Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

STOLNÝ TENIS


Trstice - Kúty 7:11, b. h. B. Baláž 4.5, M. Tančibok a V. Šimek st. 2.5, M. Kucharič 1.5, Hor. Orešany - Holíč C 4:14, V. Mača - Piešťany 7:11, Maco Trnava - Hlohovec 11:7, Padáň - Špačince 12:6, Trh. Hradská - Gabčíkovo 14:4. 1. Holíč C 19 18 1 0 265:77 56 2. T.Hradská 19 14 2 3 209:133 49 3. V.Mača 19 9 2 8 176:166 39 4. Kúty 19 8 4 7 172:170 39 5. Gabčíkovo 19 7 6 6 170:172 39 6. Špačince 19 6 5 8 162:180 36 7. Padáň 19 6 5 8 156:186 36 8.Maco 19 4 7 8 157:185 34 9. H. Orešany 19 5 4 10 158:184 33 10. Piešťany 19 6 2 11 149:193 33 11. Hlohovec 19 6 1 12 143:199 32 12. Trstice 19 4 3 12 135:207 30 3. liga TT l19. kolo: Senica - Dobrá Voda 6:12, P. Kapsa 2, Š. Šebesta a T. Daniš 1.5, A. Lazorčák 1, Skalica - Majcichov 13:5, b. d. J. Paulus 4, R. Podolonský 3.5, R. Kuba 3, D. Metelička 2, D. Rybár 0.5, Petrova Ves - Galanta B 11:7, b. d. F. Šebesta 4, P. Jurovatý aM. Beťko 3.5, Gabčíkovo B - Kúty B 7:11, b. h. M. Mladý a A. Palkovič 3.5, T. Valla 3, J. Malík 1, Maco Trnava B - Sládkovičovo B 8:10, Bricon Trnava - Špačince B 10:8. 1. D.Voda 19 19 0 0 249:93 57 2. Špačince B 19 13 3 3 234:108 48 3. Skalica 19 12 4 3 219:123 47 4. Majcichov 19 8 4 7 175:167 39 5. Petr.Ves 19 7 5 7 162:180 38 6. Bricon TT 19 7 2 10 159:183 35 7. Sládkovičovo B 19 6 5 8 143:199 35 8. Senica 19 4 6 9 150:192 33 9. Kúty B 19 6 1 12 140:202 32 10.MacoB 19 4 4 11 144:198 31 11. Galanta B 19 4 2 13 143:199 29 12. Gabčíkovo B 19 4 4 11 130:212 29 4. liga TT l18. kolo: Veľká Mača B - Skalica B 11:7, b. h. R. Pekar 2.5, F. Lacho 1.5, Veľké Úľany - Senica B 7:11, b. h. P. Ladislav 3:5, T. Daniš, J. Mega a I. Blaha 2.5, HolíčD- Vrbové 18:0, Chmelík, Halouzka, Vépy a Skala 4.5, Piešťany B - Hlohovec B 15:3, Šoporňa - Buková 8:10, Galanta C - Kočín/Lančár 11:7. 1. HolíčD 18 17 0 1 259:65 52 2. V.Úľany 18 16 0 2 228:96 50 3. Skalica B 18 9 3 6 171:153 39 4. Hlohovec B 18 8 1 9 159:165 35 5. Senica B 18 7 3 8 145:179 35 6. V. Mača B 18 7 2 9 154:170 34 7. Buková 18 6 4 8 150:174 34 8. Vrbové 18 6 3 9 141:183 33 9. Galanta C 18 6 3 9 135:189 33 10. Piešťany B 18 7 0 11 139:185 32 11. Šoporňa 18 5 3 10 142:182 31 12. Kočín/Lančár 18 3 0 15 118:206 24 5. liga SE l 15. kolo: Skalica C - Unín A 9:9, P. Gajda a D. Pekar 3, R. Pekar 2, S. Svoboda 1 - V. Malík a Š. Vaculka 3.5, F. Fagan 1.5, P. Vaculka 0.5, Studienka A - Bor. Sv. Jur 12:6, V. Janči 4.5, V. Šlosár 3.5, V. Klamík 