Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

MLADÝ FUTBAL

DORAST
2. liga starší
l 22. kolo: ŠKP Dúbravka - Myjava 2:1 (1:0), g.
h. Kubica, Nitra B - Slovan 0:0, Levice - Artmedia
1:3, Prievidza - Dun. Streda 0:4, PVFA - FC ViOn
2:0, Šaľa - Dubnica B 0:2, Púchov - SFM Senec 4:0,
Inter B - Lok. Trnava 2:1.
lDohrávka: Myjava - Nitra B 0:1.
1. D. Streda 22 18 2 2 54:19 56
2. Artmedia 22 16 1 5 49:22 49
3. FC ViOn 22 12 7 3 34:17 43
4. Nitra B 22 12 5 5 52:28 41
5. Slovan B 22 9 7 6 33:27 34
6. Inter B 22 10 3 9 43:37 33
7. Dubnica B 22 9 5 8 53:37 32
8. PVFA 22 9 5 8 44:39 32
9. L. Trnava 22 8 5 9 40:37 29
10. Myjava 22 8 5 9 23:24 29
11. Levice 22 7 5 10 24:36 26
12. Prievidza 22 7 5 10 25:38 26
13.SFMSenec 22 6 5 11 17:32 23
14. Dúbravka 22 5 4 13 19:52 19
15. Púchov 22 5 3 14 27:46 18
16. Šaľa 22 0 3 19 7:53 3
2. liga mladší
l 22. kolo: ŠKP Dúbravka - Myjava 0:2 (0:2),
Onder (11), Hornák, Nitra B - Slovan 3:1, Levice -
Artmedia 1:4, Prievidza - Dun. Streda 2:1, PVFA - FC
ViOn 2:0, Šaľa - Dubnica B 0:4, Púchov - SFM Senec
2:0, Inter B - Lok. Trnava 4:1.
lDohrávka: Myjava - Nitra B 2:0.
1. Artmedia 22 16 3 3 67:25 51
2. Slovan B 22 16 2 4 45:19 50
3. L. Trnava 22 14 1 7 50:28 43
4. Inter B 22 13 2 7 57:29 41
5. Dubnica B 22 12 5 5 47:19 41
6. Nitra B 22 13 2 7 43:22 41
7. PVFA 22 12 2 8 40:28 38
8. Púchov 22 12 1 9 40:38 37
9. Myjava 22 9 8 5 33:22 35
10. D. Streda 22 11 1 10 38:32 34
11. Levice 22 9 3 10 30:44 30
12.SFMSenec 22 7 2 13 19:42 23
13. FC ViOn 22 5 2 15 23:62 17
14. Prievidza 22 4 3 15 24:51 15
15. Dúbravka 22 2 1 19 19:54 7
16. Šaľa 22 1 2 19 16:76 5
3. liga starší
l 21. kolo: Brezová - Nové Mesto 3:1 (2:0), Hubek,
Hyža, Smolíček - Hulínek, Senica - Hurbanovo
10:1 (5:0), F. Ravas 2 (1 z 11), Kessl 2, Gábor 2,
Ružička, Dado, I. Štora, Chrenek, N. Zámky - J.
Bohunice 0:3 (0:0), Modrovič 2, Krivánek, Galanta
- Vráble 0:1, Nemšová - Sereď 3:1, ČFK Nitra - AS
Trenčín B 0:2, Topoľčany - Trnava B 0:0, Partizánske
- P. Bystrica 1:5.
lDohrávka: Nemšová - Hurbanovo 4:0.
1. Brezová 21 18 2 1 54:8 56
2. Senica 21 15 2 4 55:12 47
3. Trenčín B 21 14 2 5 54:22 44
4. J. Bohunice 21 14 1 6 44:21 43
5. Trnava B 21 10 4 7 38:27 34
6. Topoľčany 21 10 2 9 36:29 32
7. ČFK Nitra 21 10 1 10 37:34 31
8. Vráble 21 10 0 11 37:41 30
9. Nemšová 21 8 5 8 29:33 29
10. N. Mesto 21 9 1 11 59:40 28
11. N. Zámky 21 9 0 12 37:47 27
12. Sereď 21 9 0 12 44:55 27
13. P. Bystrica 21 8 1 12 40:50 25
14. Partizánske 21 5 4 12 28:52 19
15. Hurbanovo 21 2 3 16 17:82 9
16. Galanta 21 2 2 17 16:72 8
3. liga mladší
l 21. kolo: Brezová - Nové Mesto 2:0 (0:0), D.
