Sobota, 31. júl, 2021 | Meniny má IgnácKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
lZsFZ 2. liga starší
l 24. kolo: Artmedia Petržalka - Myjava
3:1 (2:1), g. h. Sedláček, PVFA - Nitra B
4:2, Levice - Lok. Trnava 1:2, Šaľa - Dun.
Streda 0:4, Púchov - FC ViOn 1:1, Dúbravka
- SFM Senec 1:2, Prievidza - Slovan B 5:4,
Inter B - Dubnica B 0:0.
1. D. Streda 24 20 2 2 61:21 62
2. Artmedia 24 17 1 6 53:26 52
3. FC ViOn 24 13 8 3 39:18 47
4. Nitra B 24 13 5 6 55:32 44
5. Slovan B 24 10 7 7 44:32 37
6. Inter B 24 11 4 9 47:37 37
7. Dubnica B 24 10 6 8 60:39 36
8. L. Trnava 24 10 5 9 45:39 35
9. PVFA 24 10 5 9 48:48 35
10. Myjava 24 8 5 11 24:31 29
11.SFMSenec 24 8 5 11 22:33 29
12. Prievidza 24 8 5 11 30:46 29
13. Levice 24 7 5 12 25:39 26
14. Púchov 24 5 4 15 30:50 19
15. Dúbravka 24 5 4 15 22:61 19
16. Šaľa 24 0 3 21 7:60 3
lZsFZ 2. liga mladší
l 24. kolo: Artmedia Petržalka - Myjava
3:1 (2:1), g. h. Herák, PVFA - Nitra B 1:0,
Levice - Lok. Trnava 3:0, Šaľa - Dun. Streda
0:1, Púchov - FC ViOn 1:2, Dúbravka - SFM
Senec 0:2, Prievidza - Slovan B 2:2, Inter B -
Dubnica B 2:0.
1. Artmedia 24 18 3 3 76:26 57
2. Slovan B 24 17 3 4 50:21 54
3. Inter B 24 15 2 7 63:29 47
4. Dubnica B 24 13 5 6 54:21 44
5. Nitra B 24 14 2 8 45:23 44
6. L. Trnava 24 14 1 9 50:37 43
7. PVFA 24 13 2 9 41:31 41
8. D. Streda 24 12 2 10 39:32 38
9. Púchov 24 12 2 10 41:40 38
10. Myjava 24 9 8 7 34:29 35
11. Levice 24 10 3 11 33:46 33
12.SFMSenec 24 9 2 13 24:42 29
13. FC ViOn 24 6 2 16 25:67 20
14. Prievidza 24 5 4 15 30:53 19
15. Dúbravka 24 2 1 21 19:63 7
16. Šaľa 24 1 2 21 16:80 5
lZsFZ 3. liga starší
l24. kolo: Senica - Sereď 3:1 (1:0), g. d.
F. Ravas 2, Ružička, Brezová p/Br. -
Vráble 2:0 (1:0), Lamine Fall, Tidiane Djiby
Ba, Partizánske - ČFK Nitra 2:1, Galanta
- Trnava B 2:4, N. Zámky - Hurbanovo 4:3,
Topoľčany - AS Trenčín B 0:1, Nemšová - P.
Bystrica 2:1, N. Mesto - J. Bohunice 3:3.
1. Brezová 23 20 2 1 60:8 62
2. Senica 23 16 2 5 58:15 50
3. Trenčín B 23 15 3 5 57:24 48
4. J. Bohunice 23 14 2 7 49:27 44
5. Trnava B 23 12 4 7 43:29 40
6. ČFK Nitra 23 11 1 11 41:38 34
7. Topoľčany 23 10 3 10 36:30 33
8. Vráble 23 11 0 12 39:43 33
9. N. Mesto 23 10 2 11 64:44 32
10. Nemšová 23 9 5 9 31:35 32
11. Sereď 23 10 0 13 49:58 30
12. N. Zámky 23 10 0 13 42:52 30
13. P. Bystrica 23 8 2 13 41:52 26
14. Partizánske 23 6 5 12 32:55 23
15. Hurbanovo 23 2 3 18 20:90 9
16. Galanta 23 2 2 19 18:80 8
lZsFZ 3. liga mladší
l23. kolo: Senica - Sereď 8:0 (2:0), Daniel
3, Dóža 2, Černek, Vilímek, J. Španka,
Brezová p/Br. - Vráble 1:1 (0:0), g. d.
Hrdlička, Partizánske - ČFK Nitra 0:1, N.
Zámky - Hurbanovo 2:0, Topoľčany - AS
Trenčín B 1:3, Galanta - Trnava B 0:2, Nemšová
- P. Bystrica 1:3, N. Mesto - J. Bohunice
1:3.
1. Trnava B 23 19 2 2 73:12 59
2. Trenčín B 23 16 4 3 72:16 52
3. Senica 23 15 6 2 74:19 51
4. ČFK Nitra 23 12 7 4 48:19 43
5. Brezová 23 12 3 8 43:30 39
6. N. Mesto 23 10 5 8 63:41 35
7. Topoľčany 23 10 5 8 51:40 35
8. P. Bystrica 23 10 4 9 38:30 34
9. Vráble 23 9 6 8 43:36 33
10. N. Zámky 23 8 6 9 41:34 30
11. J. Bohunice 23 8 5 10 37:46 29
12. Galanta 23 7 7 9 40:43 28
13. Nemšová 23 8 2 13 33:48 26