2.5, M. Biksadský 2 - J. Sedláček a P. Ozábal 2.5, M. Štvrtecký 1, Kúty C - Senica C 14:4, Gazdič 3, Blecha 2, Ľ. Hrica 1 – R. Šimkovič 4.5, R. Hladík 3.5, L. Lánik 3, Marián Bartal 2.5, O. Lánik 0.5 - J. Bella 2, V. Kufel a P. Truban 1, Holíč E - Rohožník 8:10, Unín B - Studienka B 18:0 kont. 1. Studienka 15 15 0 0 217:53 45 2. Bor.Sv.Jur 15 13 0 2 177:93 41 3. Kúty C 15 9 2 4 161:109 35 4. UnínA 15 8 2 5 161:109 33 5. Skalica C 15 7 1 7 140:130 30 6. Unín B 15 6 0 9 131:139 27 7. Rohožník 15 6 1 8 119:151 27 8. Holíč E 15 3 2 10 100:170 23 9. Senica C 15 3 0 12 83:187 21 10. Studienka B 15 1 0 14 61:209 16 6. liga SE l 16. kolo: Mor. Sv. Ján - Holíč F 5:13, V. Mračna 3.5, K. Kunštek 1, S. Polák 0.5 -M. Bartal 4.5, S. Čech a J. Hrazdil 3, S. Palkovič 2.5, SkalicaD- Senica D 12:6, D. Pekar 4.5, D. Rybár 3, F. Lacho 2.5, M. Svoboda 2 - P. Truban 3.5, P. Kadlečík 1.5, H. Ravas 1, Štefanov - Bor. Mikuláš 13:5, J. Petrovič 4.5, Š. Vrba a I. Herda 3.5, J. Lorenc 1, F. Tomašovič 0.5 - J. Michalica a J. Šedivý 2, V. Gašparík 1. 1. SkalicaD 16 15 0 1 177:111 46 2. Holíč F 16 14 0 2 212:76 44 3. Štefanov 16 10 0 6 177:111 36 4. SenicaD 16 5 1 10 152:136 27 5. Mor.Sv.Ján 16 2 0 14 75:213 20 6. B. Mikuláš 16 1 1 14 71:217 19 2. liga BSTZ l 17. kolo: Veľké Leváre - Karlova Ves 2:16, ŠKP BA A - Svätý Jur 12:6, Ister BA B - Pezinok 6:12, Ivanka B - Educo BA 14:4, Spoje BA - Ister BA 4:14, Stavbár BA - Senec B 11:7. 1. IsterA 17 16 1 0 231:75 50 2. Pezinok 17 13 2 2 197:109 45 3. Ivánka B 17 13 0 4 188:118 43 4. Svätý Jur 17 7 4 6 166:140 35 5. Ister B 17 8 2 7 159:147 35 6. Karl. Ves 17 6 6 5 157:149 35 7. Stavbár 17 7 1 9 151:155 32 8. Educo 17 5 4 8 133:173 31 9. Senec B 17 5 2 10 153:153 29 10. ŠKPBA 17 4 2 11 129:177 27 11. Spoje 17 4 2 11 119:187 27 12. V.Leváre 17 2 0 15 61:245 21 5. liga BSTZ l 17. kolo: Rovinka - Veľké Leváre B 7:11, Lozorno A - Blatné A 11:7, Malacky B - Ivanka E 6:12, Pezinok D - Lozorno B 18:0, Spoje BA C - Senec D 13:5, ŠKP BA C - Most 13:5. 1. V. Leváre B 17 16 0 1 206:100 49 2. Blatné 17 13 2 2 200:106 45 3. PezinokD 17 12 1 4 198:108 42 4. LozornoA 18 9 2 7 183:141 38 5. SenecD 17 9 0 8 170:136 35 6. Spoje C 17 8 1 8 150:156 34 7. Rovinka 17 7 2 8 153:153 33 8. ŠKPBAC 17 7 2 8 132:174 33 9. Malacky B 17 5 2 10 139:167 29 10. Ivánka E 17 5 1 11 120:186 28 11. Most 17 3 2 12 110:196 25 12. Lozorno B 18 0 3 15 93:231 21 6. liga BSTZ l 17. kolo: Stupava A - Priemstav 10:8, Viktória