Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

DORAST
lZsFZ 2. liga starší
l 23. kolo: Myjava - Inter B 0:4 (0:3),
Nitra B - Levice 1:0, FC ViOn - Prievidza 4:0,
Dun. Streda - Púchov 3:2, SFM Senec - Šaľa
3:0, Dubnica B - Dúbravka 7:2, Lok. Trnava
- Artmedia 3:1, Slovan B - PVFA 7:0.
1. D. Streda 23 19 2 2 57:21 59
2. Artmedia 23 16 1 6 50:25 49
3. FC ViOn 23 13 7 3 38:17 46
4. Nitra B 23 13 5 5 53:28 44
5. Slovan B 23 10 7 6 40:27 37
6. Inter B 23 11 3 9 47:37 36
7. Dubnica B 23 10 5 8 60:39 35
8. L. Trnava 23 9 5 9 43:38 32
9. PVFA 23 9 5 9 44:46 32
10. Myjava 23 8 5 10 23:28 29
11.SFMSenec 23 7 5 11 20:32 26
12. Levice 23 7 5 11 24:37 26
13. Prievidza 23 7 5 11 25:42 26
14. Dúbravka 23 5 4 14 21:59 19
15. Púchov 23 5 3 15 29:49 18
16. Šaľa 23 0 3 20 7:56 3
lZsFZ 2. liga mladší
l 23. kolo: Myjava - Inter B 0:4 (0:0),
Nitra B - Levice 2:0, FC ViOn - Prievidza
0:4, Dun. Streda - Púchov 0:0, SFM Senec -
Šaľa 3:0, Dubnica B - Dúbravka 7:0, L. Trnava
- Artmedia 0:6, Slovan B - PVFA 3:0.
1. Artmedia 23 17 3 3 73:25 54
2. Slovan B 23 17 2 4 48:19 53
3. Dubnica B 23 13 5 5 54:19 44
4. Inter B 23 14 2 7 61:29 44
5. Nitra B 23 14 2 7 45:22 44
6. Lok. Trnava 23 14 1 8 50:34 43
7. PVFA 23 12 2 9 40:31 38
8. Púchov 23 12 2 9 40:38 38
9. Myjava 23 9 8 6 33:26 35
10. Dun. Streda 23 11 2 10 38:32 35
11. Levice 23 9 3 11 30:46 30
12.SFMSenec 23 8 2 13 22:42 26
13. Prievidza 23 5 3 15 28:51 18
14. FC ViOn 23 5 2 16 23:66 17
15. Dúbravka 23 2 1 20 19:61 7
16. Šaľa 23 1 2 20 16:79 5
lZsFZ 3. liga starší
l 22. kolo: Hurbanovo - Brezová p/Br.
0:4 (0:3), Lamine Fall a N. Hubek 2, Vráble
- Senica 2:0 (2:0), Sereď - Galanta 4:0, J.
Bohunice - ČFK Nitra 2:3, N. Mesto - Nové
Zámky 2:1, Hurbanovo - Brezová 0:4, P. Bystrica
- Topoľčany 0:0, Trnava B - Nemšová
4:0, AS Trenčín B - Partizánske 2:2.
1. Brezová 22 19 2 1 58:8 59
2. Senica 22 15 2 5 55:14 47
3. Trenčín B 22 14 3 5 56:24 45
4. J. Bohunice 22 14 1 7 46:24 43
5. Trnava B 22 11 4 7 42:27 37
6. ČFK Nitra 22 11 1 10 40:36 34
7. Topoľčany 22 10 3 9 36:29 33
8. Vráble 22 11 0 11 39:41 33
9. N. Mesto 22 10 1 11 61:41 31
10. Sereď 22 10 0 12 48:55 30
11. Nemšová 22 8 5 9 29:37 29
12. N. Zámky 22 9 0 13 38:49 27
13. P. Bystrica 22 8 2 12 40:50 26
14. Partizánske 22 5 5 12 30:54 20
15. Hurbanovo 22 2 3 17 17:86 9
16. Galanta 22 2 2 18 16:76 8
lZsFZ 3. liga mladší
l 22. kolo: Hurbanovo - Brezová p/Br.
0:6, Vráble - Senica 1:1, Sereď - Galanta
2:2, P. Bystrica - Topoľčany 2:5, J. Bohunice
- ČFK Nitra 2:2, N. Mesto - Nové Zámky
5:0, Trnava B - Nemšová 1:0, Trenčín B -
Partizánske 4:0.
1. Trnava B 22 18 2 2 68:12 56
2. AS Trenčín B 22 15 4 3 69:15 49
3. Senica 22 14 6 2 66:19 48
4. ČFK Nitra 22 11 7 4 47:19 40
5. Brezová p/B. 22 12 2 8 42:29 38
6. N. Mesto 22 10 5 7 62:38 35
7. Topoľčany 22 10 5 7 50:37 35
8. Vráble 22 9 5 8 42:35 32
