DORAST
lZsFZ 2. liga starší
l 25. kolo: Myjava - Lok. Trnava 1:0 (1:0),
Vido, Nitra B - Prievidza 1:1, Dun. Streda -
Dúbravka 5:0, FC ViOn - Šaľa 3:0, PVFA -
Levice 0:4, Slovan B - Púchov 1:4, SFM Senec
- Inter B 3:1, Dubnica B - Artmedia 2:1.
1. Dun. Streda 25 21 2 2 66:21 65
2. Artmedia 25 17 1 7 54:28 52
3. FC ViOn 25 14 8 3 42:18 50
4. Nitra B 25 13 6 6 56:33 45
5. Dubnica B 25 11 6 8 62:40 39
6. Slovan B 25 10 7 8 45:36 37
7. Inter B 25 11 4 10 48:40 37
8. Lok. Trnava 25 10 5 10 45:40 35
9. PVFA 25 10 5 10 48:52 35
10. Myjava 25 9 5 11 25:31 32
11.SFMSenec 25 9 5 11 25:34 32
12. Prievidza 25 8 6 11 31:47 30
13. Levice 25 8 5 12 29:39 29
14. Púchov 25 6 4 15 34:51 22
15. Dúbravka 25 5 4 16 22:66 19
16. Šaľa 25 0 3 22 7:63 3
lZsFZ 2. liga mladší
l25. kolo: Myjava - Lok. Trnava 1:2 (1:1), g.
d. Sládeček, Nitra B - Prievidza 4:0, Dun.
Streda - Dúbravka 4:1, FC ViOn - Šaľa 7:2,
PVFA - Levice 0:0. Slovan B - Púchov 3:2,
SFM Senec - Inter B 1:1, Dubnica B - Artmedia
2:1.
1. Artmedia 25 18 3 4 77:28 57
2. Slovan B 25 18 3 4 53:23 57
3. Inter B 25 15 3 7 64:30 48
4. Dubnica B 25 14 5 6 56:22 47
5. Nitra B 25 15 2 8 49:23 47
6. Lok. Trnava 25 15 1 9 52:38 46
7. PVFA 25 13 3 9 41:31 42
8. Dun. Streda 25 13 2 10 43:33 41
9. Púchov 25 12 2 11 43:43 38
10. Myjava 25 9 8 8 35:31 35
11. Levice 25 10 4 11 33:46 34
12.SFMSenec 25 9 3 13 25:43 30
13. FC ViOn 25 7 2 16 32:69 23
14. Prievidza 25 5 4 16 30:57 19
15. Dúbravka 25 2 1 22 20:67 7
16. Šaľa 25 1 2 22 18:87 5
lZsFZ 3. liga starší
l 24. kolo: Sereď - Brezová p/Br. 2:8 (1:4),
g. h. Hyža 3, Fall (11), Smolíček, F. Hubek,
Šebesta, Netsch, Sp. Trnava B - Senica 1:3
(0:0), g. h. Gaža, Tomek, Gábor, J. Bohunice
- Partizánske 2:1 (2:1), g. d. P. Nemec,
Chudý, ČFK Nitra - Topoľčany 7:3, Vráble -
N. Zámky 4:0, Hurbanovo - N. Mesto 1:2,
P. Bystrica - Galanta 3:2, AS Trenčín B -
Nemšová 5:1.
1. Brezová 24 21 2 1 68:10 65
2. Senica 24 17 2 5 61:16 53
3. Trenčín B 24 16 3 5 62:25 51
4. J. Bohunice 24 15 2 7 51:28 47
5. Trnava B 24 12 4 8 44:32 40
6. ČFK Nitra 24 12 1 11 48:41 37
7. Vráble 24 12 0 12 43:43 36
8. N. Mesto 24 11 2 11 66:45 35
9. Topoľčany 24 10 3 11 39:37 33
10. Nemšová 24 9 5 10 32:40 32
11. N. Zámky 24 10 0 14 42:56 30
12. Sereď 24 10 0 14 51:66 30
13. P. Bystrica 24 9 2 13 44:54 29
14. Partizánske 24 6 5 13 33:57 23
15. Hurbanovo 24 2 3 19 21:92 9
16. Galanta 24 2 2 20 20:83 8
lZsFZ 3. liga mladší
l 24. kolo: Sereď - Brezová p/Br. 0:3
(0:3), Ba 2, Hrdlička, Sp. Trnava B - Senica
0:4 (0:2), Kratochvíl, Drápal, Daniel, Černek,
J. Bohunice - Partizánske 1:1 (1:1), g. d.
Turanský, ČFK Nitra - Topoľčany 0:2, Vráble
- N. Zámky 5:5, P. Bystrica - Galanta 1:2,
Hurbanovo - Nové Mesto 0:8, AS Trenčín
B - Nemšová 2:2.
