Utorok, 13. november, 2018 | Meniny má Stanislav

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

STOLNÝ TENIS


Extraliga muži
l 7. kolo dvojkolo: Stavoimpex Holíč - Žilina
10:0,M. Zajíc, J. Bednár, P. Marek aM. Palček 2.5.
l Ďalšie výsledky: Lok. Košice - Ružomberok
8:2, ŠKST Bratislava - Topoľčany 9:1, Mostex
Rača - Čadca 6:8, Inter - B. Štiavnica 8:2. l
Stavoimpex Holíč - Čadca 8:4, b. h. P. Marek 3.5,
M. Palček aM. Zajíc , J. Bednár 0.5 - P. Krkoška a P.
Petráš 1.5, Blažek 1.l Ďalšie výsledky: Rača - Žilina
8:2, ŠKST Bratislava - B. Štiavnica 9:1, Inter -
Topoľčany 9:1.
1. ŠKSTBA 12 11 0 1 100:27 34
2. Holíč 13 10 1 2 105:40 34
3. Čadca 13 10 1 2 101:49 34
4. Inter 12 10 0 2 90:43 32
5. Rača 13 7 0 6 85:66 27
6. B. Štiavnica 13 6 0 7 70:78 25
7. L. Košice 12 4 0 8 45:86 20
8. Topoľčany 13 3 0 10 43:100 19
9. Žilina 13 1 0 12 36:105 15
10. Ružomberok 12 0 0 12 23:104 12
Extraliga ženy
l 7. dvojkolo: MSK Malacky A - Ružomberok
10:0, b. d. P. Rajtoková 2.5, S. Lazarčíková a N.
Kosová 2, P. Vidovičová 0.5, 3x w. o.
l Ďalšie výsledky: Trnava - Zvolen 7:3, D. Malá a
M. Adámeková 3.5, Dun. Streda - Bziny 10:0, Topoľčany
A - Valaliky 7:3, Topoľčany B - Miňovce 9:1.
l MSK Malacky A - Bziny 9:1, b. d. S. Lazarčíková
a N. Kosová 2, P. Vidovičová 1.5, P. Rajtoková
0.5, 3 x w.o.
lĎalšie výsledky: Dun. Streda - Ružomberok 6:4,
Topoľčany B - Valaliky 6:4, Topoľčany A - Miňovce
10:0.
1. D. Streda 13 12 0 1 96:34 37
2. TopoľčanyA 12 12 0 0 96:24 36
5. Trnava 12 6 2 4 68:52 26
3. Malacky 13 7 2 4 81:49 29
4. Topoľčany B 12 8 0 4 69:51 28
6. Miňovce 13 3 4 6 59:71 23
7. Valaliky 13 4 1 8 65:65 22
8. Ružomberok 13 3 1 9 40:90 20
9. Zvolen 12 2 2 8 43:77 18
10. Bziny 13 0 0 13 13:117 13
1. liga muži západ
l 8. kolo: Stavoimpex Holíč B - MSK Malacky
A 9:5,M. Jančovič 3.5, J. Bednár a V. Poliaček 2, M.
Mucha 1.5 - J. Lucinin a S. Kuznecov 2, A. Bardoň a
S. Novota 0.5.
lĎalšie výsledky: Senec - Ivanka p/D. 6:8, Nitra B
- Nitra A 5:9, Komárno/Šahy - Hont. Trsťany 5:9,
Galanta - Sládkovičovo 9:5, Trnovec - N. Zámky
5:9.
l 9. dvojkolo: MSK Malacky A - Ivanka p/D.
10:4, b. d. A. Bardoň a Novota 3.5, Lucinin 2, Kuznecov
1, Stavoimpex Holíč B - Senec 13:1, b. d.
Jančovič, Poliaček a Mucha 3.5, Brychta 2.
l Ďalšie výsledky: Hont. Trsťany - Nitra A 4:10,
Komárno/Šahy - Nitra B 8:6, Sládkovičovo - N.
Zámky 5:9, Galanta - Trnovec 9:5.
MSKMalacky - Senec 13:1, b. d. A. Bardoň, Novota
a Lucinin 3.5, Kuznecov 2.5, Stavoimpex Holíč
B - Ivanka p/D. 13:1, b. d. Jančovič, Poliaček a
Mucha 3.5, Brychta 2.5.
Ďalšie výsledky: Hont. Trsťany - Nitra B 7:7,
Komárno/Šahy - Nitra A 3:11, Sládkovičovo - Trnovec
9:5, Galanta - N. Zámky 7:7.
1. Holíč B 16 15 1 0 185:39 47
2. Malacky 16 14 1 1 180:44 45
3. NitraA 16 14 0 2 149:75 44
4. Nitra B 16 8 2 6 113:111 34
5. Galanta 16 6 3 7 106:118 31
6. N. Zámky 16 7 1 8 105:119 31
7. Trnovec 16 5 2 9 97:127 28
8. Komárno 16 4 3 9 91:133 27
9. Ivanka 16 4 1 11 78:146 25
10. H. Trsťany 16 4 1 11 78:146 25
11. Sládkovičovo 16 3 2 11 83:141 24
12. Senec 16 2 3 11 79:145 23
1. liga ženy
l 8. kolo: Trnávka BA - Malacky B 2:8, b. h.
Truksová 3.5, Nemčovičová 2.5, D. Vizinová 2,
Nitra B - Nitra A 0:10, Tr. Teplá - Pov. Bystrica
3:7, Nová Baňa/Podlužany - Topoľčany C 2:8,
Valaliky B - Mlynky 5:5, voľno - Tr. Jastrabie
10:0. l 9. dvojkolo: Nitra A - Malacky B 6:4,
b. h. Truksová 3.5, Nemčovičová 0.5, Nitra B -
