Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
lZsFZ 2. liga starší
l 25. kolo: Myjava - Lok. Trnava 1:0 (1:0),
Vido, Nitra B - Prievidza 1:1, Dun. Streda -
Dúbravka 5:0, FC ViOn - Šaľa 3:0, PVFA -
Levice 0:4, Slovan B - Púchov 1:4, SFM Senec
- Inter B 3:1, Dubnica B - Artmedia 2:1.
1. Dun. Streda 25 21 2 2 66:21 65
2. Artmedia 25 17 1 7 54:28 52
3. FC ViOn 25 14 8 3 42:18 50
4. Nitra B 25 13 6 6 56:33 45
5. Dubnica B 25 11 6 8 62:40 39
6. Slovan B 25 10 7 8 45:36 37
7. Inter B 25 11 4 10 48:40 37
8. Lok. Trnava 25 10 5 10 45:40 35
9. PVFA 25 10 5 10 48:52 35
10. Myjava 25 9 5 11 25:31 32
11.SFMSenec 25 9 5 11 25:34 32
12. Prievidza 25 8 6 11 31:47 30
13. Levice 25 8 5 12 29:39 29
14. Púchov 25 6 4 15 34:51 22
15. Dúbravka 25 5 4 16 22:66 19
16. Šaľa 25 0 3 22 7:63 3
lZsFZ 2. liga mladší
l25. kolo: Myjava - Lok. Trnava 1:2 (1:1), g.
d. Sládeček, Nitra B - Prievidza 4:0, Dun.
Streda - Dúbravka 4:1, FC ViOn - Šaľa 7:2,
PVFA - Levice 0:0. Slovan B - Púchov 3:2,
SFM Senec - Inter B 1:1, Dubnica B - Artmedia
2:1.
1. Artmedia 25 18 3 4 77:28 57
2. Slovan B 25 18 3 4 53:23 57
3. Inter B 25 15 3 7 64:30 48
4. Dubnica B 25 14 5 6 56:22 47
5. Nitra B 25 15 2 8 49:23 47
6. Lok. Trnava 25 15 1 9 52:38 46
7. PVFA 25 13 3 9 41:31 42
8. Dun. Streda 25 13 2 10 43:33 41
9. Púchov 25 12 2 11 43:43 38
10. Myjava 25 9 8 8 35:31 35
11. Levice 25 10 4 11 33:46 34
12.SFMSenec 25 9 3 13 25:43 30
13. FC ViOn 25 7 2 16 32:69 23
14. Prievidza 25 5 4 16 30:57 19
15. Dúbravka 25 2 1 22 20:67 7
16. Šaľa 25 1 2 22 18:87 5
lZsFZ 3. liga starší
l 24. kolo: Sereď - Brezová p/Br. 2:8 (1:4),
g. h. Hyža 3, Fall (11), Smolíček, F. Hubek,
Šebesta, Netsch, Sp. Trnava B - Senica 1:3
(0:0), g. h. Gaža, Tomek, Gábor, J. Bohunice
- Partizánske 2:1 (2:1), g. d. P. Nemec,
Chudý, ČFK Nitra - Topoľčany 7:3, Vráble -
N. Zámky 4:0, Hurbanovo - N. Mesto 1:2,
P. Bystrica - Galanta 3:2, AS Trenčín B -
Nemšová 5:1.
1. Brezová 24 21 2 1 68:10 65
2. Senica 24 17 2 5 61:16 53
3. Trenčín B 24 16 3 5 62:25 51
4. J. Bohunice 24 15 2 7 51:28 47
5. Trnava B 24 12 4 8 44:32 40
6. ČFK Nitra 24 12 1 11 48:41 37
7. Vráble 24 12 0 12 43:43 36
8. N. Mesto 24 11 2 11 66:45 35
9. Topoľčany 24 10 3 11 39:37 33
10. Nemšová 24 9 5 10 32:40 32
11. N. Zámky 24 10 0 14 42:56 30
12. Sereď 24 10 0 14 51:66 30
13. P. Bystrica 24 9 2 13 44:54 29