9. P. Bystrica 22 9 4 9 35:29 31
10. Galanta 22 7 7 8 40:41 28
11. N. Zámky 22 7 6 9 39:34 27
12. Nemšová 22 8 2 12 32:42 26
13. J. Bohunice 22 7 5 10 34:45 26
14. Partizánske 22 3 2 17 18:79 11
15. Sereď 22 3 1 18 14:78 10
16. Hurbanovo 22 1 1 20 12:118 4
lZsFZ 4. liga SZ
l 22. kolo: Skalica - Leopoldov 0:1
(0:0), Štefunko, Vrbové - Hrnčiarovce 2:0,
Piešťany - D. Vestenice 3:0, Nováky - Bánovce
3:2, D. Kočkovce - Hlohovec 1:7, L.
Rovne - Handlová 1:2, Ilava - Boleráz 0:2,
Tr. Stankovce - Moravany 1:5.
1. Piešťany 22 14 5 3 85:26 47
2. Handlová 22 14 4 4 53:31 46
3. Boleráz 22 13 6 3 57:24 45
4. Hlohovec 22 13 3 6 51:27 42
5. Moravany 22 12 4 6 61:33 40
6. Bánovce 22 11 5 6 51:35 38
7. L.Rovne 22 9 7 6 43:31 34
8. Skalica 22 11 4 7 28:31 34
9. Tr.Stankovce 22 8 7 7 39:33 31
10. Nováky 22 8 4 10 36:46 28
11. Ilava 22 6 5 11 37:48 23
12. D. Kočkovce 22 7 0 15 33:77 21
13. Leopoldov 22 5 5 12 25:39 20
14. D.Vestenice 22 3 6 12 27:52 15
15. Hrnčiarovce 22 3 6 13 23:62 15
16. Vrbové 22 2 5 15 13:67 11
lZsFZ 5. liga Z
l 22. kolo: Senica B/Čáčov - V. Orvište
4:0 (2:0), Halabrín 2, Pípa, Chodúr, Mor.
Sv. Ján - Tovarníky 6:1 (3:1), g. d. D.
Modrovič 2, F. Chvál, M. Blažek, T. Salay,
E. Šimonovič, Šaštín - Holíč 5:0 (1:0), Valúšek
2, Brunner, Szomolay, Schlosser,
Hlboké - Jacovce 0:1 (0:0), Švec, Trebatice
- Gbely 1:1 (1:0), g. h. D. Cao, V. Kostoľany
- Chtelnica 0:1, D. Krupá - Radošina
8:0, Preseľany - Bojná 0:0. l Oprava výsledku
21. kola: Jacovce - D. Krupá 2:4
(uvedené bolo 2:2).
1. Senica B 22 18 3 1 92:22 57
2. Šaštín 22 16 2 4 50:27 50
3. Tovarníky 22 13 4 5 72:50 43
4. D. Krupá 22 11 4 7 56:41 37
5. V. Kostoľany 22 10 5 7 56:37 35
6. Gbely 22 10 3 9 58:34 33
7. Bojná 22 10 3 9 38:48 33
8. Chtelnica 22 10 2 10 42:41 32
9. Hlboké 22 9 3 10 33:46 30
10. Jacovce 22 8 3 11 53:46 27
11. Trebatice 22 8 2 12 41:51 26
12. Mor.Sv.Ján 22 8 1 13 45:53 25
13. Radošina 22 7 3 12 46:77 24
14. V. Orvište 22 6 3 13 27:60 21
15. Holíč 22 6 2 14 30:65 20
16. Preseľany 22 3 3 16 20:61 12
lBFZ 3. liga starší
l 20. kolo: Malacky - Gajary 0:3, Stupava
- Vrakuňa 0:4, Dúbravka - Dun.
Lužná 4:0, Petržalka - Sv. Jur 1:0, Dev. N.
Ves - Pezinok 2:1, Kráľová pri Senci - Jarovce
2:2, Domino - Ružinov 1:1, Artmedia -
Rača 5:1.
1. Artmedia 20 18 1 1 109:14 55
2. Ružinov 20 16 2 2 65:13 50
3. Tamary 20 14 2 4 48:16 44
4. Rača 20 11 4 5 46:24 37
5. Domino 20 10 4 6 38:28 34
6. Petržalka 20 10 3 7 34:30 33
7. Vrakuňa 20 9 5 6 40:41 32
8. Kráľová 20 8 5 7 38:40 29
9. Pezinok 20 8 4 8 32:39 28
10. Jarovce 20 7 2 11 38:48 23
11. Stupava 20 5 5 10 25:46 20
12. Dúbravka 20 5 2 13 38:68 17
13. Dev. N. Ves 20 5 1 14 19:55 16
14. Malacky 20 4 2 14 18:53 14
15. Dun. Lužná 20 3 3 14 21:61 12
16. Svätý Jur 20 2 5 13 17:50 11
lBFZ 3. liga mladší
l20. kolo: Kráľová pri Senci - Kostolište
5:0, Petržalka - BCT 20:1, Karl. Ves -