1. Trnava B 24 19 2 3 73:16 59
2. Senica 24 16 6 2 78:19 54
3. Trenčín B 24 16 5 3 74:18 53
4. ČFK Nitra 24 12 7 5 48:21 43
5. Brezová 24 13 3 8 46:30 42
6. N. Mesto 24 11 5 8 71:41 38
7. Topoľčany 24 11 5 8 53:40 38
8. Vráble 24 9 7 8 48:41 34
9. P. Bystrica 24 10 4 10 39:32 34
10. N. Zámky 24 8 7 9 46:39 31
11. Galanta 24 8 7 9 42:44 31
12. J. Bohunice 24 8 6 10 38:47 30
13. Nemšová 24 8 3 13 35:50 27
14. Partizánske 24 3 3 18 19:81 12
15. Sereď 24 3 1 20 14:89 10
16. Hurbanovo 24 1 1 22 12:128 4
lZsFZ 4. liga SZ
l 24. kolo: Skalica - Hlohovec 0:1 (0:0),
Mokrička, Nováky - Vrbové 2:2, g. h. Adamec
2, D. Kočkovce - Boleráz 1:3, g. d. Ilavský,
Piešťany - Bánovce 4:1, Leopoldov -
Handlová 2:3 (2:1), g. d. Šťastný, Bunček,
Tr. Stankovce - Hrnčiarovce 0:3, Banič 2,
Cabadaj, Ilava - Moravany 2:2 (1:1), g. d.
Suchánek, Červený, Led. Rovne - D. Vestenice
7:0 (4:0), Mikšík 3, Sedláček, Kebis,
Pilný, Kozák.
1. Piešťany 24 16 5 3 90:27 53
2. Handlová 24 16 4 4 59:33 52
3. Boleráz 24 15 6 3 61:25 51
4. Hlohovec 24 15 3 6 57:28 48
5. Moravany 24 12 5 7 63:36 41
6. Bánovce 24 12 5 7 55:40 41
7. L.Rovne 24 10 7 7 50:32 37
8. Skalica 24 11 5 8 28:32 35
9. Tr.Stankovce 24 8 7 9 40:39 31
10. Nováky 24 8 6 10 38:48 30
11. Ilava 24 6 6 12 39:52 24
12. D. Kočkovce 24 7 0 17 34:83 21
13. Leopoldov 24 5 5 14 28:47 20
15. Hrnčiarovce 24 4 6 13 26:62 19
14. D.Vestenice 24 4 6 13 29:59 18
16. Vrbové 24 2 7 15 15:69 13
lZsFZ 5. liga Z
l 24. kolo: Senica B/Čáčov - Tovarníky 3:1
(1:1), Halabrín 2, Pípa - Jambor, Šaštín -
Mor. Sv. Ján 4:3 (2:2), Bartal 2, Brunner,
Nemec - Bolf 2, F. Salay, Hlboké - V. Orvište
2:0 (0:0), Stančík, Dujka, Preseľany -
Gbely 0:3 (0:2), Vaculka 2, Belko, D. Krupá
- Holíč 6:1 (4:0), g. h. Ľ. Múčka, V. Kostoľany
- Radošina 2:0 (2:0), Bojná - Chtelnica
6:1 (4:1), P. Sporina, Krajčík, D. Bečka,
Markusík, P. Bečka, Mizerák, Trebatice -
Jacovce 1:0 (0:0).
