Streda, 4. august, 2021 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
lZsFZ 2. liga starší
l26. kolo: Levice - Myjava 0:1 (0:1), Sedláček,
Púchov - Nitra B 4:1, Dúbravka - Vi-
On 0:3, Inter B - D. Streda 1:1, Šaľa - Slovan
B 0:2, L. Trnava - Dubnica B 1:2, Artmedia -
SFM Senec 1:3, Prievidza - PVFA 2:1.
1. Dun. Streda 26 21 3 2 67:22 66
2. FC ViOn 26 15 8 3 45:18 53
3. Artmedia 26 17 1 8 55:31 52
4. Nitra B 26 13 6 7 57:37 45
5. Dubnica B 26 12 6 8 64:41 42
6. Slovan B 26 11 7 8 47:36 40
7. Inter B 26 11 5 10 49:41 38
8. Lok. Trnava 26 10 5 11 46:42 35
9. PVFA 26 10 5 11 49:54 35
10. Myjava 26 10 5 11 26:31 35
11.SFMSenec 26 10 5 11 28:35 35
12. Prievidza 26 9 6 11 33:48 33
13. Levice 26 8 5 13 29:40 29
14. Púchov 26 7 4 15 38:52 25
15. Dúbravka 26 5 4 17 22:69 19
16. Šaľa 26 0 3 23 7:65 3
lZsFZ 2. liga mladší
l 26. kolo: Levice - Myjava 0:0, Púchov
- Nitra B 0:2, Šaľa - Slovan B 1:2, Dúbravka -
FC ViOn 4:1, Inter B - Dun. Streda 1:0, Lok.
Trnava - Dubnica B 1:0, Artmedia - SFM
Senec 1:0, Prievidza - PVFA 0:2.
1. Artmedia 26 19 3 4 78:28 60
2. Slovan B 26 19 3 4 55:24 60
3. Inter B 26 16 3 7 65:30 51
4. Nitra B 26 16 2 8 51:23 50
5. Lok. Trnava 26 16 1 9 53:38 49
6. Dubnica B 26 14 5 7 56:23 47
7. PVFA 26 14 3 9 43:31 45
8. Dun. Streda 26 13 2 11 43:34 41
9. Púchov 26 12 2 12 43:45 38
10. Myjava 26 9 9 8 35:31 36
11. Levice 26 10 5 11 33:46 35
12.SFMSenec 26 9 3 14 25:44 30
13. FC ViOn 26 7 2 17 33:73 23
14. Prievidza 26 5 4 17 30:59 19
15. Dúbravka 26 3 1 22 24:68 10
16. Šaľa 26 1 2 23 19:89 5
lZsFZ 3. liga starší
l25. kolo: Brezová p/Br. - Trnava B 3:1
(1:1), g. d. N. Hubek, Hyža (11), Šefčík, Senica
- Pov. Bystrica 0:0, Hurbanovo - J.
Bohunice 1:4, Nemšová - ČFK Nitra 0:1, Galanta
- AS Trenčín B 1:1, N. Zámky - Sereď
2:1, N. Mesto - Vráble 2:2, Topoľčany - Partizánske
4:0.
1. Brezová 25 22 2 1 71:11 68
2. Senica 25 17 3 5 61:16 54
3. Trenčín B 25 16 4 5 63:26 52
4. J. Bohunice 25 16 2 7 55:29 50
5. Trnava B 25 12 4 9 45:35 40
6. ČFK Nitra 25 13 1 11 49:41 40
7. Vráble 25 12 1 12 45:45 37
8. N. Mesto 25 11 3 11 68:47 36
9. Topoľčany 25 11 3 11 43:37 36
10. N. Zámky 25 11 0 14 44:57 33
11. Nemšová 25 9 5 11 32:41 32
12. P. Bystrica 25 9 3 13 44:54 30
13. Sereď 25 10 0 15 52:68 30
14. Partizánske 25 6 5 14 33:61 23
15. Galanta 25 2 3 20 21:84 9
16. Hurbanovo 25 2 3 20 22:96 9
lZsFZ 3. liga mladší
l 25. kolo: Senica - Pov. Bystrica 6:0
(3:0), Dóža 2, P. Černek, Kratochvíl, B.
Daniel, D. Štora, Brezová p/Br. - Trnava
B 3:3, g. d. Klempa, Tománek, L. Karas,
Hurbanovo - J. Bohunice 0:6, Nemšová -
ČFK Nitra 2:2, Galanta - Trenčín B 1:2, N.
Zámky - Sereď 9:0, N. Mesto - Vráble 4:2,
Topoľčany - Partizánske 3:0.
1. Trnava B 25 19 3 3 76:19 60
2. Senica 25 17 6 2 84:19 57
3. AS Trenčín B 25 17 5 3 76:19 56
4. ČFK Nitra 25 12 8 5 50:23 44
5. Brezová p/B. 25 13 4 8 49:33 43
6. N. Mesto 25 12 5 8 75:43 41
7. Topoľčany 25 12 5 8 56:40 41
8. N. Zámky 25 9 7 9 55:39 34
9. Vráble 25 9 7 9 50:45 34
10. P. Bystrica 25 10 4 11 39:38 34
11. J. Bohunice 25 9 6 10 44:47 33
12. Galanta 25 8 7 10 43:46 31
13. Nemšová 25 8 4 13 37:52 28
