Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

ŠPORTOVÉ VÝSLEDKY

l 21. kolo: Holíč C - Piešťany 16:2, b. d.
M. Mucha 4.5, E. Brychta ml. 4.5, M. Jančovič
4.5, J. Skala 2.5, Hor. Orešany - Kúty
5:13, Veľká Mača - Gabčíkovo 10:8, Trh.
Hradská - Špačince 11:7, Trstice - Hlohovec
6:12, Padáň - Maco Trnava 9:9.
1. Holíč C 21 20 1 0 293:85 62
2. T.Hradská 21 16 2 3 231:147 55
3. Kúty 21 9 4 8 192:186 43
3. V. Mača 21 10 2 9 192:186 43
5. Gabčíkovo 21 7 7 7 187:191 42
6. Špačince 21 7 5 9180:198 40
7. Padáň 21 6 6 9 173:205 39
8.Maco 21 4 9 8 175:203 38
9. Hlohovec 21 8 1 12 165:213 38
10. H. Orešany 21 5 5 11 172:206 36
11. Piešťany 21 6 3 12 160:218 36
12. Trstice 21 4 3 14148:230 32
3. liga TT
l 21. kolo: Senica - Galanta B 8:10, b. d.
P. Kapsa 4, J. Mega a Š. Šebesta 2, Skalica
- Kúty B 12:6, J. Paulus 4.5, R. Podolinský
a D. Metelička 2.5 R. Kuba 2, R. Chanečka
0.5 - T. Valla a M. Mladý 3, Petr. Ves -
Špačince B 8:10, b. d. P. Jurovatý 4.5, F.
Šebesta 2.5, M. Beťko a R. Kopča 0.5, Bricon
Trnava - Maco Trnava B 10:8, Majcichov
- Dobrá Voda 3:15, Gabčíkovo B -
Sládkovičovo B 9:9,
1. D.Voda 21 21 0 0 281:97 63
2. Skalica 21 14 4 3 245:133 53
3. Špačince B 21 14 3 4 252:126 52
4. Petr.Ves 21 8 5 8180:198 42
5. Majcichov 21 8 4 9 185:193 41
6. SládkovičovoB 21 7 6 8 163:215 40
7. Bricon TT 21 8 2 11 176:202 39
8. Senica 21 5 6 10 169:209 37
9. Gabčíkovo B 21 5 5 11 153:225 36
10. Kúty B 21 6 1 14154:224 34
11.MacoB 21 4 4 13 153:225 33
12. Galanta B 21 5 2 14 157:221 33
4. liga TT
l21. kolo: HolíčD- Piešťany B 12:6, b. d.
M. Jančovič 4.5, B. Vépy 3.5, J. Skala 2.5, T.
Karnoš 1.5, Senica B - Buková 9:9, b. d. P.
Ladislav a J. Mega 3, T. Daniš 2, I. Blaha 1,
Skalica B - Veľké Úľany 9:9, b. d. D. Metelička
3.5, F. Lacho 2.5, P. Gajda 2, M. Kubiš
1, Veľká Mača B - Galanta C 8:10, Vrbové
- Šoporňa 4:14, Kočín-Lančár - Hlohovec
B 7:11.
1. HolíčD 21 20 0 1 293:85 61
2. V.Úľany 21 17 1 3 257:121 56
3. Hlohovec B 21 11 1 9 191:187 44
4. Skalica B 20 9 4 7 184:176 42
5. Senica B 21 8 4 9 171:207 41
6. Vrbové 21 8 3 10 166:212 40
7. Buková 21 7 5 9 177:201 40
8. V. Mača B 21 8 2 11 186:192 39
9. Šoporňa 21 7 3 11 179:199 38
10. Galanta C 20 7 3 10152:208 37
11. Piešťany B 21 7 0 14 157:221 35
12. Kočín/Lančár 21 3 0 18 137:241 27
5. liga SE
l 18. kolo: Skalica C - Kúty C 13:5, D. Pekar
4.5, R. Pekar 3.5, F. Lacho 2.5, M. Vojtech
2, M. Kubányi 0.5 - R. Hladík 3, Marián
Bartal 2, Senica C - Rohožník 11:7, J.
Bella 3.5, J. Lazorčák, P. Kadlečík a M. Holič
2.5 - S. Gazdič a M. Blecha 3, Ľ. Hrica 1,
Studienka B - Studienka A 1:17, b. d. M.
Uller 1, Bor. Sv. Jur - Unín B 15:3, P. Ozábal
a M. Čermák 4.5, J. Uher 3.5, M. Štvrtecký
2.5 - J. Iglár, J. Buček a M. Krempa 1, Unín
A - Holíč E 13:5, V. Malík a F. Fagan 3, Š.