Karas, Tománek, Senica - Hurbanovo 8:1 (5:1),
g. d. Kratochvíl a Patka 2, Drápal, Sloboda, Dóža,
D. Štora, N. Zámky - J. Bohunice 2:0 (2:0), Galanta
- Vráble 1:5, ČFK Nitra - Trenčín B 1:1, N. Zámky - J.
Bohunice 2:0, Topoľčany - Trnava B 2:0, Nemšová
- Sereď 3:2, Partizánske - P. Bystrica 0:0.
lDohrávka: Nemšová - Hurbanovo 8:0.
1. Trnava B 21 17 2 2 67:12 53
2. Senica 21 14 5 2 65:18 47
3. Trenčín B 21 14 4 3 65:15 46
4. ČFK Nitra 21 11 6 4 45:17 39
5. Brezová p/B. 21 11 2 8 36:29 35
6. N. Mesto 21 9 5 7 57:38 32
7. Topoľčany 21 9 5 7 45:35 32
8. P. Bystrica 21 9 4 8 33:24 31
9. Vráble 21 9 4 8 41:34 31
10. N. Zámky 21 7 6 8 39:29 27
11. Galanta 21 7 6 8 38:39 27
12. Nemšová 21 8 2 11 32:41 26
13. J. Bohunice 21 7 4 10 32:43 25
14. Partizánske 21 3 2 16 18:75 11
15. Sereď 21 3 0 18 12:76 9
16. Hurbanovo 21 1 1 19 12:112 4
4. liga SZ
l 21. kolo: Hrnčiarovce - Skalica 1:1 (1:0),
Nádaský - Buchta, Handlová - Ilava 3:1 (1:1), Bánovce
- Vrbové 5:0 (3:0), Šebáň, Gábriška, Vlastík,
Škarba, Konský, Boleráz - Piešťany 1:1 (0:0),
g. h. Szabo, Leopoldov - D. Kočkovce 3:4 (1:2),
Moravany - Nováky 5:1 (3:0), Hlohovec - L.
Rovne 3:0 (0:0), Mokrička 2, Krajčo, D. Vestenice
- Tr. Stankovce 2:2.
1. Piešťany 21 13 5 3 82:26 44
2. Handlová 21 13 4 4 51:30 43
3. Boleráz 21 12 6 3 55:24 42
4. Hlohovec 21 12 3 6 44:26 39
5. Bánovce 21 11 5 5 49:32 38
6. Moravany 21 11 4 6 56:32 37
7. L.Rovne 21 9 7 5 42:29 34
8. Skalica 21 10 4 7 28:30 34
9. Tr.Stankovce 21 8 7 6 38:28 31
10. Nováky 21 7 4 10 33:44 25
11. Ilava 21 6 5 10 37:46 23
12. D. Kočkovce 21 7 0 14 32:70 21
13. Leopoldov 21 4 5 12 24:39 17
14. D.Vestenice 21 3 6 11 27:49 15
15. Hrnčiarovce 21 3 6 12 23:60 15
16. Vrbové 21 1 5 15 11:67 8
5. liga Z
l 21. kolo: Radošina - Senica B 2:2 (0:0), Horváth,
Kováčik - Koňakovský, Pípa, Chtelnica - Hlboké
1:2 (1:0), g. h. B. Vincek 2, Veľké Orvište -
Šaštín 1:3 (1:2), g. h. Suchý, Marafko, Bartal, Gbely
- V. Kostoľany 2:0 (1:0), Macánek, Vaculka,
Tovarníky - Preseľany 4:0 (1:0), Jambor 2, Jahoda,
Daňovič, Jacovce - D. Krupá 2:2, Bojná - Trebatice
4:0 nedohrané, Markusík 2, Sporina, Krajčík (počet
hráčov hostí klesol pod sedem), Holíč - Mor.
Sv. Ján 3:0 kont., hostia neprišli.
1. Senica B 21 17 3 1 88:22 54
2. Šaštín 21 15 2 4 45:27 47
3. Tovarníky 21 13 4 4 71:44 43
4. V. Kostoľany 21 10 5 6 56:36 35
5. Gbely 21 10 2 9 57:33 32
6. D. Krupá 21 9 5 7 46:41 32
7. Bojná 21 10 2 9 38:48 32
8. Hlboké 21 9 3 9 33:45 30
9. Chtelnica 21 9 2 10 41:41 29
10. Jacovce 21 7 4 10 52:44 25
11. Trebatice 21 8 1 12 40:50 25
12. Radošina 21 7 3 11 46:69 24
13. Mor.Sv.Ján 21 7 1 13 39:52 22
14. V. Orvište 21 6 3 12 27:56 21
15. Holíč 21 6 2 13 30:60 20
16. Preseľany 21 3 2 16 20:61 11
BFZ 3. liga starší
l20. kolo: Ružinov - ŠK Malacky 5:1, Svätý Jur
- Stupava 1:1, Gajary - Petržalka 1:0, Pezinok -
Armedia 2:7, Vrakuňa - Dev. N. Ves 5:1, Rača - Kráľová
pri Senci 1:3, Dun. Lužná - Domino 3:2, Jarovce
- Dúbravka 0:3.
