Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

ŠPORTOVÉ VÝSLEDKY

STOLNÝ TENIS
Extraliga muži
l 9. dvojkolo: Mostex Rača - Stavoimpex Holíč
3:8, T. Šereda a Lelkeš 1.5 - Wang Yang 3, Gao
Fan 2, Palček 1.5, Marek 1, Zajíc 0.5, Topoľčany -
Ružomberok 8:2, B. Štiavnica - Lok. Košice 8:4,
ŠKST Bratislava - Žilina 10:0, SATEX Inter - Čadca
8:3, Ban. Štiavnica - Ružomberok 9:1, Topoľčany -
Lok. Košice 4:8, SATEX Inter - Žilina 10:0, ŠKST Bratislava
- Čadca 8:2.
1. ŠKSTBA 16 15 0 1 134:37 46
2. Čadca 17 12 1 4 123:68 42
3. Holíč 16 12 1 3 125:55 41
4. Inter 16 12 1 3 119:61 41
5. B. Štiavnica 16 9 0 7 95:86 34
6. Rača 16 7 1 8 99:89 31
7. L. Košice 16 6 0 10 66:109 28
8. Topoľčany 16 4 0 12 58:118 24
9. Žilina 17 2 0 15 46:139 21
10. Ružomberok 16 0 0 16 34:139 21
Extraliga ženy
l9. dvojkolo:MSKMalacky - STO Valaliky 5:5,
b. d. Lazarčíková 3.5, Kosová 1, Vidovičová 0.5, Trnava
- Topoľčany B 7:3, b. d. Malá 3.5, Adámeková
2.5, Miková 1, Dun. Streda - Miňovce 5:5, Zvolen -
Topoľčany A 3:7, Bziny - Ružomberok 3:7.
MSK Malacky - Miňovce 5:5, b. d. Lazarčíková
3.5, Kosová 1.5, Trnava - Topoľčany A 3:7, Dun.
Streda - Valaliky 5:5, Zvolen - Topoľčany B 6:4.
1. TopoľčanyA 16 16 0 0 127:33 48
2. D. Streda 16 12 3 1 111:49 43
3. Trnava 16 9 2 5 90:70 36
4. Topoľčany B 16 10 0 6 93:67 36
5. Malacky 16 7 5 4 96:64 35
6. Miňovce 17 4 6 7 81:89 31
7. Valaliky 17 5 3 9 85:85 30
8. Ružomberok 16 4 1 11 52:108 25
9. Zvolen 16 3 2 11 58:102 24
10. Bziny 16 0 0 16 17:143 16
1. liga muži západ
l 11. dvojkolo: Malacky - Nové Zámky 14:0,
Novota, A. Bardoň, Kuznecov a Lucinin 3.5, Holíč
B - Trnovec 12:2, Poliaček, Jančovič a Bednár 3.5,
Brychta 1, Mucha 0.5, Nitra A - Ivanka p. Dun. 11:3,
Nitra B - Senec 6:8, Hont. Trsťany - Sládkovičovo
7:7, Komárno/Šahy - Galanta 7:7.
Holíč B - Nové Zámky 14:0, Mucha, Bednár a
Jančovič 3.5, Brychta 2.5, Skala 1, Malacky - Trnovec
13:1, Novota, Kuznecov a Lucinin 3.5, A. Bardoň
2.5, Nitra B - Ivanka p. Dun. 6:8, Nitra A - Senec
11:3, Komárno/Šahy - Sládkovičovo 7:7, Hont.
Trsťany - Galanta 8:6.
1. Holíč B 20 19 1 0 233:47 59
2. Malacky 20 18 1 1 230:50 57
3. NitraA 20 16 0 4 177:103 2
4. Galanta 20 7 4 9 133:147 38
5. Nitra B 20 8 2 10 130:150 38
6. N. Zámky 20 8 2 10 121:159 38
7. Trnovec 20 6 3 11 117:163 35
8. Ivanka 20 7 1 12 107:173 35
9. Komárno 20 4 6 10 116:164 34
10. H. Trsťany 20 5 3 12 105:175 33
11. Senec 20 4 3 13 104:176 31
12. Sládkovičovo 20 3 4 13 107:173 30
1. liga ženy
l 11. dvojkolo: Mlynky - Malacky B 2:8, b. h.
