:1), g. h.
Palkovič, Bartal, Brezová - Sereď 1:6
(0:3), g. d. Kozubík, Mor. Sv. Ján - Holíč
5:1 (2:1), g. d. P. Palkovič 2, P. Vávra, O.
Žilka, T. Palkovič, Hlohovec - ČFK Nitra
B 10:0 (5:0), Šamorín - Šoporňa 7:0,
voľno - Dun. Streda B.
1. Senica B 20 20 0 0 112:6 60
2. Skalica 20 18 0 2 71:14 54
3. Hlohovec 20 15 1 4 93:12 46
4. Šamorín 20 9 3 8 53:28 30
5. Mor.Sv.Ján 20 7 5 8 33:28 26
6. D. Streda B 20 7 5 8 39:43 26
7. Sereď 20 7 3 10 26:34 24
8. ČFK Nitra B 20 7 0 13 27:82 21
9. Šoporňa 20 5 2 13 20:72 17
10. Holíč 20 3 2 15 22:87 11
11. Brezová 20 1 1 18 8:97 4
Vrbové bolo zo súťaže vylúčené.
ZsFZ 3. liga starší Sever
24. kolo: Bánovce - Myjava B 7:0 (4:0),
D. Vestenice - Handlová 4:0, Šimonovany
- Púchov B 0:0, Beluša - Led. Rovne
1:3, Partizánske - TTS Trenčín 8:1
(4:0), Prievidza B - Nemšová odlož. na
8.6., N. Dubnica - Práznovce odlož. na
10.6.
1. Bánovce 24 21 2 1 72:15 65
2. D. Vestenice 24 16 6 2 57:15 54
3. Prievidza B 24 16 1 7 58:28 49
4. Púchov B 24 11 5 8 35:23 38
5. L. Rovne 25 11 3 11 49:44 36
6. N. Dubnica 23 10 5 8 46:30 35
7. Beluša 24 10 3 11 51:40 33
8. Práznovce 23 9 4 10 48:56 31
9. Partizánske 24 9 3 12 45:41 30
10. Nemšová 23 9 2 12 45:55 29
11. Myjava B 24 8 5 11 26:48 29
12. TTS Trenčín 24 8 1 15 41:73 25
13. Handlová 24 5 0 19 29:85 15
14. Šimonovany 24 2 4 18 13:62 10
ZsFZ 3. liga mladší Sever
24. kolo: Bánovce - Myjava B 4:0 (2:0),
D. Vestenice - Handlová 1:0, Šimonovany
- Púchov B 0:3, Beluša - Led. Rovne
2:2, Partizánske - TTS Trenčín 6:3.
Prievidza B - Nemšová odlož. na 8.6., N.
Dubnica - Práznovce odlož. na 10.6.
1. Bánovce 24 21 3 0 156:17 66
2. Partizánske 24 19 3 2 111:27 60
3. N. Dubnica 23 15 2 6 79:36 47
4. TTS Trenčín 24 15 1 8 84:43 46
5. Prievidza B 24 14 4 6 66:34 46
6. Púchov B 24 12 5 7 53:30 41
7. Handlová 24 11 2 11 62:38 35
8. Nemšová 23 9 5 9 45:45 32
9. L. Rovne 25 10 2 13 46:48 32
10. Práznovce 23 9 2 12 47:68 29
11. Myjava B 24 8 1 15 39:63 25
12. D. Vestenice 24 5 0 19 28:92 15
13. Beluša 24 3 1 20 21:153 10
14. Šimonovany 24 0 1 23 11:154 1
ZsFZ KS staršíZÁPAD
24. kolo: Gbely - Moravany 3:0 (2:0), Bolebruch
3, Kúty - Dechtice 2:0 (1:0), L.
Daniel (11), T. Jurica, Slávia TT - Kátlovce
0:6 (0:1), Kľačany - Drahovce 13:1
(8:1), g. d. L. Daniš 5, Matuščák 3, R.
Daniš a Višňovský 2, Banák, Zeleneč -
Suchá 3:3 (1:1), g. d. Zaoral 2, Bučány,
Hrnčiarovce - Trakovice 3:1 (0:0), Sivák,
Novanský, Zaoral - Krajčovič, Leopoldov
- J. Bohunice 1:11 (0:6), g. d. Žemla.
1. J. Bohunice 24 19 3 2 137:28 60
2. Kľačany 24 19 0 4 108:21 58
3. Hrnčiarovce 24 19 1 4 116:33 58
4. Gbely 24 16 2 6 90:26 50
5. Kátlovce 24 13 4 7 79:37 43
6. Trakovice 24 13 4 7 69:39 43
7. Zeleneč 24 11 5 8 89:59 38
8. Kúty 24 11 2 11 50:72 35
9. Slávia TT 24 8 5 11 49:83 29
10. Dechtice 24 7 1 16 70:75 22
11. Moravany 24 7 1 16 38:61 22
