Nedeľa, 23. september, 2018 | Meniny má Zdenka

Napriek prehre ostali Gbely v čele

1. Gbely 17 12 1 4 58:22 37 (+10) 2. V. Kostoľany 18 11 2 5 34:19 35 (+8) 3. Trebatice 18 11 1 6 27:27 34 (+7) 4. Prašice 18 9 3 6 33:28 30 (+3) 5. Hlohovec 17 9 2 6 37:24 29 (+2) 6. Krakovany 18 8 5 5 25:22 29 (+2) 7. Smolenice 18 9 2 7 30:37 29 (+2) 8. Senica B 18 8 3 7 25:24 27 (0) 9. Jacovce 18 7 2 9 32:30 23 (-4) 10. Mor. Sv. Ján 17 7 2 8 27:33 23 (-1) 11. Holíč 18 6 4 8 26:31 22 (-5) 12. Petrova Ves 17 4 9 4 26:32 21 (-3) 13. Kúty 18 5 4 9 33:34 19 (-8) 14. Radošina 18 5 1 12 21:40 16 (-11) 15. Dvorníky 17 4 3 10 31:38 15 (-12) 16. B. Mikuláš 17 2 4 11 20:44 10 (-14) Senica B - Gbely 1:0 (1:0) Hostia prišli s úmyslom poistiť si vedenie v ligovej tabuľke, čomu prispôsobili svoju hru. Všetko avízovala už v 1. min strela Májka, v 12. min neprešla šanca Gála, priamy kop v 18. min kryl domáci brankár. Postupne sa hra vyrovnala v 27. min faulovala obrana hostí pred šestnástkou domáceho hráča a Mikula krásnou strelou dostal domácich do vedenia. V 29. min sa pokúsili podobnú situáciu domáci zopakovať, ale už bez gólového efektu. V 39. min Daniel mieril tesne vedľa, v 41. min skončila lopta naftárov na brvne domácej brány. Po prestávke sa na ihrisku nič nemenilo, domáci vyvinuli silný tlak, ale v 67. a ani 75. min nedokázali príležitosti využiť. Hostia sa snažili v týchto minútach aspoň vyrovnať, ale domáci výsledok udržali. Gól: 27. Mikula. Senica B: Drinka - Smíkal, Karas (Velický), Hrubša, Mihok, Surový, Procháska (Hlavenka), Mikula, Hrebíček, Chocholáček (Kováč), Šimo. Gbely: Šteflík - M. Mihál, Kollár, Trčka (Bolebruch), Daniel, Péči, Rozboril (Machálek), Križan, Májek, Zajíček, Gál. Petrova Ves - Krakovany 1:1 (0:0) Za stáleho dažďa domáci v prvom polčase nevyužili viacero príležitostí, keď za zmienku stojí strela Jurigu nad v 25. min, potom trestný kop Pochylého st. v 36. min, potom Bondra likvidoval šancu Ovečkovi, aby v 55. min Balcír po kope z rohu hlavou posla hostí do vedenia – 0:1. V 73. min bolo vyrovnané, aj keď troška kuriózne, keď hlavička Jurigu sa nakoniec od hráča súpera odrazila do brány hostí – 1:1. Za daných okolností, kedy terén dominoval hre to bolo zaslúžené. Góly: 73. Juriga – 55. Balcír Petr. Ves: Lánik – Ovečka, Černý, Kumpan, Juriga, Krchňavý (Vanek), M. Matula st., M. Matula ml., Huťťa, Morvay, Pet. Pochylý st. Krakovany: Bondra – Ďuračka, Duchoň (Pavlovič), Ondrejka, Kikta, Feranec (Tomiš), Ivančík, Sedlák, Kališ, Balcír, Kusý Kúty - Trebatice 1:2 (0:1) Hostia si na Záhorie chodia pre body. Po Senici B vyhrali aj v Kútoch, keď po prestávke viedli už 0:2. Domáci znížili v 70. min. Michalom Macejkom na 1:2. Po góle videl brankár hostí ČK, no domáci už aj napriek veľkému tlaku a niekoľkým dobrým príležitostiam nevyrovnali. Mor. Sv. Ján - Jacovce 3:2 (1:1) Na silne premočenom teréne nedokázalo ani jedno mužstvo získať výraznejšiu prevahu. Hostia sa síce Brachom v 23. min dostali do vedenia, no už v nasledujúcej minúte Barkóci vyrovnal na 1:1. Po prestávka to bol opäť Barkóci, ktorý pridal spoza hranice 16-ky ďalší gól – 2:1. Potom sa presadil hlavou Hrica a bolo 3:1, aby pri tlaku si domáci dali v 60. min vlastný gól. Hoci sa hra prelínala na obe strany, žiadna šanca ani v jednej bránke neskončila. Góly: 24. a 53. Barkóci, 57. Hrica - 23. Bracho, 60. vlastný. Mor. Sv. Ján: Darius Bolf - Varga, Hajdin, Zajíc, Vávra, Kánsky, Stupavský, Ježek, Denis Bolf, Hrica, Barkóci (Mračna, Krajčír). Jacovce: Božík - Lacena, Ladický, Martinček, Uhrík, Oravec, Bracho, M. Švec, Jančovič, Junas, P. Švec (Zigo, Toman) Holíč - Bor. Mikuláš 4:0 (2:0) Za stáleho dažďa sa hralo na teréne, ktorý