14. Partizánske 24 6 5 13 33:57 23
15. Hurbanovo 24 2 3 19 21:92 9
16. Galanta 24 2 2 20 20:83 8
lZsFZ 3. liga mladší
l 24. kolo: Sereď - Brezová p/Br. 0:3
(0:3), Ba 2, Hrdlička, Sp. Trnava B - Senica
0:4 (0:2), Kratochvíl, Drápal, Daniel, Černek,
J. Bohunice - Partizánske 1:1 (1:1), g. d.
Turanský, ČFK Nitra - Topoľčany 0:2, Vráble
- N. Zámky 5:5, P. Bystrica - Galanta 1:2,
Hurbanovo - Nové Mesto 0:8, AS Trenčín
B - Nemšová 2:2.
1. Trnava B 24 19 2 3 73:16 59
2. Senica 24 16 6 2 78:19 54
3. Trenčín B 24 16 5 3 74:18 53
4. ČFK Nitra 24 12 7 5 48:21 43
5. Brezová 24 13 3 8 46:30 42
6. N. Mesto 24 11 5 8 71:41 38
7. Topoľčany 24 11 5 8 53:40 38
8. Vráble 24 9 7 8 48:41 34
9. P. Bystrica 24 10 4 10 39:32 34
10. N. Zámky 24 8 7 9 46:39 31
11. Galanta 24 8 7 9 42:44 31
12. J. Bohunice 24 8 6 10 38:47 30
13. Nemšová 24 8 3 13 35:50 27
14. Partizánske 24 3 3 18 19:81 12
15. Sereď 24 3 1 20 14:89 10
16. Hurbanovo 24 1 1 22 12:128 4
lZsFZ 4. liga SZ
l 24. kolo: Skalica - Hlohovec 0:1 (0:0),
Mokrička, Nováky - Vrbové 2:2, g. h. Adamec
2, D. Kočkovce - Boleráz 1:3, g. d. Ilavský,
Piešťany - Bánovce 4:1, Leopoldov -
Handlová 2:3 (2:1), g. d. Šťastný, Bunček,
Tr. Stankovce - Hrnčiarovce 0:3, Banič 2,
Cabadaj, Ilava - Moravany 2:2 (1:1), g. d.
Suchánek, Červený, Led. Rovne - D. Vestenice
7:0 (4:0), Mikšík 3, Sedláček, Kebis,
Pilný, Kozák.
1. Piešťany 24 16 5 3 90:27 53
2. Handlová 24 16 4 4 59:33 52
3. Boleráz 24 15 6 3 61:25 51
4. Hlohovec 24 15 3 6 57:28 48
5. Moravany 24 12 5 7 63:36 41
6. Bánovce 24 12 5 7 55:40 41
7. L.Rovne 24 10 7 7 50:32 37
8. Skalica 24 11 5 8 28:32 35
9. Tr.Stankovce 24 8 7 9 40:39 31
10. Nováky 24 8 6 10 38:48 30
11. Ilava 24 6 6 12 39:52 24
12. D. Kočkovce 24 7 0 17 34:83 21
13. Leopoldov 24 5 5 14 28:47 20
15. Hrnčiarovce 24 4 6 13 26:62 19
14. D.Vestenice 24 4 6 13 29:59 18
16. Vrbové 24 2 7 15 15:69 13
lZsFZ 5. liga Z
l 24. kolo: Senica B/Čáčov - Tovarníky 3:1
(1:1), Halabrín 2, Pípa - Jambor, Šaštín -
Mor. Sv. Ján 4:3 (2:2), Bartal 2, Brunner,
Nemec - Bolf 2, F. Salay, Hlboké - V. Orvište
2:0 (0:0), Stančík, Dujka, Preseľany -
Gbely 0:3 (0:2), Vaculka 2, Belko, D. Krupá
- Holíč 6:1 (4:0), g. h. Ľ. Múčka, V. Kostoľany
- Radošina 2:0 (2:0), Bojná - Chtelnica
6:1 (4:1), P. Sporina, Krajčík, D. Bečka,
Markusík, P. Bečka, Mizerák, Trebatice -
Jacovce 1:0 (0:0).
