Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

ŠPORTOVÉ VÝSLEDKY

DORAST
2. liga starší
21. kolo: Myjava - Šaľa 0:0, FC ViOn -
Nitra B 3:3, Dun. Streda - PVFA 4:2, Slovan
B - Levice 3:1, SFM Senec - Prievidza
0:1, Dubnica B - Púchov 0:0, Lok. Trnava
- Dúbravka 3:0, Artmedia - Inter B
3:1.
1. Dun. Streda 21 17 2 2 50:19 53
2. Artmedia 21 15 1 5 46:21 46
3. FC ViOn 21 12 7 2 34:15 43
4. Nitra B 20 11 4 5 51:28 37
5. Slovan B 21 9 6 6 33:27 33
6. Inter B 21 9 3 9 41:36 30
7. Dubnica B 21 8 5 8 51:37 29
8. Lok. Trnava 21 8 5 8 39:35 29
9. PVFA 21 8 5 8 42:39 29
10. Myjava 20 8 5 7 22:21 29
11. Prievidza 21 7 5 9 25:34 26
12. Levice 21 7 5 9 23:33 26
13.SFMSenec 21 6 5 10 17:28 23
14. Dúbravka 21 4 4 13 17:51 16
15. Púchov 21 4 3 14 23:46 15
16. Šaľa 21 0 3 18 7:51 3
2. liga mladší
21. kolo: Myjava - Šaľa 5:2 (3:1), g. d. Herák
2, Jorík, Hornák, Mišura, FC ViOn -
Nitra B 0:6, Dun. Streda - PVFA 1:0, Slovan
B - Levice 6:0, SFM Senec - Prievidza
2:1, Dubnica B - Púchov 2:0, Lok. Trnava
- Dúbravka 3:1, Artmedia - Inter B 0:6.
1. Slovan B 21 16 2 3 44:16 50
2. Artmedia 21 15 3 3 63:24 48
3. Lok. Trnava 21 14 1 6 49:24 43
4. Inter B 21 12 2 7 53:28 38
5. Dubnica B 21 11 5 5 43:19 38
6. Nitra B 20 12 2 6 40:19 38
7. PVFA 21 11 2 8 38:28 35
8. Dun. Streda 21 11 1 9 37:30 34
9. Púchov 21 11 1 9 38:38 34
10. Levice 21 9 3 9 29:40 30
11. Myjava 20 7 8 5 29:22 29
12.SFMSenec 21 7 2 12 19:40 23
13. FC ViOn 21 5 2 14 23:60 17
14. Prievidza 21 3 3 15 22:50 12
15. Dúbravka 21 2 1 18 19:52 7
16. Šaľa 21 1 2 18 16:72 5
3. liga starší
20. kolo: Nové Zámky - Brezová p/Br.
0:4 (0:0), Hyža 2, Šebesta, Tidiáne Ba,
Nové Mesto - Senica 1:4 (1:3), g. h. Gábor
2, Kessl, Vacula, Sereď - Topoľčany
0:3, Vráble - Nemšová 2:1, Hurbanovo -
Galanta 3:2, P. Bystrica - ČFK Nitra 0:4,
J. Bohunice - AS Trenčín B 3:2, Trnava B -
Partizánske 2:0.
1. Brezová 20 17 2 1 51:7 53
2. Senica 20 14 2 4 45:11 44
3. Trenčín B 20 13 2 5 52:22 41
4. J. Bohunice 20 13 1 6 41:21 40
5. Trnava B 20 10 3 7 38:27 33
6. Topoľčany 20 10 1 9 36:29 31
7. ČFK Nitra 20 10 1 9 37:32 31
8. N. Mesto 20 9 1 10 58:37 28
9. Vráble 20 9 0 11 36:41 27
10. N. Zámky 20 9 0 11 37:44 27
11. Sereď 20 9 0 11 43:52 27
12. Nemšová 19 6 5 8 22:32 23
13. P. Bystrica 20 7 1 12 35:49 22
14. Partizánske 20 5 4 11 27:47 19
15. Hurbanovo 19 2 3 14 16:68 9
16. Galanta 20 2 2 16 16:71 8
Dohrávka: Nemšová - Hurbanovo 14.4.
3. liga mladší
20. kolo: Nové Zámky - Brezová p/Br.
