Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

TENISOVÉ SÚŤAŽE

l 3. kolo: Levice - AŠK Skalica 2:5, Prišťáková -
Šefčíková 1:6, 1:6, T. Dobrovolná - Valachovičová
2:6, 3:6, V. Dobrovolná - Segiňová 2:6, 2:6, Kollárová
- Uríčková 6:0, 6:2, V. Dobrovolná, T. Dobrovolná
- Jankovičová, Uríčková 6:2, 7:6, dva zápasy
domáce hráčky neobsadili.l Matúškovo - TK
77 Skalica 2:5, Klementová - Hránková 1:6, 1:6,
Červenková - Krištofíková 3:6, 3:6, Herdová - Kadlicová
6:2, 6:4, Sukhareva - Machálková 0:6, 1:6,
Zelenáková - Šrámková 0:1, skreč Zelenáková,
Herdová, Vargová - Kadlicová, Šrámková 2:6, 6:1,
6:2, Červenková, Sukhareva - Krištofíková, Machálková
3:6, 0:6.
l Ďalšie výsledky: Pezinok - Zlaté Moravce 4:3,
Martin - B. Bystrica 1:6.
1. B. Bystrica 3 3 0 18:3 6
2. TK 77 Skalica 3 2 1 10:11 5
3. Pezinok 3 3 0 13:8 6
4. Martin 3 1 2 8:13 4
5. Zl. Moravce 3 1 2 13:8 4
6. AŠK Skalica 3 2 1 14:7 5
7. Levice 3 0 3 4:17 3
8. Matúškovo 3 0 3 4:17 2
lMatúškovo má 1 kont. prehru = 0 bodov.
BTZ muži 2. liga
l3. kolo: Malacky - Spoje BA 4:3, Korbel - Kapišinský
3:6, 4:6, Bogdalík - Mráz 3:6, 1:6, Janko -
Kosťov 3:6, 2:2, skreč Kosťov, Valent - Benčurik 1:6,
2:1 skreč Benčurik , Lapin - Cisár 5:7, 0:6, Bogdalík,
Valent - Cisár, Mráz 7:6, 6:7, 6:4, Lapin, Korbel -
Kapišinský, Dobrovodský 6:1, 6:2. l Ďalšie výsledky:
Nitra - Matúškovo B 3:4, Šamorín - Matchball
BA 3:4, Dev. N. Ves - Galanta 1:6.
1. Galanta 3 3 0 18:3 6
2. Nitra 3 2 1 13:8 5
3. Matúškovo B 3 2 1 10:11 5
4. Malacky 3 2 1 9:12 5
5. SpojeBA 3 1 2 11:10 4
6. Dev. N. Ves 3 1 2 9:12 4
7. MatchballBA 3 1 2 7:14 4
8. Šamorín 3 0 3 7:14 3
ZsTZ muži 1. tr.ZÁPAD
l 2. kolo: Senica - AŠK Skalica 6:1, Sládek - Horák
6:2, 6:4, Štefík - Karlík 6:0, 6:1, Juráň -j Hanzalík
6:2, 7:5, P. Rusnák - Čarský 6:0, 3:6, 6:4, ,M. Rusnák
- Sopúšek 6:0, 6:1, P. Rusnák, Kadlíček - Čarský,
Sopúšek 6:7, 2:6, Sládek, Juráň - Karlík, Hanzalík
6:1, 6:3.l Ďalšie výsledky: Tlmače B - Galanta
B 1:6, Matúškovo C - Komárno 1:6, Topoľčany B -
Levice C 5:2.
1. Galanta B 2 2 0 11:3 4
2. Matúškovo C 2 2 0 11:3 4
3. Topoľčany B 2 2 0 10:4 4
4. Senica 2 1 1 8:6 3
5. Tlmače B 2 1 1 5:9 3
6. Komárno 2 0 2 4:10 2
7. Levice C 2 0 2 4:10 2
8. AŠK Skalica 2 0 2 3:11 2
BTZ muži II. tr.
l 2. kolo: Malacky B - TK Triumf 2:5, Brichta -
Šajmovič 6:1, 6:1, Húšek - Brondoš 6:3, 7:5, Čas -
Marhanský 1:6, 3:6, Uher - Baršovský 0:6, 1:6, Kachút
- Vajda 4:6, 0:6, Kachút, Húšek - Vajda, Baršovský
0:6, 1:6, Uher, Konvalina - Brondoš, Marhanský
2:6, 7:6, 3:6.l Ďalšie výsledky: SOU BA -
Bria BA 3:4, TJ Záhorák - Future 0:7, voľno - Malinovo.
1. Triumf 2 2 0 12:2 4
2. BriaBA 2 1 1 7:7 3