1. Senica B 24 20 3 1 97:23 63
2. Šaštín 24 18 2 4 57:31 56
3. D. Krupá 26 13 4 7 68:44 43
4. Tovarníky 24 13 4 7 74:56 43
5. V. Kostoľany 24 13 5 7 62:39 41
6. Gbely 24 11 4 9 62:35 37
7. Bojná 24 11 4 9 45:50 37
8. Chtelnica 24 11 2 11 45:47 35
9. Hlboké 24 10 3 11 37:51 33
10. Trebatice 24 9 2 13 42:53 29
11. Mor.Sv.Ján 24 9 1 14 50:57 28
12. Jacovce 24 8 3 13 57:51 27
13. Radošina 24 8 3 13 49:81 27
14. V. Orvište 24 6 3 15 29:68 21
15. Holíč 24 6 2 16 31:73 20
16. Preseľany 24 3 3 18 20:66 12
lMOSenica
l Dohrávky 17. kola: Smolinské - Mokrý
Háj 4:1, g. h. Urban, Radošovce - Prietrž
7:0, Vanek, Čederle a R. Kudláč 2, Božek,
Rybky - Oreské 1:7, Pánek - Zeman 3, Štefka
2, Ondrovič, Hrbatý, B. Mikuláš - Kopčany
3:0, Petr. Ves - Trnovec 0:2, Machlica
2, Unín - Jablonica 0:4, Roman 2, Benek,
Holič, Brodské - Bor. Sv. Jur 5:1, g. h. T.
Kadlic, Rovensko - Kúty 0:3.
24. kolo: Bor. Sv.Jur - Prietrž 2:2, Pečimon,
Holenka - Mucha, Podmajerský, Rovensko
- Radošovce 0:7, Vanek, Čederle a R.
Kudláč 2, Božek, Kúty - Mokrý Háj 1:0,
Brodské - Rybky 3:0 kont., Trnovec - Kopčany
0:5, Brunovský 3, Praženka, Vach,
Smolinské - Petr. Ves 15:0, Unín - B. Mikuláš
0:4, Jablonica - Oreské 2:1, Benek, Pavlík
- Perička.
1. Kopčany 24 20 0 4 109:28 60
2. Radošovce 24 18 2 4 112:25 56
3. Brodské 24 17 2 5 129:64 53
4. Smolinské 24 17 2 5 90:40 53
5. Kúty 24 17 1 6 73:29 52
6. Jablonica 24 15 1 8 71:43 46
7. B. Mikuláš 23 13 3 7 54:44 42
8. Bor. Sv. Jur 24 11 3 10 52:66 36
9. Trnovec 24 9 4 11 54:58 31
10. Oreské 23 7 4 12 52:48 25
11. Unín 24 7 3 14 43:69 24
12. Prietrž 24 5 6 13 32:74 21
13. Mokrý Háj 24 5 5 14 46:72 20
14. Rovensko 24 4 4 16 30:88 16
15. Petr. Ves 24 2 2 20 25:146 8
16. Rybky 24 1 4 19 16:93 7
lMOSenica II. trieda
l 20. kolo: Radimov - Rohov 2:3, Durkoš,
Lisinovič - Kourek 2, Šiška, Š. Humence -
Koválov 4:3, g. d. Matula 2, Hlavenka, P.
Václavek, Šaštín B - Dubovce 4:2, Schlosser
2, Šághy, Vépy - Huťťa 2, Dojč - Letničie
0:3 kont.,
Vrádište - Hradište 8:0, voľno - Sekule.
1. Š.Humence 16 14 0 2 103:42 42
2. Šaštín B 16 13 1 2 92:36 40
3. Letničie 15 10 1 4 68:29 31
4. Sekule 14 8 3 3 81:22 27
5. Rohov 15 9 0 6 58:41 27
6. Koválov 15 8 0 7 47:39 24
7. Dubovce 15 6 2 7 40:38 20
8. Radimov 15 6 1 8 77:54 19
9. Dojč 16 3 1 12 15:93 10
10. Hradište 15 1 0 14 4:106 3
11. Vrádište 16 1 1 14 23:108 4
lPop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
lSFZ 1. liga starší
l 22. kolo: Dubnica B - Senica 0:4 (0:2),
R. Balážik 2, J. Kosorín, D. Slovík, Kostolište
- Levice 1:0 (0:0), Bednarský, Trenčín
- Myjava 2:0 (2:0), Nitra - PVFA 3:1,
Púchov - Prievidza 1:0, Trnava - Inter 1:2,
Slovan - SFM Senec 2:2.
