Sobota, 19. október, 2019 | Meniny má Kristián
DO ĆELA II. TRIEDY SA DOTALA UŽ LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Prenasledovateľom Šaštína sa nedarilo

25. kola Šaštín - Koválov 3:0 (3:0) Góly: Strapko, Šedivý, Ožvoldík Domáci Slovan ovládol počas celého stretnutia priebeh hry a už v prvom polčase rozhodol o jasnom trojgólovom víťazstve. Druhý polčas sa už prakticky stretnutie len dohrávalo a odvíjalo sa iba medzi šestnástkami s minimom šancí na obidvoch stranách. Hostia však napriek výraznej prehre bojovali od začiatku do konca a zanechali dobrý dojem. R Lapoš. (Peter Vrtalík) P. Močidlany – Rybky 3:1 (2:1) Góly: Foriška, Tokoš, Lukáč – Mach Hostia sa ujali vedenia už v 7. min hlavičkou Macha, no už v 12. min. Foriška z trestného kopu vyrovnal. V 30. min. po ďalšom trestnom kope Forišku dorazil Krchňavý na 2:1. V druhom polčase hostia pritlačili, ale domáci po peknej kombinácii Bartošík – Lukáč zvýšili na 3:1. Objektívne povedané, remíza by bola v tomto zápase spravodlivá. R Petráš, Daniš. (Marián Kocák) Unín – Radošovce 3:1 (2:0) Góly: Drinka 2, Tureček – Tokoš V obojstranne kvalitnom stretnutí sa zrodilo zaslúžené víťazstvo umne hrajúceho domáceho mužstva. V prvej časti bol dvakrát úspešný v 22. a 40. min. Drinka. V druhom polčase Radošovce znížili v 78. min. zásluhou Tokoša, ale o víťazstve Unínčanov rozhodol v 79. min. Tureček. R Pišoja, Cabadaj. (Marián Ovečka) Brodské -M. Háj 2:1 (1:0) Góly: Vrábel, Richtárik za dom. Priebeh hry bol vyrovnaný. V prvom polčase mali domáci ešte dve šance (Jakubec, O. Štvrtecký žrď). Po prestávke hostia vyrovnali, hral sa vyrovnaný zápas medzi šestnástkami, ale v poslednej minúte Brodské v boji o záchranu strhlo víťazstvo na svoju stranu. R Mlčúch, Herceg. (Miroslav Michalovský) Š. Humence - Dubovce 1:1 (0:1) Góly: Velický - Madák V prvom polčase domáci hostí zatlačili, ale nič z toho nevyťažili. Naopak, v 40. min. hostia po chybe domácej obrany viedli 0:1. Po zmene strán sa domáci sústredili na vyrovnanie, získali prevahu, ale vyťažili len jediný gól v 68. min. V dobrom zápase boli hostia spokojní s výkonom rozhodcu. R Otočka, Daniel. (Anton Šimek, Ivan Beneš) Cerová - Kopčany 3:3 (2:3) Góly: Pekarovič 2, Stančiak – Malý 3 V „divokom“ priebehu stretnutia viedli hostia po góloch Pekaroviča a Stančiaka dvojgólovým rozdielom, ale domáci Stano Malý z jedenástky najskôr znížil a ten istý hráč aj vyrovnal na 2:2. Ešte v prvom polčase opäť Pekarovič strhol vedenie na stranu hostí, ktorí domácich dokonale zaskočili. V druhom polčase zavŕšil Stano Malý hetrik na 3:3, ale domáci prišli o body preto, že nepremenili viacero dobrých príležitostí. R Mikúš, Dzindzík st. . (Ľuboš Pavlík) Hlboké - Oreské 1:3 (1:2) Góly: Michal Sládek - vlastný (Kukliš), M. baláž, P. Kliment. V zápase bol cítiť väčší „hladô hostí po víťazstve. Ujali sa vedenia vlastným gólom Kukliša a v 38. min. zvýšil Miro Baláž už na 0:2. Domáci znížili v 42. min. Michalom Sládekom na 1:2. Gólovú poistku dal v 86. min. patrik Kliment - 1:3. Domáci dsklamali, pohrozili iba strelami Mindeka a Hrušeckého, čo