Trnávka BA 6:4, Pov. Bystrica - Topoľčany C 5:5,
Tr. Teplá - Nová Baňa/Podlužany 3:7, Mlynky -
Tr. Jastrabie 10:0. l Nitra B - Malacky B 3:7,
b. h. Truksová 3.5, Vizinová 2, Nemčovičová
1.5, Nitra A - Trnávka BA 8:2, Tr. Teplá - Topoľčany
C 1:9, Pov. Bystrica - N. Baňa/Podlužany
8:2, Valaliky B - Tr. Jastrabie 10:0.
1. Malacky B 14 12 1 1 111:29 39
2. NitraA 15 11 2 2 114:36 39
3. P. Bystrica 15 9 3 3 92:58 36
4. Mlynky 14 7 4 3 85:55 32
5. Valaliky B 14 6 5 3 79:61 31
6. Trnávka 14 7 2 5 79:61 30
7. Topoľčany C 15 5 5 5 88:62 30
8. Nitra B 15 6 2 7 74:76 29
9. Tr. Teplá 15 3 0 12 37:113 21
10. Nová Baňa 15 2 0 13 37:113 19
11. Tr. Jastrabie 14 0 0 14 4:136 14
2. liga muži TT
l 16. kolo: Kúty - Hlohovec 11:7, b. d. B. Baláž
3.5, M. Kucharič a M. Tančibok 2.5, T. Valla 1.5, J.
Malík 1, Holíč C - Padáň 15:3, Piešťany - Špačince
11:7, Gabčíkovo - Maco Trnava 9:9, Hor. Orešany -
Trh. Hradská 6:12, V. Mača - Trstice 11:7.
1. Holíč C 16 15 1 0 222:66 47
2. T.Hradská 16 12 2 2 180:108 42
3. V.Mača 16 9 2 5 153:135 36
4. Gabčíkovo 16 7 4 5 148:140 34
5. Kúty 16 7 2 7 143:145 32
6. Špačince 16 5 4 7 136:152 30
7. Padáň 16 5 3 8 126:162 29
8. Hlohovec 16 6 1 9 123:165 29
9. H. Orešany 16 4 4 8 137:151 28
10.Maco 16 3 5 8 128:160 27
11. Trstice 16 4 2 10 117:171 26
12. Piešťany 16 3 2 11 115:173 24
3. liga muži TT
l16. kolo: Skalica - Petrova Ves 9:9, b. h. J. Paulus
4, R. Podolinský 2.5, R. Kuba 1.5, R. Chanečka 1
- P. Jurovatý 3.5, F. Šebesta 3, M. Beťko 1.5, R. Kopča
1, Senica - Gabčíkovo B 9:9, b. d. P. Šebesta 3,
P. Kapsa, Š. Šebesta a A. Lazorčák 2, Kúty B -
Sládkovičovo B 18:0 kont., Dobrá Voda - Špačince
B 12:6, Majcichov - Bricon Trnava 9:9, Galanta B
- Maco Trnava B 11:7.
1. D.Voda 16 16 0 0 210:78 48
2. Špačince B 16 11 3 2 193:95 41
3. Skalica 16 11 3 2 190:98 41
4. Majcichov 16 6 4 6 140:148 32
5. Petr.Ves 16 6 4 6 139:149 32
6. Sládkovičovo B 16 5 5 6 129:159 30
7.MacoB 16 4 4 8 129:159 28
8. Senica 16 4 4 8 126:162 28
9. Bricon TT 16 4 2 10 126:162 26
10. Galanta B 16 4 2 10 123:165 26
11. Gabčíkovo B 16 3 4 9 113:175 26
12. Kúty B 16 4 1 11 110:178 25
4. liga muži TT
l15. kolo: Senica B - Veľká Mača B 11:7, J. Mega
3.5, P. Ladislav, T. Daniš a I. Blaha 2.5, Kočín
/Lančár - Skalica B 6:12, b. h. J. Paulus a Z. Pekar
3.5, T. Pekar a D. Metelička 2.5, Buková - Holíč D
4:14, b. h. D. Halouzka 4.5, P. Luknár 4, J. Chmelík
3.5, B. Vépy 2, Šoporňa - V. Úľany 2:16, Hlohovec B
- Galanta C 16:2, Vrbové - Piešťany B 10:8.
l 16. kolo: Holíč D - Senica B 11:7, b. h. T. Daniš
2.5, J. Mega a P. Ladislav 2, I. Blaha 0.5, Skalica B -
Vrbové 9:9, b. d. Z. Pekar 4, D. Metelička 3, T. Pekar
1.5, R. Podolinský 0.5, V. Mača B - Kočín/Lančár
13:5, Veľké Úľany - Hlohovec B 14:4, Galanta C - Buková
12:6, Piešťany B - Šoporňa 16:2.
1. HolíčD 16 15 0 1 228:60 46
2. V.Úľany 16 15 0 1 207:81 46
3. Skalica B 16 9 3 4 159:129 37
4. Hlohovec B 16 7 1 8 142:146 31
5. Buková 16 5 4 7 136:152 30
6. V. Mača B 16 6 2 8 135:153 30
7. Vrbové 16 5 3 8 131:157 29
8. Šoporňa 16 5 3 8 130:158 29
9. Senica B 16 5 3 8 123:165 29
10. Galanta C 16 5 3 8 117:171 29
11. Piešťany B 16 5 0 11 111:177 26
12. Kočín/Lančár 16 3 0 13 106:182 2
5. liga SE
12. kolo: Senica C - Unín A 3:15, J. Lazorčák 1, P.
Kadlečík 1.5, P. Truban 0.5 - V. Malík 4.5, Š. Vaculka
a F. Fagan 4, R. Kubina 2.5, Studienka B - Bor.
Sv. Jur 5:13, L. Mlynarovič 3, T. Bača 1, M. Uller a S.