1. Trenčín 22 21 0 1 63:9 63
2. Nitra 22 20 0 2 73:10 60
3. Senica 22 14 2 6 66:28 44
4. Dubnica 22 12 5 5 51:26 41
5. Slovan 22 12 5 5 41:29 41
6. Trnava 22 11 3 8 52:26 36
7. Inter 22 9 3 10 35:32 30
8. Púchov 22 7 5 10 22:40 26
9.SFMSenec 22 8 2 12 20:64 26
10. PVFA 22 7 1 14 29:39 22
11. Myjava 22 5 2 15 16:38 17
12. Kostolište 22 4 2 16 14:62 14
13. Prievidza 22 4 1 17 16:46 13
14. Levice 22 4 1 17 16:65 13
lSFZ 1. liga mladší
l 22. kolo: Dubnica B - Senica 2:1 (2:0),
g. h. Janus (11), Kostolište - Levice 0:0,
Trenčín - Myjava 7:0 (2:0), Nitra - PVFA
4:0, Púchov - Prievidza 0:1, Trnava - Inter
2:2, Slovan - SFM Senec 2:1.
1. Nitra 22 17 3 2 72:12 54
2. Slovan 22 15 3 4 53:21 48
3. Inter 22 13 3 6 36:16 42
4. Trnava 22 12 6 4 40:22 42
5. Dubnica 22 13 2 7 43:29 41
6. Senica 22 11 4 7 31:20 37
7. Prievidza 22 11 3 8 38:32 36
8. PVFA 22 10 2 10 38:27 32
9. Trenčín 22 9 4 9 46:34 31
10.SFMSenec 22 8 5 9 32:35 29
11. Levice 22 6 4 12 21:46 22
12. Púchov 22 4 4 14 18:42 16
13. Kostolište 22 3 1 18 24:70 10
14. Myjava 22 0 0 22 3:89 0
lZsFZ 3. liga starší STRED
l 18. kolo: Mor. Sv. Ján - Brezová 1:0
(1:0), P. Fodor, Vrbové - Holíč 1:2 (1:1), g.
d. Gondál, Senica B - ČFK Nitra B 1:0
(0:0), Filípek, Skalica - Sereď 3:1 (2:1), g.
d. M. Černek, Šebesta, Urbánek, Šamorín
- Hlohovec 2:3, D. Streda B - Šoporňa 2:2.
1. Hlohovec 18 17 1 0 84:13 52
2. Senica B 18 14 1 3 67:21 43
3. Brezová 18 11 1 6 53:27 34
4. Šamorín 18 10 2 6 42:30 32
5. ČFK Nitra B 18 9 3 6 47:30 30
6. Sereď 18 9 2 7 56:26 29
7. Skalica 18 8 4 6 59:28 28
8. D. Streda B 18 6 1 11 27:52 19
9. Mor.Sv.Ján 18 5 3 10 24:59 18
10. Holíč 18 4 0 14 21:75 12
11. Vrbové 18 2 2 14 15:75 8
12. Šoporňa 18 2 1 15 17:90 7
lZsFZ KS staršíZÁPAD
l 20. kolo: Kúty - Moravany 2:1 (0:0),
g. d. D. Hačunda, D. Zemánek, Hrnčiarovce
- Gbely 1:0 (0:0), Slávia TT - J. Bohunice
1:13, Kľačany - Leopoldov 19:1, Kátlovce
- Trakovice 0:3, Dechtice - Suchá 3:1,
Zeleneč - Drahovce 11:0.
1. Hrnčiarovce 20 16 1 3 106:28 49
2. J. Bohunice 20 15 3 2 108:25 48
3. Kľačany 20 15 0 4 81:17 46
4. Gbely 20 13 2 5 77:19 41
5. Trakovice 20 11 4 5 57:32 37
6. Kátlovce 20 11 3 6 66:29 36
7. Zeleneč 20 10 4 6 79:49 34
8. Slávia TT 20 8 5 7 47:56 29
9. Kúty 20 8 2 10 43:58 26
10. Dechtice 20 6 1 13 56:64 19
11. Moravany 20 6 1 13 33:48 19
12. Suchá 20 5 0 15 44:92 15
13. Leopoldov 20 2 0 18 14:204 6
14. Drahovce 20 0 1 19 11:100 1
lBFZ reg. liga starši
l 19. kolo: FK Dúbravka - Malacky 0:6,
Dev. N. Ves - ŠKP Dúbravka 0:4, Domino -
Rača 1:0, Artmedia - Inter 2:0, Ružinov -
Vrakuňa 2:0, Petržalka - Pezinok 2:0, Slovan
- Senec 1:1.
