Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
lZsFZ 2. liga starší
l 27. kolo: Dubnica B - Myjava 1:1 (1:1),
g. h. Sedláček, Nitra B - Šaľa 5:3, FC ViOn -
Inter B 2:0, Dun. Streda - Artmedia 2:0,
Prievidza - Levice 5:0, PVFA - Púchov 2:1,
SFM Senec - Lok. Trnava 2:3, Slovan B -
Dúbravka 3:0.
1. D. Streda 27 22 3 2 69:22 69
2. FC ViOn 27 16 8 3 47:18 56
3. Artmedia 27 17 1 9 55:33 52
4. Nitra B 27 14 6 7 62:40 48
5. Dubnica B 27 12 7 8 65:42 43
6. Slovan B 27 12 7 8 50:36 43
7. Inter B 27 11 5 11 49:43 38
8. L. Trnava 27 11 5 11 49:44 38
9. PVFA 27 11 5 11 51:55 38
10. Myjava 27 10 6 11 27:32 36
11. Prievidza 27 10 6 11 38:48 36
12.SFMSenec 27 10 5 12 30:38 35
13. Levice 27 8 5 14 29:45 29
14. Púchov 27 7 4 16 39:54 25
15. Dúbravka 27 5 4 18 22:72 19
16. Šaľa 27 0 3 24 10:70 3
lZsFZ 2. liga mladší
l 27. kolo: Dubnica B - Myjava 1:1 (0:1),
Nitra B - Šaľa 9:0, FC ViOn - Inter B 3:5,
Dun. Streda - Artmedia 4:3, Prievidza - Levice
0:0, PVFA - Púchov 1:3, SFM Senec -
Lok. Trnava 1:2, Slovan B - Dúbravka 1:0.
1. Slovan B 27 20 3 4 56:24 63
2. Artmedia 27 19 3 5 81:32 60
3. Inter B 27 17 3 7 70:33 54
4. Nitra B 27 17 2 8 60:23 53
5. Lok. Trnava 27 17 1 9 55:39 52
6. Dubnica B 27 14 6 7 57:24 48
7. PVFA 27 14 3 10 44:34 45
8. Dun. Streda 27 14 2 11 47:37 44
9. Púchov 27 13 2 12 46:46 41
10. Myjava 27 9 10 8 36:32 37
11. Levice 27 10 6 11 33:46 36
12.SFMSenec 27 9 3 15 26:46 30
13. FC ViOn 27 7 2 18 36:78 23
14. Prievidza 27 5 5 17 30:59 20
15. Dúbravka 27 3 1 23 24:69 10
16. Šaľa 27 1 2 24 19:98 5
lZsFZ 3. liga starší
l 26. kolo: Pov. Bystrica - Brezová 3:3
(1:1), g. h. Šimko, Šebesta, Tidiane Djiby
Ba, AS Trenčín B - Senica 4:1 (3:0), g. h.
Ružička, J. Bohunice - Topoľčany 1:3 (1:0),
g. d. Nemček, ČFK Nitra - Galanta 1:1, Sereď
- N. Mesto 3:5, Vráble - Hurbanovo 4:1,
Trnava B - N. Zámky 1:0, Partizánske -
Nemšová 1:1.
1. Brezová 26 22 3 1 74:14 69
2. Trenčín B 26 17 4 5 67:27 55
3. Senica 26 17 3 6 62:20 54
4. J. Bohunice 26 16 2 8 56:32 50
5. Trnava B 26 13 4 9 46:35 43
6. ČFK Nitra 26 13 2 11 50:42 41
7. Vráble 26 13 1 12 49:46 40
8. N. Mesto 26 12 3 11 73:50 39
9. Topoľčany 26 12 3 11 46:38 39
10. Nemšová 26 9 6 11 33:42 33
11. N. Zámky 26 11 0 15 44:58 33
12. P. Bystrica 26 9 4 13 47:57 31
13. Sereď 26 10 0 16 55:73 30
14. Partizánske 26 6 6 14 34:62 24
15. Galanta 26 2 4 20 22:85 10
16. Hurbanovo 26 2 3 21 23:100 9
lZsFZ 3. liga mladší
l 26. kolo: AS Trenčín B - Senica 0:1
(0:1), D. Štora, Pov. Bystrica - Brezová
3:0, J. Bohunice - Topoľčany 1:0 (0:0), Buchanec,
ČFK Nitra - Galanta 2:0, Sereď - N.