0:3 (0:2), Hrdlička, Lorenc (11), Klempa,
Nové Mesto - Senica 0:0, Sereď - Topoľčany
0:7, Vráble - Nemšová 1:3, Hurbanovo
- Galanta 1:7, P. Bystrica - ČFK Nitra
1:2, J. Bohunice - AS Trenčín B 1:1, Trnava
B - Partizánske 11:0.
1. Trnava B 20 17 2 1 67:10 53
2. Trenčín B 20 14 3 3 64:14 45
3. Senica 20 13 5 2 57:17 44
4. ČFK Nitra 20 11 5 4 44:16 38
5. N. Mesto 20 9 5 6 57:36 32
6. Brezová p/B. 20 10 2 8 34:29 32
7. P. Bystrica 20 9 3 8 33:24 30
8. Topoľčany 20 8 5 7 43:35 29
9. Vráble 20 8 4 8 36:33 28
10. Galanta 20 7 6 7 37:34 27
11. J. Bohunice 20 7 4 9 32:41 25
12. N. Zámky 20 6 6 8 37:29 24
13. Nemšová 19 6 2 11 21:39 20
14. Partizánske 20 3 1 16 18:75 10
15. Sereď 20 3 0 17 10:73 9
16. Hurbanovo 19 1 1 17 11:96 4
Dohrávka: Nemšová - Hurbanovo 14.4.
4. liga SZ
20. kolo: Skalica - D. Kočkovce 5:1 (5:0),
Jakúbek a Blaha 2, Hološka - Fedor, Vrbové
- Moravany 0:1 (0:1), Mitošinka,
Piešťany - Handlová 6:1 (2:1), g. d. Zelenay
a Jankovič 2, Zemko (11), Szabó,
Hrnčiarovce - Bánovce 1:1 (0:0), Železník
- Medo, Tr. Stankovce - Boleráz 2:0,
Ilava - Hlohovec 1:0 (1:0), Šupák, Led.
Rovne - Leopoldov 1:1 (1:0), Nováky - D.
Vestenice 5:1.
Dohrávky: Moravany - D. Vestenice 3:1
(1:0), g. d. Mitošinka, Boďo, Kirka, Vrbové
- Hlohovec 0:1 (0:0), Tvrdý.
1. Piešťany 20 13 4 3 81:25 43
2. Boleráz 20 12 5 3 54:23 41
3. Handlová 20 12 4 4 48:29 40
4. Hlohovec 20 11 3 6 41:26 36
5. Bánovce 20 10 5 5 44:32 35
6. Moravany 20 10 4 6 51:31 34
7. L.Rovne 20 9 7 4 42:26 34
8. Skalica 20 10 3 7 27:29 33
9. Tr.Stankovce 20 8 6 6 36:26 30
10. Nováky 20 7 4 9 32:39 25
11. Ilava 20 6 5 9 36:43 23
12. D. Kočkovce 20 6 0 14 28:67 18
13. Leopoldov 20 4 5 11 21:35 17
14. D.Vestenice 20 3 5 11 25:47 14
15. Hrnčiarovce 20 3 5 12 22:59 14
16. Vrbové 20 1 5 14 11:62 8
5. liga Z
20. kolo: Senica B - Jacovce 2:2 (2:0), g.
d. Halabrín, Pípa, Tovarníky - Holíč 2:3
(1:0), g. h. Uher 2, Zelenka, Mor. Sv. Ján
- V. Orvište 0:1 (0:1), Šaštín - Radošina
1:1 (0:1), g. d. Vrtal, Hlboké - Gbely 0:5
(0:1), V. Kostoľany - Bojná 10:2 (5:1), g. h.
Markusík, Krajčík, Dolná Krupá - Chtelnica
3:0 (2:0), Kollár, Suchán, Tajcnár,
Preseľany - Trebatice 4:3.
Dohrávky: Mor. Sv. Ján - Gbely 1:0 (0:0),
D. Kuník, Šaštín - Bojná 5:0, Bartal 3,
Galuš, Cveka, Hlboké - Trebatice 2:1
(0:1), g. d. Nedoma, Mráz.