Vrakuňa 3:2, Domino - Ružinov 2:5, Dev.
N. Ves - Pezinok 2:0.
1. Artmedia 14 14 0 0 74:12 42
2. Ružinov 16 11 3 2 58:24 36
3. Petržalka 14 11 1 2 70:19 34
4. Vrakuňa 16 7 3 6 63:36 24
5. Karl. Ves 14 7 2 5 33:36 23
6. Kráľová 14 7 1 6 39:36 22
7. Domino 14 6 1 7 35:33 19
8. Dev. N. Ves 15 5 3 7 18:36 18
9. Pezinok 15 5 2 8 35:39 17
10. BCT 16 2 2 12 24:89 8
11. Vajnory 13 2 0 11 9:41 6
12. Kostolište 15 2 0 13 17:74 6
lObFZBAvidiek 5. liga
l 18. kolo: Rohožník - Viničné 7:1, Studienka
- Kostolište 2:1, Ivánka - Zohor 1:2,
Lozorno - Malacky 0:1, Veľké Leváre - Báhoň
8:2, Bernolákovo - Modra 3:4, Doľany
- Pezinok 5:4.
1. Malacky 18 16 2 0 95:16 50
2. Kostolište 18 15 0 3 75:20 45
3. Bernolákovo 18 10 2 6 52:31 32
4. Lozorno 18 10 1 7 34:30 31
5. Rohožník 18 9 3 6 59:37 30
6. Modra 17 9 3 5 62:43 30
7. Doľany 18 9 0 9 36:64 27
8. Pezinok 18 7 4 7 57:37 25
9. Ivánka 18 6 4 8 42:41 22
10. Zohor 18 5 4 9 23:35 19
11. Studienka 17 5 2 10 31:65 17
12. V. Leváre 18 4 3 11 37:66 15
13. Báhoň 18 3 1 14 25:84 10
14. Viničné 18 2 1 15 32:91 7
lObFZBAvidiek 5. liga
l 20. kolo: Láb - Karl. Ves 1:5, Plav. Podhradie
- Záhorská Ves 4:1, Závod - Jakubov
3:2, BCT - Lamač 9:0.
1. Karl. Ves 20 18 1 1 134:23 55
2. Lamač 20 13 3 4 73:29 42
3. BCT 20 11 3 6 59:35 36
4. Záh. Ves 19 7 1 11 40:60 22
5. Závod 19 6 4 9 35:62 22
6. Jakubov 20 7 1 12 45:91 22
7. Láb 19 4 3 12 35:75 15
8. Pl. Podhradie 19 3 2 14 22:68 11
lMOSenica
l 22. kolo: Kopčany - Oreské 4:1 (2:0),
g. h. Ondrovič, Rovensko - B. Mikuláš
4:0 (2:0), E. Hečko 2, M. Jamriška, vlastný
(D. Pleisner), Brodské - Petr. Ves 11:1
(3:0), g. h. F. Buček, Kúty - Rybky 5:1
(1:1), Polák 2, M. Fekete, Jurkovič, Ondriska
- V. Polúch, Smolinské - Unín 2:0
(1:0), R. Polák, Marek Masár, Jablonica -
Mokrý Háj 7:1 (3:1), Pavlík 2, Hamerlík,
Benek, Jurovatý, Kubisa, Holič - Rehák,
Bor. Sv. Jur - Radošovce 1:2 nedohrané.
Góly: Š. Kadlic - vlastný (Záhalka), Čederle.
Hostia odišli v 75. min. z ihriska na protest
proti nariadenému pok. kopu (pískal domáci
laik), Trnovec - Prietrž 3:0 kont.,
hostia neprišli.
1. Kopčany 20 17 0 3 81:24 51
2. Smolinské 20 15 1 4 69:33 46
3. Kúty 20 15 0 5 68:25 45
4. Radošovce 19 14 2 3 90:22 44
5. Brodské 20 14 1 5 114:58 43
6. Jablonica 20 12 1 7 59:38 37
7. B. Mikuláš 20 11 2 7 44:41 35
8. Bor. Sv. Jur 19 8 2 9 39:56 26
9. Trnovec 20 7 4 9 47:47 25
10. Unín 20 6 3 11 37:58 21
11. Mokrý Háj 20 5 5 10 42:58 20
12. Oreské 20 5 4 11 39:43 19
13. Prietrž 20 4 5 11 27:60 17
14. Rovensko 20 4 3 13 29:74 15
15. Petr. Ves 20 2 2 16 25:106 8
16. Rybky 20 1 3 16 13:79 6
lMOSenica II. trieda
l 18. kolo: Šaštín B - Koválov 4:1 (2:1),
D. Vépy 2, L. Hladík, V. Bíly - D. Brlík, Š.
Humence - Rohov 3:1 (2:0), g. d. Matula
2, P. Václavek, Dojč - Sekule 2:7 (0:3), Polák
2 (1 z 11) - D. Kleinedler 3, J. Kadera 2, V.
Berta, P. Emrich, Vrádište - Letničie 0:9