Halač 0.5 - J. Sedláček 4, M. Štvrtecký 3.5, P. Ozábal
3, J. Uher 2.5, Rohožník - Skalica C 10:8, S.
Gazdič 4.5, M. Blecha 3.5, M. Hrica a J. Černek 1 - P.
Gajda 3.5, R. Pekar 2.5, M. Vojtech 2, Holíč E - Kúty
C 9:9, T. Karnoš 4.5, M. Zloch 2, S. Čech 2, J.
Hrazdil 0.5 - R. Šimkovič 3, L. Lánik a O. Lánik 2.5,
Marián Bartal 1, Unín B - StudienkaA2:16, J. Iglár
2 - V. Klamík a M. Biksadský 4.5, V. Šlosár 3.5, D.
Jančí 2.5, E. Stúpal 1.
13. kolo: Unín A - Bor. Sv. Jur 5:13, V. Malík 3, R.
Kubina 1, F. Fagan 1 - J. Sedláček 3, P. Ozábal 4.5, J.
Uher 1.5, M. Čermák 3.5, J. Štvrtecký 0.5, Skalica
C - Senica C 15:3, Kúty C - Unín B 7:11, L. Lánik
3, R. Šimkovič a Marián Bartal 2 - Š. Mach 3.5, J. Iglár,
M. Krempa a I. Bucha 2.5, Holíč E - Studienka
B 10:8, StudienkaA- Rohožník 18:0 kont.,
hostia neprišli.
1. Studienka 13 13 0 0 188:46 39
2. Bor.Sv.Jur 13 12 0 1 155:79 37
3. Kúty C 13 7 2 4 135:99 29
4. UnínA 13 7 1 5 139:95 28
5. Skalica C 13 7 0 6 129:105 27
6. Rohožník 13 5 1 7 103:131 23
7. Unín B 13 4 0 9 100:134 21
8. Holíč E 13 3 2 8 87:147 21
9. Senica C 13 3 0 10 78:156 19
10. Studienka B 13 1 0 12 56:178 15
6. liga SE
l 13. kolo: Senica D - Mor. Sv. Ján 16:2, H. Ravas,
L. Ravas a P. Truban ml. 4.5, V. Kajba 2.5 - S.
Polák a K. Kunštek 1, Štefanov - Skalica D 8:10, J.
Lorenc 3.5, L. Cabadaj 2.5, J. Petrovič 2 - D. Pekar
4.5, F. Lacho 3, P. Macko 1.5, M. Kubányi 1, Bor.
Mikuláš - Holíč F 1:17, V. Gašparík 1 - Mário Bartal,
T. Karnoš a S. Palkovič 4.5, S. Čech 3.5.l 14. kolo:
Mor. Sv. Ján - Skalica D 8:10, V. Mračna 4.5, K.
Kunštek 3.5, Z. aN. Krammerové a P. Šrámek 0 - P.
Macko 2, M. Svoboda 2.5, D. Rybár ml. 3.5, F. Lukianov
2, Senica D - Bor. Mikuláš 9:9, H. Ravas,
L. Ravas 3.5, P. Truban ml. 1.5, V. Kajba 0.5 - V.
Gašparík 4, J. Michalica aj. Šedivý 2, M. Hladík 1,
Holíč F - Štefanov hrali po uzávierke.
1. SkalicaD 14 13 0 1 155:97 40
2. Holíč F 13 12 0 1 176:58 37
3. Štefanov 13 8 0 5 151:83 29
4. SenicaD 14 5 1 8 138:114 25
5. B. Mikuláš 14 1 1 12 58:194 17
6. Mor.Sv.Ján 14 1 0 13 60:192 16
2. liga BSTZ
l 15. kolo: ŠKP BA A - Veľké Leváre 18:0, Pezinok
- Svätý Jur 10:8, Karl. Ves - Educo BA 9:9, Ister
BA B - Spoje BA 12:6, Senec B - Ivanka B 6:12, Stavbár
BA - Ister BA 8:10.l 16. kolo: Svätý Jur - Veľké
Leváre 17:1, ŠKP BA - Stavbár BA 6:12, Ister BA -
Senec B 12:6, Ivanka B - Spoje BA 8:10, Educo BA -
Ister BA B 11:7, Karl. Ves - Pezinok 5:13.
1. IsterA 16 15 1 0 217:71 47
2. Pezinok 16 12 2 2 185:103 42
3. Ivánka B 16 12 0 4 174:114 40
4. Svätý Jur 16 7 4 5 160:128 34
5. Ister B 16 7 2 7 145:143 32
6. Karl. Ves 16 5 6 5 141:147 32
7. Educo 16 5 4 7 129:159 30
8. Stavbár 16 6 1 9 140:148 29
9. Senec B 16 5 2 9 146:142 28
10. Spoje 16 4 2 10 115:173 26
11. ŠKPBA 16 3 2 11 117:171 24
12. V.Leváre 16 2 0 14 59:229 20
5. liga BSTZ
l 15. kolo: Rovinka - Lozorno A 11:7, Blatné -
Malacky B 9:9, Lozorno B - Spoje C 7:11, Veľké
Leváre B - Pezinok D 14:4, Senec D - Most 13:5,
Ivanka E - ŠKP BA C 5:13.l 16. kolo: Lozorno A -
Malacky B 12:6, Veľké Leváre B - ŠKP BA C 17:1,
Senec D - Lozorno B 18:0, Blatné - Spoje C 9:9,
Rovinka - Ivanka E 14:4, Pezinok D - Most 14:4.
1. V. Leváre B 16 15 0 1 195:93 46
2. Blatné 16 13 2 1 193:95 44
3. PezinokD 16 11 1 4 180:108 39
4. SenecD 16 9 0 7 165:123 34
5. LozornoA 16 8 1 7 163:125 33
6. Rovinka 16 7 2 7 146:142 32
7. Spoje C 16 7 1 8 137:151 31
8. Malacky B 16 5 2 9 133:155 28
9. ŠKPBAC 15 6 1 8 110:160 28