Truksová a Vizinová 3.5, Nemčovičová 1, Valaliky B
- Trnávka BA 5:5, Trenč. Teplá - Nitra B 1:9, Pov.
Bystrica - Nitra A 3:7, Topoľčany C -Tr. Jastrabie
10:0, voľno - Nová Baňa/Podlužany.
Valaliky B - Malacky B 3:7, b. h. Truksová 3.5, Vizinová
2.5, Nemčovičová 1, Mlynky - Trnávka BA
5:5, Trenč. Teplá - Nitra A 1:9, Pov. Bystrica - Nitra
B 3:7, Nová Baňa/Podlužany - Trenč. Jastrabie
10:0, voľno - Topoľčany C.
1. Malacky B 18 16 1 1 144:36 51
2. NitraA 18 14 2 2 140:40 48
3. Mlynky 18 9 5 4 107:73 41
4. P. Bystrica 19 9 3 7 104:86 40
5. Trnávka 18 8 5 5 100:80 39
6. Nitra B 18 9 2 7 99:81 38
7. Topoľčany C 18 7 5 6 108:72 37
8. Valaliky B 18 6 6 6 92:88 36
9. Nová Baňa 18 4 0 14 57:123 26
10. Tr. Teplá 19 3 1 15 44:146 26
11. Tr. Jastrabie 18 0 0 18 5:175 18
2. liga TT
l22. kolo: Kúty - Veľká Mača 12:6, b. d.M. Tančibok
a T. Valla 3.5, B. Baláž a M. Kucharič 2.5,
Gabčíkovo - Holíč C 5:13, Piešťany-Moravany -
Padáň 15:3, Maco Trnava - Trstice 15:3, Hlohovec -
Trh. Hradská 9:9, Špačince - Hor. Orešany 12:6.
1. Holíč C 22 21 1 0 306:90 65
2. T.Hradská 22 16 3 3 240:156 57
3. Kúty 22 10 4 8 204:192 46
4. V. Mača 22 10 2 10 198:198 44
5. Gabčíkovo 22 7 7 8 192:204 43
6. Špačince 22 8 5 9 192:204 43
7.Maco 22 5 9 8 190:206 41
8. Padáň 22 6 6 10 176:220 40
9. Hlohovec 22 8 2 12 174:222 40
10. Piešťany 22 7 3 12 175:221 39
11. H. Orešany 22 5 5 12 178:218 37
12. Trstice 22 4 3 15 151:245 33
3. liga TT
l 22. kolo: Kúty B - Senica 9:9, T. Valla a M.
Mladý 3.5, A. Palkovič a J. Malík 1 - P. Kapsa 3.5, Š.
Šebesta 3, A. Lazorčák 2.5, Sládkovičovo B - Petrova
Ves 9:9, b. h. F. Šebesta 3.5, M. Beťko 3, R.
Kopča 2.5, Špačince B - Skalica 14:4, b. h. J. Paulus
3, R. Chanečka 1, Bricon Trnava - Dobrá Voda
4:14, Maco Trnava B - Gabčíkovo B 15:3, Majcichov
- Galanta B 13:5.
1. D.Voda 22 22 0 0 295:101 66
2. Špačince B 22 15 3 4 266:130 55
3. Skalica 22 14 4 4 249:147 54
4. Majcichov 22 9 4 9 198:198 44
5. Petr.Ves 22 8 6 8 189:207 44
6. Sládkovičovo B 22 7 6 9 163:233 40
7. Bricon TT 22 8 2 12 180:216 40
8. Senica 22 5 7 10 178:218 39
9. Gabčíkovo B 22 6 4 12 165:231 38
10. Kúty B 22 6 2 14 163:233 36
11.MacoB 22 5 4 13 168:228 36
12. Galanta B 22 5 2 15 162:234 34
4. liga TT
l 22. kolo: Šoporňa - Skalica B 10:8, b. h. P. Gajda
a D. Pekar 2.5, F. Lacho 2, M. Kubiš 1, Galanta C
- HolíčD2:16, Piešťany B - Senica B 13:5, Buková
- Kočín-Lančár 12:6, Hlohovec B - Vrbové 13:5, Veľké
Úľany - Veľká Mača B 15:3.
l ŠTK: Galanta C - Skalica B vzájomná kontumácia
0:18 pre obidve mužstvá.
