Sobota, 19. január, 2019 | Meniny má Drahomíra, Mário

ŠPORTOVÉ VÝSLEDKY

STOLNÝ TENIS
Extraliga muži
l 9. dvojkolo: Mostex Rača - Stavoimpex Holíč
3:8, T. Šereda a Lelkeš 1.5 - Wang Yang 3, Gao
Fan 2, Palček 1.5, Marek 1, Zajíc 0.5, Topoľčany -
Ružomberok 8:2, B. Štiavnica - Lok. Košice 8:4,
ŠKST Bratislava - Žilina 10:0, SATEX Inter - Čadca
8:3, Ban. Štiavnica - Ružomberok 9:1, Topoľčany -
Lok. Košice 4:8, SATEX Inter - Žilina 10:0, ŠKST Bratislava
- Čadca 8:2.
1. ŠKSTBA 16 15 0 1 134:37 46
2. Čadca 17 12 1 4 123:68 42
3. Holíč 16 12 1 3 125:55 41
4. Inter 16 12 1 3 119:61 41
5. B. Štiavnica 16 9 0 7 95:86 34
6. Rača 16 7 1 8 99:89 31
7. L. Košice 16 6 0 10 66:109 28
8. Topoľčany 16 4 0 12 58:118 24
9. Žilina 17 2 0 15 46:139 21
10. Ružomberok 16 0 0 16 34:139 21
Extraliga ženy
l9. dvojkolo:MSKMalacky - STO Valaliky 5:5,
b. d. Lazarčíková 3.5, Kosová 1, Vidovičová 0.5, Trnava
- Topoľčany B 7:3, b. d. Malá 3.5, Adámeková
2.5, Miková 1, Dun. Streda - Miňovce 5:5, Zvolen -
Topoľčany A 3:7, Bziny - Ružomberok 3:7.
MSK Malacky - Miňovce 5:5, b. d. Lazarčíková
3.5, Kosová 1.5, Trnava - Topoľčany A 3:7, Dun.
Streda - Valaliky 5:5, Zvolen - Topoľčany B 6:4.
1. TopoľčanyA 16 16 0 0 127:33 48
2. D. Streda 16 12 3 1 111:49 43
3. Trnava 16 9 2 5 90:70 36
4. Topoľčany B 16 10 0 6 93:67 36
5. Malacky 16 7 5 4 96:64 35
6. Miňovce 17 4 6 7 81:89 31
7. Valaliky 17 5 3 9 85:85 30
8. Ružomberok 16 4 1 11 52:108 25
9. Zvolen 16 3 2 11 58:102 24
10. Bziny 16 0 0 16 17:143 16
1. liga muži západ
l 11. dvojkolo: Malacky - Nové Zámky 14:0,
Novota, A. Bardoň, Kuznecov a Lucinin 3.5, Holíč
B - Trnovec 12:2, Poliaček, Jančovič a Bednár 3.5,
Brychta 1, Mucha 0.5, Nitra A - Ivanka p. Dun. 11:3,
Nitra B - Senec 6:8, Hont. Trsťany - Sládkovičovo
7:7, Komárno/Šahy - Galanta 7:7.
Holíč B - Nové Zámky 14:0, Mucha, Bednár a
Jančovič 3.5, Brychta 2.5, Skala 1, Malacky - Trnovec
13:1, Novota, Kuznecov a Lucinin 3.5, A. Bardoň
2.5, Nitra B - Ivanka p. Dun. 6:8, Nitra A - Senec
11:3, Komárno/Šahy - Sládkovičovo 7:7, Hont.
Trsťany - Galanta 8:6.
1. Holíč B 20 19 1 0 233:47 59
2. Malacky 20 18 1 1 230:50 57
3. NitraA 20 16 0 4 177:103 2
4. Galanta 20 7 4 9 133:147 38
5. Nitra B 20 8 2 10 130:150 38
6. N. Zámky 20 8 2 10 121:159 38
7. Trnovec 20 6 3 11 117:163 35
8. Ivanka 20 7 1 12 107:173 35
9. Komárno 20 4 6 10 116:164 34
10. H. Trsťany 20 5 3 12 105:175 33
11. Senec 20 4 3 13 104:176 31
12. Sládkovičovo 20 3 4 13 107:173 30
1. liga ženy
l 11. dvojkolo: Mlynky - Malacky B 2:8, b. h.
Truksová a Vizinová 3.5, Nemčovičová 1, Valaliky B
- Trnávka BA 5:5, Trenč. Teplá - Nitra B 1:9, Pov.
Bystrica - Nitra A 3:7, Topoľčany C -Tr. Jastrabie
10:0, voľno - Nová Baňa/Podlužany.
Valaliky B - Malacky B 3:7, b. h. Truksová 3.5, Vizinová
2.5, Nemčovičová 1, Mlynky - Trnávka BA
5:5, Trenč. Teplá - Nitra A 1:9, Pov. Bystrica - Nitra
B 3:7, Nová Baňa/Podlužany - Trenč. Jastrabie
10:0, voľno - Topoľčany C.
1. Malacky B 18 16 1 1 144:36 51
2. NitraA 18 14 2 2 140:40 48
3. Mlynky 18 9 5 4 107:73 41
4. P. Bystrica 19 9 3 7 104:86 40
5. Trnávka 18 8 5 5 100:80 39
6. Nitra B 18 9 2 7 99:81 38
7. Topoľčany C 18 7 5 6 108:72 37
8. Valaliky B 18 6 6 6 92:88 36