(0:6), Jurča a Cabadaj 3, Matúš, Dubiš,
Hrubša, voľno - Dubovce, Radimov, Hradište.
1. Š.Humence 14 13 0 1 99:29 39
2. Šaštín B 14 11 1 2 83:32 34
3. Letničie 12 8 1 3 59:24 25
4. Sekule 13 7 3 3 71:22 24
5. Rohov 14 8 0 6 55:39 24
6. Koválov 13 7 0 6 40:35 21
7. Radimov 14 6 1 7 75:51 19
8. Dubovce 12 5 2 5 33:29 17
9. Dojč 14 3 1 10 15:86 10
10. Hradište 14 1 0 13 4:98 3
11. Vrádište 14 0 1 13 14:103 1
lPop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
lSFZ 1. liga starší
l20. kolo: Kostolište - Senica 0:4 (0:1),
D. Nemec a J. Kosorín 2, Slovan - Myjava
1:0 (1:0), Nitra - Dubnica 3:0, Trnava - Levice
0:1, SFM Senec - Inter 2:1, Púchov -
PVFA 2:0, Trenčín - Prievidza 7:0.
1. Trenčín 20 19 0 1 56:9 57
2. Nitra 20 18 0 2 68:9 54
3. Senica 20 12 2 6 58:27 38
4. Dubnica 20 11 5 4 49:22 38
5. Trnava 20 11 3 6 51:22 36
6. Slovan 19 11 3 5 37:26 36
7. Inter 20 8 2 10 32:30 26
8.SFMSenec 20 8 1 11 18:60 25
9. Púchov 20 6 5 9 20:36 23
10. PVFA 20 7 1 12 28:34 22
11. Myjava 20 4 2 14 14:36 14
12. Kostolište 20 3 2 15 12:60 11
13. Prievidza 19 3 1 15 14:41 10
14. Levice 18 3 1 14 13:58 10
lSFZ 1. liga mladší
l20. kolo: Kostolište - Senica 0:1 (0:0),
M. Mihálik, Slovan - Myjava 2:0 (0:0),
Nitra - Dubnica 1:2, Trnava - Levice 1:0,
SFM Senec - Inter 1:0, Púchov - PVFA 1:0,
Trenčín - Prievidza 1:2.
1. Nitra 20 16 2 2 66:10 50
2. Slovan 19 14 2 3 50:17 44
3. Inter 20 12 2 6 32:14 38
4. Trnava 20 11 5 4 34:20 38
5. Senica 20 11 3 6 29:17 36
6. Dubnica 20 11 2 7 39:27 35
7. PVFA 20 10 2 8 37:21 32
8.SFMSenec 20 8 4 8 29:31 28
9. Prievidza 19 8 3 8 32:32 27
10. Trenčín 20 7 4 9 32:34 25
11. Levice 18 6 2 10 20:37 20
12. Púchov 20 4 3 13 17:40 15
13. Kostolište 20 3 0 17 24:66 9
14. Myjava 20 0 0 20 3:78 0
lZsFZ 3. liga starší STRED
l 16. kolo: Senica B - Šoporňa 10:0
(4:0), Šustek, Morbacher, Ventura a Olajoš
2, Koníček, Brhel, Skalica - Brezová
3:0, Černek 2, Šebesta, Holíč - ČFK Nitra
B 5:4 (2:0), g. d. Ovečka a Galko 2, Sasínek,
Šamorín - Mor. Sv. Ján 0:0, Dun.
Streda B - Hlohovec 0:5 (0:2), Vrbové - Sereď
2:2.
1. Hlohovec 16 15 1 0 73:11 46
2. Senica B 16 12 1 3 63:19 37
3. Brezová 16 10 1 5 52:26 31
4. Sereď 16 9 2 5 53:20 29
5. Šamorín 16 9 2 5 35:25 29
6. ČFK Nitra B 16 8 3 5 41:29 27
7. Skalica 16 6 4 6 53:27 22
8. D. Streda B 16 6 0 10 25:49 18
9. Mor.Sv.Ján 16 4 3 9 23:51 15
10. Holíč 16 3 0 13 17:69 9
11. Vrbové 16 2 2 12 14:67 8
12. Šoporňa 16 2 0 14 15:85 6
lZsFZ 3. liga mladší STRED
l 16. kolo: Senica B - Šoporňa 7:0 (3:0),
Vrábel 3, Baumgartner 2, Krč, Palkovič,
Holíč - ČFK Nitra B 5:1 (3:0), g. d. Petrovič
2, Janáč, Holeček, Nečas, Skalica -
Brezová 5:0, Šamorín - Mor. Sv. Ján
0:0, Dun. Streda B - Hlohovec 0:8 (0:5),
voľno - Sereď.
1. Senica B 15 15 0 0 89:4 45
2. Skalica 15 14 0 1 52:10 42
3. Hlohovec 14 10 0 4 61:10 30
4. Šamorín 15 7 2 6 31:17 23