Vaculka 2, 5x w. o. - T. Karnoš 2, S. Čech a
M. Zloch 1.5.
1. Studienka 18 18 0 0 263:61 54
2. Bor.Sv.Jur 18 16 0 2 216:108 50
3. Kúty C 18 10 2 6 183:141 40
4. UnínA 18 9 2 7184:140 38
5. Skalica C 18 9 1 8 172:152 37
6. Rohožník 17 7 2 8140:166 32
7. Unín B 18 6 1 11 151:173 31
8. Senica C 17 5 0 12 106:200 27
9. Holíč E 18 3 2 13 115:209 26
10. Studienka B 18 1 0 17 72:252 19
6. liga SE
l 18. kolo: Mor. Sv. Ján - Senica D 14:4,
V. Mračna 4.5, S. Polák a K. Kunštek 3.5, S.
Brečka 2.5 - P. Kadlečíl 3, P. Truban ml. 1,
Holíč F - Bor. Mikuláš 16:2, Mário Bartal,
S. Čech a T. Karnoš 4.5, J. Hrazdil 2.5 - V.
Gašparík a J. Šedivý 1, Skalica D - Štefanov
14:4, F. Lacho a P. Jurík 4.5, D. Pekar a
S. Svoboda 2.5 - J. Petrovič 2, M. Ovečka a
I. Herda 1.
1. SkalicaD 18 16 1 1 200:124 51
2. Holíč F 18 16 0 2 244:80 50
3. Štefanov 18 11 0 7 192:132 40
4. SenicaD 18 5 1 12 158:166 29
5. Mor.Sv.Ján 18 3 0 15 96:228 24
6. B. Mikuláš 18 1 2 15 82:242 22
2. liga BSTZ
l 19. kolo: Ivanka B - Veľké Leváre 17:1,
Karl. Ves - ŠKP BA 11:7, Svätý Jur - Ister BA B
9:9, Pezinok - Ister 6:12, Educo BA - Stavbár
BA 7:11, Spoje BA - Senec B 11:7.
l20. kolo: Ister - Veľké Leváre 17:1, ŠKP
BA A - Spoje 6:12, Senec B - Educo 7:11,
Stavbár - Pezinok 6:12, Ivanka B - Svätý Jur
12:6, Karl. Ves - Ister BA B 14:4.
1. IsterA 20 19 1 0 275:85 59
2. Ivánka B 20 16 0 4 231:129 52
3. Pezinok 20 14 2 4 219:141 50
4. Karl. Ves 20 8 6 6 187:173 42
5. Svätý Jur 20 8 5 7 194:166 41
6. Ister B 20 8 3 9 180:180 39
7. Stavbár 20 8 1 11 172:188 37
8. Spoje 20 7 2 11 156:204 36
9. Educo 20 6 4 10 154:206 36
10. Senec B 20 5 2 13 175:185 32
11. ŠKPBA 20 5 2 13152:208 32
12. V.Leváre 20 2 0 18 65:295 24
5. liga BSTZ
l 19. kolo: Veľké Leváre B - Blatné A
10:8, Rovinka - Lozorno B 16:2, Malacky
B - Most 14:4, Lozorno - Ivanka E 13:5,
Spoje BA C - Pezinok D 10:8, ŠKP BA C - Senec
D 9:9.
l 20. kolo: Veľké Leváre B - Lozorno
7:11, Malacky B - Lozorno B 14:4, Rovinka
- SenecD8:10, PezinokD- ŠKP BA C 18:0
Blatné - Most 15:3, Spoje C - Ivanka E 11:7.
1. V. Leváre B 20 18 0 2 237:123 56
2. Blatné 20 15 3 2 236:124 53
3. PezinokD 20 13 1 6 232:128 47
4. LozornoA 21 11 2 8 210:168 45
5. SenecD 20 11 1 8 199:161 43
6. Spoje C 20 11 1 8 186:174 43
7. Rovinka 20 9 2 9 191:169 40
8. ŠKPBAC 20 8 2 10 151:209 38
9. Malacky B 20 7 2 11 171:189 36
10. Ivánka E 20 5 1 14 139:221 31
11. Most 20 3 2 15 121:239 28
12. Lozorno B 21 0 3 18 105:273 24
6. liga BSTZ
l19. kolo: Vinosady - Stupava 8:10, Čataj
- Viktória B 12:6, Zálesie B - ŠKP BA D
9:9, Viktória - Stavbár D 12:6, Bernolákovo
B - Educo C 5:13, voľno - Priemstav.
l 20. kolo: Vinosady - Viktória B 9:9, Bernolákovo
B - Priemstav 11:7, Stavbár D -
Educo C 10:8, Viktória - Zálesie B 18:0, ŠKP
BA D - Čataj 1:17, voľno - Stupava.
1. Čataj 18 18 0 0 263:61 54
2. ViktóriaA 18 16 0 2 234:90 50
3. Stupava 17 14 0 3 210:96 45
4. StavbárD 18 9 1 8 157:166 37
5. Viktória B 19 8 1 10 177:165 36
6. Vinosady 19 8 1 10 167:175 36
7. Priemstav 18 7 1 10 149:175 33
8. BernolákovoB 18 7 0 11 137:187 32
9. ŠKPBAD 18 3 2 13 113:211 26
10. Educo C 17 3 1 13 104:202 24
11. Zálesie B 18 1 3 14 70:253 23
7. liga BSTZ
l 19. kolo: Slov. Grob B - Malacky C
16:2, Stupava B - Mostex B 9:9, Trnávka
- Dun. Lužná B 10:8, latné C - Vinosady B
11:7, Pezinok E - Blatné B 11:7, Pezinok G -
Pezinok F 9:9.
l 20. kolo: Pezinok G - Malacky C 7:11,
Trnávka - Stupava B 9:9, Pezinok F -
Blatné B 2:16, Blatné C - Pezinok E 3:15,
Mostex B - Vinosady B 13:5, Dun. Lužná B -
Slov. Grob B 4:14.