1. Artmedia 19 17 1 1 104:13 52
2. Ružinov 20 16 2 2 65:13 50
3. Tamary 20 14 2 4 48:16 44
4. Rača 19 11 4 4 45:19 37
5. Domino 20 10 4 6 38:28 34
6. Petržalka 20 10 3 7 34:30 33
7. Vrakuňa 19 8 5 6 36:41 29
8. Kráľová 19 8 4 7 36:38 28
9. Pezinok 20 8 4 8 32:39 28
10. Jarovce 19 7 1 11 36:46 22
11. Stupala 19 5 5 9 25:42 20
12. Dúbravka 20 5 2 13 38:68 17
13. Dev. N. Ves 20 5 1 14 19:55 16
14. Malacky 20 4 2 14 18:53 14
15. Dun. Lužná 20 3 3 14 21:61 12
16. Sv. Jur 20 2 5 13 17:50 11
BFZ 3. liga mladší
l 19. kolo: Ružinov - Vajnory 4:0, Pezinok - Artmedia
0:3, Vrakuňa - Dev. N. Ves 5:0, BCT - Karl.
Ves 1:4.
1. Artmedia 14 14 0 0 74:12 42
2. Ružinov 15 10 3 2 53:22 33
3. Petržalka 13 10 1 2 50:18 31
4. Vrakuňa 15 7 3 5 61:33 24
5. Karl. Ves 13 6 2 5 30:34 20
6. Domino 13 6 1 6 33:28 19
7. Kráľová 13 6 1 6 34:36 19
8. Pezinok 14 5 2 7 35:37 17
9. Dev. N. Ves 14 4 3 7 16:36 15
10. BCT 15 2 2 11 23:69 8
11. Vajnory 13 2 0 11 9:41 6
12. Kostolište 14 2 0 12 17:69 6
ObFZBAvidiek 4. liga
l 17. kolo: Pezinok - Rohožník 1:1, Kostolište -
Doľany 6:1, Báhoň - Studienka 1:2, Modra -
Veľké Leváre 8:0, Malacky - Bernolákovo 3:0,
Zohor - Lozorno 1:2, Viničné - Ivánka 1:4.
1. Malacky 17 15 2 0 94:16 47
2. Kostolište 17 15 0 2 74:18 45
3. Bernolákovo 17 10 2 5 49:27 32
4. Lozorno 17 10 1 6 34:29 31
5. Modra 16 8 3 5 58:40 27
6. Rohožník 17 8 3 6 52:36 27
7. Pezinok 17 7 4 6 53:32 25
8. Doľany 17 8 0 9 31:60 24
9. Ivánka 17 6 4 7 41:39 22
10. Zahor 17 4 4 9 21:34 16
11. Studenka 16 4 2 10 29:64 14
12. V. Leváre 17 3 3 11 29:64 12
13. Báhoň 17 3 1 13 23:76 10
14. Viničné 17 2 1 14 31:84 7
ObFZBAvidiek 5. liga
l19. kolo: Jakubov - Záhorská Ves 4:0, BCT BA
- Plav. Podhradie 4:0, Lamač - Láb 4:1, Karl.
Ves - Závod 10:1.
1. Karl. Ves 19 17 1 1 129:22 52
2. Lamač 19 13 3 3 73:20 42
3. BCT 19 10 3 6 50:35 33
4. Záh. Ves 18 7 1 10 39:56 22
5. Jakubov 19 7 1 11 43:88 22
6. Závod 18 5 4 9 32:60 19
7. Láb 18 4 3 11 34:70 15
8. Pl. Podhradie 18 2 2 14 18:67 8
MOSENICA
l 21. kolo: Bor. Mikuláš - Kúty 2:1 (1:0), g. h. J.
Valachovič, Petr. Ves - Rovensko 0:0, Oreské -
Smolinské 1:2 (1:0), M. Ondrovič - Polák 2 (1 z 11),
Rybky - Bor. Sv. Jur 0:2 (0:1), Pečimon, T. Šimkovič,
Prietrž - Kopčany 1:2, g. h. Praženka, Fúrik,
Mokrý Háj - Trnovec 1:1, J. Rehák - J. Tokoš,
Radošovce - Jablonica 6:1 (2:10), Vanek 2, Božek,
Rich. Kudláč, Čederle, Madák - Roman, Unín
- Brodské 1:2 (1:0), g. d. Jurkovič.
l Dohrávka 19. kola: Prietrž - Smolinské 0:2
(0:0), R. Polák, Marek Masár.