1. HolíčD 22 21 0 1 309:87 64
2. V.Úľany 22 18 1 3 272:124 59
3. Hlohovec B 22 12 1 9 204:192 47
4. Buková 22 8 5 9 189:207 43
5. Skalica B 22 9 4 9 192:204 43
6. Senica B 22 8 4 10 176:220 42
7. Šoporňa 22 8 3 11 189:207 41
8. Vrbové 22 8 3 11 171:225 41
9. V. Mača B 22 8 2 12 189:207 40
10. Piešťany B 22 8 0 14 170:226 38
11. Galanta C 22 7 3 12 154:242 38
12. Kočín/Lančár 22 3 0 19 143:253 28
5. liga SE
l 18. kolo: Skalica C - Kúty C 13:5, D. Pekar
4.5, R. Pekar 3.5, F. Lacho 2.5, M. Vojtech 2, M. Kubányi
0.5 - R. Hladík 3, Marián Bartal 2, Senica C -
Rohožník 11:7, J. Bella 3.5, J. Lazorčák, P. Kadlečík
a M. Holič 2.5 - S. Gazdič a M. Blecha 3, Ľ. Hrica 1,
Studienka B - Studienka A 1:17, b. d. M. Uller 1,
Bor. Sv. Jur - Unín B 15:3, P. Ozábal a M. Čermák
4.5, J. Uher 3.5, M. Štvrtecký 2.5 - J. Iglár, J. Buček a
M. Krempa 1, Unín A - Holíč E 13:5, V. Malík a F.
Fagan 3, Š. Vaculka 2, 5x w. o. - T. Karnoš 2, S. Čech
a M. Zloch 1.5.
1. Studienka 18 18 0 0 263:61 54
2. Bor.Sv.Jur 18 16 0 2 216:108 50
3. Kúty C 18 10 2 6 183:141 40
4. UnínA 18 9 2 7 184:140 38
5. Skalica C 18 9 1 8 172:152 37
6. Rohožník 18 7 2 9 147:177 33
7. Unín B 18 6 1 11 151:173 31
8. Senica C 18 6 0 12 117:207 30
9. Holíč E 18 3 2 13 115:209 26
10. Studienka B 18 1 0 17 72:252 19
6. liga SE
l 20. kolo: Mor. Sv. Ján - Bor. Mikuláš 12:6, V.
Mračna 4.5, K. Kunštek 4, S. Polák 2.5, P. Šrámek 1
- J. Šedivý 2.5, J. Michalica 2, V. Gašparík 1.5, Senica
D - Štefanov 18:0 kont., Holíč F - Skalica D
9:9.
1. SkalicaD 20 17 2 1 222:138 56
2. Holíč F 20 17 1 2 263:97 55
3. Štefanov 20 11 0 9 200:160 41
4. SenicaD 20 7 1 12 186:174 35
5. Mor.Sv.Ján 20 4 0 16 113:247 28
6. B. Mikuláš 20 1 2 17 96:264 24
2. liga BSTZ
21. kolo: Stavbár BA - Veľké Leváre 15:3, ŠKP BA
A - Ister BA B 12:6, Karl. Ves - Ivanka B 8:10, Ister
BA - Svätý Jur 17:1, Pezinok - Senec B 8:10, Spoje
- Educo BA 9:9.
1. IsterA 21 20 1 0 292:86 62
2. Ivánka B 21 17 0 4 241:137 55
3. Pezinok 21 14 2 5 227:151 51
4. Karl. Ves 21 8 6 7 195:183 43
5. Svätý Jur 21 8 5 8 195:183 42
6. Stavbár 21 9 1 11 187:191 40
7. Ister B 21 8 3 10 186:192 40
8. Spoje 21 7 3 11 165:213 38
9. Educo 21 6 5 10 163:215 38
10. Senec B 21 6 2 13 185:193 35
11. ŠKPBA 21 6 2 13 164:214 35
12. V.Leváre 21 2 0 19 68:310 25
5. liga BSTZ
21. kolo: Veľké Leváre B - Spoje BA C 9:9, Ivanka
E - Most 11:7, Lozorno B - Lozorno A 9:9, SenecD
- Blatné 10:8, Malacky B - Pezinok D 7:11, Rovinka
- ŠKP BA C 11:7.