9. Nová Baňa 18 4 0 14 57:123 26
10. Tr. Teplá 19 3 1 15 44:146 26
11. Tr. Jastrabie 18 0 0 18 5:175 18
2. liga TT
l22. kolo: Kúty - Veľká Mača 12:6, b. d.M. Tančibok
a T. Valla 3.5, B. Baláž a M. Kucharič 2.5,
Gabčíkovo - Holíč C 5:13, Piešťany-Moravany -
Padáň 15:3, Maco Trnava - Trstice 15:3, Hlohovec -
Trh. Hradská 9:9, Špačince - Hor. Orešany 12:6.
1. Holíč C 22 21 1 0 306:90 65
2. T.Hradská 22 16 3 3 240:156 57
3. Kúty 22 10 4 8 204:192 46
4. V. Mača 22 10 2 10 198:198 44
5. Gabčíkovo 22 7 7 8 192:204 43
6. Špačince 22 8 5 9 192:204 43
7.Maco 22 5 9 8 190:206 41
8. Padáň 22 6 6 10 176:220 40
9. Hlohovec 22 8 2 12 174:222 40
10. Piešťany 22 7 3 12 175:221 39
11. H. Orešany 22 5 5 12 178:218 37
12. Trstice 22 4 3 15 151:245 33
3. liga TT
l 22. kolo: Kúty B - Senica 9:9, T. Valla a M.
Mladý 3.5, A. Palkovič a J. Malík 1 - P. Kapsa 3.5, Š.
Šebesta 3, A. Lazorčák 2.5, Sládkovičovo B - Petrova
Ves 9:9, b. h. F. Šebesta 3.5, M. Beťko 3, R.
Kopča 2.5, Špačince B - Skalica 14:4, b. h. J. Paulus
3, R. Chanečka 1, Bricon Trnava - Dobrá Voda
4:14, Maco Trnava B - Gabčíkovo B 15:3, Majcichov
- Galanta B 13:5.
1. D.Voda 22 22 0 0 295:101 66
2. Špačince B 22 15 3 4 266:130 55
3. Skalica 22 14 4 4 249:147 54
4. Majcichov 22 9 4 9 198:198 44
5. Petr.Ves 22 8 6 8 189:207 44
6. Sládkovičovo B 22 7 6 9 163:233 40
7. Bricon TT 22 8 2 12 180:216 40
8. Senica 22 5 7 10 178:218 39
9. Gabčíkovo B 22 6 4 12 165:231 38
10. Kúty B 22 6 2 14 163:233 36
11.MacoB 22 5 4 13 168:228 36
12. Galanta B 22 5 2 15 162:234 34
4. liga TT
l 22. kolo: Šoporňa - Skalica B 10:8, b. h. P. Gajda
a D. Pekar 2.5, F. Lacho 2, M. Kubiš 1, Galanta C
- HolíčD2:16, Piešťany B - Senica B 13:5, Buková
- Kočín-Lančár 12:6, Hlohovec B - Vrbové 13:5, Veľké
Úľany - Veľká Mača B 15:3.
l ŠTK: Galanta C - Skalica B vzájomná kontumácia
0:18 pre obidve mužstvá.
1. HolíčD 22 21 0 1 309:87 64
2. V.Úľany 22 18 1 3 272:124 59
3. Hlohovec B 22 12 1 9 204:192 47
4. Buková 22 8 5 9 189:207 43
5. Skalica B 22 9 4 9 192:204 43
6. Senica B 22 8 4 10 176:220 42
7. Šoporňa 22 8 3 11 189:207 41
8. Vrbové 22 8 3 11 171:225 41
9. V. Mača B 22 8 2 12 189:207 40
10. Piešťany B 22 8 0 14 170:226 38
11. Galanta C 22 7 3 12 154:242 38
12. Kočín/Lančár 22 3 0 19 143:253 28
5. liga SE
l 18. kolo: Skalica C - Kúty C 13:5, D. Pekar
4.5, R. Pekar 3.5, F. Lacho 2.5, M. Vojtech 2, M. Kubányi
0.5 - R. Hladík 3, Marián Bartal 2, Senica C -
Rohožník 11:7, J. Bella 3.5, J. Lazorčák, P. Kadlečík
a M. Holič 2.5 - S. Gazdič a M. Blecha 3, Ľ. Hrica 1,
Studienka B - Studienka A 1:17, b. d. M. Uller 1,
Bor. Sv. Jur - Unín B 15:3, P. Ozábal a M. Čermák
4.5, J. Uher 3.5, M. Štvrtecký 2.5 - J. Iglár, J. Buček a
M. Krempa 1, Unín A - Holíč E 13:5, V. Malík a F.
Fagan 3, Š. Vaculka 2, 5x w. o. - T. Karnoš 2, S. Čech
a M. Zloch 1.5.
1. Studienka 18 18 0 0 263:61 54
2. Bor.Sv.Jur 18 16 0 2 216:108 50
3. Kúty C 18 10 2 6 183:141 40
4. UnínA 18 9 2 7184:140 38
5. Skalica C 18 9 1 8 172:152 37
6. Rohožník 17 7 2 8140:166 32
7. Unín B 18 6 1 11 151:173 31
8. Senica C 17 5 0 12 106:200 27
9. Holíč E 18 3 2 13 115:209 26
10. Studienka B 18 1 0 17 72:252 19
6. liga SE
l 20. kolo: Mor. Sv. Ján - Bor. Mikuláš 12:6, V.