1. Kopčany 19 16 0 3 77:23 48
2. Radošovce 19 14 2 3 90:22 44
3. Smolinské 19 14 1 4 67:33 43
4. Kúty 19 14 0 5 63:24 42
5. Brodské 19 13 1 5 103:57 40
6. B. Mikuláš 19 11 2 6 44:37 35
7. Jablonica 19 11 1 7 52:37 34
8. Bor. Sv. Jur 19 8 2 9 39:56 26
9. Trnovec 19 6 4 9 44:47 22
10. Unín 19 6 3 10 37:56 21
11. Mokrý Háj 19 5 5 9 41:51 20
12. Oreské 19 5 4 10 38:39 19
13. Prietrž 19 4 5 10 27:57 17
14. Rovensko 19 3 3 13 25:74 12
15. Petr. Ves 19 2 2 15 24:95 8
16. Rybky 19 1 3 15 12:74 6
MOSE II. trieda
l 17. kolo: Koválov - Vrádište 5:0 (3:0),M. Macek
2, V. Labaš, D. Brlík, M. Kuba (11), Sekule - Šaštín
B 2:2 (1:2), g. h. Maxián, vlastný, Hradište -
Radimov 0:8 (0:4), Medo 5, Durkoš 2, O. Masaryk,
Rohov - Dojč 9:0 nedohrané, T. Ďurica 5, P.
Mesíček, J. Kourek, D. Bílik, J. Kubánka, (v 53. min.
klesol počet hráčov hostí pod povolený počet),
voľno - Dubovce, Letničie, Š. Humence.
1. Š.Humence 13 12 0 1 95:27 36
2. Šaštín B 13 10 1 2 79:31 31
3. Rohov 13 8 0 5 54:36 24
4. Letničie 11 7 1 3 50:24 22
5. Sekule 12 6 3 3 64:20 21
6. Koválov 12 7 0 5 39:31 21
7. Radimov 14 6 1 7 75:51 19
8. Dubovce 12 5 2 5 33:29 17
9. Dojč 13 3 1 9 13:79 10
10. Hradište 14 1 0 13 4:98 3
11. Vrádište 13 0 1 12 14:94 1
lPop. Močidlany sa odhlásili.
ŽIACI
1. liga starší
l 19. kolo: Senica - Trenčín 2:3 (1:1), g. d. J. Kosorín
2 - Kľačanský, Jurica, Skovajsa, Myjava - Senec
2:0 (2:0), Labuda 2, PVFA BA - Kostolište
0:1 (0:0), Bednarski, Inter - Nitra 0:2, Prievidza -
Trnava 2:2, Dubnica - Púchov 5:1. Levice - Slovan
hrajú 28.4. Dohrávka: Levice - Inter 0:3.
1. Trenčín 19 18 0 1 49:9 54
2. Nitra 19 17 0 2 65:9 51
3. Dubnica 19 11 5 3 49:19 38
4. Trnava 19 11 3 5 51:21 36
5. Senica 19 11 2 6 54:27 35
6. Slovan 18 10 3 5 36:26 33
7. Inter 19 8 2 9 31:28 26
8. PVFA 19 7 1 11 28:32 22
9.SFMSenec 19 7 1 11 16:59 22
10. Púchov 19 5 5 9 18:36 20
11. Myjava 19 4 2 13 14:35 14
12. Kostolište 19 3 2 14 12:56 11
13. Prievidza 18 3 1 14 14:34 10
14. Levice 17 2 1 14 12:58 7
1. liga mladší
l 19. kolo: Senica - Trenčín 2:0 (1:0), Konečný,
Bartal, Myjava - Senec 0:1 (0:1), PVFA BA - Kostolište
2:0 (0:0), Inter - Nitra 0:1, Prievidza - Trnava
0:2, Dubnica - Púchov 4:1. Levice - Slovan hrajú
28.4. Dohrávka: Levice - Inter 0:3.
1. Nitra 19 16 2 1 65:8 50
2. Slovan 18 13 2 3 48:17 41
3. Inter 19 12 2 5 32:13 38
4. Trnava 19 10 5 4 33:20 35
5. Senica 19 10 3 6 28:17 33
6. PVFA 19 10 2 7 37:20 32
7. Dubnica 19 10 2 7 37:26 32
8. Trenčín 19 7 4 8 31:32 25
9.SFMSenec 19 7 4 8 28:31 25
10. Prievidza 18 7 3 8 30:31 24
11. Levice 17 6 2 9 20:36 20
12. Púchov 19 3 3 13 16:40 12
13. Kostolište 19 3 0 16 24:65 9
14. Myjava 19 0 0 19 3:76 0
3. liga starší STRED
l 15. kolo: Hlohovec - Skalica 2:1 (1:1), g. h.