1. Senica B 20 17 2 1 86:20 53
2. Šaštín 20 14 2 4 42:26 44
3. Tovarníky 20 12 4 4 67:44 40
4. V. Kostoľany 20 10 5 5 56:34 35
5. D. Krupá 20 9 4 7 44:39 31
6. Gbely 20 9 2 9 55:33 29
7. Chtelnica 20 9 2 9 40:39 29
8. Bojná 20 9 2 9 34:48 29
9. Hlboké 20 8 3 9 31:44 27
10. Trebatice 20 8 1 11 40:46 25
11. Jacovce 20 7 3 10 50:42 24
12. Radošina 20 7 2 11 44:67 23
13. Mor.Sv.Ján 20 7 1 12 39:49 22
14. V. Orvište 20 6 3 11 26:53 21
15. Holíč 20 5 2 13 27:60 17
16. Preseľany 20 3 2 15 20:57 11
MO SENICA
20. kolo: Trnovec - Radošovce 1:8 (0:3),
Vaculka - Kudláč 4, Božek 3, Polák, Jablonica
- Rybky 3:0 (1:0), M. Holič, Roman,
Vávra, Bor. Sv. Jur - Bor. Mikuláš
0:0, Kopčany - Mokrý Háj 7:0 (2:0), Rovensko
- Unín 0:1 (0:1), Kúty - Petrova
Ves 10:0 (7:0), Oreské - Prietrž 2:1 (0:0),
Smolinské - Brodské 3:1, d. h. D. Mráz.
1. Kopčany 18 15 0 3 75:22 45
2. Kúty 18 14 0 4 62:22 42
3. Radošovce 18 13 2 3 84:21 41
4. Brodské 18 12 1 5 101:56 37
5. Smolinské 17 12 1 4 63:32 37
6. Jablonica 18 11 1 6 51:31 34
7. B. Mikuláš 18 10 2 6 42:36 32
8. Bor. Sv. Jur 18 7 2 9 37:56 23
9. Trnovec 18 6 3 9 43:47 21
10. Unín 18 6 3 9 36:54 21
11. Oreské 18 5 4 9 37:37 19
12. Mokrý Háj 18 5 4 9 40:50 19
13. Prietrž 17 4 5 8 26:53 17
14. Rovensko 18 3 2 13 25:74 11
15. Petr. Ves 18 2 1 15 24:95 7
16. Rybky 18 1 3 14 12:72 6
Dohrávka: Prietrž - Smolinské.
MO SENICA II. trieda
16. kolo: Radimov - Š. Humence 4:5
(3:3), Medo 2, Foriška, Vymyslický - Matula
3, Václavek, T. Šimek, Šaštín B -
Rohov 5:3 (5:1), g. d. Hladík 2, Vépy, Vach,
Šághy, Hradište - Dubovce 0:4, Vrádište
- Sekule 1:7 (0:5), g. d. Stróž.
Dohrávka 18. kola: Dubovce - Letničie
0:4 (0:1), Cabadaj 2, Belanec, J. Dubiš.
1. Š.Humence 14 13 0 1 99:28 39
2. Šaštín B 13 11 0 2 80:30 33
3. Letničie 13 9 1 3 58:24 28
4. Rohov 13 8 0 5 47:37 24
5. Sekule 12 7 2 3 66:18 23
6. Koválov 12 7 0 5 38:32 21
7. Radimov 14 6 1 7 70:52 19
8. Dubovce 14 5 2 7 35:36 17
9. P.Močidlany 11 3 1 7 20:31 10
10. Dojč 13 3 1 9 14:75 10
11. Hradište 14 1 1 12 8:94 4
12. Vrádište 13 0 1 12 14:92 1
ŽIACI
1. liga starší
18. kolo: Trnava - Senica 2:0 (2:0), Inter -
Myjava 3:1 (2:0), g. h. Vrábel, Kostolište
- Dubnica 0:3 (0:0), Nitra - Púchov 1:0,
SFM Senec - Levice 1:0, Trenčín - PVFA
3:0, Slovan - Prievidza 2:0.
1. Trenčín 18 17 0 1 46:7 51
2. Nitra 18 16 0 2 63:9 48
3. Trnava 18 11 2 5 49:19 35
4. Senica 18 11 2 5 52:24 35
5. Dubnica 18 10 5 3 44:18 35
6. Slovan 18 10 3 5 36:26 33
7. Inter 17 7 2 8 28:26 23
8. PVFA 18 7 1 10 28:31 22
9.SFMSenec 18 7 1 10 16:57 22
10. Púchov 18 5 5 8 17:31 20
11. Myjava 18 3 2 13 12:35 11
12. Prievidza 17 3 0 14 12:32 9
13. Kostolište 18 2 2 14 11:56 8
14. Levice 16 2 1 13 12:55 7
1. liga mladší
18. kolo: Trnava - Senica 0:0, Inter - Myjava
4:0 (3:0), Kostolište - Dubnica 1:3
(0:2), g. d. Mráz, Nitra - Púchov 6:0,
SFM Senec - Levice 1:0, Trenčín - PVFA
4:1, Slovan - Prievidza 1:0.