14. Partizánske 23 3 2 18 18:80 11
15. Sereď 23 3 1 19 14:86 10
16. Hurbanovo 23 1 1 21 12:120 4
lZsFZ 4. liga SZ
l23. kolo: Vrbové - Skalica 0:0, Handlová
- D. Kočkovce 3:0, D. Vestenice - Ilava 2:0,
Bánovce - T. Stankovce 3:1, Hlohovec - Leopoldov
5:1, Boleráz - L. Rovne 1:0, Moravany
- Piešťany 0:1, Hrnčiarovce - Nováky 0:0.
1. Piešťany 23 15 5 3 86:26 50
2. Handlová 23 15 4 4 56:31 49
3. Boleráz 23 14 6 3 58:24 48
4. Hlohovec 23 14 3 6 56:28 45
5. Moravany 23 12 4 7 61:34 40
6. Bánovce 23 12 5 6 54:36 41
7. L.Rovne 23 9 7 7 43:32 34
8. Skalica 23 11 5 7 28:31 35
9. Tr.Stankovce 23 8 7 8 40:36 31
10. Nováky 23 8 5 10 36:46 29
11. Ilava 23 6 5 12 37:50 23
12. D. Kočkovce 23 7 0 16 33:80 21
13. Leopoldov 23 5 5 13 26:44 20
14. D.Vestenice 23 4 6 12 29:52 18
15. Hrnčiarovce 23 3 6 13 23:62 16
16. Vrbové 23 2 6 15 13:67 12
lZsFZ 5. liga Z
l 22. kolo: Holíč - Senica B 0:2 (0:0),
Radošina - Hlboké 3:2 (1:0), g. h. M.
Mráz, S. Novák, Gbely - Bojná 1:1 (0:1), g.
d. Vaculka, Mor. Sv. Ján - Preseľany 2:0
(0:0), T. Bolf, J. Hladík, Tovarníky - Šaštín
1:3 (1:2), g. h. Suchý, Cvečka, Marafko,
Jacovce - V. Kostoľany 2:4, Chtelnica - Trebatice
2:0, V. Orvište - D. Krupá 2:6.
l ŠTK: 22. kolo Hlboké - Jacovce 0:3
kont. (na hrisku bolo 0:1).
1. Senica B 23 19 3 1 94:22 60
2. Šaštín 23 17 2 4 53:28 53
3. Tovarníky 23 13 4 6 73:53 43
4. D. Krupá 23 12 4 7 62:43 40
5. V. Kostoľany 23 11 5 7 60:39 38
6. Chtelnica 23 11 2 10 44:41 35
7. Gbely 23 10 4 9 59:35 34
8. Bojná 23 10 4 9 39:49 34
9. Hlboké 23 9 3 11 35:51 30
10. Mor.Sv.Ján 23 9 1 13 47:53 28
11. Jacovce 23 8 3 12 57:50 27
12. Radošina 23 8 3 12 49:79 27
13. Trebatice 23 8 2 13 41:53 26
14. V. Orvište 23 6 3 14 29:66 21
15. Holíč 23 6 2 15 30:67 20
16. Preseľany 23 3 3 17 20:63 12
lBFZ 3. liga starší
l21. kolo: Gajary - Domino 2:1, Pezinok
- Stupava 4:2, Vrakuňa - Petržalka 2:1,
Dev. N. Ves - Artmedia 1:2, Ružinov - Dúbravka
9:0, Dun. Lužná - Kráľová pri Senci
2:4, Jarovce - Rača 1:3.
1. Artmedia 21 19 1 1 111:15 58
2. Ružinov 21 17 2 2 74:13 53
3. Gajary 21 15 2 4 50:17 47
4. Rača 21 12 4 5 49:25 40
5. Vrakuňa 21 10 5 6 42:42 35
6. Domino 21 10 4 7 39:30 34
7. Petržalka 21 10 3 8 35:32 33
8. Kr. pri Senci 21 9 5 7 42:42 32
9. Pezinok 21 9 4 8 36:41 31
10. Jarovce 21 7 2 12 39:51 23
11. Stupava 21 5 5 11 27:50 20
12. Dúbravka 21 5 2 14 38:77 17
13. Dev. N. Ves 21 5 1 15 20:57 16
14. Malacky 20 4 2 14 18:53 14
15. Dun. Lužná 21 3 3 15 23:65 12
16. Sv. Jur 20 2 5 13 17:50 11
lBFZ 3. liga mladší
l 21. kolo: Pezinok - Karl. Ves 2:0, Vrakuňa
- Petržalka 4:2, BCT - Vajnory 1:2, Dev.
N. Ves - Artmedia 1:4.
1. Artmedia 15 15 0 0 78:13 45
2. Ružinov 16 11 3 2 58:24 36
3. Petržalka 15 11 1 3 72:23 34
4. Vrakuňa 17 8 3 6 67:38 27
5. Karl. Ves 15 7 2 6 33:38 23
6. Kráľová 14 7 1 6 39:36 22
7. Pezinok 16 6 2 8 37:39 20
8. Domino 14 6 1 7 35:33 19
9. Dev. N. Ves 16 5 3 8 19:40 18
10. Vajnory 14 3 0 11 11:42 9
11. BCT 17 2 2 13 25:91 8
12. Kostolište 15 2 0 13 17:74 6
lObFZBAvidiek 4. liga
l 19. kolo: Malacky - Ivánka 4:1, Doľany
- Rohožník 3:1, Pezinok - Studienka
3:1, Kostolište - V. Leváre 5:0, Modra -
Lozorno 5:2, Zohor - Viničné 3:0, Báhoň