1. V. Leváre B 20 18 1 2 246:132 58
2. Blatné 21 15 3 3 244:134 54
3. PezinokD 21 14 1 6 243:135 50
5. LozornoA 21 11 2 8 210:168 45
4. SenecD 21 12 1 8 209:169 46
6. Spoje C 21 11 2 8 195:183 45
7. Rovinka 21 10 2 9 202:176 43
8. ŠKPBAC 21 8 2 11 158:220 39
9. Malacky B 21 7 2 12 178:200 37
10. Ivánka E 21 6 1 14 150:228 34
11. Most 21 3 2 16 128:250 29
12. Lozorno B 21 0 3 18 105:273 24
HOKEJBAL
Semifinále play off
1. zápasy: Martin - HBK 87 Skalica
4:2 (2:1, 0:1, 2:0), g. h. Borovička,
Macháček, na zápasy 1:0.
Doprastav BA - Ružinov 2:3 s.n.,
na zápasy 0:1.
2. zápasy: Martin - HBK 87 Skalica
3:2 s.n. (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0,
1:0), g. h. P. Šefčík, Kolínek, na
zápasy 2:0.
Doprastav BA - Ružinov 2:3 p.p.,
na zápasy: 0:2
Tretie zápasy sa hrajú 11. apríla,
prípadné štvrté 12. apríla a piate
zápasy 18. apríla.
MLADÝ FUTBAL
DORAST
2. liga starší
l20. kolo: Púchov - Myjava 0:1 (0:1), Velický,
Nitra B - Dun. Streda 1:2, Levice - Inter 3:2, Slovan B
- ViOn 1:1, Šaľa - L. Trnava 0:0, PVFA - SFM 1:1, Dúbravka
- Artmedia 0:5, Prievidza - Dubnica B 1:4.
1. Dun. Streda 20 16 2 2 46:17 50
2. Artmedia 20 14 1 5 43:20 43
3. FC ViOn 20 12 6 2 31:12 42
4. Nitra B 19 11 3 5 48:25 36
5. Inter B 20 9 3 8 40:33 30
6. Slovan B 20 8 6 6 30:26 30
7. PVFA 20 8 5 7 40:35 29
8. Dubnica B 20 8 4 8 51:37 28
9. Myjava 19 8 4 7 22:21 28
10. Lok. Trnava 20 7 5 8 36:35 26
11. Levice 20 7 5 8 22:30 26
12. Prievidza 20 6 5 9 24:34 23
13.SFMSenec 20 6 5 9 17:27 23
14. Dúbravka 20 4 4 12 17:48 16
15. Púchov 20 4 2 14 23:46 14
16. Šaľa 20 0 2 18 7:51 2
2. liga mladší
l20. kolo: Púchov - Myjava 2:1 (2:1), g. h. Tomka,
Levice - Inter 3:0, Šaľa - L. Trnava 0:1, PVFA - SFM
0:0, Dúbravka - Artmedia 0:4, Nitra B - Dun. Streda
2:0, Slovan B - ViOn 3:0, Prievidza - Dubnica B 2:2.
1. Artmedia 20 15 3 2 63:18 48
2. Slovan B 20 15 2 3 38:16 47
3. Lok. Trnava 20 13 1 6 46:23 40
4. Dubnica B 20 10 5 5 41:19 35
5. Inter B 20 11 2 7 47:28 35
6. Nitra B 19 11 2 6 34:19 35
7. PVFA 20 11 2 7 38:27 35
8. Púchov 20 11 1 8 38:36 34
9. Dun. Streda 20 10 1 9 36:30 31
10. Levice 20 9 3 8 29:34 30
11. Myjava 19 6 8 5 24:20 26
12.SFMSenec 20 6 2 12 17:39 20
13. FC ViOn 20 5 2 13 23:54 17
14. Prievidza 20 3 3 14 21:48 12
15. Dúbravka 20 2 1 17 18:49 7
16. Šaľa 20 1 2 17 14:67 5
3. liga starší
l 19. kolo: Senica - Nové Zámky 3:0 (2:0), Gábor
2, Gaža, Brezová - J. Bohunice 3:0 (1:0), N.