BA B - Zálesie B 17:1, Stavbár BA D - Čataj 1:17, Bernolákovo B - ŠKP BA D 4:14, Vinosady A - Educo BA C 16:2, voľno - Viktória BA. 1. Čataj 15 15 0 0 218:52 45 2. ViktóriaA 15 13 0 2 191:79 41 3. Stupava 15 12 0 3 187:83 39 4. Viktória B 16 8 0 8 157:131 32 5. Vinosady 16 8 0 8 143:145 32 6. StavbárD 15 7 1 7 128:141 30 7. Priemstav 16 6 1 9 131:157 29 8. Bernolákovo B 15 6 0 9 116:154 27 9. ŠKPBAD 15 3 1 11 98:172 22 10. Educo C 15 2 1 12 83:187 20 11. Zálesie B 15 1 2 12 59:210 19 7. liga BSTZ l17. kolo: Trnávka - Malacky C 9:9, b. h.M.Michalovič 4.5, Stašek 2, V. Michalovičová 1.5, Drinková 1, Blatné B - Stupava B 7:11, Mostex Rača B - Slov. Grob B 10:8, Dun. Lužná B - Blatné C 11:7, Vinosady B - Pezinok G 13:5, Pezinok F - Pezinok E 0:18. 1. Pezinok E 18 16 0 2 233:91 50 2. Mostex B 17 16 0 1 231:75 49 3. Slov. Grob B 17 14 1 2 235:71 46 4. Stupava B 17 11 2 4 201:105 41 5. Blatné B 17 10 1 6 183:123 38 6. Trnávka 17 8 2 7 152:154 35 7. Dun.Lužná B 17 8 0 9 158:148 33 8. Vinosady B 17 7 2 8 151:155 33 9. Blatné C 17 5 1 11 127:179 28 10. PezinokG 19 2 1 16 77:265 24 11. Malacky C 17 1 1 15 79:227 20 12. Pezinok F 18 0 1 17 45:279 19 1. liga dorastenci l Holíč - Vranov 8:2 (M. Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1), Holíč - Ružomberok 9:1, (M. Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1), Holíč - Lok. Košice 3:7, (M. Jančovič 3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1), Veľká Mača - Vranov 1:9, - Ružomberok 5:5, - Lok. Košice 0:10, Mostex Rača - Vranov 6:4, - Ružomberok 6:4, - Lok. Košice 4:6. l Čadca - Ivánka pri Dun. 8:2, - Nitra 8:2, - N. Zámky 7:3, B. Štiavnica - Ivánka pri Dun. 3:7, - Nitra 1:9, -N. Zámky 3:7, Topoľčany - Ivánka pri Dun. 3:7, - Nitra 4:6, - N. Zámky 3:7. 1. L. Košice 11 11 0 0 98:12 33 2. Holíč 11 9 1 1 93:17 30 3. Čadca 11 8 1 2 74:36 28 4. Vranov 11 7 1 3 75:35 26 5. Rača 11 6 1 4 56:54 24 6. Ružomberok 11 4 1 6 51:59 20 7. N. Zámky 11 4 1 6 43:67 20 8. V. Mača 11 3 2 6 36:74 19 9. Topoľčany 11 3 0 8 41:69 17 10. Nitra 11 3 2 6 39:71 16 11. Ivánka 11 2 0 9 34:76 15 12. B. Štiavnica 11 1 0 10 20:90 12 Nitra má 3 kont. prehry = 0 bodov. 1. liga dorastenky l 4. turnaj: Malacky - Ružomberok 8:2 (Truksová 3.5, Kosová 3, Nemčovičová 1.5), Malacky - Pov. Bystrica 9:1 (Kosová a Truksová 3.5, Nemčovičová a Vizinová 1), Malacky - Zvolen 4:6 (Kosová 2, Truksová a Vizinová 1), Nitra A - Ružomberok 9:1, - Pov. Bystrica 9:1, - Zvolen 7:3, Nitra B - Ružomberok 4:6, - Pov. Bystrica 7:3, - Zvolen 2:8. lTopoľčanyA- Valaliky 6:4, - Š. Michaľany 10:0, - Spiš. N. Ves 10:0, Topoľčany B - Valaliky 3:7, - Š. Michaľany 7:3, - Spiš. N. Ves 10:0, Trnava - Valaliky 3:7, - Š. Michaľany 8:2, - Spiš. N. Ves 9:1. 