1. Nitra 18 15 2 1 64:8 47
2. Slovan 18 13 2 3 48:17 41
3. Inter 17 11 2 4 29:12 35
4. Trnava 18 9 5 4 31:20 32
5. Senica 18 9 3 6 26:17 30
6. PVFA 18 9 2 7 35:20 29
7. Dubnica 18 9 2 7 33:25 29
8. Trenčín 18 7 4 7 31:30 25
9. Prievidza 17 7 3 7 30:29 24
10.SFMSenec 18 6 4 8 27:31 22
11. Levice 16 6 2 8 20:33 20
12. Púchov 18 3 3 12 15:36 12
13. Kostolište 18 3 0 15 24:63 9
14. Myjava 18 0 0 18 3:75 0
3. liga starší STRED
14. kolo: Vrbové - Brezová 0:4 (0:0), D.
Lorenc 2, Fuksa, Horňáček,
Senica B - Hlohovec 0:2 (0:0), Skalica -
Mor. Sv. Ján 5:0 (3:0), Frühauf, Urbánek,
Sofka, Šebesta, M. Černek, Holíč -
Šoporňa 3:0 (2:0), Ovečka, Sasa, Galko,
ČFK Nitra B - Sereď 4:0, Šamorín - D.
Streda B 2:0.
Dohrávka: Vrbové - Mor. Sv. Ján 3:2, g.
h. Juriga, Palkovič.
1. Hlohovec 14 13 1 0 66:10 40
2. Brezová 14 10 1 3 52:20 31
3. Senica B 14 10 1 3 50:19 31
4. Šamorín 14 9 1 4 34:22 28
5. Sereď 14 8 1 5 49:18 25
6. ČFK Nitra B 14 7 3 4 34:23 24
7. Skalica 14 5 4 5 49:25 19
8. D. Streda B 14 6 0 8 25:43 18
9. Mor.Sv.Ján 14 3 2 9 22:51 11
10. Vrbové 14 2 1 11 11:54 7
11. Holíč 14 2 0 12 12:63 6
12. Šoporňa 14 1 0 13 4:74 3
3. liga mladší STRED
14. kolo: Senica B - Hlohovec 2:1 (0:0), g.
d. Baumgartner 2, Skalica - Mor. Sv. Ján
3:0 (2:0), Šmida 2, Baláž, Holíč - Šoporňa
1:0 (0:0), Petrovič, ČFK Nitra B - Sereď
2:0, Šamorín - D. Streda B 3:2, voľno
- Brezová.
1. Senica B 13 13 0 0 70:4 39
2. Skalica 13 12 0 1 44:8 36
3. Hlohovec 12 9 0 3 51:7 27
4. ČFK Nitra B 13 7 0 6 26:42 21
5. Šamorín 13 6 1 6 27:17 19
6. Sereď 13 5 1 7 16:24 16
7. Šoporňa 13 4 1 8 14:39 13
8. Mor.Sv.Ján 12 3 3 6 14:21 12
9. D. Streda B 13 3 3 7 21:30 12
10. Holíč 13 2 0 11 8:60 6
11. Brezová 12 1 1 10 7:45 4
Vrbové bolo zo súťaže vylúčené.
3. liga starší Sever
16. kolo: Myjava B - Nemšová 2:0 (0:0),
Nikodém, Toman (11), Prievidza B - Partizánske
1:0, D. Vestenice - Šimonovany
2:0, Handlová - Beluša 2:4, Práznovce -
Púchov B 0:7 (0:3), TTS Trenčín - Led.
Rovne 0:3, Bánovce - N. Dubnica 2:0,
Baláž, Martin Petrík.