Hubek 2, Kubisa (11), ČFK Nitra - Trnava B 2:1, Partizánske
- Sereď 3:1, Topoľčany - Vráble 1:0, Galanta
- Nové Mesto 3:2, AS Trenčín B - P. Bystrica 5:2,
Nemšová - Hurbanovo odlož. na 14.4.
1. Brezová 19 16 2 1 47:7 50
2. Trenčín B 19 13 2 4 50:19 41
3. Senica 19 13 2 4 41:10 41
4. J. Bohunice 19 12 1 6 38:19 37
5. Trnava B 19 9 3 7 36:27 30
6. N. Mesto 19 9 1 9 57:33 28
7. Topoľčany 19 9 1 9 33:29 28
8. ČFK Nitra 19 9 1 9 33:32 28
9. N. Zámky 19 9 0 10 37:40 27
10. Sereď 19 9 0 10 43:49 27
11. Vráble 19 8 0 11 34:40 24
12. Nemšová 18 6 5 7 21:30 23
13. P. Bystrica 19 7 1 11 35:45 22
14. Partizánske 19 5 4 10 27:45 19
15. Galanta 19 2 2 15 14:68 8
16. Hurbanovo 18 1 3 14 13:66 6
3. liga mladší
l19. kolo: Senica -N. Zámky 5:0 (3:0), D. Štora
3, Holič, Daniel, Brezová - J. Bohunice 0:0, ČFK
Nitra - Trnava B 1:1, Partizánske - Sereď 0:1, Topoľčany
- Vráble 2:0, Galanta - Nové Mesto 2:2, Trenčín
B - P. Bystrica 4:1, Nemšová - Hurbanovo odlož.
na 14.4.
1. Trnava B 19 16 2 1 56:10 50
2. AS Trenčín B 19 14 2 3 63:13 44
3. Senica 19 13 4 2 57:17 43
4. ČFK Nitra 19 10 5 4 42:15 35
5. N. Mesto 19 9 4 6 57:36 31
6. P. Bystrica 19 9 3 7 32:22 30
7. Brezová p/B. 19 9 2 8 31:29 29
8. Vráble 19 8 4 7 35:30 28
9. Topoľčany 19 7 5 7 36:35 26
10. N. Zámky 19 6 6 7 37:26 24
11. Galanta 19 6 6 7 30:33 24
12. J. Bohunice 19 7 3 9 31:40 24
13. Nemšová 18 5 2 11 18:38 17
14. Partizánske 19 3 1 15 18:64 10
15. Sereď 19 3 0 16 10:66 9
16. Hurbanovo 18 1 1 16 10:89 4
4. liga SZ
l19. kolo: Bánovce - Skalica 3:4 (1:3), Konský 2,
Škarba - Sokol 2, M. Černek, Hološka, D. Vestenice
- Vrbové 0:0, Boleráz - Nováky 3:2 (2:2), Handlová -
Tr. Stankovce 0:0, Hlohovec - Piešťany 2:1 (0:0),
Krajčo, Múdry - Kalmár, D. Kočkovce - Led. Rovne
2:0 (1:0), Koncový, Král, Leopoldov - Ilava 2:2 (1:2),
g. d. Horváth, Šťastný, Moravany - Hrnčiarovce
5:2 (2:0), g. d. Mitošinka 3, Miklovič, Kirka.
1. Boleráz 19 12 5 2 54:21 41
2. Piešťany 19 12 4 3 75:24 40
3. Handlová 19 12 4 3 47:23 40
4. Bánovce 19 10 4 5 43:31 34
5. L.Rovne 19 9 6 4 41:25 33
6. Hlohovec 18 10 3 5 40:25 33
7. Skalica 19 9 3 7 22:28 30
8. Moravany 18 8 4 6 47:30 28
9. Tr.Stankovce 19 7 6 6 34:26 27
10. Nováky 19 6 4 9 27:38 22
11. Ilava 19 5 5 9 35:43 20
12. D. Kočkovce 19 6 0 13 27:62 18
13. Leopoldov 19 4 4 11 20:34 16
14. D.Vestenice 18 3 5 9 23:39 14
15. Hrnčiarovce 19 3 4 12 21:58 13
16. Vrbové 18 1 5 12 11:60 8
l Dohrávky: Vrbové - Hlohovec, Moravany - D.