1. TopoľčanyA 11 10 0 1 88:22 31 2. Trnava 11 10 0 1 83:27 31 3. Malacky 11 8 0 3 80:30 27 4. Valaliky 11 8 0 3 79:31 27 5. NitraA 11 8 0 3 71:39 27 6. Š.Michaľany 11 5 0 6 46:64 21 7. Topoľčany B 11 4 1 6 51:59 20 8. Ružomberok 11 3 1 7 38:72 18 9. P.Bystrica 11 2 2 7 40:70 17 10. Zvolen 11 3 0 8 37:73 17 11. Nitra B 11 3 0 8 34:76 17 12. Sp.N.Ves 11 0 0 11 3:107 8 lSp.N.Ves má 3 kont. prehry = 0 bodov. 2. liga dorastenci l 4. turnaj v Trsticiach: Holíč B - Trstice 10:0, J. Bella 3.5, M. Bartal a S. Palkovič 3, E. Brychta 0.5, Holíč B - Piešťany 6:4, b. d. E. Brychta 3.5, J. Bella 1.5, M. Bartal 1, Holíč B - Sládkovičovo 10:0, J. Bella a E. Brychta 3.5, S. Palkovič 3, Trstice - Piešťany 2:8, - Sládkovičovo 9:1, Piešťany - Sládkovičovo 10:0, voľno - Sereď. 1. Holíč 9 9 0 0 80:10 27 2. Piešťany 9 7 0 2 70:20 23 3. Trstice 12 3 2 7 46:74 20 4. Sereď 9 3 2 4 41:49 17 5. Sládkovičovo 9 0 0 9 3:87 9 Žiaci 2. liga l 5. turnaj v Holíčí: Holíč - Skalica 5:5,M. Bartal 3, S. Palkovič 2 - D. Rybár 2.5, M. Svoboda 1.5, F. Lukianov 1, Holíč - Senica 7:3, M. Bartal a S. Palkovič 3.5 - V. Kufel, F. Jurča a M. Sopóci 1, Holíč - Bricon Trnava 5:4, b. d.M. Bartal a S. Palkovič 2.5 (obidvom družstvám chýbal jeden hráč), Skalica - Senica 7:3, b. d. M. Svoboda 1.5, D. Rybár 2.5, B. Ravas 1 - V. Kufel, F. Jurča a M. Sopóci 1, Skalica - Bricon Trnava 4:6, b. d. M. Svoboda, L. Hotařová, M. Kubányi a D. Rybár 1. 1. Bricon TT 10 9 0 1 72:27 28 2. Holíč 8 5 1 2 50:29 19 3. Galanta 7 5 0 2 45:25 17 4. Senica 10 2 0 8 34:66 14 5. Veľká Mača 7 2 0 5 24:46 11 6. Skalica 8 1 1 6 24:56 11 Žiaci 3. liga B l15. kolo: Lozorno - Mor. Sv. Ján 7:3, K. Kovanič 3.5, R. Stríbrnský 2.5, J. Marek 1 - S. Brečka 2, L. Hromkovič 1, Bor. Mikuláš - Studienka 2:8, M. Morávek 2 - O. Písečný 3.5, A. Písečný 2.5, M. Stachovič 2, voľno - Senica B. l 16. kolo: Bor. Mikuláš - Lozorno 2:8, M. Morávek a A. Kráľovič 1 - K. Kovanič 3.5, R. Stríbrnský 2.5, J. Marek a T. Marušák 1, Mor. Sv. Ján - Senica B odlož., voľno - Studienka. 1. Lozorno 13 12 1 0 100:30 38 2. Studienka 12 8 1 3 74:46 29 3. Senica B 12 6 2 4 70:50 26 4. Mor.Sv.Ján 12 2 1 9 40:80 17 5. B.Mikuláš 13 0 1 12 26:104 14 3. liga sk. A2