Mesto 0:2, Trnava B - N. Zámky 7:0, Partizánske
- Nemšová 0:4, Vráble - Hurbanovo
3:0 kont., hostia nenastúpili.
1. Trnava B 26 20 3 3 83:19 63
2. Senica 26 18 6 2 85:19 60
3. Trenčín B 26 17 5 4 76:20 56
4. ČFK Nitra 26 13 8 5 52:23 47
5. N. Mesto 26 13 5 8 77:43 44
6. Brezová 26 13 4 9 49:36 43
7. Topoľčany 26 12 5 9 56:41 41
8. Vráble 26 10 7 9 53:45 37
9. P. Bystrica 26 11 4 11 42:38 37
10. J. Bohunice 26 10 6 10 45:47 36
11. N. Zámky 26 9 7 10 55:46 34
12. Galanta 26 8 7 11 43:48 31
13. Nemšová 26 9 4 13 41:52 31
14. Partizánske 26 3 3 20 19:88 12
15. Sereď 26 3 1 22 14:100 10
16. Hurbanovo 26 1 1 24 12:137 4
lZsFZ 4. liga SZ
l 26. kolo: Skalica - Handlová 1:0 (1:0),
Rehák, Piešťany - Vrbové 4:1 (1:0), g. d.
Jankovič 2, Masárik, P. Hornák, Hlohovec -
Boleráz 0:2 (0:1), Ilava - Hrnčiarovce 2:2
(0:2), g. d. Červený 2, Led. Rovne - Bánovce
3:0 (2:0), Zjeba, Pilný, Mikšík, D. Kočkovce
- Moravany 2:1 (0:0), Revák, Crkoň -
Daniel, Leopoldov - D. Vestenice 4:0 (2:0),
Bunček, Ješko, R. Kavuliak, Šťastný, Tr.
Stankovce - Nováky 1:2.
1. Piešťany 26 18 5 3 102:28 59
2. Boleráz 26 17 6 3 65:25 57
3. Handlová 26 16 4 6 59:37 52
4. Hlohovec 26 16 3 7 60:30 51
5. Moravany 26 13 5 8 68:39 44
6. Bánovce 26 12 6 8 57:45 42
7. L.Rovne 26 11 7 8 54:36 40
8. Skalica 26 12 5 9 30:35 38
9. Nováky 26 10 6 10 43:50 36
10. Tr.Stankovce 26 8 7 11 41:42 31
11. Ilava 26 6 8 12 43:56 26
12. D. Kočkovce 26 8 0 18 36:88 24
13. Leopoldov 26 6 5 15 32:49 23
14. D.Vestenice 26 5 6 14 33:63 21
15. Hrnčiarovce 26 4 7 14 28:72 20
16. Vrbové 26 3 7 16 17:73 16
lZsFZ 5. liga Z
l 26. kolo: V. Kostoľany - Holíč 3:1
(3:0), g. h. Helt, Senica B - Šaštín 4:2
(1:0), Pípa, Obuch, Koňakovský, Sekáč -
Bartal, Longa, Dolná Krupá - Mor. Sv.
Ján 2:4 (1:0), g. h. F. Salay 2, D. Mračna, E.
Šimonovič, Hlboké - Tovarníky 4:1 (3:0),
Hercog 2, Mráz, Dujka - Meluš, Gbely - Jacovce
6:1 (3:0), Vaculka 3, Belko 2, Baláž -
Beňo (11), Trebatice - V. Orvište 2:0 (2:0),
Bojná - Radošina 1:2 (0:2), M. Mosný - Vičan
2, Preseľany - Chtelnica 3:0 (1:0), Fico
2, Boldiš.