Vestenice.
5. liga Z
l 19. kolo: Holíč - Preseľany 4:1 (3:0), g. d.
Múčka 2, Oliva, Šimek, Radošina - Mor. Sv. Ján
2:1 (1:1), g. d. Varga, Plaštiak, Jacovce - Šaštín 1:2
(1:1), g. d. Okša, Bojná - Hlboké 1:0 (0:0), vlastný,
Gbely - D. Krupá 1:2 (1:0), Polák - Vitek, Suchoň,
Chtelnica - Senica B 0:0, V. Orvište - Tovarníky
2:4 (1:4), g. h. Jahoda 2, Jambor, Meluš,
Trebatice - V. Kostoľany 3:1 (2:1).
1. Senica B 19 17 1 1 84:18 52
2. Tovarníky 19 12 4 3 65:41 40
3. Šaštín 18 13 1 4 36:25 40
4. V. Kostoľany 19 9 5 5 46:32 32
5. Chtelnica 19 9 2 8 40:36 29
6. Bojná 18 9 2 7 32:33 29
7. D. Krupá 19 8 4 7 41:39 28
8. Gbely 18 8 2 8 50:32 26
9. Trebatice 18 8 1 9 36:40 25
10. Hlboké 18 7 3 8 29:38 24
11. Jacovce 19 7 2 10 48:40 23
12. Radošina 19 7 1 11 43:66 22
13. Mor.Sv.Ján 18 6 1 11 38:48 19
14. V. Orvište 19 5 3 11 25:53 18
15. Holíč 19 4 2 13 24:58 14
16. Preseľany 19 2 2 15 16:54 8
Dohrávky: Mor. Sv. Ján - Gbely a Šaštín - Bojná.
.
ŽIACI
1. liga starší
17. kolo: Senica - Slovan 3:1 (0:1), g. d. J. Kosorín
2, R. Balážik, Púchov - Kostolište 2:2, Myjava -
Nitra 0:4 (0:2), Prievidza - SFM Senec 0:1, Dubnica
- Trenčín 2:4, PVFA - Trnava 3:1, Levice - Inter odlož.
na 19.4.
1. Trenčín 17 16 0 1 43:7 48
2. Nitra 17 15 0 2 62:9 45
3. Senica 17 11 2 4 52:22 35
4. Trnava 17 10 2 5 47:19 32
5. Dubnica 17 9 5 3 41:18 32
6. Slovan 17 9 3 5 34:26 30
7. PVFA 17 7 1 9 28:28 22
8. Inter 16 6 2 8 25:25 20
9. Púchov 17 5 5 7 17:30 20
10.SFMSenec 17 6 1 10 15:57 19
11. Myjava 17 3 2 12 11:32 11
12. Prievidza 16 3 0 13 12:30 9
13. Kostolište 17 2 2 13 11:53 8
14. Levice 15 2 1 12 12:54 7
1. liga mladší
l16. kolo: Senica - Slovan 3:1 (1:1), g. d. T. Vizváry,
A. Konečný, E. Otrísal, Myjava - Nitra 1:6 (0:2),
g. d. Panchártek, Púchov - Kostolište 2:0 (1:0),
Prievidza - SFM Senec 0:0, Dubnica - Trenčín 3:1,
PVFA - Trnava 2:4, Levice - Inter odlož. na 19.4.
1. Nitra 17 14 2 1 58:8 44
2. Slovan 17 12 2 3 47:17 38
3. Inter 16 10 2 4 25:12 32
4. Trnava 17 9 4 4 31:20 31
5. PVFA 17 9 2 6 34:16 29
6. Senica 17 9 2 6 26:17 29
7. Dubnica 17 8 2 7 30:24 26
8. Prievidza 16 7 3 6 30:28 24
9. Trenčín 17 6 4 7 27:29 22
10. Levice 15 6 2 7 20:32 20
11.SFMSenec 17 5 4 8 26:31 19
12. Púchov 17 3 3 11 15:30 12
13. Kostolište 17 3 0 14 23:60 9
14. Myjava 17 0 0 17 3:71 0
3. liga starší STRED
l13. kolo: Dun. Streda B - Skalica 4:3 (1:3), g. h.