14. Partizánske 25 3 3 19 19:84 12
15. Sereď 25 3 1 21 14:98 10
16. Hurbanovo 25 1 1 23 12:134 4
lZsFZ 4. liga SZ
l 25. kolo: Nováky - Skalica 3:1 (2:0), g.
h. Pekar, Vrbové - Tr. Stankovce 1:0, Handlová
- Hlohovec 0:3, D. Vestenice - D. Kočkovce
4:0, Boleráz - Leopoldov 2:0, Bánovce
- Ilava 2:2, Moravany - Led. Rovne
4:1, Hrnčiarovce - Piešťany 0:8.
1. Piešťany 25 17 5 3 98:27 56
2. Boleráz 25 16 6 3 63:25 54
3. Handlová 25 16 4 5 59:36 52
4. Hlohovec 25 16 3 6 60:28 51
5. Moravany 25 13 5 7 67:37 44
6. Bánovce 25 12 6 7 57:42 42
7. L.Rovne 25 10 7 8 51:36 37
8. Skalica 25 11 5 9 29:35 35
9. Nováky 25 9 6 10 41:49 33
10. Tr.Stankovce 25 8 7 10 40:40 31
11. Ilava 25 6 7 12 41:54 25
12. D.Vestenice 25 5 6 13 33:59 21
13. D. Kočkovce 25 7 0 18 34:87 21
14. Leopoldov 25 5 5 15 28:49 20
15. Hrnčiarovce 25 4 6 14 26:70 19
16. Vrbové 25 3 7 15 16:69 16
lZsFZ 5. liga Z
l 25. kolo: Chtelnica - Gbely 3:1 (0:1), g.
h. vlastný, Holíč - Hlboké 2:0 (1:0), Šaštín
- Preseľany 7:2 (3:1), g. d. Bartal 2,
Szomolay, Brunner, Valúšek, Cvečka, Suchý,
Mor. Sv. Ján - Senica B 1:4 (0:3), g.
h. Pípa 3, I. Štora, Radošina - Trebatice
3:0, Jacovce - Bojná 3:1, Tovarníky - D. Krupá
2:2, V. Orvište - V. Kostoľany 3:0 kont.,
hostia neprišli.
1. Senica B 25 21 3 1 101:24 66
2. Šaštín 25 19 2 4 64:33 59
3. D. Krupá 25 13 5 7 70:46 44
4. Tovarníky 25 13 5 7 76:58 44
5. V. Kostoľany 25 13 5 8 62:42 41
6. Chtelnica 25 12 2 11 48:48 38
7. Gbely 25 11 4 10 63:38 37
8. Bojná 25 11 4 10 46:53 37
9. Hlboké 25 10 3 12 37:53 33
10. Jacovce 25 9 3 13 60:52 30
11. Radošina 25 9 3 13 52:81 30
12. Trebatice 25 9 2 14 42:56 29
13. Mor.Sv.Ján 25 9 1 15 51:61 28
14. V. Orvište 25 7 3 15 32:68 24
15. Holíč 25 7 2 16 33:73 23
16. Preseľany 25 3 3 19 22:73 12
lBFZ 3. liga starší
l 23. kolo: Gajary - Kráľová pri Senci
5:2, Stupava - Artmedia 0:3, Pezinok -
Malacky 2:0, Dev. N. Ves - Petržalka 2:2,
Vrakuňa - Domino 2:1, Svätý Jur - Dúbravka
1:0, Ružinov - Rača 3:1, Dun. Lužná - Jarovce
1:1.
1. Artmedia 23 21 1 1 117:16 64
2. Ružinov 23 19 2 2 79:14 59
3. Gajary 23 16 3 4 61:25 51
4. Rača 23 13 4 6 54:28 43
5. Vrakuňa 23 12 5 6 46:44 41
6. Pezinok 23 11 4 8 40:42 37
7. Domino 23 10 4 9 41:34 34
8. Petržalka 23 10 4 9 38:36 34
9. Kráľová 23 9 5 9 44:49 32
10. Jarovce 23 7 3 13 41:55 24
11. Stupava 23 5 5 13 27:56 20
12. Sv. Jur 23 5 5 13 21:51 20
13. Dev. N. Ves 23 6 2 15 25:59 20
14. Dúbravka 23 5 3 15 44:84 18
15. Malacky 23 4 2 17 19:58 14
16. D. Lužná 23 3 4 16 24:70 13
lBFZ 3. liga mladší
l 23. kolo: Karl. Ves - Artmedia 2:5, Dev.
N. Ves - Petržalka 2:2, Pezinok - Vajnory
0:0, Vrakuňa - Domino 2:2.
1. Artmedia 17 17 0 0 86:15 51
2. Petržalka 17 12 2 3 85:25 38
3. Ružinov 17 11 3 3 59:26 36
4. Vrakuňa 19 9 4 6 75:42 31
5. Karl. Ves 17 8 2 7 42:43 26
6. Kráľová 15 8 1 6 41:37 25
7. Domino 16 7 2 7 49:35 23
8. Pezinok 18 6 3 9 37:50 21
9. Dev. N. Ves 18 5 4 9 21:49 19
10. Vajnory 16 3 1 12 13:48 10
11. BCT 18 2 2 14 25:103 8
12. Kostolište 16 2 0 14 17:77 6
lObFZBAvidiek 4. liga
l 21. kolo: Malacky - Zohor 6:1, Studienka
- Rohožník 1:6, Doľany - Veľké