Frühauf, Brezová - Senica B 0:3 (0:2), Šimek 2,
Ventura, Mor. Sv. Ján - Dun. Streda B 1:0 (0:0),
A. Šimonovič, Sereď - Holíč 2:0 (0:0), ČFK Nitra B
- Šamorín 3:1 (0:0), Šoporňa - Vrbové 11:1 (6:0).
1. Hlohovec 15 14 1 0 68:11 43
2. Brezová 15 10 1 4 52:23 31
3. Senica B 15 11 1 3 53:19 34
4. Sereď 15 9 1 5 51:18 28
5. Šamorín 15 9 1 5 35:25 28
6. ČFK Nitra B 15 8 3 4 37:24 27
7. Skalica 15 5 4 6 50:27 19
8. D. Streda B 15 6 0 9 25:44 18
9. Mor.Sv.Ján 15 4 2 9 23:51 14
10. Vrbové 15 2 1 12 12:65 7
11. Holíč 15 2 0 13 12:65 6
12. Šoporňa 15 2 0 13 15:75 6
3. liga mladší STRED
l 15. kolo: Hlohovec - Skalica 2:3 (2:3), g. h. Regásek
2, Vávra, Brezová - Senica B 0:12 (0:6), Krč
5, Baumgartner 3, N. Včelka, Vrábel, M. Ravas,
Hrúz, Mor. Sv. Ján - Dun. Streda B 1:4 (0:2), g. d.
A. Palkovič, Sereď - Holíč 2:0 (1:0), ČFK Nitra B -
Šamorín 0:4 (0:2), voľno - Šoporňa.
1. Senica B 14 14 0 0 82:4 42
2. Skalica 14 13 0 1 47:10 39
3. Hlohovec 13 9 0 4 53:10 27
4. Šamorín 14 7 1 6 31:17 22
5. ČFK Nitra B 14 7 0 7 26:46 21
6. Sereď 14 6 1 7 18:24 19
7. D. Streda B 14 4 3 7 25:31 15
8. Šoporňa 13 4 1 8 14:39 13
9. Mor.Sv.Ján 13 3 3 7 15:25 12
10. Holíč 14 2 0 12 8:62 6
11. Brezová 13 1 1 11 7:57 4
lVrbové bolo zo súťaže vylúčené.
3. liga starší SEVER
l 17. kolo: Led. Rovne - Myjava B 1:1 (1:0), g. h.
Macúch, N. Dubnica - Partizánske 3:3, Šimonovany
- Bánovce 0:2 (0:1), Beluša - D. Vestenice 3:0,
Led. Rovne - Myjava B 1:1 (1:0), g. h. Macúch. Púchov
B - TTS Trenčín 3:1, Práznovce - Prievidza B 2:1
(1:1), M. Kišš, J. Krošlák. Nemšová - Handlová 6:1.
lŠTK: Nemšová - TTS Trenčín 3:0 kont.
1. Bánovce 17 15 1 1 50:8 46
2. D. Vestenice 17 12 3 2 44:13 39
3. Prievidza B 17 11 0 6 42:22 33
4. Púchov B 17 9 2 6 29:18 29
5. L. Rovne 17 9 1 7 39:26 28
6. Beluša 17 8 2 7 41:23 26
7. Nemšová 17 8 2 7 35:37 26
8. Myjava B 17 7 3 7 20:29 24
9. Práznovce 17 7 2 8 36:44 23
10. N. Dubnica 17 6 4 7 33:26 22
11. Trenčín 17 6 1 10 29:49 19
12. Partizánske 17 5 3 9 23:29 18
13. Handlová 17 2 0 15 15:72 6
14. Šimonovany 17 1 2 14 8:48 5
3. liga mladší SEVER
l 17. kolo: Led. Rovne - Myjava B 4:0 (3:0), N.