3. Záhorák 2 1 1 4:10 3
4. Future 1 1 0 7:0 2
5. Malinovo 1 1 0 5:2 2
6. Malacky B 2 0 2 4:10 2
7.SOUBA 2 0 2 3:11 2
ZsTZ dorastenci I. tr.
l 2. kolo: Levice - Senica 4:3, Brezovský - Jurka
6:0, 6:0, Hric - Godál 2:6, 6:2, 6:2, Németh - Skýpala
5:7, 4:6, Kúdela - Juráň 6:3, 4:6, 0:6, Štarke -
Rusnák 3:6, 6:7, Németh, Štarke - Rusnák, Godál
6:3, 6:2, Hric, Brezovský - Juráň, Skýpala 6:2, 6:2.
l Ďalšie výsledky: SPU Nitra - Slávia TT 3:4,
Šamorín - Piešťany 0:7.
1. Piešťany 2 2 0 14:0 4
2. Trnava 2 2 0 11:3 4
3. Nitra 2 1 1 9:5 3
4. Levice 2 1 1 4:10 3
5. Senica 2 0 2 4:10 2
6. Šamorín 2 0 2 0:14 2
ZsTZ dorastenky I. tr.
l 2. kolo: Slávia Trnava B - TK 77 Skalica 0:7,
Horváthová - Krištofíková 0:6, 2:6, Široká - Kadlicová
2:6, 2:6, Juráková - Horáková 1:6, 1:6, Leskovská
- Machálková 2:6, 2:6, Frišová - Hránková 4:6,
2:6, Juráková, Široká - Machálková, Krištofíková
6:7, 6:7, Frišová, Horváthová - Kadlicová, Horáková
3:6, 2:6. l Ďalšie výsledky: Nitra - Zelená
Voda 4:3, Piešťany - Slávia Trnava A 7:0, voľno - Zl.
Moravce.
1. Nitra 2 2 0 9:5 4
2. TK 77 Skalica 2 1 1 10:4 3
3. Zelená Voda 2 1 1 8:6 3
4. Piešťany 1 1 0 7:0 2
5. Zl. Moravce 1 1 0 4:3 2
6. TrnavaA 2 0 2 2:12 2
7. Trnava B 2 0 2 2:12 2
ZsTZ dorastenky II. tr. C
l 2. kolo: Častkov - Leopoldov 3:3 (sety 9:7),
Kubová - Klčová 6:1, 6:7, 6:3, Barcajová - Gergičová
1:6, 2:6, Fábiková - Orihelová 6:3, 2:6, 6:2, Petrlová
- Kaiserová 7:5, 5:7, 3:6, Kubová, Barcajová - Gergičová,
Kaiserová 0:6, 5:7, Fábiková, Petrlová - Klčová,
Orihelová 6:2, 6:7, 6:4.l AŠK Skalica - TK 77
Skalica 3:3 (sety 7:7), Sojková - Ondrášová 0:6,
0:6, Plešová - Janotová 4:6, 4:5, skreč Janotová,
Mišová - Tomšová 6:2, 6:3, Segiňová - Horváthová
6:0, 6:0, Segiňová, Plešová - Ondrášová, Horváthová
7:5, 3:6, 1:6, Sojková, Mišová - Hotařová, Šubová
3:6, 3:6.
Senica - J. Bohunice nehrali.
1. AŠK Skalica 2 2 0 9:3 4
2. TK 77 Skalica B 2 1 1 7:5 3
3. Leopoldov 2 1 1 6:6 3
5. Senica 1 1 0 3:3 2
5. Častkov 2 0 2 5:7 2
6. J. Bohunice 1 0 1 0:6 1
BTZ dorastenky I. tr.
l 2. kolo: Malacky - Slovan 0:7, Konečná - Petrisková
0:6, 3:6, Slovíková - Kucharová 0:6, 0:6,
Budinská - Zavarčíková 1:6, 2:6, Bujdáková - Hončová
1:6, 1:6, Gelingerová - Jůrová 0:6, 2:6, Gelingerová,
Bujdáková - Petrisková, Kucharová 4:6, 3:6,
Konečná, Slovíková - Hončová, Jůrová 0:6, 0:6.
l Ďalšie výsledky: Inter A - Právnik BA 7:0, Pezinok
- Inter B 4:3, Slovan B - STU BA 2:5.
1. InterA 2 2 0 13:1 4
2. SlovanA 2 2 0 11:1 4
3.STUBA 2 2 0 10:4 4
4. Pezinok 2 1 1 6:8 3
5. PrávnikBA 2 1 1 4:10 3
6. Inter B 2 0 2 4:10 2
7. Slovan B 2 0 2 3:9 2
8. Malacky 2 0 2 3:11 2
ZsTZ starší žiaci II. tr.A