10. Ivánka E 16 4 1 11 108:180 25
11. Most 16 3 2 11 105:183 24
12. Lozorno B 17 0 3 14 93:213 20
6. liga BSTZ
l 15. kolo: Viktória BA - Stupava A 10:8, Stavbár
D - Viktória B 11:7, ŠKP BA D - Vinosady 14:4,
Priemstav - Educo C 11:7, Zálesie B - Bernolákovo B
odlož. na 19.2., voľno - Čataj.l16. kolo: Educo C -
Stupava A 14:4, Viktória B - Priemstav 8:10, Vinosady
- Viktória BA 6:12, Čataj - Bernolákovo B 15:3,
Zálesie B - Stavbár D 11:6, voľno - ŠKP BA D.
1. Čataj 14 14 0 0 201:51 42
2. ViktóriaA 15 13 0 2 191:79 41
3. Stupava 15 11 0 4 181:89 37
4. Viktória B 15 7 0 8 140:130 29
5. StavbárD 14 7 1 6 127:124 29
6. Vinosady 15 7 0 8 127:143 29
7. Priemstav 15 6 1 8 123:147 28
8. Bernolákovo B 13 5 0 8 99:135 23
9. Educo C 15 3 1 11 95:175 22
10. ŠKPBAD 14 2 1 11 84:168 19
11. Zálesie B 13 1 2 10 53:180 17
7. liga BSTZ
l 15. kolo: Malacky C - Mostex B 3:15, Stupava
B - Pezinok F 16:2, Trnávka - Blatné C 11:7, Blatné
B - Sl. Grob B 8:10, Pezinok G - D. Lužná B 4:14, Vinosady
B - Pezinok E 4:14.l 16. kolo: Malacky C -
Pezinok E 6:12, Stupava B -Pezinok G 15:3, Pezinok
F - Vinosady B 4:14, D. Lužná B - Blatné B 5:13,
Blatné C - Sl. Grob B 1:17, Trnávka - Mostex B 2:16.
1. Pezinok E 18 15 0 3 223:101 48
2. Mostex B 16 15 0 1 221:67 46
3. Slov. Grob B 16 14 1 1 227:61 45
4. Stupava B 16 10 2 4 190:98 38
5. Blatné B 16 10 1 5 176:112 37
6. Trnávka 16 8 1 7 143:145 33
7. Vinosady B 16 7 2 7 148:140 32
8. Dun.Lužná B 16 7 0 9 147:141 30
9. Blatné C 16 5 1 10 120:168 27
10. PezinokG 18 2 1 15 72:2529 23
11. Pezinok F 18 0 1 17 45:279 19
12. Malacky C 16 1 0 15 70:218 18
1. liga dorastenci
lIvánka pri Dunaji - Holíč 0:10 (M. Jančovič 3.5,
M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1), - V. Mača
4:5, - Rača 3:7, ŠOG Nitra - Holíč 0:10 (M. Jančovič
3.5, M. Mucha 3, D. Karas 2.5, E. Brychta 1), - V. Mača
5:5, - Rača 4:6, N. Zámky - Holíč 0:10 (M. Jančovič
a D. Karas 3.5, M. Mucha 2, E. Brychta 1), - V.
Mača 3:7, - Rača 3:7. l Lok. Košice - Topoľčany
10:0, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 7:3, Ružomberok -
Topoľčany 8:2, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 3:7, Vranov
- Topoľčany 7:3, - B. Štiavnica 10:0, - Čadca 5:5.
1. L. Košice 8 8 0 0 75:5 24
2. Holíč 8 7 1 0 73:7 23
3. Vranov 8 6 1 1 60:20 21
4. Čadca 8 5 1 2 51:29 19
5. Rača 8 4 1 3 40:40 15
6. Ružomberok 8 4 0 4 41:39 16
7. V. Mača 8 3 1 4 30:50 15
8. Topoľčany 8 3 0 5 31:49 14
9. N. Zámky 8 2 1 5 26:54 13
10. B. Štiavnica 8 1 0 7 13:67 10
11. Nitra 8 1 2 5 22:58 9
12. Ivánka 8 0 0 8 18:62 8
lNitra má 3 kont. prehry = 0 bodov.
1. liga dorastenky
l3. turnaj: Malacky - Trnava 4:6, - Topoľčany
A 4:6, - Topoľčany B 10:0, Nitra A - Trnava 2:8, -
Topoľčany A 1:9, - Topoľčany B 6:4, Nitra B -
Trnava 0:10, - Topoľčany A 0:10, - Topoľčany B
6:4.l Valaliky - Zvolen 9:1, - Pov. Bystrica 9:1,
- Ružomberok 10:0, Šar. Michaľany - Zvolen
6:4, - Pov. Bystrica 6:4, - Ružomberok 7:3, Spiš.
N. Ves - Zvolen 0:10, - Pov. Bystrica 0:10, - Ružomberok
0:10, všetky tri w.o.
1. Trnava 8 8 0 0 63:17 24
2. TopoľčanyA 8 7 0 1 62:18 22
3. Malacky 8 6 0 2 59:21 20
4. Valaliky 8 6 0 2 61:19 20
5. NitraA 8 5 0 3 46:34 18
6. Š.Michaľany 8 5 0 3 41:39 18
7. P.Bystrica 8 2 2 4 35:45 14
8. Topoľčany B 8 2 1 5 31:49 13
9. Ružomberok 8 2 1 5 29:51 13
10. Nitra B 8 2 0 6 21:59 12
11. Zvolen 8 1 0 7 20:50 10
12. Sp.N.Ves 8 0 0 8 2:78 5
lSp.N.Ves má 3 kont. prehry = 0 bodov.