1. Mostex B 20 18 1 1 268:92 57
2. Pezinok E 20 18 0 2 259:101 56
3. Slov. Grob B 20 17 1 2 280:80 55
4. Stupava B 20 12 4 4 233:127 48
5. Blatné B 20 12 1 7 223:137 45
6. Trnávka 20 9 3 8 174:186 41
7. Dun.Lužná B 20 8 0 12 173:187 36
8. Vinosady B 20 7 2 11 164:196 36
9. Blatné C 20 6 1 13 145:215 33
10. Malacky C 20 3 1 16105:255 27
11. PezinokG 20 2 1 17 84:276 25
12. Pezinok F 20 0 1 19 52:308 21
Žiaci 2. liga
l 6. turnaj v Galante: Galanta - Holíč
7:3, za Holíč Mário Bartal a S. Palkovič 1.5,
Galanta - Skalica 3:7, za Skalicu D. Rybár
3.5, F. Lukianov 2.5, B. Ravas 1, Holíč -
Veľká Mača 5:5, za Holíč Mário Bartal 3,
S. Palkovič 2, Skalica - Veľká Mača 4:6,
za Skalicu D. Rybár 3.5, F. Lukianov 0.5,
Galanta - Veľká Mača 7:3.
1. Bricon TT 10 9 0 1 72:27 28
2. Galanta 10 7 0 3 62:37 24
3. Holíč 10 5 2 3 58:41 22
4. Veľká Mača 10 3 1 6 38:62 17
5. Skalica 10 2 1 7 35:65 15
6. Senica 10 2 0 8 34:66 14
Žiaci 3. liga B
l 17. kolo: Bor. Mikuláš - Mor. Sv. Ján
6:4,M. Morávek 3, A. Kráľovič 2, L. Michalicová
1 - S. Brečka 2.5, V. Šrámková 1.5,
Studienka - Senica B 4:6,O. Písečný 2, A.
Písečný 1.5, A. Bajer 0.5 - F. Jurča, D. Rehák
a M. Sopóci 2, voľno - Lozorno.
l 18. kolo: Senica B - Lozorno 3:7, F. Jurča
2, D. Rehák 1 - K. Kovanič 3.5, R. Stríbrnský
2.5, J. Marek 1, Mor. Sv. Ján - Studienka
odložené, voľno - Bor. Mikuláš.
l19. kolo: Bor. Mikuláš - Senica B 1:9, L.
Michalicová 1 -M. Sopóci 3.5, F. Jurča 3, D.
Rehák 2.5, Lozorno - Studienka odložené,
voľno - Mor. Sv. Ján.
1. Lozorno 14 13 1 0 107:33 41
2. Senica B 16 9 2 5 96:64 36
3. Studienka 13 8 1 4 78:52 30
4. Mor.Sv.Ján 14 2 1 11 46:94 19
5. B.Mikuláš 15 1 1 13 33:117 18
1. liga Západ
l10. kolo: Nitra B - ŠK Senica 4.5:3.5, R.
Tibensky 0.5, J. Sosna 1, J. Báňas 0, A. Gaša
1, M. Pagerka 0.5, R. Šebesta 0.5, T. Čajka
0, Miro Pálka 0, Nové Zámky - Dubnica B
4.5:3.5, Galanta - Slovan BA C 7:1, Lok. Trnava
- Slovan BA B 4:4, Prievidza - Doprastav
BA 5.5:2.5, Pov. Bystrica - Budmerice
1.5:6.5,
l 11. kolo: Nové Zámky - ŠK Senica 4:4,
R. Tibensky 1, J. Sosna 0, J. Báňas 1, A. Gaša
0, M. Pagerka 1, R. Šebesta 0.5, T. Čajka
0.5, Miro Pálka 0, Nitra B - Dubnica B 5:3,
Galanta - Slovan BA B 5:3, Lok. Trnava -
Slovan BA C 5:3, Prievidza - Budmerice
5.5:2.5, Pov. Bystrica - Doprastav BA 2:6.