l 2. kolo: Senica - Horné Sŕnie 6:0, Olša - Papiernik
6:2, 6:0, Masaryk - Krajči 6:0, 6:3, Macek -
Piatrik 6:1, 6:2, Jurka - Kebísek 6:1, 6:0, Macek, Jurka
- Papiernik, Kebísek 6:2, 6:1, Olša, Masaryk -
Piatrik, Krajči 7:5, 6:4.
Nemšová - AŠK Skalica 1:5, Bagin - Kunák 5:7,
0:6, Slabý - Keher 5:7, 6:2, 3:6, Gajdoš - Pleša 6:7,
4:6, Jančovič - Kukliš 6:4, 7:6, Gajdoš, Slabý - Kukliš,
Pleša 2:6, 7:6, 3:6, Jančovič, Bagin - Keher, Kunák
3:6, 6:7.lvoľno - Trenčín.
1. Senica 2 2 0 12:0 4
2. H. Srnie 2 1 1 6:6 3
3. AŠK Skalica 2 1 1 5:7 3
4. Nemšová 1 0 1 1:5 1
5. Trenčín 1 0 1 0:6 1
BTZ starší žiaci II. tr.
l1. kolo: Lozorno - Slashball BA 0:6, Morávek -
Očovský 3:6, 2:6, Encinger - Lexa 0:6, 4:6, Jánoš -
Horička 1:6, 0:6, Ondrovič - Vlček 0:6, 1:6, Ondrovič,
Jánoš - Vlček, Lexa 2:6, 0:6, Morávek, Encinger
- Očovský, Horička 2:6, 3:6. l Ďalšie výsledky:
Pezinok - Právnik BA B 4:2, Slovan B - Slávia STU C
1:5, Inter - Dúbravka 0:6.
1. Pezinok 2 2 0 10:2 4
2. Dúbravka 2 2 0 9:3 4
3. Slashball 2 1 1 6:6 3
4. Právnik B 2 1 1 5:7 3
5. Slávia STU C 1 1 0 5:1 2
6. Slovan B 2 0 2 4:8 2
7. Inter 2 0 2 3:9 2
8. Lozorno 1 0 1 0:6 1
Staršie žiačky 1. tr. ZsTZ
l 2. kolo: Piešťany - Senica 7:0, Oravcová -
Trusková 6:1, 6:0, Ponechalová - Rusnáková 7:6,
6:3, Sommerová - Kršková 6:1, 6:2, Staníková -
Svedková 6:1, 6:2, Hadnaďová - Jablonická 1:6, 6:4,
6:1, Staníková, Sommerová - Kršková, Svedková
6:4, 6:4, Hadnaďová, Ponechalová - Jablonická,
Rusnáková 6:2, 6:1.lĎalšie výsledky: Slávia TT A
- Ostrov Trenčín 6:1,.
1. Piešťany 2 2 0 14:0 4
2. TrnavaA 2 1 1 8:6 3
3. Senica 2 1 1 4:10 3
4. Trnava B 1 1 0 5:2 2
5. Trenčín 2 0 2 1:13 2
6. Nitra 1 0 1 3:4 1
Staršie žiačky II. tr.A- ZsTZ
l 2. kolo: AŠK Skalica - Senica B 6:0, Klementisová
- Skalová 6:7, 6:1, 7:6, Límová - Švárna 6:1, 4:6,
6:4, Sojková - Javorková 6:2, 6:3, Plešová - Weissová
6:1, 6:1, Plešová, Sojková - Švárna, Skalová 6:1,
6:1, Límová, Klementisová - Weissová, Javorková
7:6 6:2.
Tenkur Trenčín - TK 77 Skalica 2:4, Farkašová -
Baumannová 1:6, 3:6, Kopuncová - Straková 7:5,
3:6, 6:3, Slynková - Šubová 0:6, 1:6, Bažíková - Ondrášová
0:6, 0:6, Bažíková, Slynková - Šubová,
Straková 6:2, 2:6, 4:6, Farkašová, Kopuncová -
Baumannová, Klimešová 6:2, 6:3.
lĎalšie výsledky: N. Mesto - Nemšová 6:0.
1. AŠK Skalica 2 2 0 11:1 4
2. Nové Mesto 2 2 0 10:2 4
3. TK 77 Skalica 2 1 1 6:6 3
4. Senica B 2 1 1 5:7 3
5. Trenčín 2 0 2 3:9 2
6.Nemšová 2 0 2 1:11 2
BTZ staršie žiačky II. tr.A
l 2. kolo: Slávia STU - Zohor 4:0, Košanová -
Tančeková 6:0, 6:0, Schmidtová - Hurtová 6:0,
6:0, Barillová - Slezáková 6:2, 6:2, Schmidtová,
Malenovská - Slezáková, Hurtová 6:0, 6:1.l Ďalšie