1. Senica B 26 22 3 1 105:26 67
2. Šaštín 26 19 2 5 66:37 59
3. D. Krupá 26 13 5 8 72:50 44
4. V. Kostoľany 26 14 5 8 65:43 44
5. Tovarníky 26 13 5 8 77:62 44
6. Gbely 26 12 4 10 69:39 40
7. Chtelnica 26 12 2 12 48:51 38
8. Bojná 26 11 4 11 47:55 37
9. Hlboké 26 11 3 12 41:54 36
10. Radošina 26 10 3 13 54:82 33
11. Trebatice 26 10 2 14 44:56 32
12. Mor.Sv.Ján 26 10 1 15 55:63 31
13. Jacovce 26 9 3 14 61:58 30
14. V. Orvište 26 7 3 16 32:70 24
15. Holíč 26 7 2 17 34:76 23
16. Preseľany 26 4 3 19 25:73 15
lMOSenica
l 26. kolo: Bor. Sv. Jur - Kopčany 1:4
(0:2), Pečimon - Kozány, Brunovský, Ivan,
Benkovič, Rovensko - Prietrž 8:2 (4:1), g.
d. M. Jamriška 3, Vacula 2, M. Surový,
Bednár, Boledovič, Kúty - Oreské 7:1
(2:0), Polák 3, Ondriska 2, Pavelka, Valachovič
- T. Perička, Jablonica - Trnovec
6:2 (4:1), Hamerlík 2, Benek, Jurovatý,
Roman, Kulka - Šťastný, Tokoš, Unín -
Radošovce 0:4 (0:1), Polák, Madák, Čederle,
Vanek, Brodské - Mokrý Háj 10:0,
Petr. Ves - Rybky 5:1 nedohrané, Hrubša
2, Vlk (11), P. Buček, F. Buček - Pánek, hostia
na druhý polčas nenastúpili, Smolinské
- Bor. Mikuláš 3:0 kont., hostia neprišli.
l Dohrávka: Oreské - Bor. Mikuláš
7:1 (2:0), J. Bederka 3, A. Hrbatý 2. L.
Štefka, T. Foriška - R. Černý.
1. Kopčany 26 22 0 4 120:31 66
2. Radošovce 26 20 2 4 118:27 62
3. Kúty 26 19 1 6 83:30 58
4. Smolinské 26 18 3 5 93:41 57
5. Brodské 26 18 2 6 142:69 56
6. Jablonica 26 16 1 9 79:52 49
7. B. Mikuláš 26 14 3 9 58:52 45
8. Bor. Sv. Jur 26 11 4 11 54:71 37
9. Trnovec 26 9 5 12 56:65 32
10. Oreské 26 8 5 13 61:57 29
11. Unín 26 7 4 15 45:75 25
12. Mokrý Háj 26 6 5 15 51:82 23
13. Prietrž 26 5 6 15 34:82 21
14. Rovensko 26 5 4 17 38:95 19
15. Rybky 26 1 5 20 19:100 8
16. Petr. Ves 26 3 2 21 30:150 11
lMOSenica II. trieda
l 22. kolo: Radimov - Sekule 7:2 (1:1),
Lisinovič 2, Medo, Valla, O. Masaryk, R.
Foriška, Kocák - Berta, Pavlovič, Š. Humence
- Dubovce 5:2 (3:0), P. Václavek 2
(1 z 11), R. Hlavenka 2 (1 z 11), T. Šimek - V.
Huťťa (11), T. Vymyslický, Rohov - Koválov
1:4 (0:2), g. h. Tokoš 2, Hurban, vlastný,
Dojč - Hradište odlož. na 7.6., voľno -
Letničie, Šaštín B, Vrádište.
1. Šaštín B 17 14 1 2 105:36 43
2. Š.Humence 18 15 1 2 109:45 46
3. Letničie 16 10 2 4 70:31 32
4. Sekule 16 9 3 4 89:31 30
5. Koválov 16 9 0 7 51:40 27
6. Rohov 17 9 0 8 61:51 27
7. Dubovce 17 7 2 8 55:44 23
8. Radimov 16 7 1 8 84:56 22
9. Dojč 17 3 1 13 16:106 10
10. Vrádište 16 1 1 14 24:108 4
11. Hradište 16 1 0 15 4:120 3
lPop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
lSFZ 1. liga starší
l 24. kolo: Púchov - Myjava 2:0 (1:0),
Kostolište - Inter 6:0 (1:0), Marko
Lörinczi a Bednarský 2, Šíra, Ritomský,
Nitra - Senica 2:0 (predohrali), Dubnica -
Levice 4:0, Trnava - Slovan 3:0, PVFA -
Prievidza 2:0, Trenčín - Senec 5:0.