1. Bánovce 16 14 1 1 48:8 43
2. D. Vestenice 16 12 3 1 44:10 39
3. Prievidza B 16 11 0 5 41:20 33
4. L. Rovne 16 9 0 7 38:25 27
5. Púchov B 16 8 2 6 26:17 26
6. Beluša 16 7 2 7 38:23 23
7. Myjava B 16 7 2 7 19:28 23
8. N. Dubnica 16 6 3 7 30:23 21
9. Nemšová 16 6 3 7 28:38 21
10. Práznovce 16 6 2 8 34:43 20
11. TTS Trenčín 16 6 2 8 30:45 20
12. Partizánske 16 5 2 9 20:26 17
13. Handlová 16 2 0 14 14:66 6
14. Šimonovany 16 1 2 13 8:46 5
3. liga mladší Sever
16. kolo: Myjava B - Nemšová 0:1 (0:0),
Prievidza B - Partizánske 1:1, D. Vestenice
- Šimonovany 9:2, Handlová - Beluša
3:0, Práznovce - Púchov B 1:5 (0:3), P.
Karvay. TTS Trenčín - Led. Rovne 0:2,
Bánovce - N. Dubnica 3:0, Švančar, Legin,
Rychtárech.
1. Bánovce 16 14 2 0 102:13 44
2. Partizánske 16 11 3 2 69:22 36
3. N. Dubnica 16 11 1 4 58:26 34
4. TTS Trenčín 16 10 1 5 57:18 31
5. Púchov B 16 8 4 4 42:20 28
6. Prievidza B 16 8 3 5 41:26 27
7. Handlová 16 8 1 7 43:26 25
8. L. Rovne 16 7 2 7 30:26 23
9. Myjava B 16 7 1 8 32:32 22
10. Práznovce 16 6 2 8 29:50 20
11. Nemšová 16 5 4 7 14:34 19
12. D. Vestenice 16 4 0 12 24:60 12
13. Šimonovany 16 0 1 15 9:101 1
14. Beluša 16 0 1 15 9:105 1
KS SŽ ZÁPAD
16. kolo: Kúty - Hrnčiarovce 2:4 (2:3),
Režný, Šimek - Sivák 2, Trebatický,
Schir, Kátlovce - Gbely 0:0, Suchá - Moravany
2:1, Slávia Trnava - Leopoldov
10:0 (4:0), Trakovice - J. Bohunice 1:4
(0:1), g. h. Kocán 2, Hanuščiak, Vyskoč,
Dechtice - Drahovce 9:1, Kľačany - Zeleneč
2:2, g. d. Moravčík, Daniš.
1. Hrnčiarovce 16 14 0 2 80:20 42
2. Gbely 16 12 2 2 70:12 38
3. J. Bohunice 16 11 3 2 70:23 36
4. Kľačany 16 11 2 3 51:13 35
5. Kátlovce 16 9 3 4 61:21 30
6. Trakovice 16 8 4 4 45:28 28
7. Slávia TT 16 8 3 5 43:34 27
8. Zeleneč 16 6 4 6 48:50 22
9. Dechtice 16 5 1 10 52:55 16
10. Moravany 16 5 0 11 29:42 15
11. Suchá 16 5 0 11 42:64 15
12. Kúty 16 4 2 10 30:55 14
13. Leopoldov 16 2 0 14 12:141 6
14. Drahovce 16 0 0 16 9:83 0
PRÍPRAVKY
3. ročník: Nováky - Myjava 0:10 (0:4),
Foltín a Pszota 3, Kollár a Tomka 2.
4. ročník: Nováky - Myjava 1:10 (1:5), g.
h. Žabka 5, Klement, Tomič, Zmeko,
Brezina, Jakubec.
MO SE starší žiaci
16. kolo: Chropov - Kopčany 2:3 (2:0),
Vrablec, Pobuda - Lorenc, Zubalík,
Kmeťo, Brodské - Čáry 3:2 (1:1), g. h.
Litschauer, M. Daniel, Petrova Ves -
Bor. Mikuláš 1:2 (1:1), M. Čech - Zábojník,
Petrík, Šaštín - Senica C 2:7 (2:2), Mošať
2 - Nídel 3, Michálek 2, Burian, Filípek,
Cerová - Bor. Sv. Júr 1:1 (0:0), Hanáček -
Drgonec, Hlboké - Radošovce 1:4 (1:1),
Pitorák - Rosa 2, Perička, Rajnoha, voľno
- Š. Humence.
Dohrávky: Hlboké - Chropov 0:2 (0:0),
Brezina 2, Brodské - Radošovce 0:4
(0:1), Štepanovský, Rajnoha, Perička,
Rosa.