Článok pokračuje pod video reklamou

ŠACH


1. liga Západ
l 8. kolo: ŠK Senica - Galanta 3.5:4.5, b. d. J.
Plachetka 1, R. Tibenský, J. Báňas, A. Gaša, R. Šebesta
a T. Čajka 0.5, M. Pagerka a Miro Pálka 0.
lĎalšie výsledky: Slovan BA B - Pov. Bystrica 6:2,
Slovan BA C - Prievidza 2.5:5.5, Nitra B -Doprastav
BA 2.5:5.5, Nove Zamky - Budmerice 4:4, Dubnica
B - Lok. Trnava 5.5:2.5.
l 9. kolo: ŠK Senica - Lok. Trnava 2.5:5.5, b. d.
J. Báňas a A. Gaša 1, R. Šebesta 0.5, J. Plachetka, R.
Tibensky, M. Pagerka, T. Čajka a Miro Pálka 0.
lĎalšie výsledky: Slovan BA B - Prievidza 4.5:3.5,
Slovan BA C - Pov. Bystrica 6:2, Nitra B - Budmerice
4:4, Nove Zamky - Doprastav BA 1.5:6.5, Dubnica
B - Galanta 6:2.
1. Slovan B 9 7 1 1 44.5 22
2. Doprastav 9 6 2 1 42.0 20
3. Prievidza 9 6 1 2 47.5 19
4. Dubnica B 9 4 2 3 35.0 14
5. Galanta 9 4 1 4 33.0 13
6. Lok.Trnava 9 4 0 5 33.0 12
7. Budmerice 9 3 2 4 33.5 11
8. Slovan C 9 3 1 5 37.5 10
9. Nitra B 9 2 4 3 34.5 10
10. Senica 9 3 0 6 35.5 9
11. N. Zámky 9 2 2 5 29.0 8
12. P.Bystrica 9 1 2 6 27.0 5
2. liga sk. A2
l 8. kolo: ŠK Osuské - Doprastav Bratislava D
6.5:1.5, b. d. A. Gaša, M. Pagerka, P. Vach, T. Perička,
Rasťo Diviak a T. Čajka 1, D. Hečko 0.5, F. Polášek
0.
l Ďalšie výsledky: Slávia STU BA - Hlohovec B
3.5:4.5, Dun. Streda B - Piešťany 6:2, Doprastav BA
B - Pezinok 0:0, Dopravny podnik BA - Modra B
6:2, Lok. Trnava B - Doprastav BA C 3.5:4.5.
l 9. kolo: ŠK Osuské - Doprastav BA C 3.5:4.5,
b. d. M. Pagerka a T. Čajka 1, D. Hečko, Rasťo Diviak
a B. Škápik 0.5, F. Polášek, P. Vach a P. Hanzlúvka
0.
l Ďalšie výsledky: Slavia STU BA - Piešťany
5.5:2.5, Dun. Streda B - Hlohovec B 5:3, Doprastav
BA B - Modra B 3.5:4.5, Dopravny podnik BA - Pezinok
3.5:4.5, Lok. Trnava B - Doprastav BA D 5:3.
1. Doprastav C 9 9 0 0 49.0 27
2. D. Streda B 9 8 0 1 49.0 24
3. Slávia STU 9 6 1 2 42.5 19
4.DPBA 9 5 0 4 43.0 15
5. Osuské 9 4 2 3 43.0 14
6. Modra B 9 4 1 4 30.5 13
7. Pezinok 9 3 2 4 36.0 11
8. Hlohovec B 9 3 0 6 30.5 9
9. Piešťany 9 3 0 6 30.0 9
10. Trnava B 9 3 0 6 30.0 6
11. Doprastav B 9 2 0 7 27.0 6
12. DoprastavD 9 1 0 8 21.5 3
3. liga sk. A2
l 6. kolo: Skalica - Holíč 6.5:1.5, J. Hudáček, P.
Kapusta, I. Kubiš, I. Vépy a Z. Vogl 1, M. Londin, J.
Vach a M. Hrubša 0.5 - M. Bilovský, M. Hruboš a
M. Hollý 0.5, I. Horák, O. Kovárik, M. Šefčík, M. Jozefovič
a Ľ. Húšek 0, Osuské B - Gbely 3.5:4.5, T.
Čajka a B. Škápik 1, D. Hečko, P. Hanzlúvka a O.
Danada 0.5, M. Pagerka, Rasťo Diviak a S. Pagerka
0 -M. Pribila, B. Kocak aM. Drška 1, G. Pribila, F.
Zajíček a P. Kastler 0.5, P. Brunovský a T. Valla 0.
l Ďalšie výsledky: Piešťany B - Trnava C 4:4, Cífer
- Hlohovec C 5:3, Dun. Streda C - Veľký Meder 5:3,
Gabčíkovo - Modranka odložené.
l 7. kolo: Gbely - Skalica 5.5:2.5, M. Pribila, G.
Pribila, B. Kocák, F. Zajíček a T. Valla 1, R. Ambros
0.5, P. Brunovský a P. Kastler 0 - J. Vach a V. Brísudova
1, J. Hudáček 0.5, I. Kubiš, M. Londin, I. Vépy,