bolo málo. R Prelec, (Jozef Macek) 1. Šaštín 26 18 6 2 73:22 60 2. Radošovce 25 13 6 6 44:32 45 3. Hlboké 26 14 3 9 46:38 45 4. Rybky 26 10 11 5 37:24 41 5. P.Močidlany 26 11 7 8 44:33 40 6. Cerová 26 11 5 10 41:44 38 7. Koválov 26 11 4 11 47:42 37 8. Mokrý Háj 26 9 9 8 35:32 36 9. Sekule 26 10 4 12 38:43 34 10. Dubovce 26 9 5 12 35:35 32 11. Š.Humence 26 8 7 11 49:52 31 12. Brodské 26 9 2 15 40:70 29 13. Oreské 25 7 7 11 35:43 28 14. Unín 26 8 4 14 45:57 28 15. Jablonica 25 6 7 12 31:56 25 16. Kopčany 25 6 4 15 33:56 22 lOdpočet 3 bodov: Mokrý Háj, Brodské. lDohrávky: Oreské - Radošovce. MO II. trieda 22. kolo Rohov - Trnovec 1:0 (0:0) Gól: L. Smetana. Zaujímavé stretnutie v Rohove s viacerými šancami pred obidvomi bránkami. Čakalo sa, že kto dá gól vyhrá. Podarilo sa to v 74. min. domácemu Smetanovi a tak tri body ostali doma. R Polakovič, Thao. (Pavol Ivánek) Kúty B - Hradište 6:3 (3:1) Góly: T. Dominik, Pavelka, L. Ralbovský, Miki Štiftner, Kovár, Vávra -M. Kršteník 2, S. Olah. Vyrovnané stretnutie s množstvom šancí na obidvoch stranách vyhrali zaslúžene domáci, ktorí boli strelecky efektívnejší. Hostia sa síce ujali vedenia gólom Kršteníka, no ešte do polčasu domáci tromi gólmi otočili vo svoj prospech a svoje dvoj až trojgólové vedenie si udržiavali po celý druhý polčas. R Otočka, Daniel. (Jozef Fekete) Radimov - Čáry 4:0 (2:0) Góly: B. Križánek 2, Husár, Foriška. Hostia v tomto stretnutí doplatili na nedisciplinovanosť svojho hráča Tomáša Burského, ktorý sa za stavu 1:0 nechal nemiestnu kritiku rozhodcu už v 37. min. vylúčiť po 2 ŽK. Domáci túto presilovku využili na víťazstvo, ktoré mohlo byť aj oveľa vyššie, no veľa dobrých šanci pozahadzovali. Posledných 20 minút sa za rozhodnutého stavu už len dohrávalo. R Karnoš. (Jozef Žilínek) Prietrž - Letničie 1:1 (1:1) Góly: M. Valla za hostí V tomto stretnutí bola remíza spravodlivá, hostia hrali dobre, mali aj šance, ale ako mohli vyhrať, tak mohli aj prehrať. R Dzindzík, Bilka. (Jaro Vaculka) Smolinské - Stráže 0:1 (0:1) Gól: J. Konečný. V prvom polčase mali prevahu futbalisti Strážov, v druhom polčase bolo zase lepšie Smolinské. Domáci si ku koncu stretnutia vytvorili tlak, ale majú ťažké srdce na rozhodcu, ktorý podľa ich názoru desať minút pred koncom nezapískal pokutový kop za jasný faul. R Línet, Macháček. (Jozef Došek) Chropov - Holíč B 1:1 (1:0) Góly: P. Orth (11) - Očkay. Hralo sa vyrovnané stretnutie, v ktorom mohli udrieť ako prví hostia, no nastrelili iba brvno. Do vedenia išli domáci, keďd P. Orth premenil v 25. min. penaltu nariadenú za ruku. Po prestávke sa Očkayovi podarilo vyrovnať a rozhodnúť mohol v poslednej minúte Peter Špaček, trafil však na brankovej čiare stojaceho spoluhráča Černeka. R Blanárik, Tománková. (Peter Špaček) Vrádište - Lakš. N. Ves 1:5 (0:3) Góly: Jurčík (11) - Filuš 2, R. Velický, Winkler, Búzek. Suverénne lepší hostia ušli domácim až na 0:4 a hoci oni znížili z penalty Jurčíkom, Lakšáre v pohode dotiahli zápas do víťazného konca. R Thao, Polakovič. (Vlado Vlk st.) 1. L. N. Ves 22 13 4 5 77:31 43 2. Smolinské 22 11 8 3 