Dubnica - Partizánske 0:4, Šimonovany - Bánovce
0:11 (0:4), Beluša - D. Vestenice 3:2, Púchov B - TTS
Trenčín 1:3, Práznovce - Prievidza B 2:1 (1:1), L. Pirťan
2. Nemšová - Handlová 2:0.
1. Bánovce 17 15 2 0 113:13 47
2. Partizánske 17 12 3 2 73:22 39
3. Trenčín 17 11 1 5 60:19 34
4. N. Dubnica 17 11 1 5 58:30 34
5. Púchov B 17 8 4 5 43:23 28
6. Prievidza B 17 8 3 6 42:28 27
7. L. Rovne 17 8 2 7 34:26 26
8. Handlová 17 8 1 8 43:28 25
9. Práznovce 17 7 2 8 31:51 23
10. Myjava B 17 7 1 9 32:36 22
11. Nemšová 17 6 4 7 16:34 22
12. D. Vestenice 17 4 0 13 26:63 12
13. Beluša 17 1 1 15 12:107 4
14. Šimonovany 17 0 1 16 9:112 1
KSSŽZÁPAD
l 17. kolo: Gbely - Slávia Trnava 6:0 (3:0), Machálek
2, Bolebruch, Taláb, Nemec, Sekereš, Leopoldov
- Kúty 0:6 (0:3), D. Hačunda 3, J. Palkovič
2, T. Jurica, Moravany - Dechtice 1:0 (1:0), L.
Moravčík, Hrnčiarovce - Zeleneč 1:1 (0:0), Sivák -
Krajčovič, Drahovce - Kátlovce 0:3 (0:2), Trakovice
- Kľačany 1:3 (1:1), g. d. Chudý, J. Bohunice - Suchá
15:0 (8:0), Rybánský 5, Koleno 2, Polakovič, Brunner,
Vyskoč, Remenár, Kocán, Hanuščiak, Cmero,
Žák. ŠTK: Kľačany - Zeleneč 0:3 kont. (na ihrisku
bolo 2:2).
1. Hrnčiarovce 17 14 1 2 81:21 43
2. Gbely 17 13 2 2 76:12 41
3. J. Bohunice 17 12 3 2 85:23 39
4. Kľačany 17 12 0 4 52:15 37
5. Kátlovce 17 10 3 4 64:21 33
6. Trakovice 17 8 4 5 46:31 28
7. Slávia TT 17 8 3 6 43:40 27
8. Zeleneč 17 7 4 6 50:49 25
9. Moravany 17 6 0 11 30:42 18
10. Kúty 17 5 2 10 36:55 17
11. Dechtice 17 5 1 11 52:56 16
12. Suchá 17 5 0 12 42:79 15
13. Leopoldov 17 2 0 15 12:147 6
14. Drahovce 17 0 0 17 9:86 0
BFZ reg. liga starší
l 17. kolo: Ružinov - Malacky 6:6, Domino -
Dúbravka 0:1, Dúbravka - Dev. N. Ves 3:2, Artmedia
- Rača 7:1, Petržalka - Inter 1:1, Slovan - Vrakuňa
8:0, Senec - Pezinok 4:0.
1. Artmedia 16 13 2 1 61:7 41
2. Dúbravka 16 12 3 1 79:10 39
3. Malacky 16 12 2 2 87:22 38
4. Senec 16 11 4 1 40:12 37
5. Petržalka 16 8 4 4 43:17 28
6. Inter 16 9 1 6 22:19 28
7. Domino 16 7 4 5 20:14 25
8. Slovan 16 7 2 7 43:20 23
9. Ružinov 16 5 1 10 37:45 16
10. Dev. No. Ves 16 5 1 10 21:50 16
11. Pezinok 16 4 1 11 21:50 13
12. Rača 16 2 2 12 13:59 8
13. Dúbravka 16 2 1 13 11:97 7
14. Vrakuňa 16 0 2 14 2:78 2
BFZ reg. liga mladší
l 17. kolo: Ružinov - Malacky 8:0, Domino -
Dúbravka 1:1, Dúbravka - Dev. N. Ves 1:1, Artmedia
- Rača 4:0, Petržalka - Inter 1:0, Slovan - Vrakuňa
7:0, Senec - Pezinok 1:1.
1. Slovan 16 16 0 0 99:5 48
2. Dúbravka 16 12 3 1 75:16 39
3. Ružinov 16 12 2 2 70:6 38
4. Artmedia 16 11 3 2 67:14 36
5. Domino 16 9 5 2 71:17 32
6. Petržalka 16 7 2 7 28:37 23
7. Inter 16 6 3 7 35:35 21
8. Senec 16 6 3 7 37:39 21
9. Malacky 16 6 2 8 25:54 20
10. Rača 16 4 3 9 12:47 15
11. Dúbravka 16 4 1 11 23:59 13
12. Dev. N. Ves 16 1 3 12 5:66 6
13. Vrakuňa 16 1 2 13 8:77 5
14. Pezinok 16 0 2 14 5:88 2
ObFZBAvidiek sk.MA
l19. kolo: Rohožník - Malacky 4:1, Plav. Mikuláš
- Studienka 4:1, Jablonové - Jakubov 0:3,
Suchohrad - Lozorno 0:9, Zohor - Závod 2:1,
Láb - Vysoká pri Morave 4:0.