12. Suchá 24 6 2 16 55:100 20
13. Leopoldov 24 3 0 21 18:221 9
14. Drahovce 24 0 1 23 12:124 1
MOSE starší žiaci
24. kolo: Hlboké - B. Mikuláš 0:5, Zábojník
3, Déščík, D. Nesnadný, Radošovce
- Š. Humence6:0 (2:0), Rosa 4, Heindl,
Rajnoha, Chropov - Petr. Ves 10:0, Brezina
3, Vrablec, Janeček a Tokoš 2,
vlastný, Brodské - Cerová 0:8 (0:5),
Hanáček 6, Jurovatý, Keračík, Čáry -
Senica C 2:7 (0:3), g. h. Mráz a Brhel 2,
Nídel, Mach, Kubina, Kopčany - Šaštín
7:3 (3:1), g. d. F. Daniel a Kmeťo 2, Zubalík,
Marek Lorenc, Martin Lorenc, voľno
- Bor. Sv. Jur.
1. Senica C 22 17 3 2 78:28 54
2. B. Mikuláš 23 17 2 4 82:28 53
3. Chropov 22 16 4 2 102:24 52
4. Radošovce 22 15 5 2 82:26 50
5. Šaštín 22 10 0 12 63:71 30
6. Kopčany 22 9 3 10 74:96 30
7. Hlboké 23 9 2 12 54:64 29
8. Š.Humence 22 8 3 11 49:61 27
9. Cerová 22 7 4 11 61:64 25
10. Brodské 22 7 4 11 40:52 25
11. Petr.Ves 22 4 3 15 30:76 15
12. Bor.Sv.Jur 22 2 5 15 21:75 11
13. Čáry 22 3 2 17 28:99 11
II. tr. starší
24. kolo: Sobotište - Jablonica 2:1 (1:0),
g. h. Kolenyák, Pop. Močidlany - Dojč
1:1 (0:1), Flajžík - Černoch, Prietrž - Koválov
1:7, g. d. Zuščík, Unín - Straže 5:1,
g. h. J. Polák.
1. Sobotište 19 15 1 3 56:22 46
2. Unín 18 14 3 1 81:17 45
3. Jablonica 18 13 0 5 92:35 39
4. Lakš.N.Ves 18 9 3 6 51:37 30
5. Stráže 20 9 1 10 40:45 28
6. Gbely B 18 8 2 8 38:41 26
7. Koválov 19 8 0 11 41:37 24
8. SenicaD 18 6 0 12 29:74 18
9. P. Močidlany 18 4 5 9 26:48 17
10. Dojč 19 5 1 13 31:65 16
11. Prietrž 18 2 2 14 26:88 8
Trnovec sa zo súťaže odhlásil.
PRÍPRAVKA
5. ročník
Skupina C: Lok. Trnava - Senica 4:4
(0:4), g. h. Adamec 2, Jánošík, Blažek,
Fatranská - Sereď 1:1, Piešťany - Sp. Trnava
0:8, Nitra - Hlohovec a Topoľčany
- FC ViOn hrajú 8.6.
Dohrávky: Senica - Topoľčany 4:0 (1:0),
Adamec 2, Blažek, Štefek, Sp. Trnava -
Nitra 2:6, Sereď - Hlohovec 4:0.
1. Nitra 16 15 0 1 95:10 45
2. Senica 17 13 2 2 72:18 41
3. Sp. Trnava 17 13 1 3 75:19 40
4. L. Trnava 17 11 2 4 68:22 35
5. FC ViOn 15 7 1 7 32:42 22
6. Sereď 17 6 1 10 31:66 19
7. Piešťany 17 5 0 12 38:68 15
8. Topoľčany 16 4 1 11 16:35 13
9. Fatranská 17 3 2 12 26:75 11
10. Hlohovec 15 0 0 15 5:103 0
4. ročník
Skupina C: Lok. Trnava - Senica 1:2 (0:1),
g. h. Martišiak 2, Fatranská - Sereď 3:2,
Piešťany - Sp. Trnava 1:3, Nitra - Hlohovec
a Topoľčany - FC ViOn hrajú 8.6.
Dohrávky: Senica - Topoľčany 4:0 (1:0),
M. Hnilica, K. Ravas, P. Januška, Martišiak,
Sp. Trnava - Nitra 2:0, Sereď - Hlohovec
4:5, Fatranská - Lok. Trnava 0:0.
1. Senica 17 14 2 1 70:13 44
2. Sp. Trnava 17 13 0 4 69:20 39
3. Nitra 16 12 1 3 61:19 37
4. FC ViOn 15 9 2 4 38:24 29
5. L. Trnava 17 8 2 7 70:27 26
6. Topoľčany 16 7 1 8 50:35 22
7. Fatranská 17 6 1 10 26:60 19
8. Hlohovec 15 3 0 12 24:90 9
9. Sereď 17 2 2 13 26:79 8
10. Piešťany 17 1 3 13 22:89 6
3. ročník
Skupina C: Lok. Trnava - Senica 1:4