- Bernolákovo 2:3.
1. Malacky 19 17 2 0 99:17 53
2. Kostolište 19 16 0 3 80:20 48
3. Bernolákovo 19 11 2 6 55:33 35
4. Modra 18 10 3 5 67:45 33
5. Lozorno 19 10 1 8 36:35 31
6. Rohožník 19 9 3 7 60:40 30
7. Doľany 19 10 0 9 39:65 30
8. Pezinok 19 8 4 7 60:38 28
9. Ivánka 19 6 4 9 43:45 22
10. Zohor 19 6 4 9 26:35 22
11. Studienka 18 5 2 11 32:68 17
12. V. Leváre 19 4 3 12 37:71 15
13. Báhoň 19 3 1 15 27:87 10
14. Viničné 19 2 1 16 32:94 7
lObFZBAvidiek 5. liga
l 18. kolo: Rohožník - Viničné 7:1, Studienka
- Kostolište 2:1, Ivánka - Zohor 1:2, Lozorno
- Malacky 0:1, V. Leváre - Báhoň 8:2, Bernolákovo
- Modra 3:4, Doľany - Pezinok 5:4.
1. Malacky 18 16 2 0 95:16 50
2. Kostolište 18 15 0 3 75:20 45
3. Bernolákovo 18 10 2 6 52:31 32
4. Lozorno 18 10 1 7 34:30 31
5. Rohožník 18 9 3 6 59:37 30
6. Modra 17 9 3 5 62:43 30
7. Doľany 18 9 0 9 36:64 27
8. Pezinok 18 7 4 7 57:37 25
9. Ivánka 18 6 4 8 42:41 22
10. Zohor 18 5 4 9 23:35 19
11. Studienka 17 5 2 10 31:65 17
12. V. Leváre 18 4 3 11 37:66 15
13. Báhoň 18 3 1 14 25:84 10
14. Viničné 18 2 1 15 32:91 7
lObFZBAvidiek 5. liga
l21. kolo: Lamač - Plav. Podhradie 6:0,
Jakubov - Láb 3:0, Záh. Ves - Závod 6:3,
BCT BA - Karl. Ves 0:12.
1. Karl. Ves 21 19 1 1 146:23 58
2. Lamač 21 14 3 4 79:29 45
3. BCT 21 11 3 7 59:47 36
4. Záh. Ves 20 8 1 11 46:63 25
5. Jakubov 21 8 1 12 48:91 25
6. Závod 20 6 4 10 38:68 22
7. Láb 20 4 3 13 35:78 15
8. Pl. Podhradie 20 3 2 15 22:74 11
lMOSenica
l16. kolo: Smolinské - Kúty 1:1 (1:1), g. h.
Polák, Jablonica - Brodské 2:4, Ochránek
Marek, Pavlík - Hladík, Bartal, Novák, Pišoja,
Trnovec - Unín 3:1 (3:1), g. h. Hoferka,
Kopčany - Petrova Ves 18:0, Brunovský 5,
Praženka a Kalman 3, Blažek 2, Benkovič,
Vach, Hílek, Furik, Vašíček, Prietrž - Rybky
3:1 (2:1), g. d. Mucha 2, Váňa, Mokrý Háj -
Radošovce 0:5 (0:3), Čederle 2, Božek, R.
Kudláč, M. Fila, , Bor.Sv. Jur - Rovensko
3:0 kont., hostia neprišli, Oreské - B. Mikuláš
odlož. na 22.5.
l 23. kolo: Kopčany - Smolinské 5:1, g.
d. Brunovský 2, Ivan, vach, Praženka, Bor.
Mikuláš - Brodské 3:3, Petr. Ves - Unín
0:5 (0:1), Rybky - Rovensko 1:1 (0:1),
Pánek - Jamriška, Oreské - Trnovec 5:2
(2:1), g. h. Tokoš, Machlica, Radošovce -
Kúty 3:0 (2:0), Božek 2, Madák, Mokrý
Háj - Bor. Sv. Jur 3:4 (2:3), Hurban, Peceň,
Rehák - Š. Kadlic 2, Pečimon, Holenka,
Prietrž - Jablonica 0:4 (0:3).l ŠTK:
Bor. Sv. Jur - Radošovce 3:0 kont.
1. Kopčany 22 19 0 3 104:25 57
2. Radošovce 22 16 2 4 98:25 50
3. Brodské 22 16 2 5 121:63 47
4. Smolinské 22 15 2 5 71:39 47
6. Kúty 22 15 1 6 69:29 46
6. Jablonica 22 13 1 8 65:42 40
7. B. Mikuláš 21 11 3 7 47:44 36
8. Bor. Sv. Jur 22 11 2 9 49:59 35
9. Trnovec 22 8 4 10 52:53 28
10. Unín 22 7 3 12 43:61 24
11. Oreské 21 6 4 11 44:45 22
12. Mokrý Háj 22 5 5 12 45:67 20
13. Prietrž 22 5 5 12 30:65 20
14. Rovensko 22 4 4 14 30:78 16
15. Petr. Ves 22 2 2 18 25:129 8
16. Rybky 22 1 4 17 15:83 7
lMOSenica II. trieda
l19. kolo: Letničie - Šaštín B 2:5, Dubiš,
Valla - Schlosser 2, Maxián, Brunner, Šághy,
Dubovce - Vrádište 5:1, Koválov -
Dojč 4:0, Sekule - Š. Humence 10:0,
voľno - Radimov, Hradište, Rohov.
1. Š.Humence 15 13 0 2 99:39 39