1. Senica B 24 20 3 1 97:23 63
2. Šaštín 24 18 2 4 57:31 56
3. D. Krupá 26 13 4 7 68:44 43
4. Tovarníky 24 13 4 7 74:56 43
5. V. Kostoľany 24 13 5 7 62:39 41
6. Gbely 24 11 4 9 62:35 37
7. Bojná 24 11 4 9 45:50 37
8. Chtelnica 24 11 2 11 45:47 35
9. Hlboké 24 10 3 11 37:51 33
10. Trebatice 24 9 2 13 42:53 29
11. Mor.Sv.Ján 24 9 1 14 50:57 28
12. Jacovce 24 8 3 13 57:51 27
13. Radošina 24 8 3 13 49:81 27
14. V. Orvište 24 6 3 15 29:68 21
15. Holíč 24 6 2 16 31:73 20
16. Preseľany 24 3 3 18 20:66 12
lMOSenica
l Dohrávky 17. kola: Smolinské - Mokrý
Háj 4:1, g. h. Urban, Radošovce - Prietrž
7:0, Vanek, Čederle a R. Kudláč 2, Božek,
Rybky - Oreské 1:7, Pánek - Zeman 3, Štefka
2, Ondrovič, Hrbatý, B. Mikuláš - Kopčany
3:0, Petr. Ves - Trnovec 0:2, Machlica
2, Unín - Jablonica 0:4, Roman 2, Benek,
Holič, Brodské - Bor. Sv. Jur 5:1, g. h. T.
Kadlic, Rovensko - Kúty 0:3.
24. kolo: Bor. Sv.Jur - Prietrž 2:2, Pečimon,
Holenka - Mucha, Podmajerský, Rovensko
- Radošovce 0:7, Vanek, Čederle a R.
Kudláč 2, Božek, Kúty - Mokrý Háj 1:0,
Brodské - Rybky 3:0 kont., Trnovec - Kopčany
0:5, Brunovský 3, Praženka, Vach,
Smolinské - Petr. Ves 15:0, Unín - B. Mikuláš
0:4, Jablonica - Oreské 2:1, Benek, Pavlík
- Perička.
1. Kopčany 24 20 0 4 109:28 60
2. Radošovce 24 18 2 4 112:25 56
3. Brodské 24 17 2 5 129:64 53
4. Smolinské 24 17 2 5 90:40 53
5. Kúty 24 17 1 6 73:29 52
6. Jablonica 24 15 1 8 71:43 46
7. B. Mikuláš 23 13 3 7 54:44 42
8. Bor. Sv. Jur 24 11 3 10 52:66 36
9. Trnovec 24 9 4 11 54:58 31
10. Oreské 23 7 4 12 52:48 25
11. Unín 24 7 3 14 43:69 24
12. Prietrž 24 5 6 13 32:74 21
13. Mokrý Háj 24 5 5 14 46:72 20
14. Rovensko 24 4 4 16 30:88 16
15. Petr. Ves 24 2 2 20 25:146 8
16. Rybky 24 1 4 19 16:93 7
lMOSenica II. trieda
l 20. kolo: Radimov - Rohov 2:3, Durkoš,
Lisinovič - Kourek 2, Šiška, Š. Humence -
Koválov 4:3, g. d. Matula 2, Hlavenka, P.
Václavek, Šaštín B - Dubovce 4:2, Schlosser
2, Šághy, Vépy - Huťťa 2, Dojč - Letničie
0:3 kont.,
Vrádište - Hradište 8:0, voľno - Sekule.
1. Š.Humence 16 14 0 2 103:42 42
2. Šaštín B 16 13 1 2 92:36 40
3. Letničie 15 10 1 4 68:29 31
4. Sekule 14 8 3 3 81:22 27
5. Rohov 15 9 0 6 58:41 27
6. Koválov 15 8 0 7 47:39 24
7. Dubovce 15 6 2 7 40:38 20
8. Radimov 15 6 1 8 77:54 19
9. Dojč 16 3 1 12 15:93 10
10. Hradište 15 1 0 14 4:106 3