M. Hrubša a P. Berger 0, Holíč - Osuske B 3:5, M.
Šefčík a M. Bilovský 1, I. Horák a Ľ. Húšek 0.5, O.
Kovárik, M. Jozefovič, M. Hruboš a M. Zlámal 0 -
Rasťo Diviak, O. Danada, B. Škápik a R. Nemečkay
1, D. Hečko a S. Pagerka 0.5, P. Hanzluvka a
Rudo Diviak 0.
l Ďalšie výsledky: Hlohovec C - Piešťany B
3.5:4.5, Trnava C - Cífer 2:6, Modranka - Dun. Streda
C 4.5:3.5, Veľký Meder - Gabčíkovo 4:4.
1. Modranka 6 5 0 1 30.5 15
2. Holíč 7 4 0 3 27.0 12
3. Trnava C 7 3 2 2 25.5 11
4. Skalica 7 4 1 2 30.0 13
5. D. Streda C 7 4 0 3 34.0 12
6. Piešťany B 7 4 1 2 32.0 13
7. Cífer 7 4 1 2 31.5 13
8. Osuské B 7 3 1 3 30.5 10
9. V.Meder 7 3 1 3 30.0 10
10. Gbely 7 3 0 4 25.5 9
11. Gabčíkovo 6 0 1 5 14.5 1
12. Hlohovec C 7 0 0 7 17.0 0
3. liga sk. B 2
l 8. kolo: Pov. Bystrica B - Myjava 4.5:3.5, M.
Jakubec, V. Otépka a Ľ. Bjel 1, R. Solovič 0.5, J.
Hirmajer, J. Kuchárek, P. Lukáč a D. Lajda 0.
lĎalšie výsledky: Dubnica C - Pov. Bystrica C 4:4,
Travertin Kanianka - Handlova 0:8, Lehota p/Vt. -
Prievidza C 3:5, Nove Mesto - Bojnice 6.5:1.5, Trenčín
C - Pov. Podhradie 3.5:4.5.
l 9. kolo: Myjava - Dubnica C 4.5:3.5, M. Blatnický,
J. Hirmajer, M. Jakubec 1 J. Kuchárek 1 V.
Otépka 0 J. Bjel 1 T. Bjel 0 M. Durec 0,
l Ďalšie výsledky: Pov. Podhradie - Pov. Bystrica
B 1.5:6.5, Bojnice - Trenčín C 4:4, Prievidza C - Nove
Mesto 4:4, Handlová - Lehota p/Vt. 4:4, Pov. Bystrica
C - Travertin Kanianka 8:0.
1. P.Bystrica B 9 7 0 2 48.0 21
2. Prievidza C 9 6 2 1 46.5 20
3. Myjava 9 6 1 2 45.5 19
3. P.Bystrica C 9 6 1 2 45.5 19
5. Pov.Podhradie 9 6 0 3 36.0 18
6. N.Mesto 9 4 1 4 38.0 13
7. Trenčín C 9 3 2 4 37.0 11
8. Handlová 9 3 2 4 37.0 11
9. Bojnice 9 3 2 4 32.5 11
10. Dubnica C 9 2 1 6 31.5 7
11. Lehota p/Vt. 9 1 1 6 23.5 4
12. Kanianka 9 0 1 8 11.0 1
4. liga sk. A21
l 7. kolo: Skalica C - Senica B 3.5:1.5, I. Vépy, J.
Harašta a M. Harašta 1, V. Haraštová 0.5, V. Brísudova
0 - P. Havlíček 1, J. Beran 0.5, J. Zíšek, M.
Fiderický a P. Gaša 0, Kopčany - CVČ Senica 2:3,
L. Dubecký 1, O. Kovárik a D. Blanárik 0.5, M. Cerovský
a P. Damborský 0 - O. Danada aM. Jozéfek
1, Rasťo Diviak a T. Danada 0.5, M. Mudroch 0,
Vrbove - Dragon Senica 3:2, b. h. R. Tokoš 1, M.
Lánik a J. Barcaj 0.5, Martin Pálka a T. Bendžela 0,
Smolenice - Skalica B 1:4, b. h. I. Kubiš a J. Vach
0.5, M. Hrubša, B. Bartoš a P. Plánka 1, Piešťany C
- Osuské C 4.5:0.5, b. h. R. Nemečkay 0.5, S. Pagerka,
M. Nemečkayova, D. Tököly a D. Nemečkay
0, Chtelnica - Piešťany D 1.5:3.5.
l 8. kolo: Osuské C - Piešťany D 2:3, b. d. R.
Nemečkay 1, S. Pagerka aM. Očko 0.5, M. Nemečkayova
a D. Tököly 0, Skalica B - Chtelnica 4:1, b.
d. J. Vach, M. Hrubša a P. Plánka 1, I. Kubiš a P. Kubík
0.5, CVČ Senica - Smolenice 1:4, b. d. T. Danada
a M. Mudroch 0.5, P. Perička, J. Gavlas a F.
Havel 0, Dragon Senica - Kopčany 3:2, J. Beran 1
R. Tokoš 1M. Lánik 1 T. Bendžela 0 - L. Dubecky a A.
Hanzalík 1, O. Kovárik, M. Cerovský a P. Damborský
0, Senica B - Vrbove 4.5:0.5, b. d. Ľ. Škápiková,