Leváre 3:0, Kostolište - Lozorno 4:1, Báhoň
- Ivánka 0:2, Modra - Viničné 5:2, Pezinok
- Bernolákovo 1:1.
1. Malacky 21 19 2 0 113:20 59
2. Kostolište 21 18 0 3 86:22 54
3. Modra 21 12 3 6 77:51 39
4. Bernolákovo 21 11 3 7 57:36 36
5. Rohožník 21 10 4 7 68:43 34
6. Lozorno 21 11 1 9 43:39 34
7. Doľany 21 11 0 10 44:70 33
8. Pezinok 21 9 5 7 64:41 32
9. Ivánka 21 8 4 9 47:45 28
10. Zohor 21 6 5 10 29:43 23
11. Studienka 21 6 2 13 40:81 20
12. V. Leváre 21 4 3 14 39:77 15
13. Báhoň 21 3 1 17 27:95 10
14. Viničné 21 2 1 18 36:107 7
lMOSenica
l 25. kolo: Bor. Mikuláš - Petrova Ves
3:0 kont., Kopčany - Jablonica 7:2
(4:1), Brunovský , Kozány , Hanečka,
Ivan - Pavlík, Slezák, Trnovec - Smolinské
0:0, Oreské - Bor. Sv. Jur 1:1 (0:1), g.
h. Záhalka, Rybky - Unín 2:2 (0:1), Šraga,
Pánek - vlastný, Hyža, Prietrž - Kúty 0:3
(0:1), Daniel, Ondriska, I. Valachovič,
Mokrý Háj - Rovensko 5:0 (0:0), Sušienka
2, J. Rehák, P. Rehák, Kadlec, Radošovce
- Brodské 5:2 (3:1), g. d. Božek
2, M. Fila, Kuchárek, R. Kudláč.
1. Kopčany 25 21 0 4 116:30 63
2. Radošovce 25 20 2 3 116:25 62
3. Kúty 25 18 1 6 76:29 55
4. Smolinské 25 17 3 5 90:41 54
5. Brodské 25 17 2 6 132:69 53
6. Jablonica 25 15 1 9 73:50 46
7. B. Mikuláš 24 14 3 7 57:44 45
8. Bor. Sv. Jur 25 10 4 11 51:69 34
9. Trnovec 25 9 5 11 54:59 32
10. Oreské 24 7 5 12 53:49 26
11. Unín 25 7 4 14 45:71 25
12. Mokrý Háj 25 6 5 14 51:72 23
13. Prietrž 25 5 6 14 32:74 21
14. Rovensko 25 4 4 17 30:93 16
15. Rybky 25 1 5 19 18:95 8
16. Petr. Ves 25 2 2 21 25:149 8
lDohrávka: Oreské - Bor.Mikuláš 22.5.
lMOSenica II. trieda
l 21. kolo: Dubovce - Dojč 13:1 (5:0), g.
h. P. Drinka, Letničie - Š.Humence 2:2
(1:2), Cabadaj, Hrubša - Hlavenka 2, Hradište
- Šaštín B 0:13 (0:4), Sekule - Rohov
6:2 (3:1), voľno - Radimov, Vrádište,
Koválov.
1. Šaštín B 17 14 1 2 105:36 43
2. Š.Humence 17 14 1 2 104:43 43
3. Letničie 16 10 2 4 70:31 32
4. Sekule 15 9 3 3 87:24 30
5. Rohov 16 9 0 7 60:47 27
6. Koválov 15 8 0 7 47:39 24
7. Dubovce 16 7 2 7 53:39 23
8. Radimov 15 6 1 8 77:54 19
9. Dojč 17 3 1 13 16:106 10
10. Vrádište 16 1 1 14 24:108 4
11. Hradište 16 1 0 15 4:120 3
lPop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
lSFZ 1. liga starší
l 23. kolo: Senica - PVFA 1:0 (1:0), F.
Duban, Myjava - Kostolište 3:0 (0:0),
Holič 2 (1 z 11), Smolíček, Slovan - Nitra 1:1,
Prievidza - Dubnica 1:3, Inter - Trenčín 0:1,
Senec - Trnava 0:6, Levice - Púchov 0:1.
lPredohrávka: Nitra - Senica 2:0 (1:0).
1. Trenčín 23 22 0 1 64:9 66
2. Nitra 23 20 1 2 74:11 61
3. Senica 23 15 2 6 67:28 47
4. Dubnica 23 13 5 5 54:27 44
5. Slovan 23 12 6 5 42:30 42
6. Trnava 23 12 3 8 58:26 39
7. Inter 23 9 3 11 35:33 30
8. Púchov 23 8 5 10 23:40 29
9.SFMSenec 23 8 2 13 20:70 26
10. PVFA 23 7 1 15 29:40 22
11. Myjava 23 6 2 15 19:38 20
12. Kostolište 23 4 2 17 14:65 14
13. Prievidza 23 4 1 18 17:49 13
14. Levice 23 4 1 18 16:66 13
lSFZ 1. liga mladší
l23. kolo: Senica - PVFA 4:0 (3:0), Kralovič
2, Junas (11), Otrísal, Myjava - Kostolište
0:5 (0:1), Slovan - Nitra 1:2, Levice -
Púchov 2:3, Inter - Trenčín 2:0, Prievidza -