11. Vrádište 16 1 1 14 23:108 4
lPop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
lSFZ 1. liga starší
l 22. kolo: Dubnica B - Senica 0:4 (0:2),
R. Balážik 2, J. Kosorín, D. Slovík, Kostolište
- Levice 1:0 (0:0), Bednarský, Trenčín
- Myjava 2:0 (2:0), Nitra - PVFA 3:1,
Púchov - Prievidza 1:0, Trnava - Inter 1:2,
Slovan - SFM Senec 2:2.
1. Trenčín 22 21 0 1 63:9 63
2. Nitra 22 20 0 2 73:10 60
3. Senica 22 14 2 6 66:28 44
4. Dubnica 22 12 5 5 51:26 41
5. Slovan 22 12 5 5 41:29 41
6. Trnava 22 11 3 8 52:26 36
7. Inter 22 9 3 10 35:32 30
8. Púchov 22 7 5 10 22:40 26
9.SFMSenec 22 8 2 12 20:64 26
10. PVFA 22 7 1 14 29:39 22
11. Myjava 22 5 2 15 16:38 17
12. Kostolište 22 4 2 16 14:62 14
13. Prievidza 22 4 1 17 16:46 13
14. Levice 22 4 1 17 16:65 13
lSFZ 1. liga mladší
l 22. kolo: Dubnica B - Senica 2:1 (2:0),
g. h. Janus (11), Kostolište - Levice 0:0,
Trenčín - Myjava 7:0 (2:0), Nitra - PVFA
4:0, Púchov - Prievidza 0:1, Trnava - Inter
2:2, Slovan - SFM Senec 2:1.
1. Nitra 22 17 3 2 72:12 54
2. Slovan 22 15 3 4 53:21 48
3. Inter 22 13 3 6 36:16 42
4. Trnava 22 12 6 4 40:22 42
5. Dubnica 22 13 2 7 43:29 41
6. Senica 22 11 4 7 31:20 37
7. Prievidza 22 11 3 8 38:32 36
8. PVFA 22 10 2 10 38:27 32
9. Trenčín 22 9 4 9 46:34 31
10.SFMSenec 22 8 5 9 32:35 29
11. Levice 22 6 4 12 21:46 22
12. Púchov 22 4 4 14 18:42 16
13. Kostolište 22 3 1 18 24:70 10
14. Myjava 22 0 0 22 3:89 0
lZsFZ 3. liga starší STRED
l 18. kolo: Mor. Sv. Ján - Brezová 1:0
(1:0), P. Fodor, Vrbové - Holíč 1:2 (1:1), g.
d. Gondál, Senica B - ČFK Nitra B 1:0
(0:0), Filípek, Skalica - Sereď 3:1 (2:1), g.
d. M. Černek, Šebesta, Urbánek, Šamorín
- Hlohovec 2:3, D. Streda B - Šoporňa 2:2.
1. Hlohovec 18 17 1 0 84:13 52
2. Senica B 18 14 1 3 67:21 43
3. Brezová 18 11 1 6 53:27 34
4. Šamorín 18 10 2 6 42:30 32
5. ČFK Nitra B 18 9 3 6 47:30 30
6. Sereď 18 9 2 7 56:26 29
7. Skalica 18 8 4 6 59:28 28
8. D. Streda B 18 6 1 11 27:52 19
9. Mor.Sv.Ján 18 5 3 10 24:59 18
10. Holíč 18 4 0 14 21:75 12
11. Vrbové 18 2 2 14 15:75 8
12. Šoporňa 18 2 1 15 17:90 7
lZsFZ KS staršíZÁPAD
l 20. kolo: Kúty - Moravany 2:1 (0:0),
g. d. D. Hačunda, D. Zemánek, Hrnčiarovce
- Gbely 1:0 (0:0), Slávia TT - J. Bohunice
1:13, Kľačany - Leopoldov 19:1, Kátlovce
- Trakovice 0:3, Dechtice - Suchá 3:1,
Zeleneč - Drahovce 11:0.
1. Hrnčiarovce 20 16 1 3 106:28 49