5. ČFK Nitra B 15 7 0 8 27:51 21
6. Sereď 14 6 1 7 18:24 19
7. D. Streda B 15 4 3 8 25:39 15
8. Mor.Sv.Ján 14 3 4 7 15:25 13
9. Šoporňa 14 4 1 9 14:46 13
10. Holíč 15 3 0 12 13:63 9
11. Brezová 14 1 1 12 7:62 4
lVrbové bolo zo súťaže vylúčené.
lZsFZ 3. liga starší Sever
l 18. kolo: Myjava B - Púchov B 1:1 (1:1),
g. d. Kučerák, D. Vestenice - Nemšová 5:1,
Bánovce - Beluša 1:0, Handlová - L. Rovne
2:1, TTS Trenčín - Práznovce 4:2, Partizánske
- Šimonovany 4:0, Prievidza B - N.
Dubnica odlož. na 27.4.
1. Bánovce 18 16 1 1 51:8 49
2. D. Vestenice 18 13 3 2 49:14 42
3. Prievidza B 17 11 0 6 42:22 33
4. Púchov B 18 9 3 6 30:19 30
5. L. Rovne 18 9 1 8 40:28 28
6. Beluša 18 8 2 8 41:24 26
7. Nemšová 18 8 2 8 36:42 26
8. Myjava B 18 7 4 7 21:30 25
9. Práznovce 18 7 2 9 38:48 23
10. N. Dubnica 17 6 4 7 33:26 22
11. TTS Trenčín 18 7 1 10 33:51 22
12. Partizánske 18 6 3 9 27:29 21
13. Handlová 18 3 0 15 17:73 9
14. Šimonovany 18 1 2 15 8:52 5
lZsFZ 3. liga mladší Sever
l 18. kolo: Myjava B - Púchov B 0:2
(0:0), D. Vestenice - Nemšová 0:9, Bánovce
- Beluša 13:0, Handlová - L. Rovne
5:0, TTS Trenčín - Práznovce 3:2, Partizánske
- Šimonovany 13:0, Prievidza B - N.
Dubnica odlož. na 27.4.
1. Bánovce 18 16 2 0 126:13 50
2. Partizánske 18 13 3 2 86:22 42
3. TTS Trenčín 18 12 1 5 63:21 37
4. N. Dubnica 17 11 1 5 58:30 34
5. Púchov B 18 9 4 5 45:23 31
6. Handlová 18 9 1 8 48:28 28
7. Prievidza B 17 8 3 6 42:28 27
8. L. Rovne 18 8 2 8 34:31 26
9. Nemšová 18 7 4 7 25:34 25
10. Práznovce 18 7 2 9 33:54 23
11. Myjava B 18 7 1 10 32:38 22
12. D. Vestenice 18 4 0 14 26:72 12
13. Beluša 18 1 1 16 12:120 4
14. Šimonovany 18 0 1 17 9:125 1
lZsFZ KS staršíZÁPAD
l18. kolo: Kúty - Gbely 3:1 (0:1), D. Hačunda
2, D. Zemánek -M. Bolebruch, Kátlovce
- Moravany 2:0, Dechtice - J. Bohunice
1:5, Kľačany - Hrnčiarovce 6:1, Zeleneč
- Leopoldov 15:0, Slávia Trnava - Drahovce
1:1, Suchá - Trakovice 1:6.
1. Hrnčiarovce 18 14 1 3 82:27 43
2. J. Bohunice 18 13 3 2 90:24 42
3. Gbely 18 13 2 3 77:15 41
4. Kľačany 18 13 0 4 58:16 40
5. Kátlovce 18 11 3 4 66:21 36
6. Trakovice 18 9 4 5 52:32 31
7. Zeleneč 18 8 4 6 65:49 28
8. Slávia TT 18 8 4 6 44:41 28
9. Kúty 18 6 2 10 39:56 20
10. Moravany 18 6 0 12 30:44 18
11. Dechtice 18 5 1 12 53:61 16
12. Suchá 18 5 0 13 43:85 15
13. Leopoldov 18 2 0 16 12:162 6
14. Drahovce 18 0 1 17 10:87 1
lBFZ reg. liga starši
l 18. kolo: Malacky - Artmedia 2:0,
Dúbravka - Senec 2:0, Pezinok - Slovan
0:2, Vrakuňa - Petržalka 0:5, Inter - Ružinov
2:1, Rača - Dúbravka 3:0, Dev. N. Ves -
Domino 1:1.
1. Dúbravka 18 14 3 1 86:10 45
2. Malacky 18 14 2 2 91:22 44
3. Artmedia 18 14 2 2 66:9 44
4. Senec 18 11 4 3 40:16 37
5. Petržalka 18 10 4 4 54:17 34
6. Inter 18 11 1 6 27:21 34
7. Domino 18 8 5 5 25:15 29
8. Slovan 18 8 3 7 45:20 27
9. Dev. N. Ves 18 5 2 11 22:57 17
10. Ružinov 18 5 1 12 38:51 16
11. Pezinok 18 4 1 13 22:55 13