2. Šaštín B 15 12 1 2 88:34 37
3. Letničie 14 9 1 4 65:29 28
4. Sekule 14 8 3 3 81:22 27
5. Rohov 14 8 0 6 55:39 24
6. Koválov 14 8 0 6 44:35 24
7. Dubovce 14 6 2 6 38:34 20
8. Radimov 14 6 1 7 75:51 19
9. Dojč 15 3 1 11 15:90 10
10. Hradište 14 1 0 13 4:98 3
11. Vrádište 15 0 1 14 15:108 1
lPop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
lSFZ 1. liga starší
l 21. kolo: Senica - Púchov 4:1 (2:0), J.
Kosorín 3, P. Šenk, Myjava - Trnava 2:0
(1:0), Michalík, Holič (11), Prievidza - Kostolište
2:1 (1:1), g. h. Marko Lörinczi, SFM
Senec - Nitra 0:2, Levice - Trenčín 0:5, Inter
- Slovan 1:1, PVFA - Dubnica 0:2.
lDohrávka: Levice - Slovan 0:1.
1. Trenčín 21 20 0 1 61:9 60
2. Nitra 21 19 0 2 70:9 57
3. Senica 21 13 2 6 62:28 41
4. Dubnica 21 12 5 4 51:22 41
5. Slovan 21 12 4 5 39:27 40
6. Trnava 21 11 3 7 51:24 36
7. Inter 21 8 3 10 33:31 27
8.SFMSenec 21 8 1 12 18:62 25
9. Púchov 21 6 5 10 21:40 23
10. PVFA 21 7 1 13 28:36 22
11. Myjava 21 5 2 14 16:36 17
12. Prievidza 20 4 1 15 16:42 13
13. Kostolište 21 3 2 16 13:62 11
14. Levice 20 3 1 16 13:64 10
lSFZ 1. liga mladší
l21. kolo: Senica - Púchov 1:1 (0:1), g. d.
Vizváry, Myjava - Trnava 0:4 (0:2),
Prievidza - Kostolište 4:0 (2:0), SFM Senec
- Nitra 2:2, Levice - Trenčín 0:7, Inter -
Slovan 2:0, PVFA - Dubnica 1:2.
lDohrávka: Levice - Slovan 1:1.
1. Nitra 21 16 3 2 68:12 51
2. Slovan 21 14 3 4 51:20 45
3. Inter 21 13 2 6 34:14 41
4. Trnava 21 12 5 4 38:20 41
5. Dubnica 21 12 2 7 41:28 38
6. Senica 21 11 4 6 30:18 37
7. PVFA 21 10 2 9 38:23 32
8. Prievidza 20 9 3 8 36:32 30
9.SFMSenec 21 8 5 8 31:33 29
10. Trenčín 21 8 4 9 39:34 28
11. Levice 20 6 3 11 21:45 21
12. Púchov 21 4 4 13 18:41 16
13. Kostolište 21 3 0 18 24:70 9
14. Myjava 21 0 0 21 3:82 0
lZsFZ 3. liga starší STRED
l17. kolo: Sereď - Senica B 2:3 (0:3), g.
h. Bolf, Ventura, Šustek, Holíč - Šamorín
2:5 (1:3), g. d. Ovečka, Galko, Šoporňa -
Skalica 0:3 (0:1), Urbánek, Frühauf, Šebesta,
Brezová p/Br. - D. Streda B 1:0
(0:0), Dolinský, Hlohovec - Mor. Sv. Ján
7:0 (4:0), ČFK Nitra B - Vrbové 6:0.
1. Hlohovec 17 16 1 0 80:11 49
2. Senica B 17 13 1 3 66:21 40
3. Brezová 17 11 1 5 53:26 34
4. Šamorín 17 10 2 5 40:27 32
5. ČFK Nitra B 17 9 3 5 47:29 30
6. Sereď 17 9 2 6 55:23 29
7. Skalica 17 7 4 6 56:27 25
8. D. Streda B 17 6 0 11 25:50 18
9. Mor.Sv.Ján 17 4 3 10 23:58 15
10. Holíč 17 3 0 14 19:74 9
11. Vrbové 17 2 2 13 14:73 8
12. Šoporňa 17 2 0 15 15:88 6
lZsFZ 3. liga mladší STRED
l 17. kolo: Sereď - Senica B 0:4 (0:2),
Baumgartner, Hrúz, Vrábel, A. Januška,
Holíč - Šamorín 2:2 (0:1), g. d. Kouba,
Petrovič, Šoporňa - Skalica 0:8 (0:3),
Brezová p/Br. - D. Streda B 0:2 (0:0),
Hlohovec - Mor. Sv. Ján 2:0 (2:0), voľno
- ČFK Nitra B.
1. Senica B 16 16 0 0 93:4 48
2. Skalica 16 15 0 1 60:10 45
3. Hlohovec 15 11 0 4 63:10 33
4. Šamorín 16 7 3 6 33:19 24
5. ČFK Nitra B 15 7 0 8 27:51 21
6. Sereď 15 6 1 8 18:28 19
7. D. Streda B 16 5 3 8 27:39 18
8. Mor.Sv.Ján 15 3 4 8 15:27 13
9. Šoporňa 15 4 1 10 14:54 13
10. Holíč 16 3 1 12 15:65 10
11. Brezová 15 1 1 13 7:64 4
lVrbové bolo zo súťaže vylúčené.
lZsFZ 3. liga starší Sever
l 19. kolo: Práznovce - Myjava B 3:1