2. J. Bohunice 20 15 3 2 108:25 48
3. Kľačany 20 15 0 4 81:17 46
4. Gbely 20 13 2 5 77:19 41
5. Trakovice 20 11 4 5 57:32 37
6. Kátlovce 20 11 3 6 66:29 36
7. Zeleneč 20 10 4 6 79:49 34
8. Slávia TT 20 8 5 7 47:56 29
9. Kúty 20 8 2 10 43:58 26
10. Dechtice 20 6 1 13 56:64 19
11. Moravany 20 6 1 13 33:48 19
12. Suchá 20 5 0 15 44:92 15
13. Leopoldov 20 2 0 18 14:204 6
14. Drahovce 20 0 1 19 11:100 1
lBFZ reg. liga starši
l 19. kolo: FK Dúbravka - Malacky 0:6,
Dev. N. Ves - ŠKP Dúbravka 0:4, Domino -
Rača 1:0, Artmedia - Inter 2:0, Ružinov -
Vrakuňa 2:0, Petržalka - Pezinok 2:0, Slovan
- Senec 1:1.
1. ŠKP Dúbravka 19 15 3 1 90:10 48
2. Malacky 19 15 2 2 97:22 47
3. Artmedia 19 15 2 2 68:9 47
4. Senec 19 11 5 3 41:17 38
5. Petržalka 19 11 4 4 56:17 37
6. Inter 19 11 1 7 27:23 34
7. Domino 19 9 5 5 26:15 32
8. Slovan 19 8 4 7 46:21 28
9. Ružinov 19 6 1 12 40:51 19
10. Dev. N. Ves 19 5 2 12 22:61 17
11. Pezinok 19 4 1 14 22:57 13
12. Rača 19 3 3 13 16:60 12
13. FK Dúbravka 19 2 1 16 11:111 7
14. Vrakuňa 19 0 2 17 2:90 2
lMOSenica starší
l 20. kolo: Hlboké - Čáry 2:1 (0:0), g. h.
A. Baláž, Kopčany - Bor. Sv. Jur 6:4, g. d.
Martin Lorenc a Marek Lorenc 2, Kmeťo,
Zubalík, Radošovce - B. Mikuláš 2:0
(1:0), Rajnoha 2, Brodské - Senica C 0:0,
Petrova Ves - Š. Humence 1:1, Cerová -
Šaštín 3:2 (1:1), Hanáček 2, Holič - Daniel,
Kálay, voľno - Chropov.
1. B. Mikuláš 19 14 1 4 64:25 43
2. Senica C 17 14 2 1 58:18 44
3. Chropov 18 13 3 2 77:19 42
4. Radošovce 19 12 5 2 70:24 41
5. Šaštín 18 9 0 9 55:55 27
6. Kopčany 19 8 3 8 63:81 27
7. Š.Humence 18 7 3 8 44:41 24
8. Brodské 18 6 4 8 35:36 22
9. Hlboké 19 7 2 10 49:49 23
10. Cerová 18 4 4 10 36:60 16
11. Petr.Ves 17 3 3 11 24:55 12
12. Čáry 19 3 1 15 24:87 10
13. Bor.Sv.Jur 19 1 5 13 16:65 8
lMOSenica II. tr. starší
l20. kolo: Sobotište - Senica D 5:0, Zelenka
2, Vlčej, Vandák, Palkovič, Pop. Močidlany
- Koválov 3:2 (2:0), Starý 2, Flajžík
- Pavlík, Ondrejkovič, Gbely B - Dojč
4:1 (1:1), Baláž 2, Lukáč, Goga - Černoch,
Unín - Lakš. N. Ves 6:1, g. h. R. Adamec,
Jablonica - Stráže 4:2 (2:2), Kolenyák 2,
Žiaran, Tomek - Mach, Bíly, voľno - Prietrž.
1. Sobotište 15 12 1 2 47:18 37
2. Unín 15 11 3 1 62:15 36
3. Jablonica 15 11 0 4 78:30 33
4. Stráže 16 8 1 7 36:36 25
5. Lakš.N.Ves 16 7 3 6 42:36 24
6. Koválov 16 7 0 9 33:31 21
7. Gbely B 15 6 2 7 28:33 20