1. ŠKP Dúbravka 19 15 3 1 90:10 48
2. Malacky 19 15 2 2 97:22 47
3. Artmedia 19 15 2 2 68:9 47
4. Senec 19 11 5 3 41:17 38
5. Petržalka 19 11 4 4 56:17 37
6. Inter 19 11 1 7 27:23 34
7. Domino 19 9 5 5 26:15 32
8. Slovan 19 8 4 7 46:21 28
9. Ružinov 19 6 1 12 40:51 19
10. Dev. N. Ves 19 5 2 12 22:61 17
11. Pezinok 19 4 1 14 22:57 13
12. Rača 19 3 3 13 16:60 12
13. FK Dúbravka 19 2 1 16 11:111 7
14. Vrakuňa 19 0 2 17 2:90 2
lMOSenica starší
l 20. kolo: Hlboké - Čáry 2:1 (0:0), g. h.
A. Baláž, Kopčany - Bor. Sv. Jur 6:4, g. d.
Martin Lorenc a Marek Lorenc 2, Kmeťo,
Zubalík, Radošovce - B. Mikuláš 2:0
(1:0), Rajnoha 2, Brodské - Senica C 0:0,
Petrova Ves - Š. Humence 1:1, Cerová -
Šaštín 3:2 (1:1), Hanáček 2, Holič - Daniel,
Kálay, voľno - Chropov.
1. B. Mikuláš 19 14 1 4 64:25 43
2. Senica C 17 14 2 1 58:18 44
3. Chropov 18 13 3 2 77:19 42
4. Radošovce 19 12 5 2 70:24 41
5. Šaštín 18 9 0 9 55:55 27
6. Kopčany 19 8 3 8 63:81 27
7. Š.Humence 18 7 3 8 44:41 24
8. Brodské 18 6 4 8 35:36 22
9. Hlboké 19 7 2 10 49:49 23
10. Cerová 18 4 4 10 36:60 16
11. Petr.Ves 17 3 3 11 24:55 12
12. Čáry 19 3 1 15 24:87 10
13. Bor.Sv.Jur 19 1 5 13 16:65 8
lMOSenica II. tr. starší
l20. kolo: Sobotište - Senica D 5:0, Zelenka
2, Vlčej, Vandák, Palkovič, Pop. Močidlany
- Koválov 3:2 (2:0), Starý 2, Flajžík
- Pavlík, Ondrejkovič, Gbely B - Dojč
4:1 (1:1), Baláž 2, Lukáč, Goga - Černoch,
Unín - Lakš. N. Ves 6:1, g. h. R. Adamec,
Jablonica - Stráže 4:2 (2:2), Kolenyák 2,
Žiaran, Tomek - Mach, Bíly, voľno - Prietrž.
1. Sobotište 15 12 1 2 47:18 37
2. Unín 15 11 3 1 62:15 36
3. Jablonica 15 11 0 4 78:30 33
4. Stráže 16 8 1 7 36:36 25
5. Lakš.N.Ves 16 7 3 6 42:36 24
6. Koválov 16 7 0 9 33:31 21
7. Gbely B 15 6 2 7 28:33 20
8. SenicaD 16 6 0 10 28:62 18
9. Dojč 15 4 0 11 25:53 12
10. P. Močidlany 15 2 4 9 20:45 10
11. Prietrž 14 2 2 10 24:64 8
lTrnovec sa zo súťaže odhlásil.
PRÍPRAVKA
l ZsFZ sk. C - 5. ročník
lHlohovec - Senica 0:3 (0:0), Jánošík,
Štefek, Fila, Sp. Trnava - FC ViOn 2:2, Piešťany
- Lok. Trnava 1:5, Nitra - Fatranská
hrajú 11.5., Topoľčany - Sereď 12.5.
l Dohrávky: Senica - Sp. Trnava 2:0
(2:0), M. Adamec 2, Sereď - FC ViOn 1:4.