Mračna 4.5, K. Kunštek 4, S. Polák 2.5, P. Šrámek 1
- J. Šedivý 2.5, J. Michalica 2, V. Gašparík 1.5, Senica
D - Štefanov 18:0 kont., Holíč F - Skalica D
9:9.
1. SkalicaD 20 17 2 1 222:138 56
2. Holíč F 20 17 1 2 263:97 55
3. Štefanov 20 11 0 9 200:160 41
4. SenicaD 20 7 1 12 186:174 35
5. Mor.Sv.Ján 20 4 0 16 113:247 28
6. B. Mikuláš 20 1 2 17 96:264 24
2. liga BSTZ
21. kolo: Stavbár BA - Veľké Leváre 15:3, ŠKP BA
A - Ister BA B 12:6, Karl. Ves - Ivanka B 8:10, Ister
BA - Svätý Jur 17:1, Pezinok - Senec B 8:10, Spoje
- Educo BA 9:9.
1. IsterA 21 20 1 0 292:86 62
2. Ivánka B 21 17 0 4 241:137 55
3. Pezinok 21 14 2 5 227:151 51
4. Karl. Ves 21 8 6 7 195:183 43
5. Svätý Jur 21 8 5 8 195:183 42
6. Stavbár 21 9 1 11 187:191 40
7. Ister B 21 8 3 10 186:192 40
8. Spoje 21 7 3 11 165:213 38
9. Educo 21 6 5 10 163:215 38
10. Senec B 21 6 2 13 185:193 35
11. ŠKPBA 21 6 2 13 164:214 35
12. V.Leváre 21 2 0 19 68:310 25
5. liga BSTZ
21. kolo: Veľké Leváre B - Spoje BA C 9:9, Ivanka
E - Most 11:7, Lozorno B - Lozorno A 9:9, SenecD
- Blatné 10:8, Malacky B - Pezinok D 7:11, Rovinka
- ŠKP BA C 11:7.
1. V. Leváre B 20 18 1 2 246:132 58
2. Blatné 21 15 3 3 244:134 54
3. PezinokD 21 14 1 6 243:135 50
5. LozornoA 21 11 2 8 210:168 45
4. SenecD 21 12 1 8 209:169 46
6. Spoje C 21 11 2 8 195:183 45
7. Rovinka 21 10 2 9 202:176 43
8. ŠKPBAC 21 8 2 11 158:220 39
9. Malacky B 21 7 2 12 178:200 37
10. Ivánka E 21 6 1 14 150:228 34
11. Most 21 3 2 16 128:250 29
12. Lozorno B 21 0 3 18 105:273 24
6. liga BSTZ
21. kolo: Stupava A - Bernolákovo B 17:1, ŠKP BA
D - Viktória BA B 7:11, Viktória BA A - Čataj 9:9,
Zálesie B - Educo BA C 6:12, Priemstav BA -
Stavbár D 9:9, voľno - Vinosady.
1. Čataj 19 18 1 0 272:70 56
2. ViktóriaA 19 16 1 2 243:99 52
3. Stupava 18 15 0 3 227:97 48
4. Viktória B 20 9 1 10 188:172 39
5. StavbárD 19 9 2 8 166:175 39
6. Vinosady 19 8 1 10 167:175 36
7. Priemstav 19 7 2 10 158:184 35
8. Bernolákovo B 19 7 0 12 138:204 33
9. ŠKPBAD 19 3 2 14 120:222 27
10. Educo C 18 4 1 13 116:208 27
11. Zálesie B 19 1 3 15 76:265 24
7. liga BSTZ
21. kolo: Slov. Grob B - Stupava B 11:7, Vinosady
B - Trnávka 9:9, Pezinok E - Mostex Rača B 11:7,
Blatné C - Pezinok F 15:3, Pezinok G - Blatné B
2:16.
1. Pezinok E 21 19 0 2 270:108 59
2. Slov. Grob B 21 18 1 2 291:87 58
3. Mostex B 21 18 1 2 275:103 58
4. Stupava B 21 12 4 5 240:138 49
5. Blatné B 21 13 1 7 239:139 48
6. Trnávka 21 9 4 8 183:195 43
7. Vinosady B 21 7 3 11 173:205 38
8. Dun.Lužná B 20 8 0 12 173:187 36
9. Blatné C 21 7 1 13 160:218 36
10. Malacky C 20 3 1 16 105:255 27
11. PezinokG 21 2 1 18 86:292 26
12. Pezinok F 21 0 1 20 55:323 22
FUMLADÝ FUTBAL
DORAST
2. liga starší
19. kolo: Myjava - Prievidza 1:0 (0:0), Velický,
SFM Senec - Nitra B 0:1, FC ViOn - Levice 1:1,
Dun. Streda - Slovan B 5:0, Artmedia - Šaľa 2:0,
Lok. Trnava - Púchov 3:2, Inter B - Dúbravka
3:0, Dubnica B - PVFA 4:1. Dohrávky: Prievidza -
Lok Trnava 1:1, Dúbravka - Šaľa 1:0.
1. Dun. Streda 19 15 2 2 44:16 47
2. FC ViOn 19 12 5 2 30:11 41
3. Artmedia 19 13 1 5 38:20 40
4. Nitra B 18 11 3 4 47:23 36
5. Inter B 19 9 3 7 38:30 30
6. Slovan B 19 8 5 6 29:25 29
7. PVFA 19 8 4 7 39:34 28