12. Rača 18 3 3 12 16:59 12
13. Dúbravka 18 2 1 15 11:105 7
14. Vrakuňa 18 0 2 16 2:88 2
lBFZ reg. liga mladší
l 18. kolo: Malacky - Artmedia 0:0,
Dúbravka - Senec 3:0, Pezinok - Slovan
0:12, Vrakuňa - Petržalka 0:2, Inter - Ružinov
0:5, Rača - Dúbravka 3:0, Dev. N. Ves -
Domino 0:5.
1. Slovan 18 18 0 0 118:5 54
2. Dúbravka 18 14 3 1 87:16 45
3. Ružinov 18 13 3 2 78:9 42
4. Artmedia 18 12 4 2 77:14 40
5. Domino 18 10 6 2 79:20 36
6. Petržalka 18 9 2 7 32:38 29
7. Senec 18 7 3 8 40:44 24
8. Inter 17 6 3 8 35:40 21
9. Malacky 18 6 3 9 27:57 21
10. Rača 18 5 3 10 15:54 18
11. Dúbravka 18 4 1 13 23:72 13
12. Dev. N. Ves 18 1 3 14 6:73 6
13. Vrakuňa 18 1 2 15 8:88 5
14. Pezinok 17 0 2 15 5:100 2
lBFZ divízia starší
l 14. kolo: Kostolište - Stupava 5:0,
Domino - Dúbravka 1:1, Petržalka - Dun.
Lužná 3:2, Modra - Bernolákovo 11:0, Karl.
Ves - Artmedia 1:1.
1. Karl. Ves 12 8 3 1 38:14 27
2. Artmedia 11 8 3 0 26:3 27
3. Modra 12 8 1 3 38:16 25
4. Kostolište 12 8 1 3 38:19 25
5. Dun. Lužná 12 6 0 6 39:22 18
6. Domino 12 5 1 6 21:38 16
7. Bernolákovo 12 4 1 7 27:45 13
8. Dúbravka 12 3 3 6 21:26 12
9. Kr. pri Senci 11 3 2 6 25:28 11
10. Petržalka 12 3 2 7 23:31 11
11. Stupava 12 0 1 11 4:58 1
lBFZ divízia mladší
l 14. kolo: Kostolište - Stupava 0:5,
Domino - Dúbravka 1:1, Modra - Bernolákovo
6:0, Karl. Ves - Artmedia 3:0, Kráľová
pri Senci - Svätý Jur 4:2.
1. Stupava 12 12 0 0 68:2 36
2. Karl. Ves 12 11 0 1 57:13 33
3. Dúbravka 11 5 2 4 40:22 17
4. Domino 12 5 2 5 23:47 17
5. Kostolište 12 5 1 6 51:30 16
6. Sv. Jur 12 5 1 6 30:27 16
7. Artmedia 12 5 1 6 25:29 16
8. Kráľová 12 5 1 6 32:37 16
9. Dun. Lužná 11 4 0 7 21:43 12
10. Modra 12 2 4 6 20:36 10
11. Bernolákovo 12 0 0 12 12:93 0
lObFZBAvidiek sk.MA
l 20. kolo: Malacky - Láb 1:10, Vysoká pri
Mor. - Zohor 2:1, Závod - Suchohrad 7:0,
Lozorno - Kuchyňa 0:4, Jakubov - Plav. Mikuláš
0:1, Studienka - Rohožník 0:0.
1. Gajary 16 14 1 1 57:8 43
2. Kuchyňa 16 13 3 0 76:13 42
3. Závod 18 13 1 4 86:22 40
4. Láb 17 11 2 4 53:21 35
5. Rohožník 18 8 4 6 39:22 28
6. Zohor 16 8 2 6 33:27 26
7. Jablonové 17 8 1 8 28:34 25
8. Vysoká 18 8 1 9 30:54 25
9. Pl. Mikuláš 18 6 3 9 35:36 21
10. Lozorno 18 6 1 11 25:42 19
11. Jakubov 18 4 3 11 29:55 15
12. Studienka 18 4 3 11 22:55 15
13. Malacky 18 3 1 14 35:94 10
14. Suchohrad 16 2 0 14 8:73 6
lMOSenica starší
l 18. kolo: Hlboké - Kopčany 2:5 (0:0),
M. Zríni (11), D. Jakáb - Filip Daniel a L.
Kmeťo 2, Marek Lorenc, Radošovce - Čáry
5:0 (3:0), Rajnoha 3, Štepanovský 2,
Chropov - Bor. Sv. Jur 11:1 (5:1), Brezina
5, Tokoš a Pobuda 2, Vrablec, Michalka -
Drgonec, Brodské - B. Mikuláš 0:1 (0:0),
L. Petrík, Š. Humence - Šaštín 3:1 (2:1),
Burian, Balažovič, Jakubec - Mošať, Petrova
Ves - Senica C hrajú 1.5., voľno - Cerová.
1. B. Mikuláš 17 14 1 2 63:21 43
2. Senica C 15 13 1 1 57:18 40
3. Chropov 17 12 3 2 75:18 39