8. SenicaD 16 6 0 10 28:62 18
9. Dojč 15 4 0 11 25:53 12
10. P. Močidlany 15 2 4 9 20:45 10
11. Prietrž 14 2 2 10 24:64 8
lTrnovec sa zo súťaže odhlásil.
PRÍPRAVKA
l ZsFZ sk. C - 5. ročník
lHlohovec - Senica 0:3 (0:0), Jánošík,
Štefek, Fila, Sp. Trnava - FC ViOn 2:2, Piešťany
- Lok. Trnava 1:5, Nitra - Fatranská
hrajú 11.5., Topoľčany - Sereď 12.5.
l Dohrávky: Senica - Sp. Trnava 2:0
(2:0), M. Adamec 2, Sereď - FC ViOn 1:4.
1. Nitra 12 12 0 0 64:3 36
2. Senica 13 10 1 2 57:11 31
3. Sp. Trnava 13 10 1 2 46:12 31
4. L. Trnava 13 8 1 4 50:17 25
5. FC ViOn 13 7 1 5 32:30 22
6. Topoľčany 12 4 0 8 15:28 12
7. Sereď 12 4 0 8 24:47 12
8. Piešťany 13 3 0 10 29:55 9
9. Fatranská 12 3 0 9 20:52 9
10. Hlohovec 13 0 0 13 5:87 0
lZsFZ sk. C - 4. ročník
l Hlohovec - Senica 1:7 (1:3), g. h. Mášik
5, Martišiak 2, Sp. Trnava - FC ViOn 2:1,
Piešťany - L. Trnava 0:15, Nitra - Fatranská
hrajú 11.5., Topoľčany - Sereď 12.5. l Dohrávka:
Senica - Sp. Trnava 2:0 (1:0), M.
Mášik, D. Martišiak, Sereď - FC ViOn 3:2.
1. Senica 13 11 1 1 58:11 34
2. Nitra 12 11 0 1 48:13 33
3. Sp. Trnava 13 9 0 4 46:19 27
4. FC ViOn 13 8 1 4 35:22 25
5. L. Trnava 13 7 0 6 64:24 21
6. Topoľčany 12 6 0 6 46:27 18
7. Fatranská 12 4 0 8 18:43 12
8. Sereď 12 2 2 8 19:55 8
9. Hlohovec 13 2 0 11 19:77 6
10. Piešťany 13 0 2 11 16:78 2
lZsFZ sk. C - 3. ročník
lSp. Trnava - FC ViOn 1:2, Piešťany - Lok.
Trnava 2:1. Nitra A - Fatranská hrajú 11. 5.
Topoľčany - Sereď hrajú 12.5., voľno - Senica.
l Dohrávky: Senica - Sp. Trnava
6:4 (4:3), g. d. Dubec 3, Bohun 2, Mach,
Sereď - FC ViOn 3:0.
1. Sereď 11 9 0 2 63:22 27
2. Nitra 11 8 0 3 69:29 24
3. Senica 11 6 3 2 48:34 21
4. FC ViOn 12 5 3 4 36:32 18
5. Sp. Trnava 12 5 1 6 40:38 16
6. Piešťany 12 4 1 7 38:54 13
7. L. Trnava 11 3 3 5 32:30 12
8. Topoľčany 10 3 3 4 28:32 12
9. Fatranská 10 0 0 10 3:86 0
BFZ sk. A1
l 10. kolo: Kostolište - Dev. N. Ves 1:1,
Artmedia - PVFA 2:0, Slovan - SFM Senec
2:0, K.Ves - Ružinov 0:5, Inter - BCT BA 5:1.
1. Slovan 10 7 1 2 32:17 22
2. Artmedia 10 7 1 2 21:8 22
3. PVFA 10 7 0 3 32:10 21
4.SFMSenec 10 7 0 3 21:10 21
5. Kostolište 10 5 2 3 27:17 17
6. Inter 10 3 3 4 21:22 12
7. Dev. N. Ves 10 2 4 4 9:16 10
8. BCT 10 3 1 6 12:28 10
9. Ružinov 10 2 2 6 9:14 8
10. Karlova Ves 10 0 0 10 5:47 0
lObFZ Senica
l 20. kolo: Gbely - Kopčany 2:2 (1:2),