1. Prievidza 11 8 1 2 58.5 25
2. Slovan B 11 7 2 2 51.5 23
3. Doprastav 11 7 2 2 50.5 23
4. Galanta 11 6 1 4 45.0 19
5. Nitra B 11 4 4 3 44.0 16
6. Lok.Trnava 11 5 1 5 42.0 16
7. Budmerice 11 4 2 5 42.5 14
8. Dubnica B 11 4 2 5 41.5 14
9. N. Zámky 11 3 3 5 37.5 12
10. Senica 11 3 1 7 43.0 10
11. Slovan C 11 3 1 7 41.5 10
12. P.Bystrica 11 1 2 8 30.5 5
2. liga sk. A2
l 10. kolo: Doprastav BA B - ŠK Osuske
5.5:2.5, b. h. J. Šošovička 0, M. Pagerka 0,
F. Polášek 0, D. Hečko 0, P. Vach 1, Rasťo
Diviak 0.5, T. Čajka 1, M. Šošovička 0, DP
Bratislava - Lok. Trnava B 5.5:2.5, Doprastav
BA D - Dun. Streda B 5:3, Doprastav
BA C - Slávia STU BA 5:3, Piešťany - Pezinok
2.5:5.5, Hlohovec B - Modra B 3:5.
l 11. kolo: Dopravny podnik BA - ŠK
Osuske 4:4, b. h. J. Šošovička, M. Pagerka
a F. Polášek 1, T. Čajka aM. Šošovička 0.5,
D. Hečko, P. Vach a T. Perička 0, Doprastav
BA B - Lok. Trnava B 5.5:2.5, Doprastav
BA D - Slavia STU BA 3:5, Doprastav
BA C - Dun. Streda B 1:7, Piešťany - Modra
B 5:3, Hlohovec B - Pezinok 3:5.
1. Doprastav C 11 10 0 1 55.0 30
2. D. Streda B 11 9 0 2 59.0 27
3. Slávia STU 11 6 1 4 50.5 22
4.DPBA 11 6 1 4 52.5 19
5. Pezinok 11 5 2 4 46.5 17
6. Modra B 11 5 1 5 38.5 16
7. Osuské 11 4 3 4 49.5 15
8. Doprastav B 11 4 0 7 38.0 12
9. Piešťany 11 4 0 7 37.5 12
10. Hlohovec B 11 3 0 8 36.5 9
11. Trnava B 11 3 0 8 35.0 9
12. DoprastavD 11 2 0 9 29.5 6
3. liga sk. A2
l 9. kolo: Gbely - Cifer 1.5:6.5, b. d. M.
Pribila, F. Zajíček a P. Kastler 0.5, R. Ambrós,
G. Pribila, B. Kocák, P. Brunovský a Ľ.
Papánek 0, Holíč - Piešťany B 2:6, b. d.O.
Kovárik 1, M. Šefčík a M. Bilovský 0.5, I.
Horák, M. Jozefovič, Ľ. Hušek, M. Hruboš
a M. Hollý 0, Modranka - Osuské B
5.5:2.5, b. h. D. Hečko 0.5, Rasťo Diviak
0.5, P. Hanzlúvka 0.5, L. Karlík a S. Pagerka
0.5, Rudolf Diviak, O. Danada a P. Perička
0, Veľký Meder - Skalica 3.5:4.5, b.
h. P. Kapusta a M. Hrubša 1, J. Hudáček, I.
Kubiš, M. Londin, Z. Vogl a J. Vach 0.5, I.
Vépy 0, Hlohovec C - Gabčíkovo 2.5:5.5,
Trnava C - Dun. Streda C 3:5.
1. Modranka 9 7 0 2 44.0 21
2. Piešťany B 9 6 1 2 42.5 19
3. Skalica 9 6 1 2 39.0 19
4. D. Streda C 9 6 0 3 44.0 18
5. Cífer 9 5 2 2 42.0 17
6. Holíč 9 4 1 4 33.0 13
7. V.Meder 9 3 2 4 37.5 11
8. Osuské B 9 3 2 4 37.0 11
9. Trnava C 9 3 2 4 32.0 11
10. Gbely 9 3 0 6 30.5 9
11. Gabčíkovo 9 2 1 6 28.0 7
12. Hlohovec C 9 0 0 9 22.5 0
10. kolo sa hralo 22.3. po našej uzávierke, v
poslednom 11. kole sa 29.3. stretnú dojice:
Osuske B - Gabčíkovo, Skalica - Dun. Streda
C, Cifer - Modranka, Piešťany B - V. Meder,
Hlohovec C - Gbely, Trnava C - Holíč.
3. liga sk. B 2
l 11. kolo: Bojnice - Myjava 1.5:6.5, M.
Blatnický, J. Hirmajer, R. Solovič, V. Otépka,
M. Durec a J. Stachovič 1, M. Jakubec
0.5, J. Bjel 0, Pov. Podhradie - Dubnica C
3.5:4.5, Prievidza C - Pov. Bystrica B 3.5:4.5,
Handlova - Trenčín C 4:4, Pov. Bystrica C -
Nové Mesto 4:4, Kanianka - Lehota 0:8.