1. B. Mikuláš 15 12 1 2 58:20 37
2. Senica C 14 12 1 1 50:17 37
3. Chropov 15 10 3 2 61:17 33
4. Radošovce 15 9 4 2 56:19 31
5. Šaštín 14 7 0 7 45:47 21
6. Hlboké 15 6 1 8 42:38 19
7. Š.Humence 14 6 1 7 38:31 19
8. Brodské 15 6 2 7 34:34 20
9. Kopčany 15 5 2 8 42:69 17
10. Cerová 15 3 4 8 32:53 13
11. Petr.Ves 15 3 2 10 23:51 11
12. Čáry 15 3 1 11 21:71 10
13. Bor.Sv.Jur 15 1 4 10 9:44 7
II. tr. starší
16. kolo: Jablonica - Lakš. N. Ves 3:1 (1:0),
Badáň, Žiaran, Šarközy - Orlíková, Gbely
B - Koválov 0:1 (0:1), Prietrž - Pop. Močidlany
3:2 (1:1), Stráže - Senica D 5:0
(4:0), voľno - Unín, Sobotište, Trnovec,
Dojč.
1. Unín 13 10 2 1 60:12 32
2. Sobotište 13 10 1 2 39:18 31
3. Jablonica 13 9 0 4 73:28 27
4. Lakš.N.Ves 13 8 2 3 39:20 26
5. Stráže 13 7 1 5 29:29 22
6. Koválov 14 7 0 7 31:24 21
7. Trnovec 11 5 0 6 39:38 15
8. Gbely B 13 4 2 7 20:38 14
9. SenicaD 13 4 0 9 19:56 12
10. Prietrž 13 3 1 9 28:59 10
11. Dojč 12 3 0 9 21:53 9
12. P. Močidlany 13 1 3 9 14:37 6
Odložené: Dojč - Lakš. N. Ves.
PRÍPRAVKA SE
16. kolo: Brodské - Čáry 11:3 (5:2), g. h. T.
Morávek 2, D. Havel, Šaštín - Senica B
0:2 (0:1), Plott, Chodúr, Mor. Sv. Ján -
Holíč A 0:2 (0:2), Gbely - Bor. Mikuláš
8:2 (4:1), g. d. Pukančík 3, Macánek 2,
Mihálik, Goga, Polák, Skalica - Holíč B
14:0 (8:0), Biskupič 6, Černek 3, Bohunický
a Válik 2, Vyskoč, Kopčany - Lakš.
N. Ves 0:4 (0:1), Poliak 2, Smolinský, J.
Cigánek, voľno - Kúty.
Dohrávka: Senica B - Mor. Sv. Ján 4:3, g.
h. A. Velický 3.
1. Gbely 14 10 0 4 82:31 30
2. Senica B 13 9 2 2 64:21 29
3. Šaštín 14 9 2 3 61:28 29
4. Skalica 13 9 1 3 93:18 28
5. Kúty 13 8 3 2 42:20 27
6. Lakš.N.Ves 12 7 1 4 42:26 25
7. Brodské 14 8 0 6 67:41 24
8. HolíčA 14 5 3 6 29:36 18
9. B.Mikuláš 13 3 0 10 28:45 9
10. Mor. Sv. Ján 12 2 2 8 29:76 8
11. Čáry 13 2 0 11 18:96 6
12. Holíč B 13 0 0 13 2:119 0
Výsledky Kopčan sa do tabuľky nezapočítavajú.
Šachové súťaže pre ročník
2008/09 už patria minulosti.
Prinášame konečné tabuľky
súťaží, v ktorých
hrávajú mužstvá z nášho
regiónu.