4. Radošovce 17 10 5 2 65:23 35
5. Šaštín 16 8 0 8 50:52 24
6. Š.Humence 16 7 1 8 42:39 22
7. Brodské 17 6 3 8 35:36 21
8. Kopčany 17 6 3 8 51:75 21
9. Hlboké 17 6 1 10 46:47 19
10. Cerová 16 3 4 9 33:57 13
11. Petr.Ves 15 3 2 10 23:51 11
12. Čáry 17 3 1 13 21:79 10
13. Bor.Sv.Jur 17 1 5 11 11:56 8
lMOSenica II. tr. starší
l18. kolo: Dojč - Stráže 1:2 (0:1), g. d. R.
Morávek, Gbely B - Senica D 2:4 (0:4), K.
Baláž 2- Burian 2, Michálek, Návrata,
Prietrž - Unín 2:2 (0:1), g. d. D. Repta 2,
Sobotište - Koválov 5:0 (0:0), voľno - P.
Močidlany, Jablonica, Lakš.N.Ves.l ŠTK:
Dojč - Lakš. N. Ves 3:0.
1. Sobotište 14 11 1 2 42:18 34
2. Unín 14 10 3 1 56:14 33
3. Jablonica 13 9 0 4 71:26 27
4. Stráže 14 8 1 5 34:30 25
5. Lakš.N.Ves 14 7 2 5 38:27 23
6. Koválov 15 7 0 8 31:28 21
7. SenicaD 14 6 0 8 26:54 18
8. Gbely B 13 4 2 7 22:32 14
9. Dojč 14 4 0 10 24:49 12
10. Prietrž 14 2 2 10 24:64 8
11. P. Močidlany 13 1 3 9 14:40 6
lTrnovec sa zo súťaže odhlásil.
PRÍPRAVKA
l ZsFZ sk. C - 5. ročník
l FC ViOn - Senica 1:7 (1:4), g. h. Adamec
3, Jánošík, Blažek, Morávek, Kovalovský,
Piešťany - Sereď 8:1, Sp. Trnava - Fatranská
3:0, Hlohovec - Lok. Trnava 0:11,
Nitra - Topoľčany hrajú 27.4.lDohrávky:
Sereď - Senica 1:5 (1:3), g. h. M. Adamec
4, V. Jánošík, Fatranská - FC ViOn 1:6.
1. Nitra 10 10 0 0 59:3 30
2. Sp. Trnava 11 10 0 1 44:8 30
3. Senica 11 8 1 2 52:11 25
4. Lok. Trnava 11 7 1 3 45:13 22
5. FC ViOn 11 6 0 5 26:27 18
6. Sereď 11 4 0 7 23:43 12
7. Topoľčany 10 3 0 7 12:25 9
8. Piešťany 11 3 0 8 27:47 9
9. Fatranská 11 2 0 9 12:50 6
10. Hlohovec 11 0 0 11 3:76 0
lZsFZ sk. C - 4. ročník
l 11. kolo: FC ViOn - Senica 3:3 (2:2), g.
h. Serdahely, P. Januška, Martišiak, Piešťany
- Sereď 3:3, Sp. Trnava - Fatranská
6:0, Hlohovec - Lok. Trnava 0:6, Nitra -
Topoľčany hrajú 27.4.lDohrávky: Sereď
- Senica 0:9 (0:5),D. Martišiak a K. Ravas
3, M. Mášik 2, J. Serdahely, Fatranská - FC
ViOn 1:6.
1. Senica 11 9 1 1 49:10 28
2. NitraA 10 9 0 1 41:10 27
3. FC ViOn 11 8 1 2 32:17 25
4. Sp. Trnava 11 8 0 3 44:16 24
5. Lok. Trnava 11 6 0 5 48:20 18
6. Topoľčany 10 5 0 5 40:23 15
7. Fatranská 11 3 0 8 17:43 9
8. Hlohovec 11 2 0 9 18:69 6
9. Sereď 11 1 2 8 16:53 5
10. Piešťany 11 0 2 9 15:59 2
lZsFZ sk. C - 3. ročník
l 11. kolo: FC ViOn - Senica 2:9 (2:3), g.
h. Dubec 3, Rosa, Mach a Baláž 2, Piešťany
- Sereď 4:8, Sp. Trnava - Fatranská 12:0,
Nitra - Topoľčany hrajú 27.4., voľno - Lok.
Trnava.l Dohrávky: Sereď - Senica 3:2
(3:0), g. h.M. Dubec, J. Baláž, Fatranská -
FC ViOn 0:11.
1. NitraA 9 8 0 1 67:10 24
2. Sereď 10 8 0 2 60:22 24
3. Senica 10 5 3 2 42:30 18
4. Sp. Trnava 10 5 1 4 35:30 16
5. FC ViOn 10 4 3 3 34:28 15
6. Lok. Trnava 9 2 3 4 19:26 9
7. Topoľčany 8 2 3 3 19:27 9
8. Piešťany 10 2 1 7 31:51 7
9. Fatranská 10 0 0 10 3:86 0
l Sk. A - 5. ročník: Púchov - Myjava 3:6