M. Fiderický, P. Havlíček a J. Beran 1, R. Šebesta
0.5, Piešťany C - Skalica C 1.5:3.5, b. h. I. Vépy
1, J. Harašta 1, V. Brísudová 1, V. Haraštová 0.5, M.
Harašta 0.
1. Skalica B 8 7 1 0 27.0 22
2. Vrbové 8 6 0 2 25.0 18
3. Skalica C 8 4 2 2 23.0 14
4. Senica B 8 4 1 3 22.5 13
4. Piešťany C 8 4 1 3 22.5 13
6. PiešťanyD 8 3 3 2 20.0 12
7. Osuské C 8 3 0 5 17.5 9
8.CVČSE 8 3 0 5 17.0 9
9. Smolenice 8 2 2 4 17.0 8
10. Kopčany 8 2 1 5 18.0 7
11. Chtelnica 8 2 1 5 15.0 7
12. Dragon SE 8 2 0 6 15.5 6
5. liga BA vidiek A 12
l 6. kolo: ŠK Láb A - Tomášov 4:1, b. d. T. Chabada
ml. a J. Kahánek 1, E. Šimkovič a M. Havlík
0.5, J. Podmajerský 1, Pezinok C - ŠK Láb B
3.5:1.5, b. h. P. Fúsek 1, P. Merka 0.5, Š. Júza, J. Dufek
a M. Chovan 0.
lĎalšie výsledky: Modra D - Pezinok D 2:3, Senec
C - Senec B 2.5:2.5, Pezinok E - Igram 1.5:3.5.
l 7. kolo: ŠK Láb B - Modra D 1.5:3.5, b. d. M.
Hrnčiar 1, P. Fúsek 0.5, P. Merka, Š. Júza a J. Dufek
0, PezinokD- ŠKLábA1:4, b. h. T. Chabada ml. J.
Kahánek, M. Krupan a M. Hruboš 1, E. Šimkovič 0.
lĎalšie výsledky: Igram - Pezinok C 1.5:3.5, Senec
B - Pezinok E 3:2, Tomášov - Senec C 2:3.
1. LábA 7 7 0 0 30.0 21
2. Pezinok C 7 5 0 2 20.0 15
3. ModraD 6 4 1 1 19.0 13
4. Igram 7 4 1 2 18.0 13
5. Senec B 7 3 3 1 19.5 12
6. Senec C 7 3 1 3 19.0 10
7. PezinokD 8 2 1 5 14.5 7
8. Tomášov 7 2 0 5 16.5 6
9. Pezinok E 8 1 1 6 12.0 4
10. Láb B 7 1 0 6 11.5 3
5. liga Senica - Skalica
l 6. kolo: Štefanov B - CVČ Senica B 0:5, M.
Hruboš, P. Tomašovič, R. Vrba, E. Mešťánek a G.
Klimešová 0 - O. Danada, M. Jozéfek, T. Danada,
M. Očko a P. Gaša 1, Štefanov A - Gymn. Šaštín-
Stráže 4.5:0.5, Ľ. Škápiková, M. Jozefovič, L. Klimešová
a J. Wallner 1, P. Kubík 0.5 - B. Húska 0.5,
T. Valla, M. Drška, T. Hurban aM. Hurban 0, Skalica
E - Slovakia Senica 1:4, P. Plánka 1, M. Leška,
B. Bartoš, J. Danihel a M. Dávidík 0 - J. Beran, M.
Sukopčák, M. Rehák a R. Kotvan 1, R. Vašek 0,
CVC Senica C - CVC Brezova odložené, voľno -
Skalica D.
l 7. kolo: Gymn. Šaštín-Stráže - Skalica E 0:5,
T. Valla, T. Hurban, m. Hurban, J. Knapec a D. Bakša
0 - Z. Vogl, P. Kubík, M. Leška, B. Bartoš a P.
Plánka 1, CVČ Senica B - Štefanov A 2:3, P. Gaša 1,
T. Danada a M. Očko 0.5, M. Jozéfek a F. Havel 0 -
Ľ. Škápiková a K. Klimeš 1, M. Jozefovič a L. Klimešová
0.5, J. Wallner 0, CVČ Brezová - Štefanov B
3.5:1.5, B. Bôžik, P. Tomka a J. Gavlas 1, P. Perička
0.5, J. Peričková 0 - P. Tomašovič 1, M. Hruboš 0.5,
R. Tomašovič, R. Vŕba a E. Mešťánek 0, SkalicaD -
CVČ Senica C 2:3, M. Jarábek 1, M. Drábek a M.
Kovaríček 0.5, M. Harašta a P. Berger 0 - R. Nemečkay
a D. Tököly 1, M. Nemečkayova a L. Nemečkay
0.5, D. Nemečkay 0, voľno - CVČ SE C.
1. Skalica E 6 4 1 1 20.0 13
2. ŠtefanovA 6 4 1 1 19.5 13
3. Slovákia 6 4 0 2 17.0 12
4.CVČSE C 6 3 1 2 16.0 10
5. Šaštín 7 3 1 3 16.0 10
6. SkalicaD 6 2 2 2 16.0 8
7.CVČSE B 6 2 0 4 14.0 6
8. Brezová 5 2 0 3 10.5 6
9. Štefanov B 6 0 0 6 6.0 0
JOZEFKOMORNÝ