(3:0), g. h. Kučerák, Šimonovany - N.
Dubnica 1:2, Beluša - Partizánske 3:2, Led.
Rovne - D. Vestenice 0:0, Púchov B -
Handlová 1:0, Nemšová - Bánovce 1:3, TTS
Trenčín - Prievidza B 0:2. l Dohrávka:
Prievidza B - N. Dubnica 2:1.
1. Bánovce 19 17 1 1 54:9 52
2. D. Vestenice 19 13 4 2 49:14 43
3. Prievidza B 19 13 0 6 46:23 39
4. Púchov B 19 10 3 6 31:19 33
5. Beluša 19 9 2 8 44:26 29
6. L. Rovne 19 9 2 8 40:28 29
7. Práznovce 19 8 2 9 41:49 26
8. Nemšová 19 8 2 9 37:45 26
9. N. Dubnica 19 7 4 8 36:29 25
10. Myjava B 19 7 4 8 22:33 25
11. TTS Trenčín 19 7 1 11 33:53 22
12. Partizánske 19 6 3 10 29:32 21
13. Handlová 19 3 0 16 17:74 9
14. Šimonovany 19 1 2 16 9:54 5
lZsFZ 3. liga mladší Sever
l 19. kolo: Práznovce - Myjava B 5:0
(2:0), Šimonovany - N. Dubnica 1:6, Beluša
- Partizánske 1:6, Led. Rovne - D. Vestenice
6:0, Púchov B - Handlová 1:0, Nemšová -
Bánovce 2:2, TTS Trenčín - Prievidza B 2:3.
Dohrávka: Prievidza B - N. Dubnica 2:1.
1. Bánovce 19 16 3 0 128:15 51
2. Partizánske 19 14 3 2 92:23 45
3. TTS Trenčín 19 12 1 6 65:24 37
4. N. Dubnica 19 12 1 6 65:33 37
5. Púchov B 19 10 4 5 46:23 34
6. Prievidza B 19 10 3 6 47:31 33
7. L. Rovne 19 9 2 8 40:31 29
8. Handlová 19 9 1 9 48:29 28
9. Nemšová 19 7 5 7 27:36 26
10. Práznovce 19 8 2 9 38:54 26
11. Myjava B 19 7 1 11 32:43 22
12. D. Vestenice 19 4 0 15 26:78 12
13. Beluša 19 1 1 17 13:126 4
14. Šimonovany 19 0 1 18 10:131 1
lZsFZ KS staršíZÁPAD
l 19. kolo: Gbely - Zeleneč 0:3 (0:1),
Drahovce - Kúty 1:2 (0:1), g. h. J. Palkovič
2, Moravany - Slávia Trnava 2:2, Leopoldov
- Hrnčiarovce 1:23, Trakovice - Dechtice
2:0, Suchá - Kľačany 0:4, J. Bohunice - Kátlovce
5:0.
1. Hrnčiarovce 19 15 1 3 105:28 46
2. J. Bohunice 19 14 3 2 95:24 45
3. Kľačany 19 14 0 4 62:16 43
4. Gbely 19 13 2 4 77:18 41
5. Kátlovce 19 11 3 5 66:26 36
6. Trakovice 19 10 4 5 54:32 34
7. Zeleneč 19 9 4 6 68:49 31
8. Slávia TT 19 8 5 6 46:43 29
9. Kúty 19 7 2 10 41:57 23
10. Moravany 19 6 1 12 32:46 19
11. Dechtice 19 5 1 13 53:63 16
12. Suchá 19 5 0 14 43:89 15
13. Leopoldov 19 2 0 17 13:185 6
14. Drahovce 19 0 1 18 11:89 1
lBFZ reg. liga starši
l 19. kolo: FK Dúbravka - Malacky 0:6,
Dev. N. Ves - ŠKP Dúbravka 0:4, Domino -
Rača 1:0, Artmedia - Inter 2:0, Ružinov -
Vrakuňa 2:0, Petržalka - Pezinok 2:0, Slovan
- Senec 1:1.
1. ŠKP Dúbravka 19 15 3 1 90:10 48
2. Malacky 19 15 2 2 97:22 47
3. Artmedia 19 15 2 2 68:9 47
4. Senec 19 11 5 3 41:17 38
5. Petržalka 19 11 4 4 56:17 37
6. Inter 19 11 1 7 27:23 34
7. Domino 19 9 5 5 26:15 32
8. Slovan 19 8 4 7 46:21 28
9. Ružinov 19 6 1 12 40:51 19
10. Dev. N. Ves 19 5 2 12 22:61 17
11. Pezinok 19 4 1 14 22:57 13
12. Rača 19 3 3 13 16:60 12
13. FK Dúbravka 19 2 1 16 11:111 7
14. Vrakuňa 19 0 2 17 2:90 2
lBFZ reg. liga mladší
l19. kolo: FK Dúbravka - Malacky 2:5,
Dev. N. Ves - ŠKP Dúbravka 0:2, Domino -
Rača 3:1, Artmedia - Inter 1:0, Ružinov -
Vrakuňa 10:0, Petržalka - Pezinok 5:0, Slovan
- Senec 2:0.
1. Slovan 19 19 0 0 120:5 57
2. ŠKP Dúbravka 19 15 3 1 89:16 48
3. Ružinov 19 14 3 2 88:9 45
4. Artmedia 19 13 4 2 78:14 43
5. Domino 19 11 6 2 82:21 39
6. Petržalka 19 10 2 7 37:38 32
7. Senec 19 7 3 9 40:46 24
8. Malacky 19 7 3 9 32:59 24