Dubnica 1:2, Senec - Trnava 2:2.l Predohrávka:
Nitra - Senica 3:1 (1:1), g. h. Krč.
1. Nitra 23 18 3 2 74:13 57
2. Slovan 23 15 3 5 54:23 48
3. Inter 23 14 3 6 38:16 45
4. Dubnica 23 14 2 7 45:30 44
5. Trnava 23 12 7 4 42:24 43
6. Senica 23 12 4 7 35:20 40
7. Prievidza 23 11 3 9 39:34 36
8. PVFA 23 10 2 11 38:31 32
9. Trenčín 23 9 4 10 46:36 31
10.SFMSenec 23 8 6 9 34:37 30
11. Levice 23 6 4 13 23:49 22
12. Púchov 23 5 4 14 21:44 19
13. Kostolište 23 4 1 18 29:70 13
14. Myjava 23 0 0 23 3:94 0
lZsFZ 3. liga starší Stred
l 19. kolo: Holíč - Senica B 0:12 (0:8),
Bolf 3, Nádaský a Filípek 2, Morbacher,
Šustek, Ťulák, Ventura, Šimek, ČFK Nitra
B - Skalica 0:1 (0:1), Urbánek, Šoporňa -
Mor. Sv. Ján 0:1 (0:0), M. Juriga, Brezová
p/Br. - Hlohovec 2:2 (1:2), Sereď - D.
Streda B 6:0, Vrbové - Šamorín 0:4.
1. Hlohovec 19 17 2 0 86:15 53
2. Senica B 19 15 1 3 79:21 46
3. Brezová 19 11 2 6 55:29 35
4. Šamorín 19 11 2 6 46:30 35
5. Sereď 19 10 2 7 62:26 32
6. Skalica 19 9 4 6 60:28 31
7. ČFK Nitra B 19 9 3 7 47:31 30
8. Mor.Sv.Ján 19 6 3 10 25:59 21
9. D. Streda B 19 6 1 12 27:58 19
10. Holíč 19 4 0 15 21:87 12
11. Vrbové 19 2 2 15 15:79 8
12. Šoporňa 19 2 1 16 17:91 7
lZsFZ 3. liga mladší Stred
l 18. kolo: Mor. Sv. Ján - Brezová 3:0
(2:0), M. Palkovič, A. Palkovič, J. Sirka,
Senica B - ČFK Nitra B 2:0 (2:0), Včelka,
Vrábel, Skalica - Sereď 3:1 (2:0), g. d.
Vávra 2, Baláž, Šamorín - Hlohovec 1:4, D.
Streda B - Šoporňa 1:1, voľno - Holíč.
l19. kolo: Holíč - Senica B 2:10 (0:8), g.
h. Baumgartner 4, M. Kosorín a Včelka 2,
Palkovič, Vrábel, ČFK Nitra B - Skalica 0:4
(0:2), Baláž a Šmída 2, Šoporňa - Mor. Sv.
Ján 0:2 (0:1), A. Palkovič, D. Džurný, Brezová
p/Br. - Hlohovec 0:7 (0:4), Sereď -
D. Streda B 0:1, voľno - Šamorín.
1. Senica B 18 18 0 0 105:6 54
2. Skalica 18 17 0 1 67:11 51
3. Hlohovec 17 13 0 4 74:11 39
4. Šamorín 17 7 3 7 34:23 24
5. D. Streda B 18 6 4 8 29:40 22
6. ČFK Nitra B 17 7 0 10 27:57 21
7. Mor.Sv.Ján 17 5 4 8 20:27 19
8. Sereď 17 6 1 10 19:32 19
9. Šoporňa 17 4 2 11 15:57 14
10. Holíč 17 3 1 13 17:75 10
11. Brezová 17 1 1 15 7:74 4
lVrbové bolo zo súťaže vylúčené.
lZsFZ 3. liga starší Sever
l 21. kolo: Myjava B - Prievidza B 1:3,
Beluša - Šimonovany 1:1, Led. Rovne - Partizánske
3:2, Púchov B - Bánovce 0:1, Práznovce
- D. Vestenice 1:1, Nemšová - N.
Dubnica 0:2, TTS Trenčín - Handlová 2:7.
lDohrávka: Prievidza B - Šimonovany 3:0.
1. Bánovce 21 19 1 1 60:11 58
2. D. Vestenice 21 14 5 2 51:15 47
3. Prievidza B 22 15 1 6 53:25 46
4. L. Rovne 22 10 3 9 46:36 33
5. Púchov B 21 10 3 8 31:21 33
6. N. Dubnica 21 9 4 8 41:29 31
7. Beluša 21 9 3 9 45:30 30
8. Práznovce 21 9 3 9 45:51 30
9. Nemšová 21 8 2 11 39:50 26
10. Myjava B 21 7 4 10 24:40 25
11. TTS Trenčín 21 8 1 12 39:61 25
12. Partizánske 21 7 3 11 34:37 24
13. Handlová 21 4 0 17 25:79 12
14. Šimonovany 21 1 3 17 10:58 6
lZsFZ 3. liga mladší Sever
21. kolo: Myjava B - Prievidza B 1:3, Beluša
- Šimonovany 3:0, L. Rovne - Partizánske
0:1, Púchov B - Bánovce 0:4, Práznovce
- D. Vestenice 4:0, Nemšová - N. Dubnica
0:2, TTS Trenčín - Handlová 5:4 (2:1).
lDohrávka: Prievidza B - Šimonovany 7:1.