ŠACH


l 8. kolo: Piešťany B - Gbely 4.5:3.5, b. h. B. Kocák 1, M. Pribila, G. Pribila, P. Brunovský, P. Kastler a Ľ. Papánek 0.5, F. Zajíček a M. Drška 0, Osuské B - Veľky Meder 4:4, b. d. T. Čajka, Rudo Diviak a B. Škápik 1, D. Hečko a P. Vach 0.5, M. Pagerka, B. Blažková a L. Karlík 0, Skalica - Modranka 4.5:3.5, b. d. J. Hudáček, P. Kapusta a M. Hrubša 1, I. Kubiš, M. Londin a J. Vach 0.5, I. Vépy a Z. Vogl 0.lĎalšie výsledky: Gabčíkovo - Trnava C 4.5:3.5, Dun. Streda C - Hlohovec C 5:3, Cífer - Holíč nehrali. 1. Modranka 8 6 0 2 38.5 18 2. Piešťany B 8 5 1 2 36.5 16 3. Skalica 8 5 1 2 34.5 16 4. D. Streda C 8 5 0 3 39.0 15 5. Cífer 7 4 1 2 31.5 13 6. Holíč 7 4 0 3 27.0 12 7. Osuské B 8 3 2 3 34.5 11 8. V.Meder 8 3 2 3 34.0 11 9. Trnava C 8 3 2 3 29.0 11 10. Gbely 8 3 0 5 29.0 9 11. Gabčíkovo 8 1 1 6 22.5 4 12. Hlohovec C 8 0 0 8 20.0 0 l 9. kolo: 8.3. Gbely - Cífer, Holíč - Piešťany B, Modranka - Osuské B, V. Meder - Skalica. 3. liga sk. B 2 l 10. kolo: Myjava - Pov. Podhradie 4:4, M. Blatnický, J. Bjel a J. Kuchárek 1, Ľ. Bjel a R. Solovič 0.5, M. Jakubec, J. Hirmajer a J. Stachovič 0. l Ďalšie výsledky: Dubnica C - Travertin Kanianka 8:0, Lehota p/Vt. - Pov. Bystrica C 1:7, Nove Mesto - Handlová 4:4, Trenčín C - Prievidza C 4.5:3.5, Pov. Bystrica B - Bojnice 5.5:2.5. 1. P.Bystrica B 10 8 0 2 53.5 24 2. P.Bystrica C 10 7 1 2 52.5 22 3. Prievidza C 10 6 2 2 50.0 20 4. Myjava 10 6 2 2 49.5 20 5. Pov.Podhradie 10 6 1 3 40.0 19 6. N.Mesto 10 4 2 4 42.0 14 7. Trenčín C 10 4 2 4 41.5 14 8. Handlová 10 3 3 4 41.0 12 9. Bojnice 10 3 2 5 35.0 11 10. Dubnica C 10 3 1 6 39.5 10 11. Lehota p/Vt. 10 1 1 8 24.5 4 12. Kanianka 10 0 1 9 11.0 1 l11. kolo: 15.3. Bojnice - Myjava. 4. liga sk. A21 9. kolo: Skalica C - Osuské C 3:2, I. Vépy a V. Brísudová 1, J. Harašta aM. Harašta 0.5, V. Haraštová - M. Nemečkayová 1, B. Škápik a D. Tököly 0.5, P. Hanzlúvka a R. Nemečkay 0, Kopčany - ŠK Senica B 4.5:0.5, O. Kovárik, M. Cerovský, L. Dubecký a A. Hanzalík 1, D. Blanárik 0.5 - J. Beran 0.5, M. Fiderický, P. Havlíček a P. Gaša 0, Smolenice- Dragon Senica 1.5:3.5, b. h. R. Tokoš, M. Lánik a J. Barcaj 1, Martin Pálka 0.5, T. Bendžela 0, Chtelnica - CVČ Senica 3.5:1.5, b. h. Rasťo Diviak 1, B. Blažková 0.5, O. Danada, M. Jozéfek a P. Perička 0, Piešťany D - ŠK Skalica B 1:4, b. h. J. Vach, M. Hrubša a P. Kubík 1, I. Kubiš a P. Plánka 0.5, Vrbové - Piešťany 4:1. 1. Skalica B 9 8 1 0 31.0 25 2. Vrbové 9 7 0 2 29.0 21 3. Skalica C 9 5 2 2 26.0 17 4. Piešťany C 9 4 1 4 23.5 13 5. Senica B 9 4 1 4 23.0 13 6. PiešťanyD 9 3 3 3 21.0 12 7. Kopčany 9 3 1 5 22.5 10 8. Chtelnica 9 3 1 5 18.5 10 9. Osuské C 9 3 0 6 19.5 9 10. Dragon SE 9 3 0 6 19.0 9 11.CVČSE 9 3 0 6 18.5 9 12. Smolenice 9 2 2 5 18.5 8 l 10. kolo: 1.3. Osuské C - Skalica B, Piešťany D - Dragon Senica, Chtelnica - Senica B, Piešťany C – Kopčany, Skalica C - Vrbové.l11. kolo 15.3. Vrbo vé - Osuské C, Kopčany - Skalica C, Chtelnica - ŠK Senica B, Piešťany D - Dragon Senica, Skalica B - CVČ Senica. 