9. Inter 18 6 3 9 35:41 21
10. Rača 19 5 3 11 16:57 18
11. FK Dúbravka 19 4 1 14 25:77 13
12. Dev. N. Ves 19 1 3 15 6:75 6
13. Vrakuňa 19 1 2 16 8:98 5
14. Pezinok 18 0 2 16 5:105 2
lBFZ divízia starší
l 15. kolo: Dun. Lužná - Kostolište 2:1,
Stupava - ŠKP Dúbravka 1:0, Kráľová pri
Senci - Domino 4:1, Artmedia - Modra 1:0,
Bernolákovo - Petržalka 1:9.
1. Artmedia 12 9 3 0 27:3 30
2. Karl. Ves 12 8 3 1 38:14 27
3. Modra 13 8 1 4 38:17 25
4. Kostolište 13 8 1 4 39:21 25
5. Dun. Lužná 13 7 0 6 41:23 21
6. Domino 13 5 1 7 22:42 16
7. Petržalka 13 4 2 7 32:32 14
8. Kr. pri Senci 12 4 2 6 29:29 14
9. Bernolákovo 13 4 1 8 28:54 13
10. ŠKP Dúbravka 13 3 3 7 21:27 12
11. Stupava 13 1 1 11 5:58 4
lBFZ divízia mladší
l 15. kolo: Dun. Lužná - Kostolište 0:1,
Stupava - ŠKP Dúbravka 4:0, Kráľová pri
Senci - Domino 2:2, Sv. Jur - Karl. Ves 0:11,
Artmedia - Modra 2:0.
1. Stupava 13 13 0 0 72:2 39
2. Karl. Ves 13 12 0 1 68:13 36
3. Kostolište 13 6 1 6 52:30 19
4. Artmedia 13 6 1 6 27:29 19
5. Domino 13 5 3 5 25:49 18
6. ŠKP Dúbravka 12 5 2 5 40:26 17
7. Kr. pri Senci 13 5 2 6 34:39 17
8. Sv. Jur 13 5 1 7 30:38 16
9. Dun. Lužná 12 4 0 8 21:44 12
10. Modra 13 2 4 7 20:38 10
11. Bernolákovo 12 0 0 12 12:93 0
lObFZBAvidiek sk.MA
l 21. kolo: Studienka - ŠK Malacky 1:3,
Rohožník - Jakubov 0:6, Gajary - Lozorno
9:0, Kuchyňa - Závod 2:1, Suchohrad
- Vys. pri Morave 4:3, Zohor - Láb 0:3.
1. Gajary 17 15 1 1 65:8 46
2. Kuchyňa 17 14 3 0 78:14 45
3. Závod 19 13 1 5 87:24 40
4. Láb 18 12 2 4 56:21 38
5. Rohožník 19 8 4 7 39:28 28
6. Zohor 17 8 2 7 33:30 26
7. Jablonové 17 8 1 8 28:34 25
8. Vysoká 19 8 1 10 33:58 25
9. Pl. Mikuláš 18 6 3 9 35:36 21
10. Lozorno 19 6 1 12 25:51 19
11. Jakubov 19 5 3 11 35:54 18
12. Studienka 19 4 3 12 23:58 15
13. ŠK Malacky 19 4 1 14 38:95 13
14. Suchohrad 17 3 0 14 12:76 9
lMOSenica starší
l 19. kolo: Šaštín - Petr. Ves 3:0 (1:0),
Zváč, Bednář, Mošať, Senica C - Cerová
1:0 (0:0), Jarábek (11), Bor. Sv. Jur - Radošovce
1:3 (0:1), Belanský - Rajnoha, Štepanovský,
Heindel, Š. Humence - Hlboké
1:1 (0:0), g. d. Balažovič, Čáry - Kopčany
2:6 (1:1),M. Morávek, M. Daniel - Kmeťo 2,
Zubalík, Filip Daniel, Marek Lorenc, Martin
Lorenc, B. Mikuláš - Chropov 1:2 (1:0), g.
h. Brezina, Prokeš, voľno - Brodské.
1. B. Mikuláš 18 14 1 3 64:23 43
2. Senica C 16 14 1 1 58:18 43
3. Chropov 18 13 3 2 77:19 42
4. Radošovce 18 11 5 2 68:24 38
5. Šaštín 17 9 0 8 53:52 27
6. Kopčany 18 7 3 8 57:77 24
7. Š.Humence 17 7 2 8 43:40 23
8. Brodské 17 6 3 8 35:36 21
9. Hlboké 18 6 2 10 47:48 20
10. Cerová 17 3 4 10 33:58 13
11. Petr.Ves 16 3 2 11 23:54 11
12. Čáry 18 3 1 14 23:85 10
13. Bor.Sv.Jur 18 1 5 12 12:59 8
lMOSenica II. tr. starší
l 19. kolo: Senica D - Jablonica 2:3 (2:2),
Kováčik, Návrata - Badáň, R. Tomek, J.
Tomek, Straže - Gbely B 0:2 (0:1), D. Lukáč,
Taláb, Lakš. N. Ves - Pop. Močidlany
3:3 (1:2), g. d. R. Suchovský 2, R. Adamec
(11), Dojč - Prietrž nehrali, voľno - Sobotište,
Koválov, Unín.
1. Sobotište 14 11 1 2 42:18 34
2. Unín 14 10 3 1 56:14 33
3. Jablonica 14 10 0 4 74:28 30
4. Stráže 15 8 1 6 34:32 25
5. Lakš.N.Ves 15 7 3 5 41:30 24
6. Koválov 15 7 0 8 31:28 21