8. Dubnica B 19 7 4 8 47:36 25
9. Lok. Trnava 19 7 4 8 36:35 25
10. Myjava 18 7 4 7 21:21 25
11. Prievidza 19 6 5 8 23:30 23
12. Levice 19 6 5 8 19:28 23
13.SFMSenec 19 6 4 9 16:26 22
14. Dúbravka 19 4 4 11 17:43 16
15. Púchov 19 4 2 13 23:45 14
16. Šaľa 19 0 1 18 7:51 1
2. liga mladší
19. kolo: Myjava - Prievidza 1:0 (0:0), Herák,
SFM Senec - Nitra B 1:0, FC ViOn - Levice 0:0,
Artmedia - Šaľa 5:1, Dun. Streda - Slovan B 2:0,
Lok. Trnava - Púchov 4:1, Inter B - Dúbravka 5:2,
Dubnica B - PVFA 3:1. Dohrávka: Prievidza -
Lok. Trnava 0:4, Dúbravka - Šaľa 0:1.
1. Artmedia 19 14 3 2 59:18 45
2. Slovan B 19 14 2 3 35:16 44
3. Lok. Trnava 19 12 1 6 45:23 37
4. Inter B 19 11 2 6 47:25 35
5. Dubnica B 19 10 4 5 39:17 34
6. PVFA 19 11 1 7 38:27 34
7. Nitra B 18 10 2 6 32:19 32
8. Dun. Streda 19 10 1 8 36:28 31
9. Púchov 19 10 1 8 36:35 31
10. Levice 19 8 3 8 26:34 27
11. Myjava 18 6 8 4 23:18 26
12.SFMSenec 19 6 1 12 17:39 19
13. FC ViOn 19 5 2 12 23:51 17
14. Prievidza 19 3 2 14 19:46 11
15. Dúbravka 19 2 1 16 18:45 7
16. Šaľa 19 1 2 16 14:66 5
3. liga starší
18. kolo: Hurbanovo - Topoľčany 0:5, Sereď -
ČFK Nitra 3:1, N. Zámky - Galanta 1:2, Vráble -
Partizánske 1:2, J. Bohunice - P. Bystrica 4:1,
Nové Mesto - Nemšová 2:2, Trnava B - AS Trenčín
B 1:1.
Brezová p/Br. - Senica 1:0 (1:0), N. Hubek. V
susedskom derby zápase sa hralo o čelo tabuľky.
Hostia ak chceli pomýšľať na najvyššie
priečky museli v tomto zápase vyhrať a od začiatku
boli o niečo aktívnejší a mali Ravasom aj
prvú šancu zápasu. Domáci sa dostali do prvej
šance v 16. min. a hneď z nej dal Noro Hubek aj
vedúci, a ako sa neskôr ukázalo aj víťazný gól -
1:0. Po prestávke si obe mužstvá vypracovali po
jednej tutovke, Najskôr hosťujúceho Gábora
vychytal Maliarik a na druhej strane bol v šanci
opäť Hubek, no aj hosťujúci brankár Šulla vytiahol
skvelý zákrok. (IT)
1. Brezová 18 15 2 1 44:7 47
2. AS Trenčín B 18 12 2 4 45:17 38
3. Senica 18 12 2 4 38:10 38
4. J. Bohunice 18 12 1 5 38:16 37
5. Trnava B 18 9 3 6 35:25 30
6. N. Mesto 18 9 1 8 55:30 28
7. N. Zámky 18 9 0 9 37:37 27
8. Sereď 18 9 0 9 42:46 27
9. Topoľčany 18 8 1 9 32:29 25
10. ČFK Nitra 18 8 1 9 31:31 25
11. Vráble 18 8 0 10 34:39 24
12. Nemšová 18 6 5 7 21:30 23
13. P. Bystrica 18 7 1 10 33:40 22
14. Partizánske 18 4 4 10 24:44 16
15. Hurbanovo 18 1 3 14 13:66 6
16. Galanta 18 1 2 15 11:66 5
3. liga mladší
18. kolo: Brezová p/Br. - Senica 1:3 (0:1), Lorenc -
Holič, Drápal, Dóža, Hurbanovo - Topoľčany
0:13, Sereď - ČFK Nitra 0:1, N. Zámky - Galanta
1:2, Vráble - Partizánske 2:1, J. Bohunice - P.
Bystrica 4:0, Nové Mesto - Nemšová 4:0, Trnava
B - Trenčín B 1:0.
1. Trnava B 18 16 1 1 55:9 49
2. AS Trenčín B 18 13 2 3 59:12 41
3. Senica 18 12 4 2 52:17 40
4. ČFK Nitra 18 10 4 4 41:14 34
5. N. Mesto 18 9 3 6 55:34 30
6. P. Bystrica 18 9 3 6 31:18 30
7. Vráble 18 8 4 6 35:28 28
8. Brezová p/B. 18 9 1 8 31:29 28
9. N. Zámky 18 6 6 6 37:21 24
10. Topoľčany 18 6 5 7 34:35 23
11. Galanta 18 6 5 7 28:31 23
12. J. Bohunice 18 7 2 9 31:40 23
13. Nemšová 18 5 2 11 18:38 17
14. Partizánske 18 3 1 14 18:63 10
15. Sereď 18 2 0 16 9:66 6
16. Hurbanovo 18 1 1 16 10:89 4
4. liga SZ
18. kolo: Skalica - Led. Rovne 1:0 (0:0), F. Pekar,