1. P.Bystrica B 11 9 0 2 58.0 27
2. P.Bystrica C 11 7 2 2 56.5 23
3. Myjava 11 7 2 2 56.0 23
4. Prievidza C 11 6 2 3 53.5 20
5. Pov.Podhradie11 6 1 4 43.5 19
6. N.Mesto 11 4 3 4 46.0 15
7. Trenčín C 11 4 3 4 45.5 15
8. Handlová 11 3 4 4 45.0 13
9. Dubnica C 11 4 1 6 44.0 13
10. Bojnice 11 3 2 6 36.5 11
11. Lehota p/Vt. 11 2 1 8 32.5 7
12. Kanianka 11 0 1 10 11.0 1
4. liga sk. A21
l 10. kolo: Osuské C - Skalica B 1.5:3.5,
Rudolf Diviak 1, P. Hanzlúvka 0.5, S. Pagerka,
R. Nemečkay a D. Tököly 0 - M.
Hrubša, P. Kubík a P. Plánka 1, I. Kubiš 0.5,
J. Vach 0, CVČ Senica - Piešťany D
1.5:3.5, b. d. P. Perička 1, T. Danada 0.5,
Rasťo Diviak 0, O. Danada 0, M. Jozéfek 0,
Dragon Senica - Chtelnica 2.5:2.5, B. d.
J. Beran aM. Lánik 1, R. Tokoš 0.5, J. Barcaj
a T. Bendžela 0, ŠK Senica B - Smolenice
2.5:2.5, b. d. P. Gaša 1, R. Šebesta, I. Šipkovský
aM. Fiderický 0.5, J. Beran 0, Piešťany
C - Kopčany 4:1, b. h. A. Hanzalík 1,
M. Cerovský, P. Damborský, J. Písecký a J.
Cerovský 0, ŠK Skalica C - Vrbové
1.5:3.5, b. d. J. Harašta 1, I. Vépy 0.5, V.
Brísudová, V. Haraštová a M. Harašta 0.
l 11. kolo: Vrbové - Osuské C 1.5:3.5, b.
h. P. Hanzlúvka, S. Pagerka a B.Škápik 1,
R. Nemečkay 0.5, Rudolf Diviak 0, Kopčany
- Skalica C 3:2, M. Cerovský a D.
Blanárik 1, O. Kovárik a P. Damborský 0.5,
L. Dubecký 0 - M. Harašta 1, I. Vépy a V.
Haraštová 0.5, J. Harašta a P. Berger 0,
Chtelnica - ŠK Senica B 3:2, b. h. P. Gaša
1, J. Zíšek a J. Beran 0.5, M. Fiderický a P.
Havlíček 0, Piešťany D - Dragon Senica
2:3, b. h. T. Bendžela 1, Martin Pálka, R.
Tokoš, M. Lánik a J. Barcaj 0.5, Skalica B -
CVČ Senica 2:3, P. Kubík 1, R. Pagáč a P.
Plánka 0.5, I. Kubiš a V. Salášek 0 - Rasťo
Diviak a O. Danada 1, M. Jozéfek a T. Danada
0.5, P. Perička 0, Smolenice - Piešťany
C 1.5:3.5.
1. Skalica B 11 9 1 1 36.5 28
2. Vrbové 11 8 0 3 34.0 24
3. Piešťany C 11 6 1 4 31.0 19
4. Skalica C 11 5 2 4 29.5 17
5. PiešťanyD 11 4 3 4 26.5 15
6. Senica B 11 4 2 5 27.5 14
7. Chtelnica 11 4 2 5 24.0 14
8. Kopčany 11 4 1 6 26.5 13
9. Dragon SE 11 4 1 6 24.5 13
10. Osuské C 11 4 0 7 24.5 12
11.CVČSE 11 4 0 7 23.0 12
12. Smolenice 11 2 3 6 22.5 9
5. liga BA vidiek A 12
l 9. kolo: Láb A - Senec C 4:1, b. d. E.
Šimkovič, J. Kahánek a J. Zálesňák 1, M.
Havlík a J. Podmajerský 0.5, Senec B - Lab
B 4.5:0.5, b. h. M. Hrnčiar 0.5, P. Merka,
P. Fúsek, M. Chovan a S. Sloboda 0, Tomášov
- Pezinok C 2:3, Pezinok D - Pezinok
E 2.5:2.5, Igram - Modra D 1:4.
1. LábA 9 9 0 0 37.0 27
2. Pezinok C 9 7 0 2 26.5 21
3. ModraD 9 5 1 3 25.0 16
4. Igram 9 5 1 3 23.0 16
5. Senec B 9 4 3 2 25.5 15
6. Senec C 9 3 1 5 22.0 10
7. PezinokD 9 3 1 5 17.5 10
8. Tomášov 9 3 0 6 21.5 9
9. Pezinok E 9 1 1 7 14.0 4
10. Láb B 9 1 0 8 13.0 3
5. liga Senica - Skalica
l 8. kolo: Štefanov B - Skalica D
0.5:4.5, R. Vrba 0.5, M. Hruboš, P. Tomašovič,
R. Tomašovič a L. Černá 0 - M. Harašta,
M. Drábek, P. Berger aM. Kovaříček
1, M. Jarábek 0.5, Štefanov A - CVČ Brezova
2:3, K. Klimeš a J. Wallner 1, Ľ. Škápiková,
Ľ. Húšek a L. Klimešová 0 - T. Perička,
J. Peričková a B. Bôžik 1, J. Gavlas a M.
Gálik 0, Skalica E - CVČ Senica B 3:2, Z.