1. Bánovce 21 18 3 0 140:15 57
2. Partizánske 21 16 3 2 100:24 51
3. TTS Trenčín 21 14 1 6 77:30 43
4. N. Dubnica 21 14 1 6 75:34 43
5. Prievidza B 22 13 3 6 59:34 42
6. Púchov B 21 11 4 6 48:27 37
7. Handlová 21 10 1 10 57:37 31
8. L. Rovne 22 9 2 11 41:42 29
9. Práznovce 21 9 2 10 45:59 29
10. Nemšová 21 7 5 9 28:45 26
11. Myjava B 21 7 1 13 35:53 22
12. D. Vestenice 21 4 0 17 26:84 12
13. Beluša 21 2 1 18 17:134 7
14. Šimonovany 21 0 1 20 11:141 1
lZsFZ KS staršíZÁPAD
l 21. kolo: Gbely - Leopoldov 3:0 kont.,
hostia neprišli, J. Bohunice - Kúty 12:0
(6:0), Kocán 3, Lančarič, Cmero a Koleno
2, Vyskoč, Bango, Holovič, Moravany - Zeleneč
0:4, Drahovce - Hrnčiarovce 0:3,
trakovice - Slávia Trnava 7:0, Suchá - Kátlovce
2:2, Dechtice - Kľačany 2:4.
1. Hrnčiarovce 21 17 1 3 109:28 52
2. J. Bohunice 21 16 3 2 120:25 51
3. Kľačany 21 16 0 4 85:19 49
4. Gbely 21 14 2 5 80:19 44
5. Trakovice 21 12 4 5 64:32 40
6. Kátlovce 21 11 4 6 68:31 37
7. Zeleneč 21 11 4 6 83:49 37
8. Slávia TT 21 8 5 8 47:63 29
9. Kúty 21 8 2 11 43:70 26
10. Dechtice 21 6 1 14 58:68 19
11. Moravany 21 6 1 14 33:52 19
12. Suchá 21 5 1 15 46:94 16
13. Leopoldov 21 2 0 19 14:207 6
14. Drahovce 21 0 1 20 11:103 1
lBFZ reg. liga starši
l 21. kolo: Dev. N. Ves - Malacky 0:7,
Rača - ŠKP Dúbravka 1:4, Domino - Inter
2:0, FK Dúbravka - Vrakuňa 2:2, Artmedia -
Pezinok 11:0, Ružinov - Senec 1:2, Petržalka
- Slovan 1:3.
1. Malacky 21 17 2 2 108:22 53
2. Artmedia 21 17 2 2 87:9 53
3. ŠKP Dúbravka 21 16 3 2 94:13 51
4. Senec 21 13 5 3 44:18 44
5. Petržalka 21 11 4 6 57:21 37
6. Inter 21 12 1 8 36:25 37
7. Domino 21 10 5 6 28:19 35
8. Slovan 21 10 4 7 51:22 34
9. Ružinov 21 6 1 14 44:58 19
10. Dev. N. Ves 21 5 2 14 22:69 17
11. Pezinok 21 5 1 15 27:70 16
12. Rača 21 4 3 14 18:64 15
13. FK Dúbravka 21 2 2 17 13:122 8
14. Vrakuňa 21 0 3 18 4:101 3
lBFZ reg. liga mladší
l 21. kolo: Dev. N. Ves - Malacky 0:1,
Rača - ŠKP Dúbravka 0:1, Domino - Inter
6:1, FK Dúbravka - Vrakuňa 5:1, Artmedia -
Pezinok 6:0, Ružinov - Senec 2:0, Petržalka
- Slovan 0:6.
1. Slovan 21 21 0 0 129:5 63
2. Ružinov 21 16 3 2 96:9 51
3. ŠKP Dúbravka 21 16 3 2 90:19 51
4. Artmedia 21 15 4 2 96:14 49
5. Domino 21 12 7 2 88:22 43
6. Petržalka 21 10 2 9 37:48 32
7. Malacky 21 8 4 9 33:59 28
8. Senec 21 8 3 10 44:48 27
9. Inter 20 7 3 10 42:48 24
10. Rača 21 6 3 12 17:58 21
11. FK Dúbravka 21 5 1 15 31:84 16
12. Dev. N. Ves 21 1 3 17 6:77 6
13. Vrakuňa 21 1 2 18 9:115 5
14. Pezinok 20 0 2 18 5:117 2
lBFZ divízia starší
l 17. kolo: Dun. Lužná - Stupava 2:0,
Artmedia - Kostolište 7:0, Karl. Ves -
Domino 6:0, Kráľová pri Senci - Modra 4:3,
Bernolákovo - Dúbravka 1:10.
1. Artmedia 15 12 3 0 45:4 39
2. Karl. Ves 15 11 3 1 56:17 36
3. Kostolište 16 10 1 5 49:28 31
4. Modra 15 9 1 5 46:21 28
5. Dun. Lužná 16 8 0 8 44:30 24
6. Domino 15 6 1 8 25:48 19
7. Dúbravka 16 5 3 8 33:32 18
8. Kráľová 15 5 2 8 36:44 17
9. Petržalka 15 4 2 9 32:41 14
10. Bernolákovo 16 4 1 11 30:76 13
11. Stupava 16 2 1 13 8:63 7
lBFZ divízia mladší
l 17. kolo: Dun. Lužná - Stupava 0:10,
Artmedia - Kostolište 3:0, Karl. Ves -