1. Trenčín 24 23 0 1 69:9 69
2. Nitra 24 21 1 2 76:11 64
3. Senica 24 15 2 7 67:30 47
4. Dubnica 24 14 5 5 58:27 47
5. Trnava 24 13 3 8 61:26 42
6. Slovan 24 12 6 6 42:33 42
7. Púchov 24 9 5 10 25:40 32
8. Inter 24 9 3 12 35:39 30
9.SFMSenec 24 8 2 14 20:75 26
10. PVFA 24 8 1 15 31:40 25
11. Myjava 24 6 2 16 19:40 20
12. Kostolište 24 5 2 17 20:65 17
13. Prievidza 24 4 1 19 17:51 13
14. Levice 24 4 1 19 16:70 13
lSFZ 1. liga mladší
l 24. kolo: Púchov - Myjava 3:0 (1:0),
Kostolište - Inter 0:7 (0:3), Nitra - Senica
3:1 (predohrali), Dubnica - Levice 2:0,
Trnava - Slovan 1:2, PVFA - Prievidza 5:3,
Trenčín - Senec 3:1.
1. Nitra 24 19 3 2 77:14 60
2. Slovan 24 16 3 5 56:24 51
3. Inter 24 15 3 6 45:16 48
4. Dubnica 24 15 2 7 47:30 47
5. Trnava 24 12 7 5 43:26 43
6. Senica 24 12 4 8 36:23 40
7. Prievidza 24 11 3 10 42:39 36
8. PVFA 24 11 2 11 43:34 35
9. Trenčín 24 10 4 10 49:37 34
10.SFMSenec 24 8 6 10 35:40 30
11. Púchov 24 6 4 14 24:44 22
12. Levice 24 6 4 14 23:51 22
13. Kostolište 24 4 1 19 29:77 13
14. Myjava 24 0 0 24 3:97 0
lZsFZ 3. liga starší Stred
l20. kolo: Skalica - Holíč 10:1 (4:0), Moronga
3, Hazlinger a Urbánek 2, Šebesta,
Zemánek, Hrušecký - M. Čepka, Šamorín
- Brezová 6:0 (3:0), Mor. Sv. Ján - Sereď
1:1 (0:0), g. d. D. Sekulský, Hlohovec - Šoporňa
7:1 (4:0), Dun. Streda B - ČFK Nitra B
0:1, Senica B - Vrbové 3:0 kont., hostia
neprišli. l Predohrávky 21. kola: Sereď -
Hlohovec 1:2.
1. Hlohovec 21 19 2 0 95:17 59
2. Senica B 20 16 1 3 82:21 49
3. Šamorín 20 12 2 6 52:30 38
4. Brezová 20 11 2 7 55:35 35
5. Skalica 20 10 4 6 70:29 34
6. Sereď 21 10 3 8 64:29 33
7. ČFK Nitra B 20 10 3 7 48:31 33
8. Mor.Sv.Ján 20 6 4 10 26:60 22
9. D. Streda B 20 6 1 13 27:59 19
10. Holíč 20 4 0 16 22:97 12
11. Vrbové 20 2 2 16 15:82 8
12. Šoporňa 20 2 1 17 18:98 7
lZsFZ 3. liga mladší Stred
l 20. kolo: Skalica - Holíč 4:1 (2:0), Baláž,
Vávra, Šváb, Pecha - E. Petrovič, Šamorín
- Brezová 12:0 (8:0), Mor. Sv. Ján
- Sereď 0:0, Hlohovec - Šoporňa 8:0 (6:0),
Dun. Streda B - ČFK Nitra B 7:0, voľno -
Senica B.l Predohrávky 21. kola: Sereď -
Hlohovec 1:1.