1. Gajary 16 14 1 1 57:8 43
2. Kuchyňa 15 12 3 0 72:13 39
3. Závod 17 12 1 4 79:22 37
4. Láb 15 9 2 4 39:20 29
5. Rohožník 17 8 3 6 39:22 27
6. Zohor 15 8 2 5 32:25 26
7. Jablonové 17 8 1 8 28:34 25
8. Vysoká 17 7 1 9 28:52 22
9. Lozorno 16 6 1 9 25:35 19
10. Pl. Mikuláš 17 5 3 9 34:36 18
11. Jakubov 17 4 3 10 29:54 15
12. Studienka 17 4 2 11 22:55 14
13. Malacky 17 3 1 13 34:84 10
14. Suchohrad 15 2 0 13 8:66 6
MOSE starší žiaci
l 17. kolo: Šaštín - Hlboké 4:2, Herda 3, Mošať -
Jakáb 2, Senica C - Š. Humence 7:1 (2:0), Burian a
Nídel 2, Halaš, Michálek, vlastný (D. Kukučka) -
Balažovič, Bor. Sv. Jur - Brodské 1:1 (1:1), g. d Drgonec,
Kopčany - Radošovce 4:4 (2:3), Zubalík
2, Kmeťo, Lorenc - Rajnoha 3, Kudláč, Čáry -
Chropov 0:3 (0:1), Bor. Mikuláš - Cerová 4:1
(2:0), g. h. Hanáček, voľno - Petr. Ves.
1. B. Mikuláš 16 13 1 2 62:21 40
2. Senica C 15 13 1 1 57:18 40
3. Chropov 16 11 3 2 64:17 36
4. Radošovce 16 9 5 2 60:23 32
5. Šaštín 15 8 0 7 49:49 24
6. Brodské 16 6 3 7 35:35 21
7. Hlboké 16 6 1 9 44:42 19
8. Š.Humence 15 6 1 8 39:38 19
9. Kopčany 16 5 3 8 46:73 18
10. Cerová 16 3 4 9 33:57 13
11. Petr.Ves 15 3 2 10 23:51 11
12. Čáry 16 3 1 12 21:74 10
13. Bor.Sv.Jur 16 1 5 10 10:45 8
MOSE II. tr. starší
l 17. kolo: Senica D - Dojč 4:1 (1:1), Černák, Vojzola,
Bartoň, Brhel - Línek, Unín - Pop. Močidlany
7:1 (2:0), P. Rehák 3, J. Vanek, I. Šiška, A. Mihál,
B. Sekáč, Koválov - Jablonica 2:0 (1:0), F. Pagáč,
P. Vach, Stráže - Prietrž 5:0 (3:0), Lakš. N. Ves -
Sobotište 2:4 (0:3), g. d. Orlíková, Adamec, voľno
- Gbely B.
1. Unín 13 10 2 1 54:12 32
2. Sobotište 13 10 1 2 37:18 31
3. Jablonica 13 9 0 4 71:26 27
4. Lakš.N.Ves 13 7 2 4 38:24 23
5. Stráže 13 7 1 5 32:29 22
6. Koválov 14 7 0 7 31:23 21
7. SenicaD 13 5 0 8 22:52 15
8. Gbely B 12 4 2 6 20:28 14
9. Dojč 12 3 0 9 20:47 9
10. Prietrž 13 2 1 10 22:62 7
11. P. Močidlany 13 1 3 9 14:40 6
Trnovec sa zo súťaže odhlásil.
Odložené: Dojč - Lakš. N. Ves.
PRÍPRAVKA
ZsFZ
lSk. C - 5. ročník: Piešťany - Nitra A 0:6, Topoľčany
- Hlohovec 5:0, Lok. Trnava - Sp. Trnava 0:3,
ČFK Nitra - FC ViOn a Sereď - Senica hrajú 20.4
1. Nitra 10 10 0 0 59:3 30
2. Sp. Trnava 10 9 0 1 41:8 27
3. Senica 9 6 1 2 40:9 19
4. L. Trnava 10 6 1 3 34:13 19
5. FC ViOn 9 5 0 4 19:19 15
6. Sereď 9 4 0 5 21:30 12
7. Topoľčany 10 3 0 7 12:25 9
8. Piešťany 10 2 0 8 19:46 6
9. Fatranská 9 2 0 7 11:41 6
10. Hlohovec 10 0 0 10 3:65 0
l Sk. C - 4. ročník: Piešťany - Nitra 2:10, Topoľčany
- Hlohovec 1:3, Lok. Trnava - Sp. Trnava 0:3.