Domino 6:0, Kr. pri Senci - Modra 5:1, Bernolákovo
- Dúbravka 0:17.
1. Karl. Ves 16 15 0 1 102:13 45
2. Stupava 15 15 0 0 85:2 45
3. Dúbravka 15 8 2 5 67:28 26
4. Artmedia 15 7 2 6 32:31 23
5. Kostolište 16 7 1 8 56:40 22
6. Sv. Jur 15 7 1 7 36:40 22
7. Kráľová 16 6 3 7 41:52 21
8. Domino 16 5 3 8 26:60 18
9. Dun. Lužná 15 4 1 10 23:58 13
10. Modra 16 2 5 9 23:48 11
11. Bernolákovo 15 0 0 15 12:131 0
lObFZBAvidiek sk.MA
l 19. kolo: Rohožník - Malacky 4:1, Plav.
Mikuláš - Studienka 4:1, Jablonové - Jakubov
0:3, Suchohrad - Lozorno 0:9, Zohor -
Závod 2:1, Láb - Vysoká 5:0.
1. Gajary 16 14 1 1 56:8 43
2. Kuchyňa 15 12 3 0 72:13 39
3. Závod 17 12 1 4 79:22 37
4. Láb 16 10 2 4 43:20 32
5. Rohožník 17 8 3 6 39:22 27
6. Zohor 15 8 2 5 32:25 26
7. Jablonové 17 8 1 8 28:34 25
8. Vysoká 17 7 1 9 28:53 22
9. Lozorno 17 6 1 10 25:38 19
10. Pl. Mikuláš 17 5 3 9 34:36 18
11. Jakubov 17 4 3 10 29:53 15
12. Studienka 17 4 2 11 22:55 14
13. Malacky 17 3 1 13 34:84 10
14. Suchohrad 15 2 0 13 8:66 6
lMOSenica starší
l 21. kolo: Petrova Ves - Hlboké 0:2
(0:1), Jakáb, Scholz, Šaštín - Brodské 3:2
(0:1), Herda 3 - V. Daniel 2, Senica C -
Chropov 3:3 (0:3), Nídel, Burian, Halaš -
Vrabec 3, Bor. Sv. Jur - Čáry 3:1 (2:1), g. h.
M. Morávek, Š. Humence - Cerová 3:2
(2:1), Balážik, Juriga, Sekáč - Hanáček, Holič,
Bor. Mikuláš - Kopčany 6:1 (1:1), g. h.
Fr. Daniel, voľno - Radošovce.
1. Senica C 19 15 3 1 64:22 48
2. B. Mikuláš 20 15 1 4 70:26 46
3. Chropov 19 13 4 2 80:22 43
4. Radošovce 19 12 5 2 70:24 41
5. Šaštín 19 10 0 9 58:57 30
6. Š.Humence 19 8 3 8 47:43 27
7. Kopčany 20 8 3 9 65:87 27
8. Hlboké 20 8 2 10 51:49 26
9. Brodské 19 6 4 9 37:39 22
10. Cerová 19 4 4 11 38:63 16
11. Petr.Ves 19 3 3 13 25:60 12
12. Bor.Sv.Jur 20 2 5 13 19:66 11
13. Čáry 20 3 1 16 25:91 10
lMOSenica II. tr. starší
l 21. kolo: Gbely B - Prietrž 6:0 (1:0),
Machálek 3, Lukáč 2, Taláb, Dojč - Jablonica
2:5 (1:1), R. Línek, E. Černoch - Mihalčák
3, Ondrušek, Žiaran, Stráže - Sobotište
0:1 (0:0), Koválov - Unín 1:4
(0:2), g. d. P. Vach, voľno - Senica D, P.
Močidlany, Lakš. N. Ves.
1. Sobotište 16 13 1 2 48:18 40
2. Unín 16 12 3 1 66:16 39
3. Jablonica 16 12 0 4 83:32 36
4. Stráže 18 9 1 8 38:37 28
5. Lakš.N.Ves 16 7 3 6 42:36 24
6. Gbely B 16 7 2 7 34:33 23
7. Koválov 17 7 0 10 34:35 21
8. SenicaD 16 6 0 10 28:62 18
9. Dojč 17 5 0 12 30:58 15
10. P. Močidlany 15 2 4 9 20:45 10
11. Prietrž 16 2 2 12 24:73 8
lTrnovec sa zo súťaže odhlásil.
PRÍPRAVKA
l ZsFZ sk. C - 5. ročník
l 14. kolo: Lok. Trnava - Topoľčany 1:0,
Fatranská - Piešťany 2:5, Ricci, Srňánek,
FC ViOn - Hlohovec odložili, Senica - Nitra
a Sereď - Sp. Trnava hrajú 18.5.lDohrávky:
Nitra - Fatranská 14:1, Topoľčany - Sereď
0:1.
1. NitraA 13 13 0 0 78:4 39
2. Senica 13 10 1 2 57:11 31
3. Sp. Trnava 13 10 1 2 46:12 31
4. Lok. Trnava 14 9 1 4 51:17 28
5. FC ViOn 13 7 1 5 32:30 22
6. Sereď 13 5 0 8 25:47 15
7. Topoľčany 14 4 0 10 15:30 12
8. Piešťany 14 4 0 10 34:57 12
9. Fatranská 14 3 0 11 23:71 9
10. Hlohovec 13 0 0 13 5:87 0
lZsFZ sk. C - 4. ročník
l 14. kolo: Fatranská - Piešťany 2:4, Lok.