(1:5), g. h. Gálik 2, Sekerka, Osuský, Foltýn,
Pszota.
l Sk. A - 4. ročník: Púchov - Myjava 2:5
(1:4), g. h. Kubica 3, Źabka, Tomašech.
l Sk. A - 3. ročník: Púchov - Myjava 1:0
(0:0).
BFZ sk. A1
l 10. kolo: Kostolište - Dev. N. Ves 1:1,
Artmedia - PVFA 2:0, Slovan - SFM Senec
2:0, K.Ves - Ružinov 0:5, Inter - BCT BA 5:1.
1. Slovan 10 7 1 2 32:17 22
2. Artmedia 10 7 1 2 21:8 22
3. PVFA 10 7 0 3 32:10 21
4.SFMSenec 10 7 0 3 21:10 21
5. Kostolište 10 5 2 3 27:17 17
6. Inter 10 3 3 4 21:22 12
7. Dev. N. Ves 10 2 4 4 9:16 10
8. BCT 10 3 1 6 12:28 10
9. Ružinov 10 2 2 6 9:14 8
10. Karlova Ves 10 0 0 10 5:47 0
lObFZ Senica
l 18. kolo: Brodské - Bor. Mikuláš 5:0
(3:0), P. Halás, D. Závodný, Š. Malík, P. Jakubec,
F. Baláž, Holíč A - Čáry 9:0 (5:0),
Mor. Sv. Ján - Holíč B 6:0 (4:0), Kovár 2,
Bolf, Krajčír, Cintula, Hrica, Gbely - Senica
B 0:3 (0:3), Plott, Vaňa, Burian, Skalica
- Lakš. N. Ves 3:1 (2:1), g. d. Bohunický,
Válik, Janek, Kopčany - Kúty 1:3 (1:1),
g. d. Hollý, voľno - Šaštín.
1. Skalica 15 11 1 3 111:19 34
2. Senica B 14 10 2 2 67:21 32
3. Šaštín 15 10 2 3 67:30 32
4. Gbely 16 10 0 6 83:39 30
5. Brodské 16 10 0 6 80:42 30
6. Kúty 14 9 3 2 47:21 30
7. Lakš.N.Ves 14 7 1 6 44:37 25
8. HolíčA 16 7 3 6 49:36 24
9. Mor. Sv. Ján 14 3 2 9 37:82 11
10. B.Mikuláš 14 3 0 11 28:50 9
11. Čáry 15 2 0 13 18:120 6
12. Holíč B 15 0 0 15 2:136 0
l Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky
sa do tabuľky nezapočítavajú.
KOMO,JD,KI

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  9. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  10. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 32 713
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 31 242
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 472
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 232
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 825
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 604
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 208
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 839
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 535
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 740
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

V priebehu týždňa urobili policajti v Trnavskom kraji viac ako 3400 dychových skúšok.

4 h

Celkový počet doteraz ukončených laboratórnych PCR testov na Slovensku je viac ako 1,6 milióna.

5 h
Ilustračné foto

Svoj zdravotný stav treba sledovať aj pri miernych klinických príznakoch.

5 h

Počas stredy v piatich odberových miest v Malackách vykonali 2556 testov.

5 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

7 h

Už teraz je neskoro, vie tréner Nitry po vyhorení so Šamorínom.

20. jan

Prírodná pamiatka očarí v každom ročnom období.

24 h

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

19. jan

Už ste čítali?