Nedeľa, 1. august, 2021 | Meniny má BožidaraKrížovkyKrížovky

Náskok Gbelov už iba dva body

1. Gbely 25 16 5 4 77:31 53 (+17) 2. V. Kostoľany 25 16 3 6 52:28 51 (+15) 3. Trebatice 25 15 1 9 39:38 46 (+10) 4. Senica B 25 12 3 10 37:34 39 (+3) 5. Prašice 25 11 5 9 41:37 38 (-1) 6. Krakovany 25 10 8 7 34:30 38 (-1) 7. Smolenice 25 11 5 9 40:51 38 (+2) 8. Mor. Sv. Ján 25 11 4 10 42:45 37 (-2) 9. Hlohovec 25 11 3 11 51:42 36 (-3) 10. Petrova Ves 25 9 9 7 42:40 36 (-3) 11. Jacovce 25 10 3 12 44:44 33 (-6) 12. Holíč 25 9 5 11 34:38 32 (-7) 13. Kúty 25 7 6 12 39:43 27 (-9) 14. Dvorníky 25 6 4 15 42:57 22 (-14) 15. B. Mikuláš 25 5 6 14 36:58 21 (-18) 16. Radošina 25 5 2 18 25:59 17 (-19) Petrova Ves – Radošina 3:0 (0:0) V slušnom stretnutí sa hralo vez kariet, pričom hostia prekvapili bojovnosťou, zatiaľ čo domácim sa nedarilo. Strelecky sa im nedarilo, šance Ovečku, Morvaya, Huťťu i J. Jurigu zostali nevyužité a tak polčas skončil bez gólov, keď i strela Rosívala skončila vedľa. V druhom polčase domáci ožili a v 55. min Krbica našiel Jurigu, jeho strelu brankár vyrazil a dorážka Ovečku hlavou bola úspešná - 1:0. V 69. min J. Juriga zvýšil na 2:0 a tretí gól domácich pridal pred záverom z pokutového kopu za faul brankára hostí na Huťťu s istotou M. Matula st. Góly: 55. Ovečka, 69. J. Juriga, 88. M. Matula st. (11m) Petr. Ves: Pivák – Ovečka, Vanek, Kumpan, J. Juriga, Krbica (L. Božek), M. Matula st., M. Matula ml., Huťťa, Morvay (M. Pochylý), P. Pochylý st., (G. Jančík) Bor. Mikuláš –V. Kostoľany 2:3 (1:2) Hostia, ktorí mali lepší prvý polčas sa ujali vedenia už v 18. min Vavrincom, no domáci vzápätí M. Walnerom vyrovnali. V priebehu piatich minút opäť Kadlíčkovou zásluhou viedli 1:2 a tento stav trval takmer celý druhý polčas. V 82. min domáci Jankovič ale nešťastne hlavou prekonal vlastného brankára a bolo 1:3. Keď Sekáč nepremenil pokutový kop, M. Walner po druhý raz skóroval, bolo to v úplnom závere a na bodovom výsledku to nič nemenilo. Góly: 19. a 90. M. Walner – 18. Vavrinec, 23. Kadlíček, 82. vlastný (Jankovič) B. Mikuláš: Komorník – Cáka, Kassay, M. Walner, Sokol, Fuksa, M. Vanek (Macek), Liška, Ondriska, Morávek (Jankovič), Sekáč Mor. Sv. Ján – Senica B 1:3 (0:3) Prvý polčas patril hosťom, čo sa prejavilo aj na skóre stretnutia. Nastúpili aj s viacerými hráčmi áčka a najmä, vydaril sa im vstup do stretnutia, keď úvodný gól zaznamenal už v 7. min Procházka po chybe brankára. Ešte do tridsiatej minúty padli z kopačiek Šimu a Mihála ďalšie dva, čo poznamenalo ďalší vývoj. Po červenej karte Rácika sa hra vyrovnala, no domáci dokázali iba korigovať striedajúcim Kánskym v 75. min na 1:3. Góly: 75. Kánsky – 7. Procháska, 18. Šimo, 25. Mihál. Mor. Sv. Ján: Dárius Bolf – Denis Bolf, Krajčír, Zajíc, Vávra, Kudlička, Stupavský, Ježek, Emrich, Hrica, Jaroslav Bolf (Kánsky) Senica B: Drinka – Smíkal, Karas, Hrebíček, Mihok, Rácik, Mihál, Mikula, Procházka, Vach, Šimo (Ondruš, Hrubša, Chocholáček) Holíč – Kúty 2:1 (0:0) Domácim v tomto zápase nechýbalo pekné počasie i návšteva, postrádali však viac nasadenia. Začali strelou vedľa v 3. min z kopačky Gergela, v 8. min Mráz pečiatkoval brvno, aby sa potom v 18. min dostali k strele aj hostia, no bez efektu. V 43. min nastrelili brvno, celkove však chýbala pravá futbalová kvalita. Po zmene pokračovalo stretnutie v prvopolčasovom tempe a v 51. min sa dokonca hostia ujali cedenia. Gól ich prebral a v 58. min po rohu hlavou Bobek vyrovnal. Následný mierny tlak priniesol domácim zopár šancí no až v 75. min krásnou strelou Lorenc zvýšil. V nastavenom čase nepremenil samostatný únik Mráz, ktorý nedokázal prekonať ležiaceho brankára hostí. Góly: 58. Bobek , 75. Lorenc – 51. Puškač Holíč: Valovič – Gründling, Bobek, Lorenc, Mráz, Gergel, M. Nečas, Blatnický, Kňazovič, Palkovič, Múčka (Irša, Kubinec, Singhofer) Kúty: Škoda – Pavlák, Filípek, Valúšek, M. Smolinský, Kubina, Macejka, A. Smolinský, Jakubec, Puškač, Valla (Antálek, Šefčovič) Krakovany – Gbely 2:2 (2:1) Góly: 1. Balcír, 19. Kukta – 31. Májek, 53. Šebesta. Domáce Krakovany začali vo veľkom štýle a už v 14. sekunde (!) po krátkej kombinácii Balcír zavesil do šibenice a domáci viedli 1:0. Tento moment ich posmelil k ďalšej futbalovej iniciatíve a v 19. min Kikta z otočky zvýšil na 2:0. Hostia síce predvádzali peknú kombinačnú hru, no bližšie ku gólu bol Balcír, ktorý z troch krokov trafil iba do žrde. Zlom nastal v 29. min, Kusý reklamoval ofsajd a po nasledujúcom faule musel odísť pod sprchy. Následne dobre trafil Májek – 2:1 a všetko začalo hrať proti domácim. Tí však do polčasu tlak ustáli, no po prestávke v 53. min Šebesta po odrazenej lopte vyrovnal. Krakovany v týchto momentoch hrali na brejky a Kikta mohol z čiary skórovať, nedarilo sa ani strele Ilenčíka. Potom prišlo k odplácaniu a do šatne šiel pre zmenu Mackura. Domáci síce začali preberať iniciatívu, červená pre Čápa ich ale pribrzdila a v hektickom závere už ani jedno mužstvo nedokázala skórovať, hoci mohli vyhrať obaja. V tomto výbornom stretnutí sa tak nakoniec body delili. l Ďalšie výsledky: Hlohovec – Trebatice 0:1, Jacovce - Dvorníky 6:2, Prašice - Smolenice1:1.