Trnava - Topoľčany 1:1, Senica - Nitra a Sereď
- Sp. Trnava hrajú 18. 5. FC ViOn - Hlohovec
odložili. l Dohrávky: Nitra - Fatranská
11:1, Topoľčany - Sereď 3:1.
1. Nitra 13 12 0 1 59:14 36
2. Senica 13 11 1 1 58:11 34
3. Sp. Trnava 13 9 0 4 46:19 27
4. FC ViOn 13 8 1 4 35:22 25
5. Lok. Trnava 14 7 1 6 65:25 22
6. Topoľčany 14 7 1 6 50:29 22
7. Fatranská 14 4 0 10 21:58 12
8. Sereď 13 2 2 9 20:58 8
9. Hlohovec 13 2 0 11 19:77 6
10. Piešťany 14 1 2 11 20:80 5
lZsFZ sk. C - 3. ročník
l 13. kolo: Fatranská - Piešťany 0:10. Lok.
Trnava - Topoľčany 2:2. Senica - Nitra a Sereď
- Sp. Trnava hrajú 18.5., voľnp - FC Vi-
On. l Dohrávky: Nitra - Fatranská 5:0,
Topoľčany - Sereď 3:4.
1. Sereď 12 10 0 2 67:25 30
2. Nitra 12 9 0 3 74:29 27
3. Senica 11 6 3 2 48:34 21
4. FC ViOn 12 5 3 4 36:32 18
5. Sp. Trnava 12 5 1 6 40:38 16
6. Piešťany 13 5 1 7 48:54 16
7. Lok. Trnava 12 3 4 5 34:32 13
8. Topoľčany 12 3 4 5 33:38 13
9. Fatranská 12 0 0 12 3:101 0
lSk. A - 5. ročník: Myjava - Nové Mesto
5:1, g. d. Koníček 3, Caltík, Janíček.
lSk. A - 4. ročník: Myjava - Nové Mesto
6:1 (2:0), g. d. Kubica a Tomič 2, Dedík,
Tomka.
lSk. A - 3. ročník: Myjava - Nové Mesto
2:0 (0:0), Foltín, Knažský.
lObFZ Senica
l 21. kolo: Senica B - Skalica 1:6 (0:3),
Škandera - Biskupič, Totka a Janek 2, Šaštín
- Brodské 3:1 (1:0), Formánek 2, Stanický
- P. Jakubec, Gbely - Mor. Sv. Ján
8:3 (4:0), Mihálik 3, Smolinský a Macánek
2, Pukančík - Kovár, Dobiáš, Bolf, Kúty -
HolíčA2:1 (1:0), g. h. Komorník, B. Mikuláš
- Holíč B 4:4 (3:3), g. h. Michalovič 3,
Tomašovič, voľno - Kopčany.
1. Skalica 18 14 1 3 132:21 43
2. Šaštín 17 11 3 3 71:33 36
3. Kúty 17 11 3 3 53:27 36
4. Senica B 16 11 2 3 71:29 35
5. Gbely 18 11 1 6 92:43 34
6. Lakš.N.Ves 17 10 1 6 66:42 34
7. Brodské 19 10 0 9 85:52 30
8. HolíčA 19 8 3 8 58:44 27
9. Mor. Sv. Ján 16 4 2 10 54:90 14
10. B.Mikuláš 17 3 1 13 33:69 10
11. Čáry 18 3 0 15 28:139 9
12. Holíč B 18 0 1 17 7:161 1
l Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky
sa do tabuľky nezapočítavajú.
lBFZ sk. A1
l 10. kolo: Kostolište - Dev. N. Ves 1:1,
Artmedia - PVFA 2:0, Slovan - SFM Senec
2:0, K.Ves - Ružinov 0:5, Inter - BCT BA 5:1.
1. Slovan 10 7 1 2 32:17 22
2. Artmedia 10 7 1 2 21:8 22
3. PVFA 10 7 0 3 32:10 21
4.SFMSenec 10 7 0 3 21:10 21
5. Kostolište 10 5 2 3 27:17 17
6. Inter 10 3 3 4 21:22 12
7. Dev. N. Ves 10 2 4 4 9:16 10
8. BCT 10 3 1 6 12:28 10
9. Ružinov 10 2 2 6 9:14 8
10. Karlova Ves 10 0 0 10 5:47 0
lBFZ sk. C
l 13. kolo: Karl. Ves - Žolík 5:1, Rača -
Stupava 2:1, Inter - Slovan 2:9, Artmedia -
Kalinčiakova 11:1, Ružinov - Dev. N. Ves
3:0, SFM - PVFA 0:1.
1. Rohožník 12 12 0 0 120:9 36
2. Slovan 13 11 0 2 92:21 33
3. Inter 13 9 2 2 48:29 29
4.SFM 13 9 1 3 32:15 28
5. Artmedia 12 8 1 3 57:22 25
6. Žolík 13 8 1 4 47:25 25
7. PVFA 13 7 0 6 57:21 21
8. ČSFA 12 6 0 6 32:44 18
9. Kalinčiakova 13 6 0 7 58:93 18
10. Hamuliakovo 12 5 2 5 53:38 17
11. Ružinov 13 5 0 8 40:61 15
12. K.Ves 13 3 1 9 28:48 10
13. Dev.N.Ves 13 3 0 10 13:49 9
14. Rača 13 2 2 9 18:68 8
15. Stupava 12 1 1 10 16:75 4
16. BCT 12 0 1 11 11:104 1
KOMO,JD,KI