Nováky - Handlová 1:2, Vrbové - Boleráz 0:0,
Piešťany - Leopoldov 5:2 (2:1), g. d. Zelenay 2,
Hornák, Valachovič, Szabó, Bánovce - Moravany
3:0 (1:0), Škarba 2, Turek, Hrnčiarovce - D.
Vestenice 2:2 (0:2), g. d. Haraga, Greguš, Tr.
Stankovce - Hlohovec 2:0 (1:0), Ilava - D. Kočkovce
4:1 (1:1).
1. Piešťany 18 12 4 2 74:22 40
2. Handlová 18 12 3 3 47:23 39
3. Boleráz 18 11 5 2 51:19 38
4. Bánovce 18 10 4 4 40:27 34
5. L.Rovne 18 9 6 3 41:23 33
6. Hlohovec 17 9 3 5 38:24 30
7. Skalica 18 8 3 7 18:25 27
8. Tr.Stankovce 18 7 5 6 34:26 26
9. Moravany 17 7 4 6 42:28 25
10. Nováky 18 6 4 8 25:35 22
11. Ilava 18 5 4 9 33:41 19
12. Leopoldov 18 4 3 11 18:32 15
13. D. Kočkovce 18 5 0 13 25:62 15
14. D.Vestenice 17 3 4 9 23:39 13
15. Hrnčiarovce 18 3 4 11 19:53 13
16. Vrbové 17 1 4 12 11:60 7
Dohrávky: Vrbové - Hlohovec, Moravany - D.
Vestenice.
5. liga Z
18. kolo: Mor. Sv. Ján - Jacovce 2:0 (2:0), F.
Chvál, T. Salay, Šaštín - Chtelnica 2:1, g. d. Somolay,
Vrtal, Senica B - Gbely 2:1 (1:1), Pípa, Halabrín
- P. Vaculka, Holíč - V. Orvište 0:2 (0:0),
Tovarníky - Radošina 4:1 (4:1), Jambor 2, Meluš,
M. Lukáč - Kováčik, D. Krupá - Bojná 1:1 (1:0), g.
h. Vyletelka, Preseľany - V. Kostoľany 1:1 (0:1),
g. d. M. Piterka, Hlboké - Trebatice odlož. na
9.4. ŠTK: Radošina - Holíč 3:0 kont.
1. Senica B 18 17 0 1 84:18 51
2. Tovarníky 18 11 4 3 61:39 37
3. Šaštín 17 12 1 4 34:24 37
4. V. Kostoľany 18 9 5 4 45:29 32
5. Chtelnica 18 9 1 8 40:36 28
6. Gbely 17 8 2 7 49:30 26
7. Bojná 17 8 2 7 31:33 26
8. D. Krupá 18 7 4 7 39:38 25
9. Hlboké 17 7 3 7 29:37 24
10. Jacovce 18 7 2 9 47:38 23
11. Trebatice 17 7 1 9 33:39 22
12. Mor.Sv.Ján 17 6 1 10 37:46 19
13. Radošina 18 6 1 11 41:65 19
14. V. Orvište 18 5 3 10 23:49 18
15. Holíč 18 3 2 13 20:57 11
16. Preseľany 18 2 2 14 15:50 8
Dohrávky: Mor. Sv. Ján - Gbely a Šaštín - Bojná.
ŽIACI
1. liga starší
16. kolo: Senec - Senica 2:3 (1:1), g. h. Nemec, T.
Slovík, J. Kosorín, Myjava - Levice 2:0 (1:0), Holič,
Vavák, Nitra - Kostolište 9:0, Slovan - PVFA
1:0, Trnava - Dubnica 1:3, Inter - Prievidza 2:1,
Trenčín - Púchov 5:0.
1. Trenčín 16 15 0 1 39:5 45
2. Nitra 16 14 0 2 58:9 42
3. Trnava 16 10 2 4 46:16 32
4. Senica 16 10 2 4 49:21 32
5. Dubnica 16 9 5 2 39:14 32
6. Slovan 16 9 3 4 33:23 30
7. Inter 16 6 2 8 25:25 20
8. PVFA 16 6 1 9 25:27 19
9. Púchov 16 5 4 7 15:28 19
10.SFMSenec 16 5 1 10 14:57 16
11. Myjava 16 3 2 11 11:28 11
12. Prievidza 15 3 0 12 12:29 9
13. Levice 15 2 1 12 12:54 7
14. Kostolište 16 2 1 13 9:51 7
1. liga mladší
16. kolo: Senec - Senica 0:0, Myjava - Levice 0:4
(0:3), Nitra - Kostolište 6:0, Slovan - PVFA 2:0,
Trnava - Dubnica 0:0, Inter - Prievidza 0:1,
Trenčín - Púchov 1:1.
1. Nitra 16 13 2 1 52:7 41
2. Slovan 16 12 2 2 46:14 38
3. Inter 16 10 2 4 25:12 32
4. PVFA 16 9 2 5 32:12 29
5. Trnava 16 8 4 4 27:18 28
6. Senica 16 8 2 6 23:16 26
7. Dubnica 16 7 2 7 27:23 23
8. Prievidza 15 7 2 6 30:28 23
9. Trenčín 16 6 4 6 26:26 22
10. Levice 15 6 2 7 20:32 20
11.SFMSenec 16 5 3 8 26:31 18
12. Púchov 16 2 3 11 13:30 9
13. Kostolište 16 3 0 13 23:58 9
14. Myjava 16 0 0 16 2:65 0
3. liga starší STRED
12. kolo: ČFK Nitra B - Brezová p/Br. 2:2 (1:1), g.