1. Senica B 18 18 0 0 105:6 54
2. Skalica 19 18 0 1 71:12 54
3. Hlohovec 19 14 1 4 83:12 43
4. Šamorín 18 8 3 7 46:23 27
5. D. Streda B 19 7 4 8 36:40 25
8. Sereď 19 6 3 10 20:33 21
7. ČFK Nitra B 18 7 0 11 27:64 21
8. Mor.Sv.Ján 18 5 5 8 20:27 20
9. Šoporňa 18 4 2 12 15:65 14
10. Holíč 18 3 1 14 18:79 10
11. Brezová 18 1 1 16 7:86 4
lVrbové bolo zo súťaže vylúčené.
lZsFZ 3. liga starší Sever
l 22. kolo: Handlová - Myjava B 1:2
(0:2), g. h. Petrovič, Kučerák, D. Vestenice
- TTS Trenčín 2:0, N. Dubnica - Led. Rovne
4:0, Šimonovany - Nemšová 0:4, Bánovce
- Práznovce 3:3, Partizánske - Púchov B 1:3.
Prievidza B - Beluša hrajú v pondelok.
1. Bánovce 22 19 2 1 63:14 59
2. D. Vestenice 22 15 5 2 53:15 50
3. Prievidza B 22 15 1 6 53:25 46
4. Púchov B 22 11 3 8 34:22 36
5. N. Dubnica 22 10 4 8 45:29 34
6. L. Rovne 23 10 3 10 46:40 33
7. Práznovce 22 9 4 9 48:54 31
8. Beluša 21 9 3 9 45:30 30
9. Nemšová 22 9 2 11 43:50 29
10. Myjava B 22 8 4 10 26:41 28
11. TTS Trenčín 22 8 1 13 39:63 25
12. Partizánske 22 7 3 12 35:40 24
13. Handlová 22 4 0 18 26:81 12
14. Šimonovany 22 1 3 18 10:62 6
lZsFZ 3. liga mladší Sever
l 22. kolo: Handlová - Myjava B 6:0
(3:0), D. Vestenice - TTS Trenčín 0:4, N.
Dubnica - Led. Rovne 2:0, Šimonovany -
Nemšová 0:5, Bánovce - Práznovce 5:2,
Partizánske - Púchov B 1:0. Prievidza B -
Beluša hrajú v pondelok.
1. Bánovce 22 19 3 0 145:17 60
2. Partizánske 22 17 3 2 101:24 54
3. TTS Trenčín 22 15 1 6 81:30 46
4. N. Dubnica 22 15 1 6 77:34 46
5. Prievidza B 22 13 3 6 59:34 42
6. Púchov B 22 11 4 7 48:28 37
7. Handlová 22 11 1 10 62:37 34
8. L. Rovne 23 9 2 12 41:44 29
9. Nemšová 22 8 5 9 33:45 29
10. Práznovce 22 9 2 11 47:64 29
11. Myjava B 22 7 1 14 35:58 22
12. D. Vestenice 22 4 0 18 26:88 12
13. Beluša 21 2 1 18 17:134 7
14. Šimonovany 22 0 1 21 11:146 1
lZsFZ KS staršíZÁPAD
l 22. kolo: Kúty - Trakovice 3:1 (2:0), g.
d. D. Hačunda 3, Kľačany - Gbely 7:0
(3:0), Hrnčiarovce - Moravany 4:2, Leopoldov
- Drahovce 1:0, Slávia TT - Suchá
1:5, Kátlovce - Dechtice 4:3, J. Bohunice -
Zeleneč 4:2.
1. Hrnčiarovce 22 18 1 3 113:30 55
2. J. Bohunice 22 17 3 2 124:27 54
3. Kľačany 22 17 0 4 92:19 52
4. Gbely 22 14 2 6 80:26 44
5. Kátlovce 22 12 4 6 72:34 40
6. Trakovice 22 12 4 6 65:35 40
7. Zeleneč 22 11 4 7 85:53 37
8. Slávia TT 22 8 5 9 48:68 29
9. Kúty 22 9 2 11 46:71 29
10. Dechtice 22 6 1 15 61:72 19
11. Moravany 22 6 1 15 35:56 19
12. Suchá 22 6 1 15 51:95 19
13. Leopoldov 22 3 0 19 15:207 9
14. Drahovce 22 0 1 21 11:104 1
lMOSenica starší
l22. kolo: Čáry - B. Mikuláš 1:1 (0:1), g.