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
  2. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  3. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  4. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  5. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  6. Odomknite si SME.sk na viacerých zariadeniach
  7. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  8. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca
  9. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  10. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  3. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  4. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  5. Dekarbonizácia má byť súčasťou moderných dodávateľských vzťahov
  6. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  7. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  8. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  9. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  10. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
  1. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 764
  2. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 4 427
  3. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 4 138
  4. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy 4 047
  5. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 918
  6. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 774
  7. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise 3 316
  8. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 2 974
  9. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci 2 778
  10. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor 2 701
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

Trnavský kraj je v nových prípadoch na špici.


SITA 14m
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Dozviete sa aj aký historický úspech dosiahli hokejisti, že Zlaté Moravce majú legionárskou posilou a legenda Nitry otvorene hovorí na adresu FC.


5 h

Primátorka mesta vníma Rómov ako dôležitú súčasťou našej krajiny.


TASR 17 h

Práce na výmene lávky v Senici budú trvať dva mesiace.


3. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K vyhliadkovej veži vedie nový náučný chodník.


TASR 18 h

Stavebné povolenie nikto nenapadol. Susedia hovoria, že sa o ňom dozvedeli, až keď bolo právoplatné.


14 h

Najhoršie sú piatky a nedele, autá sa posúvajú slimačím tempom.


21 h

Oprava mosta je vo finále, čoskoro ho otvoria. Výstavba trvala približne rok.


3. aug

Už ste čítali?