5. liga BA vidiek A 12 l 8. kolo: Modra D - ŠK Láb A 2:3, b. h. J. Kahánek a M. Hruboš 1, E. Šimkovič a M. Havlík 0.5, T. Chabada ml. 0, ŠK Láb B - Igram 1:4, b. d. P. Fúsek 1, P. Merka, Š. Júza, F. Kubej a Š. Mrkva 0. l Ďalšie výsledky: Senec C - Pezinok D 2:3, Pezinok E - Tomášov 2:3, Pezinok C - Senec B 3.5:1.5. 1. LábA 8 8 0 0 33.0 24 2. Pezinok C 8 6 0 2 23.5 18 3. Igram 8 5 1 2 22.0 16 4. ModraD 8 4 1 3 21.0 13 5. Senec B 8 3 3 2 21.0 12 6. Senec C 8 3 1 4 21.0 10 7. Tomášov 8 3 0 5 19.5 9 8. PezinokD 8 3 0 5 15.0 9 9. Láb B 8 1 0 7 12.5 3 10. Pezinok E 8 1 0 7 11.5 3 9. kolo: 8.3. Senec B - Lab B, Láb A - Senec C. 5. liga Senica - Skalica l 7. kolo: Gymn. Šaštín-Stráže - Skalica E 0:5, T. Valla, T. Hurban, m. Hurban, J. Knapec a D. Bakša 0 - Z. Vogl, P. Kubík, M. Leška, B. Bartoš a P. Plánka 1, CVČ Senica B - Štefanov A 2:3, P. Gaša 1, T. Danada aM. Očko 0.5, M. Jozéfek a F. Havel 0 - Ľ. Škápiková a K. Klimeš 1, M. Jozefovič a L. Klimešová 0.5, J. Wallner 0, CVČ Brezová - Štefanov B 3.5:1.5, B. Bôžik, P. Tomka a J. Gavlas 1, P. Perička 0.5, J. Peričková 0 - P. Tomašovič 1, M. Hruboš 0.5, R. Tomašovič, R. Vŕba a E. Mešťánek 0, Skalica D - CVČ Senica C 2:3, M. Jarábek 1, M. Drábek aM. Kovaríček 0.5, M. Harašta a P. Berger 0 - R. Nemečkay a D. Tököly 1, M. Nemečkayova a L. Nemečkay 0.5, D. Nemečkay 0. 1. Skalica E 6 4 1 1 20.0 13 2. ŠtefanovA 6 4 1 1 19.5 13 3. Slovákia 6 4 0 2 17.0 12 4.CVČSE C 6 3 1 2 16.0 10 5. Šaštín 7 3 1 3 16.0 10 6. SkalicaD 6 2 2 2 16.0 8 7.CVČSE B 6 2 0 4 14.0 6 8. Brezová 5 2 0 3 10.5 6 9. Štefanov B 6 0 0 6 6.0 0 l 8. kolo: 7.3. Štefanov B - Skalica D, Štefanov A - CVČ Brezová, Skalica E - CVČ Senica B, Slovákia Senica - Šaštín-Stráže, voľno - CVČ Senica C.JOZEFKOMORNÝ

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 327
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 147
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 505
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 106
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 691
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 541
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 543
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 457
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 379
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

31m
Testovanie Bojnice.

Personál do odberných pracovísk zabezpečilo mesto.

58m

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

20 h
Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

22 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

17 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?