d. M. Daniel, Hlboké - Bor. Sv. Jur 3:1
(2:0), Jakáb, Zríni, Piták - O. Hromkovič,
Radošovce - Senica C 2:1 (2:0), Rajnoha
2 - Michálek, Chropov - Šaštín 3:1 (1:1),
Tokoš 2, Pobuda - Zváč, Brodské - Š. Humence
3:1, g. d. V. Daniel 2, D. Antálek,
Cerová - Petrova Ves 6:1 (1:0), g. h. Procházka,
voľno - Kopčany.
1. Senica C 20 15 3 2 65:24 48
2. B. Mikuláš 21 15 2 4 71:27 47
3. Chropov 20 14 4 2 83:23 46
4. Radošovce 20 13 5 2 72:25 44
5. Šaštín 20 10 0 10 59:60 30
6. Hlboké 21 9 2 10 54:50 29
7. Š.Humence 20 8 3 9 48:46 27
8. Kopčany 20 8 3 9 65:87 27
9. Brodské 20 7 4 9 40:40 25
10. Cerová 20 5 4 11 44:64 19
11. Petr.Ves 20 3 3 14 26:66 12
12. Bor.Sv.Jur 21 2 5 14 20:69 11
13. Čáry 21 3 2 16 26:92 11
lMOSenica II. tr. starší
l 22. kolo: Pop. Močidlany - Senica D
2:1 (1:0), Flajžík, Starý - Ma. Černek, Sobotište
- Dojč 6:0 (4:0), R. Zelenka 3, R.
Klačan 2, M. Vandák, Prietrž - Lakš. N.
Ves 1:8 (0:2), g. d. Zuščík, Jablonica -
Gbely B 8:1 (4:1), Kolenyák 4, Badáň 2,
Malík, Peterka - Baláž, voľno - Koválov,
Unín, Stráže.
1. Sobotište 17 14 1 2 54:18 43
2. Jablonica 17 13 0 4 91:33 39
3. Unín 16 12 3 1 66:16 39
4. Stráže 18 9 1 8 38:37 28
5. Lakš.N.Ves 17 8 3 6 50:37 27
6. Gbely B 17 7 2 8 35:41 23
7. Koválov 17 7 0 10 34:35 21
8. SenicaD 17 6 0 11 29:64 18
9. Dojč 18 5 0 13 30:64 15
10. P. Močidlany 16 3 4 9 22:46 13
11. Prietrž 17 2 2 13 25:81 8
lTrnovec sa zo súťaže odhlásil.
PRÍPRAVKA
l ZsFZ sk. C - 5. ročník
l Piešťany - Senica 1:3 (1:2), g. h. Kovalovský,
Blažek, Štefek, Topoľčany - Fatranská
1:1, Hlohovec - Sp. Trnava 0:12.
Nitra - FC ViOn a L. Trnava - Sereď hrajú
25.5. l Dohrávky: Senica - Nitra A 4:2
(2:1), Adamec 2, Štepanovský, Jánošík, Sereď
- Sp. Trnava 1:7.
1. Nitra 14 13 0 1 80:8 39
2. Sp. Trnava 15 12 1 2 65:13 37
3. Senica 15 12 1 2 64:14 37
4. Lok. Trnava 14 9 1 4 51:17 28
5. FC ViOn 13 7 1 5 32:30 22
6. Sereď 14 5 0 9 26:54 15
7. Topoľčany 15 4 1 10 16:31 13
8. Piešťany 15 4 0 11 35:60 12
9. Fatranská 15 3 1 11 24:72 10
10. Hlohovec 14 0 0 14 5:99 0
lZsFZ sk. C - 4. ročník
l Piešťany - Senica 0:5 (0:3), Mášik 2,
Perička, Martišiak, P. Januška, Topoľčany
- Fatranská 0:2, Hlohovec - Sp. Trnava 0:9.
Nitra - FC ViOn a L. Trnava - Sereď hrajú
25.5. l Dohrávky: Senica - Nitra A 1:1
(0:1), g. d. F. Škandera, Sereď - Sp. Trnava
0:9.