7. SenicaD 15 6 0 9 28:57 18
8. Gbely B 14 5 2 7 24:32 17
9. Dojč 14 4 0 10 24:49 12
10. Prietrž 14 2 2 10 24:64 8
11. P. Močidlany 14 1 4 9 17:43 7
lTrnovec sa zo súťaže odhlásil.
PRÍPRAVKA
l ZsFZ sk. C - 5. ročník
l Fatranská - Hlohovec 8:2, Lok. Trnava -
Nitra 0:3, Topoľčany - Piešťany 3:1, Senica -
Sp. Trnava hrajú 6.5., Sereď - FC ViOn 4.5.
lDohrávka: Nitra - Topoľčany 2:0.
1. Nitra 12 12 0 0 64:3 36
2. Sp. Trnava 11 10 0 1 44:8 30
3. Senica 11 8 1 2 52:11 25
4. L. Trnava 12 7 1 4 45:16 22
5. FC ViOn 11 6 0 5 26:27 18
6. Topoľčany 12 4 0 8 15:28 12
7. Sereď 11 4 0 7 23:43 12
8. Piešťany 12 3 0 9 28:50 9
9. Fatranská 12 3 0 9 20:52 9
10. Hlohovec 12 0 0 12 5:84 0
lZsFZ sk. C - 4. ročník
l Fatranská - Hlohovec 1:0, Lok. Trnava -
Nitra 1:4, Topoľčany - Piešťany 4:1, Senica
- Sp. Trnava hrajú 6.5., Sereď - FC ViOn
4.5.lDohrávka: Nitra - Topoľčany 3:2.
1. NitraA 12 11 0 1 48:13 33
2. Senica 11 9 1 1 49:10 28
3. FC ViOn 11 8 1 2 32:17 25
4. Sp. Trnava 11 8 0 3 44:16 24
5. L. Trnava 12 6 0 6 49:24 18
6. Topoľčany 12 6 0 6 46:27 18
7. Fatranská 12 4 0 8 18:43 12
8. Hlohovec 12 2 0 10 18:70 6
9. Sereď 11 1 2 8 16:53 5
10. Piešťany 12 0 2 10 16:63 2
lZsFZ sk. C - 3. ročník
l Lok. Trnava - Nitra 12:2, Topoľčany -
Piešťany 2:5, Senica - Sp. Trnava hrajú
6.5., Sereď - FC ViOn 4.5., voľno - Fatranská.
lDohrávka: Nitra - Topoľčany 0:7.
1. Nitra 11 8 0 3 69:29 24
2. Sereď 10 8 0 2 60:22 24
3. Senica 10 5 3 2 42:30 18
4. Sp. Trnava 10 5 1 4 35:30 16
5. FC ViOn 10 4 3 3 34:28 15
6. L. Trnava 10 3 3 4 31:28 12
7. Topoľčany 10 3 3 4 28:32 12
8. Piešťany 11 3 1 7 36:53 10
9. Fatranská 10 0 0 10 3:86 0
l Sk. A - 5. ročník: Myjava - Pov. Bystrica
7:2 (3:1), g. d. Caltík a Sekela 2, Koníček,
Tulák, Janíček.
l Sk. A - 4. ročník: Myjava - Pov. Bystrica
2:2 (0:1), g. d. Dedík, Tomič.
l Sk. A - 3. ročník: Myjava - Pov. Bystrica
1:4 (1:2), g. d. Gálik.
BFZ sk. A1
l 10. kolo: Kostolište - Dev. N. Ves 1:1,
Artmedia - PVFA 2:0, Slovan - SFM Senec
2:0, K.Ves - Ružinov 0:5, Inter - BCT BA 5:1.
1. Slovan 10 7 1 2 32:17 22
2. Artmedia 10 7 1 2 21:8 22
3. PVFA 10 7 0 3 32:10 21
4.SFMSenec 10 7 0 3 21:10 21
5. Kostolište 10 5 2 3 27:17 17
6. Inter 10 3 3 4 21:22 12
7. Dev. N. Ves 10 2 4 4 9:16 10
8. BCT 10 3 1 6 12:28 10
9. Ružinov 10 2 2 6 9:14 8
10. Karlova Ves 10 0 0 10 5:47 0
lObFZ Senica
l 18. kolo: Brodské - Bor. Mikuláš 5:0
(3:0), P. Halás, D. Závodný, Š. Malík, P. Jakubec,
F. Baláž, Holíč A - Čáry 9:0 (5:0),
Mor. Sv. Ján - Holíč B 6:0 (4:0), Kovár 2,
Bolf, Krajčír, Cintula, Hrica, Gbely - Senica
B 0:3 (0:3), Plott, Vaňa, Burian, Skalica
- Lakš. N. Ves 3:1 (2:1), g. d. Bohunický,
Válik, Janek, Kopčany - Kúty 1:3 (1:1),
g. d. Hollý, voľno - Šaštín.
1. Skalica 15 11 1 3 111:19 34
2. Senica B 14 10 2 2 67:21 32
3. Šaštín 15 10 2 3 67:30 32
4. Gbely 16 10 0 6 83:39 30
5. Brodské 16 10 0 6 80:42 30
6. Kúty 14 9 3 2 47:21 30
7. Lakš.N.Ves 14 7 1 6 44:37 25
8. HolíčA 16 7 3 6 49:36 24
9. Mor. Sv. Ján 14 3 2 9 37:82 11
10. B.Mikuláš 14 3 0 11 28:50 9
11. Čáry 15 2 0 13 18:120 6
12. Holíč B 15 0 0 15 2:136 0
l Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky
sa do tabuľky nezapočítavajú.
KOMO,JD,KI