1. Nitra 12 12 0 0 64:3 36
2. Senica 13 10 1 2 57:11 31
3. Sp. Trnava 13 10 1 2 46:12 31
4. L. Trnava 13 8 1 4 50:17 25
5. FC ViOn 13 7 1 5 32:30 22
6. Topoľčany 12 4 0 8 15:28 12
7. Sereď 12 4 0 8 24:47 12
8. Piešťany 13 3 0 10 29:55 9
9. Fatranská 12 3 0 9 20:52 9
10. Hlohovec 13 0 0 13 5:87 0
lZsFZ sk. C - 4. ročník
l Hlohovec - Senica 1:7 (1:3), g. h. Mášik
5, Martišiak 2, Sp. Trnava - FC ViOn 2:1,
Piešťany - L. Trnava 0:15, Nitra - Fatranská
hrajú 11.5., Topoľčany - Sereď 12.5. l Dohrávka:
Senica - Sp. Trnava 2:0 (1:0), M.
Mášik, D. Martišiak, Sereď - FC ViOn 3:2.
1. Senica 13 11 1 1 58:11 34
2. Nitra 12 11 0 1 48:13 33
3. Sp. Trnava 13 9 0 4 46:19 27
4. FC ViOn 13 8 1 4 35:22 25
5. L. Trnava 13 7 0 6 64:24 21
6. Topoľčany 12 6 0 6 46:27 18
7. Fatranská 12 4 0 8 18:43 12
8. Sereď 12 2 2 8 19:55 8
9. Hlohovec 13 2 0 11 19:77 6
10. Piešťany 13 0 2 11 16:78 2
lZsFZ sk. C - 3. ročník
lSp. Trnava - FC ViOn 1:2, Piešťany - Lok.
Trnava 2:1. Nitra A - Fatranská hrajú 11. 5.
Topoľčany - Sereď hrajú 12.5., voľno - Senica.
l Dohrávky: Senica - Sp. Trnava
6:4 (4:3), g. d. Dubec 3, Bohun 2, Mach,
Sereď - FC ViOn 3:0.
1. Sereď 11 9 0 2 63:22 27
2. Nitra 11 8 0 3 69:29 24
3. Senica 11 6 3 2 48:34 21
4. FC ViOn 12 5 3 4 36:32 18
5. Sp. Trnava 12 5 1 6 40:38 16
6. Piešťany 12 4 1 7 38:54 13
7. L. Trnava 11 3 3 5 32:30 12
8. Topoľčany 10 3 3 4 28:32 12
9. Fatranská 10 0 0 10 3:86 0
BFZ sk. A1
l 10. kolo: Kostolište - Dev. N. Ves 1:1,
Artmedia - PVFA 2:0, Slovan - SFM Senec
2:0, K.Ves - Ružinov 0:5, Inter - BCT BA 5:1.
1. Slovan 10 7 1 2 32:17 22
2. Artmedia 10 7 1 2 21:8 22
3. PVFA 10 7 0 3 32:10 21
4.SFMSenec 10 7 0 3 21:10 21
5. Kostolište 10 5 2 3 27:17 17
6. Inter 10 3 3 4 21:22 12
7. Dev. N. Ves 10 2 4 4 9:16 10
8. BCT 10 3 1 6 12:28 10
9. Ružinov 10 2 2 6 9:14 8
10. Karlova Ves 10 0 0 10 5:47 0
lObFZ Senica
l 20. kolo: Gbely - Kopčany 2:2 (1:2),
Mihálik, Pukančík - Hollý, Vašíček, HolíčA
- B. Mikuláš 4:0, Tosecký, Michalovič,
Štetina, Jaša, Holíč B - Lakš. N. Ves 0:12,
Poliak 5, D. Cigánek a Funtek 3, Kopča,
Brodské - Senica B 2:3, Mor. Sv. Ján -
Čáry 14:0 (4:0), Skalica - Kúty 3:0 (2:0),
voľno - Šaštín. l Predohrávka: Lakš. N.
Ves - Čáry 4:1 (2:1), g. h. R. Suchánek.
1. Skalica 17 13 1 3 126:20 40
2. Senica B 15 11 2 2 70:23 35
3. Lakš.N.Ves 17 10 1 6 66:42 34
4. Šaštín 16 10 3 3 68:31 33
5. Kúty 16 10 3 3 51:26 33
6. Gbely 17 10 1 6 84:40 31
7. Brodské 18 10 0 8 84:49 30
8. HolíčA 18 8 3 7 57:42 27
9. Mor. Sv. Ján 15 4 2 9 51:82 14
10. B.Mikuláš 16 3 0 13 29:66 9
11. Čáry 18 3 0 15 28:139 9
12. Holíč B 17 0 0 17 3:157 0
l Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky
sa do tabuľky nezapočítavajú.
KOMO,JD,KI