44:16 41 3. Stráže 22 13 2 7 49:29 41 4. Letničie 22 10 6 6 55:36 36 5. Vrádište 22 10 6 6 46:33 36 6. Prietrž 22 10 4 8 37:42 34 7. Rohov 22 10 4 8 34:40 34 8. Chropov 22 10 4 8 45:48 31 9. Čáry 22 8 6 8 39:41 30 10. Hradište 22 9 3 10 48:51 30 11. Radimov 22 7 1 14 41:51 22 12. Trnovec 22 6 2 14 37:57 20 13. Kúty B 22 5 3 14 36:70 18 14. Holíč B 22 5 3 14 26:69 18 MO III. trieda 18. kolo Kátov - Častkov 3:1 (2:0) Góly: Rehák, D. Helt, Martin Zongor - E. Zdravecký. V Kátove sa hralo obojstranne dobré stretnutie. Do prestávky sa domáci dvakrát strelecky presadili a do kabín odchádzali spokojnejší. Nepriaznivý stav vyburcoval hostí k zvýšenej aktivite a v 56. min. sa im podarilo znížiť Erikom Zdraveckým na 2:1. Tento gól pre zmenu „prebral“ domácich, ktorí v 65. min. poistili svoje vedenie gólom Martina Zongora na konečných 3:1. Výborne rozhodoval Martinovský. (Michal Podhájsky) Štefanov - Bor. Sv. Jur 3:1 (1:0) Góly: Lietava 2, J. Šarközy - M. Knotek (11). Hostia trošku podcenili toto stretnutie. Domáci nastúpili konečne kompletne a boli po celý zápas lepším mužstvo. Hostia znižovali až v 76. min. z Knotkom po faule brankára. R Prelec, Blanárik. (Laco Cabadaj) Rovensko - Osuské 4:1 (2:0) Góly: Šefčík 2, Bartoň, Ľ. Vašica (11) - J. Olah. Domáci si od začiatku vyvinuli tlak ktorému hostia odolávali iba vďaka vynikajúcemu výkonu brankára Reháka, ktorý privádzal domácich strelcov do zúfalstva. R laik Kubina. (Jozef Surový) OZROsuské - Smrdáky 0:3 (0:3) Góly: Danihel 2 (1 z 11), F. Fojtlín. Mužstvo Osuského hrajúce svoje domáce zápasy v Štefanove nastúpilo iba s desiatimi hráčmi. Smrdáky začali v rýchlom tempe a po dvoch excelentných prihrávkach Bernáta vyhrávali v 8. min. už 0:2, keď prvú premenil v 6. min. Danihel, druhú Fojtlín. Domáci sa potom snažili o ofsajd systém, čo sa im aj pomerne darilo a dokonca Pavelkom ohrozili aj bránu Labaša. Ten si však s jeho strelou na dvakrát poradil. Tretí gól pridali hostia z penalty, keď Danihel potrestal faul na Horvátha tretím gólom. Hostia po prestávke už v zápase nepokračovali. R Blanárik. (Lukáš Ventura) Sobotište - Kunov 0:3 (0:0) Góly: Kollár, B. Vajda, P. Gabriel. Kunov pokračoval v zlepšených výkonoch a svoju prevahu využil po prestávke nastrelenie troch gólov, ktoré dali v 66. min. presnou a prudkou strelou Kollár, o dve min. Vajda preloboval domáceho brankára a tretí v 77. min. Gabriel. Domáci ohrozili Peričku minimálne, v 84. min. nastrelili brvno. R dom. laik enteš Dojč - Podbranč 2:2 (2:0) Góly za domácich: Tomašovič, Masaryk. 1. Bor. Sv. Jur 18 15 1 2 57:14 46 2. Smrdáky 18 11 4 3 42:20 37 3. Rovensko 18 11 2 5 47:24 35 4. Kunov 18 10 2 6 41:26 32 5. Kátov 18 9 1 8 38:45 28 6. Častkov 18 7 5 6 45:27 26 7. Sobotište 18 7 4 7 37:35 25 8. Dojč 18 6 6 6 36:36 24 9. Štefanov 18 6 3 9 33:36 21 10. Podbranč 18 5 4 9 29:47 19 11. TJ Osuské 18 2 3 13 23:52 9 12.OZROsuské 18 1 1 16 23:89 4ĽUBOŠBARBÍRIK

1. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  2. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo
  3. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)