výsledky: Pezinok - Inter 0:4, Dúbravka - Kalinčiakova
0:4.
1. Kalinčiakova 2 2 0 8:0 4
2. Inter 2 2 0 6:2 4
3. STUBAB 2 1 1 6:2 3
4. Zohor 2 1 1 3:5 3
5. Dúbravka 2 0 2 1:7 2
6. Pezinok 2 0 2 0:8 2
ZsTZ mladší žiaci II. tr.A
l 2. kolo: Senica - TK 77 Skalica 6:0, Moravanský
- Krakovský 6:3, 5:7, 6:2, Morvay - Bukovský
6:1, 6:0, Valášek - Cudziš 6:3, 6:0, Macek - Krajčír
6:1, 6:0, Valášek, Morvay - Krajčír, Krakovský 6:1,
6:1, Macek, Pozdech - Cudziš, Bukovský 6:1 6:0.
TA NET Trnava - AŠK Skalica 1:5, Jablonický -
Lenárt 0:6, 0:6, Malec - Sojka 6:2, 6:7, 4:6, Ježo -
Kunák 2:6, 4:6, Kánik - Keher 7:6, 6:3, Kánik, Ježo -
Keher, Kunák 4:6, 3:6, Malec, Jablonický - Sojka,
Lenárt 0:6, 0:6.l Ďalšie výsledky: Ostrov Trenčín
- Piešťany 2:4, voľno - Zelená Voda.
1. AŠK Skalica 3 2 1 9:9 5
2. Senica 2 2 0 12:0 4
3. Piešťany 2 2 0 8:4 4
4. Trnava 2 1 1 5:7 3
5. Trenčín 2 0 2 4:8 2
6. TK 77 Skalica 2 0 2 2:10 2
7. Zelená Voda 1 0 1 2:4 1
BTZ mladší žiaci II. tr.
l2. kolo: DúbravkaA- Malacky 4:2, Janiš - Ježo
6:7, 3:6, Kupka - Ondrovič 6:1, 2:6, 6:1, Kubala - Voltemar
6:2, 6:1, Spurný - Morávek 6:0, 6:0, Spurný,
Kubala - Morávek, Ondrovič 6:1, 6:1, Kupka, Janiš -
Voltemar, Ježo 2:6, 3:6.l Ďalšie výsledky: Pezinok
- Kalinčiakova 5:1, Slávia STU C - Dúbravka B
5:1, Právnik BA B - Slávia STU B 1:5.
1. Kalinčiakova 2 2 0 9:3 4
2. STUBAC 2 2 0 8:4 4
3. STUBAB 2 1 1 8:4 3
4. Pezinok 2 1 1 6:6 3
5. Dúbravka B 2 1 1 6:6 3
6. DúbravkaA 2 1 1 5:7 3
7. Malacky 2 0 2 3:9 2
8. PrávnikBAB 2 0 2 3:92

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 276
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 028
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 855
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 200
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 758
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 673
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 523
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 421
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 420
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 276
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

6 h
Ilustračné foto.

Hoci práce mali skončiť pred Vianocami, dodávateľ položil iba prvú vrstvu asfaltu v časti ulice.

9 h
Tím FK Senica.

Do hlavného mesta Turecka odletela výprava Seničanov v nedeľu.

11 h

V nemocnici je momentálne 26 pacientov s koronavírusom, z toho dvaja si vyžadujú napojenie na umelú pľúcnu ventiláciu.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

12 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

16 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?