h. Kuchta 2, Šamorín - Skalica 4:1 (3:1), g. h. Urbánek,
Senica B - Dun. Streda B 6:1 (3:0), g. d. J.
Kosorín a Šustek 2, Ventura, Nemec, Holíč -
Hlohovec 1:5 (0:1), g. d. Ovečka, Sereď - Šoporňa
7:0, Vrbové - Mor. Sv. Ján odložené na 9.4.
1. Hlohovec 12 11 1 0 56:10 34
2. Senica B 12 9 1 2 49:17 28
3. Sereď 12 8 1 3 46:10 25
4. Brezová 12 8 1 3 51:20 25
5. Šamorín 12 7 1 4 28:19 22
6. ČFK Nitra B 12 5 3 4 28:23 18
7. Skalica 12 4 4 4 41:21 16
8. D. Streda B 12 5 0 7 22:38 15
9. Mor.Sv.Ján 11 3 2 6 20:42 11
10. Vrbové 11 1 1 9 8:40 4
11. Holíč 12 1 0 11 9:56 3
12. Šoporňa 12 1 0 11 4:69 3
3. liga mladší STRED
12. kolo: Šamorín - Skalica 1:2 (1:2), g. h. Vávra,
Šmida, Senica B - Dun. Streda B 2:0 (0:0), M.
Kosorín, Vrábel, ČFK Nitra B - Brezová p/Br. 1:0
(0:0), Holíč - Hlohovec 0:6 (0:5), Sereď - Šoporňa
0:1, voľno - Mor. Sv. Ján.
1. Senica B 11 11 0 0 62:3 33
2. Skalica 11 10 0 1 39:8 30
3. Hlohovec 11 9 0 2 50:5 27
4. ČFK Nitra B 11 6 0 5 24:40 18
5. Šamorín 11 5 1 5 24:14 16
6. Sereď 11 4 1 6 15:22 13
7. Mor.Sv.Ján 10 3 3 4 14:12 12
8. D. Streda B 11 3 3 5 19:25 12
9. Šoporňa 11 3 1 7 12:38 10
10. Brezová 11 1 1 9 6:43 4
11. Holíč 11 0 0 11 5:59 0
Vrbové bolo zo súťaže vylúčené.
3. liga starší Sever
14. kolo: Myjava B - Šimonovany 2:1 (1:0), D.
Vestenice - Partizánske 1:1 (0:0), g. d. Vlčko,
Handlová - N. Dubnica 2:0, Práznovce - Nemšová
4:1 (2:0), g. d. Galbavý 2, Dostál, Kiš,
Prievidza B - Bánovce odlož. na 30.3., Púchov B
- L. Rovne 1:2, TTS Trenčín - Beluša 1:0.
1. Bánovce 13 12 1 0 44:7 37
2. D. Vestenice 14 11 2 1 41:9 35
3. Prievidza B 13 10 0 3 39:14 30
4. L. Rovne 14 7 0 7 33:24 21
5. N. Dubnica 14 6 2 6 29:20 20
6. Práznovce 14 6 2 6 33:34 20
7. Púchov B 14 6 2 6 15:16 20
8. Myjava B 14 6 2 6 17:23 20
9. Nemšová 14 6 2 6 26:34 20
10. TTS Trenčín 14 6 1 7 28:40 19
11. Beluša 14 5 2 7 29:21 17
12. Partizánske 14 4 2 8 19:25 14
13. Handlová 14 2 0 12 12:61 6
14. Šimonovany 14 0 2 12 7:44 2
3. liga mladší Sever
14. kolo: Myjava B - Šimonovany 6:1 (2:0), D.
Vestenice - Partizánske 0:3 (0:2), Prokop, Ladický,
Rolinec. Handlová - N. Dubnica 1:3,
Práznovce - Nemšová 0:0, Prievidza B - Bánovce
odlož. na 30.3., Púchov B - L. Rovne 6:0, TTS
Trenčín - Beluša 3:1.
1. Bánovce 13 12 1 0 93:11 37
2. Partizánske 14 11 1 2 66:19 34
3. N. Dubnica 14 10 1 3 51:22 31
4. TTS Trenčín 14 10 0 4 57:16 30
5. Púchov B 14 7 4 3 37:15 25
6. Prievidza B 13 7 2 4 36:21 23
7. L. Rovne 14 6 2 6 27:23 20
8. Handlová 14 6 1 7 36:25 19
9. Myjava B 14 6 1 7 29:30 19
10. Práznovce 14 5 2 7 25:44 17
11. Nemšová 14 4 3 7 13:34 15
12. D. Vestenice 14 3 0 11 14:51 9
13. Šimonovany 14 0 1 13 6:88 1
14. Beluša 14 0 1 13 8:99 1
KSSŽZÁPAD
14. kolo: Suchá - Gbely 1:5 (0:2), g. h. Bolebruch
a Taláb 2, Brezovský, Kľačany - Kúty 9:0 (4:0),
Kátlovce - Hrnčiarovce 2:3 (0:0), Chrvala, Orihel
- Schir, Sivák, Bartáč, Slávia Trnava - Zeleneč
3:4 (2:1), Trakovice - Drahovce 5:0 (3:0), Polakovič
3, Krajčovič 2, Dechtice - Leopoldov 15:0
(11:0), J. Bohunice - Moravany 7:1.
1. Hrnčiarovce 14 12 0 2 69:17 36
2. Gbely 14 11 1 2 60:11 34
3. Kľačany 14 11 1 2 49:9 34
4. J. Bohunice 14 9 3 2 64:22 30
5. Kátlovce 14 8 2 4 46:21 26
6. Trakovice 14 7 4 3 41:22 25