už od začiatku bol na pokraji regulérnosti. Bola to bojovnosť, ktorá tentoraz v stretnutí rozhodovala. Domácim už od úvodných minút likvidoval ich šance brankár hostí, resp strely šli nad. Až v 34. min stretnutia premenil Blatnický svoj únik vo vedúci gól domácich. V 39. po faule na Blatnického nariadený pokutový kop premenil na 2.0 Mráz, aby po obrátke sa domáci natrvalo usadili na polovičke hostí. Tí sa vzhľadom na vylúčenie Vaneka za faul i zhoršený terén do gólovej šance nedostali a tak to boli domáci, čo zužitkovali svoj tlak najprv 55. min Jaborníkom a potom v 85. min striedajúcim Toráčom, ktorý dorazil strelu Mráza na 4:0. Domáci mohli ešte v závere zvýšiť, no čisté šance Nečasa a Mráza v 86., resp. 87. min obaja strelci nepremenili. Góly: Blatnický, Mráz (11m), Jaborník, Toráč ČK: Vanek (B. Mikuláš, za faul) Holíč: Brožek - Gründling, Bobek, Bolek, Mráz, Gergel, M. Nečas, Blatnický, Kňazovič, Vala, Jaborník (Kubinec, Toráč, Špaček) Bor. Mikuláš: Komorník - Cák, Kassay, Walner, Sokol, Fuksa, Vanek, Liška, Macek, Morávek, Šedivý. Smolenice - Dvorníky 3:1 (0:1) Aj stretnutie pod Smolenickým hradom patrilo medzi tie, kde dominoval ťažký terén. Ten v prvom polčase pomohol hostím, ktorí z ojedinelého útoku v 42. min sa Cabadajom dostali do vedenia. V II. polčase sa však dokázali domáci presadiť, najprv vyrovnali v 55. min Srdošom, potom v 68. min pridali druhý gól z pokutového kopu Štibraným a skóre stretnutia uzavrel v 74. min gól Kissa do vlastnej bránky. Góly: 55. Srdoš, 68. Štibraný (11.m), 74. vlastný (Kiss) – 42. Cabadaj Smolenice: Kvapil - Hebrl, Pobjecký, Hlúch, Srdoš, Augustín, Pluhár, Kulíšek, T. Štibraný, Vajsábel, Znamenák (Neitz, Cisár) Dvorníky: Navrátil - Káčer, Herceg, Svitek, Horváth, Jurenka, Kiss, Bališ, Daniš, Cabadaj, Macejka Prašice - Hlohovec 4:4 (2:2) Domáci vstúpili agresívne do stretnutia, no hostia odpovedali taktiež pekným futbalom. V druhom dejstve sa pokračovalo v tomto krásnom a vyrovnanom futbale, kde útok prevyšoval obranu na jednej i druhej strane. Za stavu 3:4 ešte stále domáci bojovali, a tak v 86. minúte gólom Streďanského vyrovnali na konečných 4:4. Góly: 4. Grznár, 26. Bajtala, 49. Železník, 86. Streďanský – 7., 58. a 65. P. Blinka, 8. Kramoliš Prašice: Slama - Paluš, Bajtala (84. Krasula), Delič (78. Janček), Martinček, V. Ďurík, Železník, Halo, Grznár, Streďanský, E. Ďurík. Hlohovec: Machovič - I. Blinka (Krajčo), Macháč, Páleník, Hudek, Knižat (Šudy), Taraba, Kollár, Kramoliš (Surka), P. Blinka, Čagánek Radošina -V. Kostoľany 2:0 (0:0) Zápas sa hral na veľmi zlom teréne. Prvý polčas sa niesol vo vyrovnanom tempe bez šancí. V druhom polčase prevzali iniciatívu domáci a zaslúžene dvakrát skórovali. Hostia prakticky za celý zápas si nevypracovali ani jednu gólovú šancu, a tak zaslúžene zostali všetky tri body doma. Góly: Turčan (11m), T. Kováčik Radošina: Grežo - Varga, P. Bartošek (M. Kováčik), Ďaďan, Rybnikár, Urban (Geschvantner), Rosíval, Greguš, T. Kováčik, Turčan, Beňovič (L. Krajčír) V. Kostoľany: Kúdela - Čuzi (Durdy), Bžoch, Modrovič (Pányik), Šupa, Urban, Velšic, Chvílka, Vavrinec, Števík, Kadlíček (Gajarský).(JDK)

1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  10. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 3 432

Nehoda viacerých automobilov vo Veľkých Levároch (FOTO)

Celkom tri automobily sa zrazili na križovatke.

Skaličania prvýkrát doma stratili body, nestačili na Pohronie

Predzápasové oslavy v Skalici nemali pozápasovú odozvu.

Seničania inkasovali v Žiline päť gólov

Futbalisti FK Senica inkasovali v deviatom kole pod Dubňom až päť gólov a stále sa im nepodarilo odlepiť sa zo spodných priečok tabuľky.