1. liga Západ
1. Prievidza 11 8 1 2 58.5 25
2. Slovan B 11 7 2 2 51.5 23
3. Doprastav 11 7 2 2 50.5 23
4. Galanta 11 6 1 4 45.0 19
5. Nitra B 11 4 4 3 44.0 16
6. Lok.Trnava 11 5 1 5 42.0 16
7. Budmerice 11 4 2 5 42.5 14
8. Dubnica B 11 4 2 5 41.5 14
9. N. Zámky 11 3 3 5 37.5 12
10. Senica 11 3 1 7 43.0 10
11. Slovan C 11 3 1 7 41.5 10
12. P.Bystrica 11 1 2 8 30.5 5
2. liga sk. A2
1. Doprastav C 11 10 0 1 55.0 30
2. D. Streda B 11 9 0 2 59.0 27
3. Slávia STU 11 6 1 4 50.5 22
4.DPBA 11 6 1 4 52.5 19
5. Pezinok 11 5 2 4 46.5 17
6. Modra B 11 5 1 5 38.5 16
7. Osuské 11 4 3 4 49.5 15
8. Doprastav B 11 4 0 7 38.0 12
9. Piešťany 11 4 0 7 37.5 12
10. Hlohovec B 11 3 0 8 36.5 9
11. Trnava B 11 3 0 8 35.0 9
12. DoprastavD 11 2 0 9 29.5 6
3. liga sk. A2
1. Modranka 11 9 0 2 54.5 27
2. Skalica 11 8 1 2 50.0 25
4. D. Streda C 11 7 0 4 50.0 21
3. Piešťany B 11 7 1 3 50.0 22
6. Cífer 11 5 3 3 48.5 18
5. Holíč 11 6 1 4 43.5 19
9. V.Meder 11 3 3 5 45.0 12
7. Gbely 11 5 0 6 39.5 15
8. Osuské B 11 4 2 5 46.0 14
10. Trnava C 11 3 2 6 39.0 11
11. Gabčíkovo 11 2 1 8 34.0 7
12. Hlohovec C 11 0 0 11 28.0 0
3. liga sk. B 2
1. P.Bystrica B 11 9 0 2 58.0 27
2. P.Bystrica C 11 7 2 2 56.5 23
3. Myjava 11 7 2 2 56.0 23
4. Prievidza C 11 6 2 3 53.5 20
5. P.Podhradie 11 6 1 4 43.5 19
6. N.Mesto 11 4 3 4 46.0 15
7. Trenčín C 11 4 3 4 45.5 15
8. Handlová 11 3 4 4 45.0 13
9. Dubnica C 11 4 1 6 44.0 13
10. Bojnice 11 3 2 6 36.5 11
11. Lehota p/Vt. 11 2 1 8 32.5 7
12. Kanianka 11 0 1 10 11.0 1
4. liga sk. A21
1. Skalica B 11 9 1 1 36.5 28
2. Vrbové 11 8 0 3 34.0 24
3. Piešťany C 11 6 1 4 31.0 19
4. Skalica C 11 5 2 4 29.5 17
5. PiešťanyD 11 4 3 4 26.5 15
6. Senica B 11 4 2 5 27.5 14
7. Chtelnica 11 4 2 5 24.0 14
8. Kopčany 11 4 1 6 26.5 13
9. Dragon SE 11 4 1 6 24.5 13
10. Osuské C 11 4 0 7 24.5 12
11.CVČSE 11 4 0 7 23.0 12
12. Smolenice 11 2 3 6 22.5 9
5. liga BA vidiek A 12
1. LábA 9 9 0 0 37.0 27
2. Pezinok C 9 7 0 2 26.5 21
3. ModraD 9 5 1 3 25.0 16
4. Igram 9 5 1 3 23.0 16
5. Senec B 9 4 3 2 25.5 15
6. Senec C 9 3 1 5 22.0 10
7. PezinokD 9 3 1 5 17.5 10
8. Tomášov 9 3 0 6 21.5 9
9. Pezinok E 9 1 1 7 14.0 4
10. Láb B 9 1 0 8 13.0 3
5. liga Senica - Skalica
1. Skalica E 8 6 1 1 26.0 19
2. ŠtefanovA 8 5 1 2 25.0 16
3. Slovákia 8 5 0 3 22.5 15
4.CVČSE C 8 4 1 3 21.5 13
5. Šaštín 8 4 1 3 19.0 13
6. Brezová 8 4 0 4 19.0 12
7. SkalicaD 8 3 2 3 22.0 11
8.CVČSE B 8 2 0 6 17.5 6
9. Štefanov B 8 0 0 8 7.50

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Päť chýb pri zateplení strechy
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 18 913
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 233
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 038
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 673
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 864
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 931
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 607
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 520
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 302
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

V Holíči má vzniknúť prekladisko kontajnerov za milióny eur

Prácu by v areáli po jeho dobudovaní malo nájsť až 500 ľudí.

Trnavský kraj obnovil cesty na Záhorí

Kraj má v tomto roku na opravu ciest ešte vyčlenených 1,6 milióna eur, z ktorých plánuje obnoviť sedemnásť úsekov ciest II. a III. triedy.

Zrekonštruovaný Dom smútku v Senici už tento týždeň obnoví obrady

Za sedem mesiacov dostal objekt novú strechu, okná, dvere, vynovený bol aj interiér a jeho vybavenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?