Šebesta 2, Zemánek, Brezová p/Br. - Holíč 7:0
(3:0), D. Lorenc 4, Horňáček 2, Kuchta, Mor. Sv.
Ján - Senica B 0:1 (0:1),M. Šimek, Hlohovec - Vrbové
8:0, Šoporňa - ČFK Nitra B 0:2, Sereď - Šamorín
3:4.
1. Hlohovec 13 12 1 0 64:10 37
2. Senica B 13 10 1 2 50:17 31
3. Brezová 13 9 1 3 58:20 28
4. Sereď 13 8 1 4 49:14 25
5. Šamorín 13 8 1 4 32:22 25
6. ČFK Nitra B 13 6 3 4 30:23 21
7. D. Streda B 13 6 0 7 25:41 18
8. Skalica 13 4 4 5 44:25 16
9. Mor.Sv.Ján 12 3 2 7 20:43 11
10. Vrbové 12 1 1 10 8:48 4
11. Holíč 13 1 0 12 9:63 3
12. Šoporňa 13 1 0 12 4:71 3
lDohrávka: Vrbové - Mor. Sv. Ján 9.4.
3. liga mladší STRED
l13. kolo: Dun. Streda B - Skalica 0:2 (0:1), Mareš,
Vávra, Brezová p/Br. - Holíč 1:2 (0:2), Fukna -
Štros 2, Mor. Sv. Ján - Senica B 0:6 (0:3), M. Kosorín
a Vrábel 2, Baumgartner, Krč, Šoporňa - ČFK
Nitra B 2:0, Sereď - Šamorín 1:0, voľno - Hlohovec.
1. Senica B 12 12 0 0 68:3 36
2. Skalica 12 11 0 1 41:8 33
3. Hlohovec 11 9 0 2 50:5 27
4. ČFK Nitra B 12 6 0 6 24:42 18
5. Šamorín 12 5 1 6 24:15 16
6. Sereď 12 5 1 6 16:22 16
7. Šoporňa 12 4 1 7 14:38 13
8. Mor.Sv.Ján 11 3 3 5 14:18 12
9. D. Streda B 12 3 3 6 19:27 12
10. Brezová 12 1 1 10 7:45 4
11. Holíč 12 1 0 11 7:60 3
lVrbové bolo zo súťaže vylúčené.
3. liga starší Sever
l15. kolo: Beluša - Myjava B 5:0 (4:0), L. Rovne
- Práznovce 2:1, Púchov B - Prievidza B 4:1, N. Dubnica
- D. Vestenice 1:1, Šimonovany - Handlová 1:0,
Partizánske - Bánovce 1:0, Nemšová - TTS Trenčín
2:2.lDohrávka: Prievidza B - Bánovce 0:2.
1. Bánovce 15 13 1 1 46:8 40
2. D. Vestenice 15 11 3 1 42:10 36
3. Prievidza B 15 10 0 5 40:20 30
4. L. Rovne 15 8 0 7 35:25 24
5. Púchov B 15 7 2 6 19:17 23
6. N. Dubnica 15 6 3 6 30:21 21
7. Nemšová 15 6 3 6 28:36 21
8. Beluša 15 6 2 7 34:21 20
9. Práznovce 15 6 2 7 34:36 20
10. Myjava B 15 6 2 7 17:28 20
11. TTS Trenčín 15 6 2 7 30:42 20
12. Partizánske 15 5 2 8 20:25 17
13. Handlová 15 2 0 13 12:62 6
14. Šimonovany 15 1 2 12 8:44 5
3. liga mladší Sever
l14. kolo: Beluša - Myjava B 1:3 (0:2), Janček ,
A. Žabka, Halabrín, L. Rovne - Práznovce 1:3, Púchov
B - Prievidza B 0:4, N. Dubnica - D. Vestenice
7:1, Šimonovany - Handlová 1:4, Partizánske - Bánovce
2:2, Nemšová - TTS Trenčín 0:0.lDohrávka:
Prievidza B - Bánovce 0:4.