Vogl a P. Plánka 1, P. Kubík a J. Danihel 0.5,
M. Leška 0 - T. Danada 1, M. Jozéfek a M.
Očko 0.5, O. Danada a P. Gaša 0, Slovákia
Senica - Gymn. Šaštín-Stráže 2:3, J.
Beran a M. Sukopčák 1, M. Rehák, R. Kotvan
a R. Vasek 0 - M. Drška, B. Húska a T.
Hurban 1, T. Valla a O. Máčalka 0.
1. Skalica E 7 5 1 1 23.0 16
2. ŠtefanovA 7 4 1 2 21.5 13
3. Šaštín 8 4 1 3 19.0 13
4. Slovákia 7 4 0 3 19.0 12
5. Brezová 7 4 0 3 17.5 12
6. SkalicaD 7 3 2 2 20.5 11
7.CVČSE C 7 3 1 3 17.5 10
8.CVČSE B 7 2 0 5 16.0 6
9. Štefanov B 7 0 0 7 6.5 0
DORAST
2. liga starší
l 18. kolo: PVFA - Myjava 0:0, Levice -
Dúbravka 2:0, Šaľa - Inter B 0:2, FC ViOn -
Dun. Streda 0:0, Nitra B - Dubnica B 3:3,
Púchov - Artmedia 1:2, Slovan B - SFM Senec
1:0, Prievidza - Lok. Trnava hrajú 25.3.
1. Dun. Streda 18 14 2 2 39:16 44
2. FC ViOn 18 12 4 2 29:10 40
3. Artmedia 18 12 1 5 36:20 37
4. Nitra B 17 10 3 4 46:23 33
5. Slovan B 18 8 5 5 29:20 29
6. PVFA 18 8 4 6 38:30 28
7. Inter B 18 8 3 7 35:30 27
8. Dubnica B 18 6 4 8 43:35 22
9. Myjava 17 6 4 7 20:21 22
10. Prievidza 17 6 4 7 22:28 22
11. Levice 18 6 4 8 18:27 22
12.SFMSenec 18 6 4 8 16:25 22
13. Lok. Trnava 17 6 3 8 32:32 21
14. Púchov 18 4 2 12 21:42 14
15. Dúbravka 17 3 4 10 16:40 13
16. Šaľa 17 0 1 16 7:48 1
2. liga mladší
l18. kolo: PVFA - Myjava 1:0 (0:0), Nitra
B - Dubnica B 0:0, FC ViOn - Dun. Streda
2:4, Levice - Dúbravka 3:2, Šaľa - Inter B
0:4, Púchov - Artmedia 1:1, Slovan B - SFM
Senec 4:0. Prievidza - Lok. Trnava hrajú
25.3.
1. Slovan B 18 14 2 2 35:14 44
2. Artmedia 18 13 3 2 54:17 42
3. PVFA 18 11 1 6 37:24 34
4. Inter B 18 10 2 6 42:23 32
5. Nitra B 17 10 2 5 32:18 32
6. Dubnica B 18 9 4 5 36:16 31
7. Lok. Trnava 17 10 1 6 37:22 31
8. Púchov 18 10 1 7 35:31 31
9. Dun. Streda 18 9 1 8 34:28 28
10. Levice 18 8 2 8 26:34 26
11. Myjava 17 5 8 4 22:18 23
12.SFMSenec 18 5 1 12 16:39 16
13. FC ViOn 18 5 1 12 23:51 16
14. Prievidza 17 3 2 12 19:41 11
15. Dúbravka 17 2 1 14 16:39 7
16. Šaľa 17 0 2 15 12:61 2
3. liga starší
l 17. kolo: Galanta - Brezová p/Br. 0:1
(0:1), N. Hubek, Senica - J. Bohunice 1:1
(1:0), Gábor - Kolarovič, ČFK Nitra - Vráble
1:0, Topoľčany - N. Mesto 2:1, AS Trenčín B
- Sereď 2:1, Nemšová - N. Zámky 1:0, Partizánske
- Hurbanovo 1:0, P. Bystrica - Trnava
B 2:1.
1. Brezová 17 14 2 1 43:7 44
2. Senica 17 12 2 3 38:9 38
3. Trenčín B 17 12 1 4 44:16 37
4. J. Bohunice 17 11 1 5 34:15 34
5. Trnava B 17 9 2 6 34:24 29
6. N. Mesto 17 9 0 8 53:28 27
7. N. Zámky 17 9 0 8 36:35 27
8. ČFK Nitra 17 8 1 8 30:28 25
9. Vráble 17 8 0 9 33:37 24
10. Sereď 17 8 0 9 39:45 24
11. Topoľčany 17 7 1 9 27:29 22
12. P. Bystrica 17 7 1 9 32:36 22
13. Nemšová 17 6 4 7 19:28 22
14. Partizánske 17 3 4 10 22:43 13
15. Hurbanovo 17 1 3 13 13:61 6
16. Galanta 17 0 2 15 9:65 2
3. liga mladší
l 17. kolo: Galanta - Brezová p/Br. 2:1
(0:0), g. h.M. Hrdlička, Senica - J. Bohunice
2:2 (2:1), B. Daniel, D. Štora (11) -
Zlámala, Pavol Maška, ČFK Nitra - Vráble
2:0, Topoľčany - N. Mesto 3:3, Nemšová -
N. Zámky 2:0, AS Trenčín B - Sereď 8:0,
Partizánske - Hurbanovo 5:0, P. Bystrica -
Trnava B 0:1.