7. Slávia TT 14 7 3 4 32:28 24
8. Zeleneč 14 5 3 6 40:48 18
9. Moravany 14 5 0 9 26:37 15
10. Kúty 14 4 2 8 28:45 14
11. Dechtice 14 4 1 9 42:44 13
12. Suchá 14 3 0 11 36:61 9
13. Leopoldov 14 2 0 12 12:116 6
14. Drahovce 14 0 0 14 6:70 0
HOKEJ
9. ŠHT
l 9. kolo o 1. - 6. miesto: Skalica - Nitra 6:2, Senica
- Ružinov 4:3, Slovan - Trenčín 5:1.
1. Slovan 20 14 2 4 77:49 30
2. Skalica 20 12 3 5 87:51 27
3. Trenčín 20 10 2 8 89:77 22
4. Ružinov 20 8 4 8 67:66 20
5. Nitra 20 5 2 13 54:84 12
6. Senica 20 4 1 15 53:100 9
HOKEJ 8. ŠHT
l 9. kolo o 1. - 6. miesto: Nitra - Skalica 3:12, Ružinov
- Senica 7:2, Trenčín - Slovan 2:1.
1. Trenčín 20 14 4 2 126:58 32
2. Slovan 20 13 3 4 87:55 29
3. Skalica 20 8 3 9 109:101 19
4. Ružinov 20 6 3 11 80:110 15
5. Nitra 20 5 3 12 75:92 13
6. Senica 20 5 2 13 69:130 12
7. ŠHT
l 9. kolo o 1. - 6. miesto: Skalica - Nitra 2:7, Senica
- Ružinov 1:9, Slovan - Trenčín 7:1.
1. Skalica 20 15 2 3 138:57 32
2. Nitra 20 14 2 4 143:55 30
3. Ružinov 20 9 4 7 127:69 22
4. Slovan 20 10 2 8 119:61 22
5. Trenčín 20 6 2 12 79:106 14
6. Senica 20 0 0 20 28:286 0
6. ŠHT
l 9. kolo o 1. - 6. miesto: Nitra - Skalica 6:2, Ružinov
- Senica 12:1, Trenčín - Slovan 4:2.
1. Trenčín 20 18 0 2 238:37 36
2. Nitra 20 12 3 5 154:82 27
3. Slovan 20 11 3 6 168:65 25
4. Skalica 20 10 1 9 109:74 21
5. Ružinov 20 5 1 14 104:126 11
6. Senica 20 0 0 20 30:419 0
J.KOMORNÝ,(MK)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  2. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  3. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  4. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  5. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  6. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  7. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur
  8. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii
  9. Audi Q3 druhej generácie: akcia na úvod
  10. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac
  1. Rok 2019: Začína sa éra informačného osvietenstva
  2. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  3. Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018
  4. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  5. Deň otvorených dverí Stavebnej fakulty STU
  6. Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání
  7. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  8. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  9. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  10. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  1. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny 16 267
  2. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur 12 391
  3. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 10 019
  4. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac 9 152
  5. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii 7 393
  6. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom 6 927
  7. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne 4 813
  8. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Ománe? 4 523
  9. Jedli ste už ružovú čokoládu? 4 433
  10. Zrážka s lyžiarom na svahu Vás môže vyjsť poriadne draho 2 645