1. Bánovce 15 13 2 0 99:13 41
2. Partizánske 15 11 2 2 68:21 35
3. N. Dubnica 15 11 1 3 58:23 34
4. TTS Trenčín 15 10 1 4 57:16 31
5. Prievidza B 15 8 2 5 40:25 26
6. Púchov B 15 7 4 4 37:19 25
7. Handlová 15 7 1 7 40:26 22
8. Myjava B 15 7 1 7 32:31 22
9. L. Rovne 15 6 2 7 28:26 20
10. Práznovce 15 6 2 7 28:45 20
11. Nemšová 15 4 4 7 13:34 16
12. D. Vestenice 15 3 0 12 15:58 9
13. Šimonovany 15 0 1 14 7:92 1
14. Beluša 15 0 1 14 9:102 1
KSSŽZÁPAD
15. kolo: Gbely - Dechtice 10:1 (4:1), Bolebruch
3, Machálek a Hrubša 2, Taláb, Riška, Lukáč
- Madeja, Zeleneč - Kúty 6:0 (3:0), Moravany
- Trakovice 2:3, Leopoldov - Kátlovce 0:15, Drahovce
- Suchá 2:4, Hrnciarovce - Slávia Trnava
7:1, J. Bohunice - Kľačany 2:0.
1. Hrnčiarovce 15 13 0 2 76:18 39
2. Gbely 15 12 1 2 70:12 37
3. Kľačany 15 11 1 3 49:11 34
4. J. Bohunice 15 10 3 2 66:22 33
5. Kátlovce 15 9 2 4 61:21 29
6. Trakovice 15 8 4 3 44:24 28
7. Slávia TT 15 7 3 5 33:34 24
8. Zeleneč 15 6 3 6 46:48 21
9. Moravany 15 5 0 10 28:40 15
10. Kúty 15 4 2 9 28:51 14
11. Dechtice 15 4 1 10 43:54 13
12. Suchá 15 4 0 11 40:63 12
13. Leopoldov 15 2 0 13 12:131 6
14. Drahovce 15 0 0 15 8:74 0
Prípravky
l Roč. 2000: AS Trenčín B - Myjava 1:4, g. h.
Foltýn, Matušica, Tomka, Gálik, Roč. 1999: AS
Trenčín B - Myjava 1:1, g. h. Kubica, Roč. 1998:
AS Trenčín B - Myjava 0:10, Koníček 4, Caltík 2,
Svatík, Sekela, Tulák, Matušica.
COLNÍCI NA ŠPORTOVISKÁCH
V Športovej hale v Senici sa v
utorok 31. marca uskutočnil 3.
ročník nohejbalového turnaja
Colného úradu Trnava.
Turnaja sa zúčastnilo 16 družstiev
zo Senice, Skalice, Brodského,
Trnavy, Piešťan, Galanty,
Dun. Streda a V. Medera.
V štyroch skupinách hrali
trojčlenné družstvá každý s každým.
Víťazi skupín hrali potom
o medailové umiestnenie.
Konečné poradie
l 1. PCÚ Skalica A, 2. PCÚ Galanta, 3. OC Senica
B, 4. ONK Senica.
l Ďalšie umiestnenie podľa bodov a skóre v
skupinách: 5. PCÚ Trnava NS, 6. SCÚ Senica,
7. SCÚ Skalica, 8. PCÚ Skalica B, 9. PCÚ Brodské
B, 10. PCÚ Senica A, 11. PCÚ Brodské A, 12.
OVK Senica, 13. PCÚ D. Streda, 13. PCÚ Piešťany,
15. OC Senica A, 16. PCÚ Senica B.
MIROSLAVMADUNICKÝ

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  2. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  6. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  7. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  8. Bezbariérové vozidlo
  9. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 739
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 720
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 172
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 440
  5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 12 005
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 628
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 570
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 488
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 343
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 116
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Prebieha sčitavanie bytov a domov v kraji

Súbežne so sčítaním bytov a domov sa pripravuje sčítanie obyvateľov, ktoré príde na rad budúci rok.

V Skalici znížili počet volebných obvodov

Zníženie volebných obvodov na dva odsúhlasili poslanci na pondelkovom mestskom zastupiteľstve.

Mestské zastupiteľstvo

Barter Market sa stal Ekologickým činom roka

Ocenili zámer podujatia vymieňať si oblečenie a rôzne veci.

Trnava

Nemocnice bojujú s nedostatkom personálu

Od leta upravujú oddelenia, zvýšili zásoby ochranných pomôcok.

Odberné miesto na nový koronavírus.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?