1. Trnava B 17 15 1 1 54:9 46
2. Trenčín B 17 13 2 2 59:11 41
3. Senica 17 11 4 2 49:16 37
4. ČFK Nitra 17 9 4 4 40:14 31
5. P. Bystrica 17 9 3 5 31:14 30
6. Brezová 17 9 1 7 30:26 28
7. N. Mesto 17 8 3 6 51:34 27
8. Vráble 17 7 4 6 33:27 25
9. N. Zámky 17 6 6 5 36:19 24
10. Galanta 17 5 5 7 26:30 20
11. J. Bohunice 17 6 2 9 27:40 20
12. Topoľčany 17 5 5 7 21:35 20
13. Nemšová 17 5 2 10 18:34 17
14. Partizánske 17 3 1 13 17:61 10
15. Sereď 17 2 0 15 9:65 6
16. Hurbanovo 17 1 1 15 10:76 4
4. liga SZ
l 17. kolo: Moravany - Skalica 1:1 (1:0),
g. d. Boďo, D. Vestenice - Bánovce 0:3,
Škarba, Turek, Ševčík, Handlová - Vrbové
4:1, Hlohovec - Nováky 1:1 (0:0), g. d. Kondač,
Boleráz - Hrnčiarovce 4:0 (3:0), Led.
Rovne - Ilava 1:3 (0:0), Leopoldov - Tr.
Stankovce 1:1 (0:1), g. d. Ajpek, D. Kočkovce
- Piešťany 1:5 (0:4), g. h. Szabó 3, Zelenay,
Jankovič.
1. Piešťany 17 11 4 2 69:20 37
2. Boleráz 17 11 4 2 51:19 37
3. Handlová 17 11 3 3 45:22 36
4. L.Rovne 17 9 6 2 41:22 33
5. Bánovce 17 9 4 4 37:27 31
6. Hlohovec 16 9 3 4 38:22 30
7. Moravany 16 7 4 5 42:25 25
8. Skalica 17 7 3 7 17:25 24
9. Tr.Stankovce 17 6 5 6 32:26 23
10. Nováky 17 6 4 7 24:33 22
11. Ilava 17 4 4 9 29:40 16
12. Leopoldov 17 4 3 10 16:27 15
13. D. Kočkovce 17 5 0 12 24:58 15
14. D.Vestenice 16 3 3 9 21:37 12
15. Hrnčiarovce 17 3 3 11 17:51 12
16. Vrbové 16 1 3 12 11:60 6
l Dohrávky: Vrbové - Hlohovec, Moravany
- D. Vestenice.
5. liga Západ
l 17. kolo: Bojná - Senica B 1:3 (1:2),
Krajčík - Vrablic, Pípa, Malík, V. Kostoľany
- Hlboké 5:1 (2:0), g. h. T. Nedoma,
Chtelnica - Mor. Sv. Ján 1:2 (1:1), g. h. T.
Salay, F. Chvál, Gbely - Šaštín 2:2 (1:2),
Knap, Žáček - Marafko, Slovák. Jacovce -
Tovarníky 2:2 (2:2), Zigo, Ondruška - Jambor,
Daňovič, V. Orvište - Preseľany 1:1
(0:1), g. h. V. Čerňan, Trebatice - D. Krupá
1:0 (0:0), Vavrinec, Radošina - Holíč nehrali.
1. Senica B 17 16 0 1 82:17 48
2. Tovarníky 17 10 4 3 57:38 34
3. Šaštín 16 11 1 4 32:23 34
4. V. Kostoľany 17 9 4 4 44:28 31
5. Chtelnica 17 9 1 7 39:34 28
6. Gbely 16 8 2 6 48:28 26
7. Bojná 16 8 1 7 30:32 25
8. D. Krupá 17 7 3 7 38:37 24
9. Hlboké 17 7 3 7 29:37 24
10. Jacovce 17 7 2 8 47:36 23
11. Trebatice 17 7 1 9 33:39 22
12. Mor.Sv.Ján 16 5 1 10 35:46 16
13. Radošina 16 5 1 10 37:61 16
14. V. Orvište 17 4 3 10 21:49 15
15. Holíč 16 3 2 11 20:52 11
16. Preseľany 17 2 1 14 14:49 7
lDohrávky: Mor. Sv. Ján - Gbely a Šaštín
- Bojná.
ŽIACI
1. liga starší
l 15. kolo: Kostolište - Trenčín 0:1
(0:0), Prievidza - Myjava 1:2 (0:2), Senica
- Inter 3:1 (2:0), g. d. D. Nemec, R.