Mihálik, Pukančík - Hollý, Vašíček, HolíčA
- B. Mikuláš 4:0, Tosecký, Michalovič,
Štetina, Jaša, Holíč B - Lakš. N. Ves 0:12,
Poliak 5, D. Cigánek a Funtek 3, Kopča,
Brodské - Senica B 2:3, Mor. Sv. Ján -
Čáry 14:0 (4:0), Skalica - Kúty 3:0 (2:0),
voľno - Šaštín. l Predohrávka: Lakš. N.
Ves - Čáry 4:1 (2:1), g. h. R. Suchánek.
1. Skalica 17 13 1 3 126:20 40
2. Senica B 15 11 2 2 70:23 35
3. Lakš.N.Ves 17 10 1 6 66:42 34
4. Šaštín 16 10 3 3 68:31 33
5. Kúty 16 10 3 3 51:26 33
6. Gbely 17 10 1 6 84:40 31
7. Brodské 18 10 0 8 84:49 30
8. HolíčA 18 8 3 7 57:42 27
9. Mor. Sv. Ján 15 4 2 9 51:82 14
10. B.Mikuláš 16 3 0 13 29:66 9
11. Čáry 18 3 0 15 28:139 9
12. Holíč B 17 0 0 17 3:157 0
l Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky
sa do tabuľky nezapočítavajú.
KOMO,JD,KI

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 750
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 665
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 272
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 455
  5. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 11 345
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 130
  7. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 042
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 884
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 128
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 941
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Seničania vonku otočili stav stretnutia a zvíťazili

Oba tímy od začiatku predvádzali skôr bojovný futbal s minimom šancí, hostia sa nedostali v prvom polčase do žiadnej.

FK Senica

Za sobotu pribudlo vyše 3 000 pozitívne testovaných

Nakazení boli identifikovaní klasickou cestou pomocou PCR testov.

Ilustračná fotografia.

Polícia naďalej kontroluje dodržiavanie opatrení

Občanov žiada, aby sa nariadenia nesnažili obchádzať a aby nevymýšľali spôsoby, ako sa reštrikciám vyhnúť.

Policajná kontrola ľudí, ktorí mali byť v karanténe.

Kino v Malackách dostane novú strechu

Oprava bude stáť 49 755 eur a financovaná bude z mestského rozpočtu.

Kino Záhoran.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Prípravy na Kysuciach v plnom prúde, testovať sa bude aj v reštaurácii či v kolkárni

Sme na jednej lodi, musíme sa zomknúť, hovorí starosta Čierneho.

Už ste čítali?