Hlavné správy z MY Záhorie

V Skalici pôsobili dve mestské televízie, od januára je už iba jedna

V meste Skalica pôsobili v uplynulom roku dve mestské televízie. Tento stav sa v januári 2019 zmenil a mesto už oficiálne spolupracuje iba s jednou televíziou.

Má desať rokov a miluje pretekanie

Lea Horniaková je vicemajsterkou Česka v Racer buggy 125.

Starajú sa o deti z domova. Ako vyzerá život v profirodine

Manželia Balážovci si popri svojich štyroch deťoch adoptovali aj Lauru a ako profirodičia sa starajú o ďalších šesť detí.

Od začiatku roka evidujú v kraji až sedem nehôd s chodcom

Od začiatku roka zomreli na krajských cestách dvaja chodci. Polícia vyzýva k väčšej ohľaduplnosti.

Slováci míňajú na alkohol viac ako je európsky priemer. Sú v top desiatke

Na popredné priečky vo výdavkoch na alkohol sa dostali postsovietske krajiny.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Talentovaný rodák zo Žiaru hviezdi na zámorských klziskách

Michal Ivan hovorí o kariére v zámorí.

Pacientku operovali novou metódou, bez anestézie

Pomocou endoskopu vložili do tela kovový stent. Zákrok trval 25 minút.

Úplné zatmenie Mesiaca môžete sledovať aj z bystrického Námestia slobody

Verejné pozorovanie pripravila v pondelok od 3.30 Hvezdáreň v Banskej Bystrici.

Realitný maklér: Zásadný prepad cien bytov v tomto roku neočakávam

Najväčší dopyt bol po bytoch, najčastejšie si ľudia hľadali nové bývanie na Družbe, záujem bol aj o Prednádražie či Linčiansku. V Piešťanoch sa predáva za rekordné ceny.

Vybrali SME

Už ste čítali?