Balážik, J. Kosorín, Levice - Nitra 1:3, Dubnica
- Slovan 0:0, PVFA - SFM Senec 8:3,
Púchov - Trnava 0:0.
1. Trenčín 15 14 0 1 34:5 42
2. Nitra 15 13 0 2 49:9 39
3. Trnava 15 10 2 3 45:13 32
4. Senica 15 9 2 4 46:19 29
5. Dubnica 15 8 5 2 36:13 29
6. Slovan 15 8 3 4 32:23 27
7. PVFA 15 6 1 8 25:26 19
8. Púchov 15 5 4 6 15:23 19
9. Inter 15 5 2 8 23:24 17
10.SFMSenec 15 5 1 9 12:54 16
11. Prievidza 14 3 0 11 11:27 9
12. Myjava 15 2 2 11 9:28 8
13. Kostolište 15 2 1 12 9:42 7
14. Levice 14 2 1 11 12:52 7
1. liga mladší
l 15. kolo: Senica - Inter 0:2 (0:1), Kostolište
- Trenčín 2:0 (1:0), Prievidza -
Myjava 4:0 (1:0), Levice - Nitra 0:2, Dubnica
- Slovan 1:0, PVFA - SFM Senec 4:0,
Púchov - Trnava 0:2.
1. Nitra 15 12 2 1 46:7 38
2. Slovan 15 11 2 2 44:14 35
3. Inter 15 10 2 3 25:11 32
4. PVFA 15 9 2 4 32:10 29
5. Trnava 15 8 3 4 27:18 27
6. Senica 15 8 1 6 23:16 25
7. Dubnica 15 7 1 7 27:23 22
8. Trenčín 15 6 3 6 25:25 21
9. Prievidza 14 6 2 6 29:28 20
10.SFMSenec 15 5 2 8 26:31 17
11. Levice 14 5 2 7 16:32 17
12. Kostolište 15 3 0 12 23:52 9
13. Púchov 15 2 2 11 12:29 8
14. Myjava 15 0 0 15 2:61 0
Senická liga
9. kolo: Kúty - Royal Senica 10:21, Antálek
3, Veselý 2, Bartal, Hesek, Hupka, Brabenec,
Šimek - Hasík 6, Rehuš, E. Jurica a
T. Ďurica 4, Hlavenka 3, FK Sotina - The
white socks 26:8, Černek 8, K. Hála 6, Ľ.
Pretóry 4, Pullmann a M. Hála 2, Frank, T.
Thébery - Šteffek 3, Valovič aM. Pretóry 2,
Kršák, Mighty Ptacks - Devils FK 09
9:18, Šefčík, Fábik a Spústa 2, Cintula, Kršák,
Mikulčík - Jakub 5, Maxián 4, Bobek 3,
Hološka a Mikula 2, J. Predmeský, Jankovský,
voľno - Jablonica.
1. Jablonica 7 7 0 0 162:73 14
2. FK Sotina 8 6 0 2 171:89 12
3. Royal Senica 7 6 0 1 141:92 12
4. Devils 8 5 0 3 116:94 10
5. White socks 8 1 0 7 89:133 2
6. Kúty 8 1 0 7 64:160 2
7. Mighty Ptacks 8 1 0 7 68:171 2
Štrvrťfinále play off
1. zápasy
Skalica ako jediné mužstvo dokázala
vyhrať na ihrisku súpera aspoň jeden z
dvoch zápasov a vytvorila si dobrú východiskovú
pozíciu pred dvomi domácimi
zápasmi.
l Vrútky - HBK 87 Skalica 4:5 (2:0,
1:3, 1:2), g. h. Výleta a Martinusík 2, Válek.
Dalšie výsledky: Martin - Pruské 5:0 (na
zápasy 1:0) Doprastav BA - Piešťany 4:2
(1:0), Ružinov - Žilina 5:2 (1:0).
2. zápasy
l Vrútky - HBK 87 Skalica 4:1 (0:0,
1:0, 3:1), g. h. Martinusík (na zápasy
1:1).
Ďalšie výsledky: Martin - Pruské 4:1 (na
zápasy 2:0), Doprastav BA - Piešťany 4:1
(2:0), Ružinov - Žilina 4:1 (2:0).
Tretie zápasy sa hrajú 28.3., prípadné
štvrté 29.3. a piate4.4.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 121
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 135
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 103
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 743
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 732
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 363
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 400
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 253
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 173
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 928
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Barter Market sa stal Ekologickým činom roka

Ocenili zámer podujatia vymieňať si oblečenie a rôzne veci.

Trnava

Nemocnice bojujú s nedostatkom personálu

Od leta upravujú oddelenia, zvýšili zásoby ochranných pomôcok.

Odberné miesto na nový koronavírus.

Z družstva ukradli tony obilia, hnojivo i naftu

Krádežami spôsobili škodu za viac ako 28-tisíc eur.

Na Záhorí naďalej platia výstrahy pred povodňami

Vysoký vodný stav pretrváva na rieke Morava.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?