ČFK Nitra - FC ViOn a Sereď - Senica hrajú 20.4.
1. Nitra 10 9 0 1 41:10 27
2. Senica 9 8 0 1 37:7 24
3. Sp. Trnava 10 7 0 3 38:16 21
4. FC ViOn 9 7 0 2 23:13 21
5. L. Trnava 10 5 0 5 42:20 15
6. Topoľčany 10 5 0 5 40:23 15
7. Fatranská 9 3 0 6 16:31 9
8. Hlohovec 10 2 0 8 18:63 6
9. Sereď 9 1 1 7 13:41 4
10. Piešťany 10 0 1 9 12:56 1
lSk. C - 3. ročník: Piešťany - Nitra 7:1, Lok. Trnava
- Sp. Trnava 2:4. ČFK Nitra - FC ViOn a Sereď -
Senica hrajú 20.4., voľno - Topoľčany.
1. Nitra 9 8 0 1 67:10 24
2. Sereď 8 6 0 2 49:16 18
3. Senica 8 4 3 1 31:25 15
4. Sp. Trnava 9 4 1 4 23:30 13
5. FC ViOn 8 3 3 2 21:19 12
6. L. Trnava 9 2 3 4 19:26 9
7. Topoľčany 8 2 3 3 19:27 9
8. Piešťany 9 2 1 6 27:43 7
9. Fatranská 8 0 0 8 3:63 0
l3. ročník: Myjava - Prievidza 2:2 (1:1), g. d.Gálik,
Foltýn.
l4. ročník: Myjava - Prievidza 8:0 (4:0), Tomič
3, Klement, Źabka, Zmeko, Kleščinský, Tomka.
l5. ročník: Myjava - Prievidza 6:0 (3:0), Sekela
a Knažský 2, Koníček, Caltík.
Dalšie majstrovské stretnutie odohrá Myjava
26.4. v Púchove.
Prípravné stretnutia
l 5. ročník: Lok. Trnava - Myjava 6:9, g. h. Matušica
4, Tomka 3, Pzsota, Zeman.
l 4. ročník: Lok. Trnava - Myjava 1:2, g. h. Brezina,
Tomič.
MOSENICA
l 17. kolo: Holíč B - Holíč A 0:11 (0:4), Tosecký
a Michalovič 3, Ferenčík, Jaša, Junek, Kondek,
Polák, Čáry - Skalica 0:15 (0:5), Senica B
- Kopčany 9:3 (3:1), J. Melicher a Chropovský
2, Toman, Burian, Chodúr, Stanek, M. Hnilica -
Hollý, Daniel, Vašíček, Gbely - Kúty 1:5 (1:2),
Vanek - Smolinský 3, Kuník, Šefčovič, Šaštín -
Mor. Sv. Ján 6:2, Formánek a Daniel 2, Stanický,
Hollý - Velický, Kovár, Lakš. N. Ves - Brodské
1:8 (1:3), g. d. Poliak, voľno - B.Mikuláš.
1. Šaštín 15 10 2 3 67:30 32
2. Skalica 14 10 1 3 108:18 31
3. Gbely 15 10 0 5 83:36 30
4. Kúty 14 9 3 2 47:21 30
5. Senica B 13 9 2 2 64:21 29
6. Brodské 15 9 0 6 75:42 27
7. Lakš.N.Ves 13 7 1 5 43:34 25
8. HolíčA 15 6 3 6 40:36 21
9. B.Mikuláš 13 3 0 10 28:45 9
10. Mor. Sv. Ján 13 2 2 9 31:82 8
11. Čáry 14 2 0 12 18:111 6
12. Holíč B 14 0 0 14 2:130 0
Kopčany hrajú od jarnej časti. Ich výsledky sa
do tabuľky nezapočítavajú.
KOMO,JD,KI

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 23 815
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 21 715
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 317
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 969
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 597
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 341
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 646
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 530
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 368
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 320
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto

V súvislosti so septembrovým zásahom na Okresnom dopravnom inšpektoráte (ODI) v Malackách vedie policajná inšpekcia trestné stíhanie pre podozrenie zo spáchania trestného činu.

40m
Ilustračné foto.

Svoj premiérový zásah v drese trenčianskeho áčka si pripísal Lucas Demitra.

2 h
Ilustračné foto

Do telocvične strednej školy sa vlámal 25-ročný miestny muž.

6 h
Ilustračné foto.

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

5 h

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

25. jan

Už ste čítali?