1. Senica 15 12 2 1 64:12 38
2. NitraA 14 12 1 1 60:15 37
3. Sp. Trnava 15 11 0 4 64:19 33
4. FC ViOn 13 8 1 4 35:22 25
5. Lok. Trnava 14 7 1 6 65:25 22
6. Topoľčany 15 7 1 7 50:31 22
7. Fatranská 15 5 0 10 23:58 15
8. Sereď 14 2 2 10 20:67 8
9. Hlohovec 14 2 0 12 19:86 6
10. Piešťany 15 1 2 12 20:85 5
lZsFZ sk. C - 3. ročník
l Piešťany - Senica 3:4 (1:0), g. h. M.
Dubec 2, Šúrek, Mach, Topoľčany - Fatranská
10:1, Nitra - FC ViOn a L. Trnava -
Sereď hrajú 25.5., voľno - Sp. Trnava.
l Dohrávky: Senica - Nitra A 18:1 (10:1),
Mach 8, Bohun 4, Závodský 3, Šúrek 2,
Hosco, Sereď - Sp. Trnava 4:1.
1. Sereď 13 11 0 2 71:26 33
2. NitraA 13 9 0 4 75:47 27
3. Senica 12 7 3 2 66:35 24
4. Sp. Trnava 14 6 1 7 45:45 19
5. FC ViOn 13 5 3 5 37:42 18
6. Topoľčany 13 4 4 5 43:39 16
7. Piešťany 14 5 1 8 51:58 16
8. Lok. Trnava 12 3 4 5 34:32 13
9. Fatranská 12 0 0 12 3:101 0
l Sk. A - 5. ročník: Dubnica - Myjava 1:0
(1:0).l Sk. A - 4. ročník: Dubnica - Myjava
1:2 (0:1), g. h. Žabka, Kubica.l Sk. A -
3. ročník: Dubnica - Myjava 5:1 (0:0), g.
h. Foltín.
lObFZ Senica
l 22. kolo: Holíč A - Senica B 1:0 (1:0),
Michalovič, Holíč B - Kúty 0:6 (0:3), D.
Smolinský 2, T. Bílek, P. Studenič, D. Kuník,
F. Kuník, Čáry - B. Mikuláš 1:14 (1:8), g. d.
T. Morávek, Brodské - Kopčany 5:3 (3:2),
g. d. Š. Malík a P. Jakubec 2, F. Baláž, Mor.
Sv. Ján - Lakš. N. Ves 9:2, g. h. Poliak 2,
Skalica - Šaštín 7:2 (5:1), g. d. Biskupič 4,
Válik, Totka, Volek, voľno - Gbely.
1. Skalica 19 15 1 3 139:23 46
2. Kúty 18 12 3 3 59:27 39
3. Šaštín 18 11 3 4 73:38 36
4. Senica B 17 11 2 4 71:30 35
5. Gbely 18 11 1 6 92:43 34
6. Lakš.N.Ves 18 10 1 7 68:51 34
7. Brodské 19 10 0 9 85:52 30
8. HolíčA 20 9 3 8 59:44 30
9. Mor. Sv. Ján 17 5 2 10 63:92 17
10. B.Mikuláš 18 4 1 13 47:70 13
11. Čáry 19 3 0 16 29:153 9
12. Holíč B 19 0 1 18 7:167 1
l Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky
sa do tabuľky nezapočítavajú.
KOMO,JD,KI

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Päť chýb pri zateplení strechy
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 18 913
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 233
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 038
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 673
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 864
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 931
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 607
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 520
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 302
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

V Holíči má vzniknúť prekladisko kontajnerov za milióny eur

Prácu by v areáli po jeho dobudovaní malo nájsť až 500 ľudí.

Trnavský kraj obnovil cesty na Záhorí

Kraj má v tomto roku na opravu ciest ešte vyčlenených 1,6 milióna eur, z ktorých plánuje obnoviť sedemnásť úsekov ciest II. a III. triedy.

Zrekonštruovaný Dom smútku v Senici už tento týždeň obnoví obrady

Za sedem mesiacov dostal objekt novú strechu, okná, dvere, vynovený bol aj interiér a jeho vybavenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?