(0:2), g. h. Dubec 2, Baláž, Bohun, Fatranská
- Sereď 2:9, Piešťany - Sp. Trnava
2:10, voľno - Nitra. Topoľčany - FC
ViOn hrajú 8.6.
Dohrávky: Senica - Topoľčany 3:1 (0:1),
g. d. Dubec, Mach, Bohun, Sp. Trnava -
Nitra 13:1.
1. Sereď 15 13 0 2 82:29 39
2. Senica 15 10 3 2 77:40 33
3. Nitra 15 9 0 6 80:68 27
4. Sp. Trnava 15 7 1 7 64:45 22
5. FC ViOn 14 6 3 5 45:39 21
6. Piešťany 16 6 1 9 56:69 19
7. Lok. Trnava 15 4 4 7 46:38 16
8. Topoľčany 14 4 4 6 44:42 16
9. Fatranská 15 0 0 15 6:130 0
Prípravka Senica
24. kolo: HolíčA- Kopčany 6:1 (2:0), Michalovič
3, Kondek, Hulka, Komorník -
Hollý,
Holíč B - Šaštín 1:9 (1:4), g. d. Chanečka,
Čáry - Senica B 1:10 (1:5), g. h. Chropovský
4, Burian 2, Bojnanský, Štefanka,
Sova, M. Hnilica, Mor. Sv. Ján - Bor. Mikuláš
6:4, g. h. Hladík aK. Gašpárek 2,
Skalica - Gbely 5:1 (2:0), Biskupič 4, Válik
- Šefčík, Lakš. N. Ves - Kúty 1:3 (1:1), g.
d. Poliak.
1. Skalica 19 15 1 3 139:23 46
2. Kúty 19 13 3 3 66:27 42
3. Senica B 18 12 2 4 84:30 38
4. Gbely 19 12 1 6 98:45 37
5. Šaštín 18 11 3 4 73:38 36
6. Lakš.N.Ves 19 11 1 7 72:54 34
7. Brodské 20 10 0 10 87:58 30
8. HolíčA 20 9 3 8 59:44 30
9. Mor. Sv. Ján 17 5 2 10 63:92 17
10. B.Mikuláš 19 4 1 14 50:74 13
11. Čáry 20 3 0 17 29:160 9
12. Holíč B 20 0 1 19 7:180 1
Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky
sa do tabuľky nezapočítavajú.
KOMO,JD,KI

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 41 352
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 39 247
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 643
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 923
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 184
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 171
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 499
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 314
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 133
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 027
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Zdravotníčka v ochrannom odeve odoberá vzorku počas testovania na COVID-19 v telocvični na Základnej škole s materskou školu na Námestí učeného tovarišstva v Trnave

V sobotu bolo otvorených 3791 odberných miest.

1 h
Testovanie v Senici

Miera pozitivity dosahuje 1,28 percenta.

2 h
Ilustračné foto.

Covid si vyžiadal už viac ako štyritisíc obetí.

6 h
Vľavo herci a vpravo fanúšikovia Spartaka Trnava počas predpremiéry predstavenia Futbal alebo Bílý andel v pekle v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Herci sa cítili ako na trávniku, pri „ďakovačkách“ nechýbali chorály.

22 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

20 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

20 h

Policajné sirény vystrašili Dolnokubínčanov i vodičov na ceste Brestovou.

23 h

Už ste čítali?