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  2. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  3. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  4. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  5. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  6. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  7. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  8. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  10. Lenivý brunch s Muchom
  1. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  2. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
  3. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
  4. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  5. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  6. Nepodceňujte rozmiestnenie zásuviek a vypínačov
  7. Hrotka: Sporiteľne ťahajú za kratší koniec. Musíme reagovať
  8. Slováci čoraz viac nakupujú pivo vo vratných fľašiach
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 5 373
  2. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 4 712
  3. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 905
  4. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 442
  5. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 3 376
  6. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 336
  7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 254
  8. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 3 166
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí 2 989
  10. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 2 928
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Piesočnatý terén na Záhorí je na Slovensku jedinečný.


6 h
Ilustračné foto

Tretia vlna bude podľa epidemiológa ministerstva zdravotníctva Martina Pavelku epidémiou neočkovaných.


SITA 22 h

Kultúrny dom bude stáť v centre Malaciek pri križovatke Zámockej a Radlinského.


SITA 30. júl

Nová športová aréna v Malackách je o krok bližšie k realizácii.


SITA 30. júl

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mesto hygienikov o konaní hromadnej akcie neinformovalo.


30. júl

Na mieste zasahoval aj vrtuľník.


30. júl

Najmenej zaočkovaná je Radôstka, najviac Snežnica.


a 1 ďalší 30. júl

Pri dopravnej nehode sa zranili štyria ľudia, z toho dve deti.


30. júl

Už ste čítali?