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  2. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  3. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  4. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  5. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  6. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  7. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  8. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  9. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  10. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  1. Odborná exkurzia po vodných stavbách v Českej republike
  2. Diskusný stôl na tému Energetická certifikácia budov
  3. Druhy ochranných známok
  4. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  5. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  6. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  7. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  8. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  9. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  10. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 25 015
  2. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 14 389
  3. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou 14 020
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 630
  5. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 9 126
  6. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 9 051
  7. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 8 554
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 826
  9. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 6 998
  10. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 3 804

Hlavné správy z MY Záhorie

Absolventka senického gymnázia získala zlato na astronomickej olympiáde v Číne

V utorok sa z Číny vrátila úspešná reprezentantka Slovenska Jana Švrčková, ktorá z medzinárodnej olympiády z astronómie a astrofyziky priniesla zlatú medailu.

V Sekulách má vyrásť vysokorýchlostný váhový systém

Národná diaľničná spoločnosť vyhlasila verejnú súťaž.

Malačania opäť na Piešťany nevyzreli

Hádzanári Strojára Malacky stále čakajú na prvý bod.

FOTO: Hrozivo vyzerajúca nehoda v Gbeloch, zasahovali tu aj hasiči

Na Naftárskej ulici v Gbeloch sa v podvečerných hodinách stala nehoda.

V okrese Skalica sú 3 zmeny na pozícii starostu, všetci súčasní obhájili

V okrese Skalica z 18 obcí a troch miest iba v troch nekandidovali na svoju pozíciu súčasní starostovia a primátori.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jahody v novembri. Ovocinári vyhlásili samozber

Ovocinári pozývajú prvýkrát v histórii na novembrový samozber jahôd.

Pri Šuranoch nelegálne vypílili historickú aleju

Podľa ochranára je na vine honba za agrodotáciami. Pomôcť môže lesníckodrevárska inšpekcia.

Kto kde uspel. Pozrite si zoznamy ľudí, ktorí nás budú zastupovať

V komunálnych voľbách sme si vyskladali starostov, primátorov a miestne zastupiteľstvá. Pozrite sam kde kto uspel (zvolení sú zvýraznení hrubšie).

Šporar v Nitre rozbil plafón a označil ju za malú dedinu

V zápase Nitra - Slovan (1:2) sa blýskalo kartami, červenú si zlízol aj hosť Andraž Šporar, najlepší strelec Fortuna ligy mal navyše slovný konflikt s členom domáceho predstavenstva.

Vybrali SME

Už ste čítali?